Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181) Bitlisz válasza f8enter (#179) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Rendeltem már szprice, Fastcardtech, mobino1-től is...
Megjött mint, de a számlával mindig trükköztek...hiába kértem, hogy a fizetett értéknek megfelelően küldjék, ugyanis a negyed árat többnyire nem fogadták el itthon a vámosok.
Ha mondjuk 10ezer alatt van, tökmindegy (max kidobott pénz), de efelett mindig javasolt, hogy nyomon követhető és biztosított legyen a szállítás, pl TNT / DHL Express / Fedex / UPS / EMS. (na ettől nem lesz olcsó! )
Fizetni meg csakis Paypal-al! Erre rájön még itthon a 25% áfa (jövőre 27%), plusz ha a szállító vámoltatásért kér vmit (asszem Fedex br 2500Ft-ot kért), ezt átvételkor kell megfizetni. Garanciával ne nagyon számolj, ugyanis vissza kell küldeni...na azt is csak nyomonkövethetővel tenném, ami nekünk főleg nem olcsó (1x néztem, és a legolcsóbb is simán 10-15ezer volt).
Ha ehhez a teljes árhoz képes itthon is megkapható max +20-30%-s áron, garral, akkor nem érdemes kintről vacakolni. Pl. digi-world.hu, vagy Vaterán...
Ez a legbiztosabb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.