Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) Abu85 válasza decibel (#5500) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem értem miért őket kell azért hibáztatni, mert zárt middleware-eket nehéz egy játékba beépíteni. A CDPR igazából nagyon jól megcsinálta a játékot. Amit reálisan ki lehetett hozni, azt kihozták belőle. Az, hogy nem sikerült működésre bírni a GeometryWorksöt, a WaveWorksöt, GPU-s PhysX Particlest, meg pár dolgot, hát van ilyen. Ettől a játék még ugyanolyan jó lesz, csak nem néz ki olyan jól, mint a 2013-as videókban. A kamuzás meg kérdőjeles. Szerintem 2013-ban bőven úgy gondolták, hogy ezek az effektek beépíthetők. Nem hiszem, hogy akkor bárki kételkedett ebben. Valószínűleg 2014-ben került elő először, hogy azért ez a része a dolgoknak nem áll úgy, ahogy tervezték. Maximum azt lehet mondani, hogy 2013-ban túlságosan optimisták voltak és hittek abban, hogy a middleware-ek beépítésével nem lesz semmi gond.

Az vesse rájuk az első követ, aki a GeometryWorksöt és a WaveWorksöt valaha is sikeresen beépítette egy játékba. Na ugye... Ők legalább megpróbálták. Ez dicsérendő inkább. Majd kielemzik, hogy miért nem jött össze.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5502) TTomax válasza Abu85 (#5501) üzenetére


TTomax
nagyúr

Csak ezt az egészet talán nem a release előtt két héttel kellett volna lekommunikálni...jelen állás szerint a Witcher3 alig néz ki jobban,sőt talán nem is mint a kettő,közben eltelt négy év...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5503) Abu85 válasza TTomax (#5502) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Azért jobban néz ki, bőven. Meg vannak ennek a váltásnak egyéb technikai részei is. Szóval az előrelépés tényleg megvan. Ha a kategóriához nézzük, akkor valóban a Dragon Age: Inquisition szebb. De itt megint meg kell jegyezni, hogy az EA és a CDPR kasszája között durva különbség van. És alapvetően egy játék technikai oldalát még mindig nagyban befolyásolja a belerakott pénz és erőforrás. Egy CDPR nem képes versenyezni egy EA/Bioware/Frostbite Team felállással. Nem elég tőkeerősek és nagyok hozzá. Viszont a két érintett közötti különbséget figyelembe véve a W3 elég jó lett így is. Legalábbis azért ez a grafika megfelelő a 2015-ös szintre. Persze láttunk szebbet, de egy W3 játékost ez nem fog érdekelni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5504) CsonkaImo válasza TTomax (#5499) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Igazad van. OC 290X-et néztem.

Szerk.: Egyébként miért teszel minden mondatod végére 3 pontot? :)

[ Szerkesztve ]

(#5505) Anubris


Anubris
őstag

Azért a grafika nem minden, miattam lehet szebb a Dragon Age, meg költhettek rá 10-szer többet ha közben a játékélmény meg sem közelíti a Witcher-ét.
Minden játéknál ezt eljátsszák, a GTA V is első képeken még sokkal szebbnek nézett ki, a végén meg max-on se egy nagy szám mégis milyen jól elvannak vele egyesek.
Amúgy a Witcher-nél gondolom majd megint lesz később enhanced edition, ami tovább javítja a grafikát.

(#5506) proci985 válasza Anubris (#5505) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, mondjuk tavalyrol sajat pelda a Borderlands Pre-Sequel es a Far Cry 4. utobbi jobban nezett ki, az elobbi meg szerintem jobb jatek volt (ha figyelembe vesszuk a Claptrap DLCt.).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5507) #85552128 válasza Anubris (#5505) üzenetére


#85552128
törölt tag

" játékélmény meg sem közelíti a Witcher-ét."

Nem, persze...
Mondjuk nem tudom mi értelme hasonlítani, de ilyen kijelentésekkel legalább a megjelenést megvárhatnád...

[ Szerkesztve ]

(#5508) Malibutomi válasza TTomax (#5499) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Azt azért làtod hogy a 290x OC az itt 30mhz-el több mint az alap. Az OC itt kb. a nem ref kártyát jelenti. Részemröl az relevánsabb, mert sosem veszek ref kártyát.
A sima és OC közt inkàbb a throttlin illetve annak hiánya a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#5509) TTomax válasza Malibutomi (#5508) üzenetére


TTomax
nagyúr

No de a Titan X se annyit megy ám egy normális gépben mint itt... az az 1126MHz max is nevetséges... olyan 1450Max,de már az SSC is 1350re boostol nálam SLIben meg 1291re...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5510) Anubris válasza #85552128 (#5507) üzenetére


Anubris
őstag

Ennyi erővel a grafikával kapcsolatos véleményekkel is még várhatnánk, tudtommal senkinek sincs még fenn a gépén itt, csak egyes weboldalak, youtube videók állnak rendelkezésre, ahogy a játszhatóságról is.
Arra már most merek a fogadni, hogy a lovaglást normálisabban megcsinálták, ha próbáltad, akkor te is tudod, hogy a DA:I-nél még az AC első részében is jobban sikerült ezt megoldani. A rengeteg unalmas, ismétlődő mellékküldetésekről nem is beszélve, vagy az ugyancsak konzolok miatt leegyszerűsített harcrendszer.
Amúgy Abu hozta fel a DA-t példának, nem én.

(#5511) #85552128 válasza Anubris (#5510) üzenetére


#85552128
törölt tag

"Önmagához" hasonlítottuk a grafikát azt meg összelehet az elérhető anyagok alapján... A DA:I más szempontok miatt került említésre.
Lovaglással csak annyi gondom volt, hogy nem beszélnek egymással a csapattagok éppen ezért nem is használtam soha sem, amúgy nem volt gond vele. A harcrendszer meg pont a Witcheréhez hasonlít jobban.

Egyébként érdekes, hogy a 2013-as képen még olyan volt mintha a Skyrimhez hasonló dark fantasy világot akarnának a 2014/15-s meg már ez a színes "DA:I-s" világ és ez nem csak a hiányzó effektek miatt tűnik úgy, olyan mintha menet közben koncepciót váltottak volna.

[ Szerkesztve ]

(#5512) kovsol válasza TTomax (#5509) üzenetére


kovsol
titán

Jó de ekkora erővel lehetne nézni a 970/980 -t is 1500+Mhz-en, meg a 780Ti -t is lehet jobban tuningolni. De a legtöbb ember nem tuningol. Mondjuk nálam alapból pl 1400Mhz körül megy teljesen gyári állapotban dobozból kivéve a 970 G1.

Ha lovaglásról van szó, akkor nálam még mindig a Red Dead Redemption a favorit. :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5513) TTomax válasza kovsol (#5512) üzenetére


TTomax
nagyúr

Lehetne de nem nagyon értetted meg a mondanivalóm lényegét....sehol,egy oldalon sem mértek 35%-ot TitanX és a 290X között...se pedig 6%-ot a 980 és a 290X között... nekem ezzel van bajom.

Ez sehol egy teszt oldalon sem sikerült.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5514) kovsol válasza TTomax (#5513) üzenetére


kovsol
titán

Ők biztos nem értenek hozzá.

;]

Egyébként ezt már megszokhattad volna, hogy itt valahogy mindig közelebb van az AMD az NV-hez. De biztos a többi oldalt az NV pénzeli. :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5515) #85552128 válasza TTomax (#5513) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mondjuk ilyen összegzésnél simán kilehet hozni ehhez hasonló eredményt attól függően, hogy milyen alkalmazások voltak belevéve...

[ Szerkesztve ]

(#5516) TTomax válasza #85552128 (#5515) üzenetére


TTomax
nagyúr

Persze,csak annak az objektivitás látja kárát.

(#5514) kovsol

:DDD

(#5517) imi123

BF4et kis vették a PH tesztcsomagból... lett helyett Thief? :F azt hiszem amit meg nem nagyon játszik senki.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5517) imi123 válasza kovsol (#5514) üzenetére


imi123
őstag

Én már régen csak a szememnek hiszek.Na jó nem régen.Csak amióta bele raktam a gépembe egy 970 G1-et és jobban ment a Bf4 Dx11-ben mint 290X-en Mantleval.
Pedig az egy "lebutított 3,5.Gb kártya". Mik vannak! ;]

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#5518) daveoff válasza TTomax (#5513) üzenetére


daveoff
veterán

Itt még 7,4% volt a 980 előnye, ha jól számoltam... :D
Tavalyi 980 teszt

Én ez alapján kicsit féltem a 980 vásárlástól, aztán leesett az állam, amikor beraktam a gépbe, mert nagyon nem ezt a különbséget tapasztaltam, hanem jóval többet, a 290X után. Na mindegy, azóta én sem adok a PH tesztekre(AMD tulajként még jó volt a lelkemnek, hogy ilyen "kicsik" a különbségek:), csak kár hogy nem igaz), biztos más metódussal tesztelnek, vagy nem tudom, de nem a valódi különbségeket mutatják ezek az összegző táblázatok.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#5519) #85552128 válasza TTomax (#5516) üzenetére


#85552128
törölt tag

Techpowerupnak van hasonló összesítése, ha megnézed ott is 30% körüli értékek vannak: [link]
Ezért érdemesebb az adott játékokat nézni azok azért elég jó képet adnak a valós teljesítményről.

BF4-et azért vehették ki mert azzal nem is igazán lehet "rendesen" tesztelni a multi ami érdekes lehetne.
Mondjuk lehet megy majd helyére a Hardline legalább benchmarknak jó lesz :DD

[ Szerkesztve ]

(#5520) daveoff válasza #85552128 (#5519) üzenetére


daveoff
veterán

A linkelt TPU-s összesítőben FHD-ben 44%-al gyorsabb a TitanX. mint a 290X, valamit benéztél.... ;)

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#5521) MiklosSaS válasza TTomax (#5513) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez mar normalis dolog. A prohardver tesztekben mindig jobban megyen a Radeon... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#5522) #85552128 válasza daveoff (#5520) üzenetére


#85552128
törölt tag

Titan X: 100%
290X: 69 %

Hol ? [link]
A végén is ott van: "AMD's R9 290X is nowhere to be seen when looking back from a Titan X as the difference is about 30%."

[ Szerkesztve ]

(#5523) decibel válasza Abu85 (#5501) üzenetére


decibel
aktív tag

Szövegértés tényleg nem megy?

Nem a middleware miatt hibáztatom őket, ezt csak te hozod fel, hogy rossz színben tüntethesd fel az NV-t. Elfogultság non plus ultra.

A 2013-as és a mai képek között sokkal több a különbség mint a Gameworks. Sőt megkockáztatom, hogy a Gamerworks-ös effektek hiányoznak a legkevésbé, ahhoz hogy elérjük a 2013-as szintet.

"you are a monkey poo-poo"

(#5524) gbors válasza #85552128 (#5522) üzenetére


gbors
nagyúr

Ez biz 44-45%, TPU-sok nem tudnak %-ot számolni :)

Amúgy a tesztek közötti különbséget a választott játékok és a beállítások befolyásolják leginkább. A pH! tesztek valóban az AMD kártyáknak kedveznek, de szerintem felesleges elfogultságról beszélni - a beállítások többnyire legalább annyira realisztikusak, mint más tesztoldalakon. A játékszelekcióba meg bárhol bele lehet kötni.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5525) Egon válasza #85552128 (#5522) üzenetére


Egon
nagyúr

100/69= 1.44... :U
Azaz a Titan teljesítményét 100%-nak véve, 31%-kal lassabb a 290X.
Ellenben a 290X teljesítményét alapul véve, 44%-kal gyorsabb a Titan. Legalábbis e szerint a teszt szerint.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5526) daveoff válasza #85552128 (#5522) üzenetére


daveoff
veterán

Többiek megmagyarázták, így már érthető, ugye?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#5527) MiklosSaS válasza daveoff (#5518) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azert annyira nem erzem gyengenek a 290X-et 1140 MHz-en az 1500 MHz-en jaro 980 utan 1440p-ben.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#5528) #85552128 válasza daveoff (#5526) üzenetére


#85552128
törölt tag

Így igen, de az sem olyan nagy különbség teszt és teszt között az összesítésnél még így is elfogadható szerintem,
Például a Batmant ők csak 4xMSAA-val nézték, a ph tesztben meg 8X-osan van, de ugyanígy a Shadow of mordor tesztben is kevesebb FPS-t kapnak minden kártyához. Tehát nem hinném, hogy "direkt" lenne kozmetikázva.
A tesztösszeállítás sem kedvezhet annyira az AMD-nek, mert nV-n szinte minden gond nélkül megy, AMD-n meg... :))
970 eléggé "érzékeny" az MSAA-ra, lehet, hogy a 290X a nagyobb sávszél miatt MSAA-val jobban teljesít pár FPS-sel.

[ Szerkesztve ]

(#5529) daveoff válasza MiklosSaS (#5527) üzenetére


daveoff
veterán

Oké, érzésre lehet nem vészes, de nem 6% a különbség, ha kiméred! :N Főleg egy 1500MHz-es 980-al! Szerintem az 1140MHz-es 290X-hez képest is van minimum 20% előnye, lehet több is, most csak úgy mondtam valamit. Persze játék válogatja, de egy jól optimalizált DX11-es játéknál simán elhúz ennyire....

(#5528) Szaby59: Én ha gyorsulást akarok szemléltetni, akkor mindig a gyengébb kártyát veszem a 100%-nak, szerintem így korrekt... :R

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#5530) TTomax válasza MiklosSaS (#5527) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pont annyival gyengébb mintha 970re váltottál volna. :)

(#5531) miklosss2012
Az úgy kb stimmel is na de PH! szerint 6%,most nem azért de a tesztcsomag simán "lenyel" 10-15%.ot kártyától függően és az azért elég sok.Föleg annak fényében hogy a 290/X/970/980 kb 20%-on belül van...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5531) MiklosSaS válasza daveoff (#5529) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

1440p-ben en olyan 15 %-ra saccolom a kulonbseget.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#5532) daveoff válasza MiklosSaS (#5531) üzenetére


daveoff
veterán

Ott lehet annyi, azt nem tudom, na de ott sem 6%... :R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#5533) MiklosSaS válasza TTomax (#5530) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az annyira nem vonzott. A 980 arabol kijott ket bontatlan 290X Vapor X. Amibol az egyik gyorsan el is lett adva, ket nap CF utan.

A prohardver tesztek mindig AMD partiak.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#5534) MiklosSaS válasza daveoff (#5532) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Dehogy 6 %....meg benchekben sem. Jatekokrol nem is beszelve.
Ez a baj hogy felrevezetoek a tesztek, meg a Radeonok mindig ugy vannak beharangozva mintha maga volna a megvaltas. Utana meg jonnek a problemak...

Gondolom tul okosak a kartyak a mostani jatekokhoz...azert van mindig valami gond veluk.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#5535) daveoff válasza MiklosSaS (#5534) üzenetére


daveoff
veterán

Anyagilag egyértelműen jól jártál a visszaváltással, de szerintem más pozitívumot nem tudsz mondani, igazam van? :)

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#5536) huskydog17 válasza Abu85 (#5497) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Igen, az egyértelmű, hogy a lengyel csapatnak kisebb a büdzséje, mint egy nagy stúdiónak, bár itt azért halkan megjegyezném, hogy sok olyan stúdió van, melyek sokkal kisebbek, mint a CDPR, nagyságrendekkel kevesebb pénzből gazdálkodhatnak és mégsem mentek el az NV-hez, mert jól tudták, hogy az mivel járna. Biztosan megvan a CDPR-nek az oka, hogy lepaktáltak a zöldekkel, de nagyon jól tudták, hogy mivel jár. Mivel elfogadták a kockázatokat, tudták azt is, hogy jó esély van arra, hogy a 2013/14-ben mutatott látvány nem fog működni a végleges kiadásra. A fejlesztőknek a következőket kellett volna tennie annak érdekében, hogy ne legyen ez a botrány körülöttük, simán megúszhatták volna ezt, ha:

- Hónapokkal a release előtt kiadnak egy hivatalos közleményt, miszerint a játék végleges változatának látványvilága meg sem közelíti a 2013/14-ben bemutatott demókét (ja hogy akkor elúszott volna sok előrendelés? háááát meglehet)
- Amennyi hónapot elpazaroltak a GW működésére (kikapcsolására), annyi idő alatt bőven tudtak volna saját effekteket is készíteni és akkor nem kellett volna ennyit butítani
- Mivel egyértelmű a butítás, nem kéne a játékosokat még most is hülyének nézni és tovább hazudozni, hanem ha lenne egy kis gerincük kiállnának a játékosok elé és egy bocsánatkérő nyilatkozatot tennének (ez a Valkve-nek sikerült)
- Ha náluk sokkal kisebb független stúdiók nem szorulnak az NV pénzére a több éves fejlesztés alatt, akkor a CDPR miért szorul rá?

Itt kizárólag a CDPR hozzáállásával és kommunikációjával van a nagy probléma. Elhisszük, hogy ők megpróbáltak mindent megtenni, hogy ne kelljen butítani, de a gond, hogy a kommunikációjuk a játékosok felé a lehető legrosszabb!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5537) -Solt- válasza MiklosSaS (#5534) üzenetére


-Solt-
veterán

Ipon teszten is 6%-ra jött ki a különbség a 290X és a 980 között, de ez átlagérték az összes tesztelt játékra vetítve! 1:1 játékra lebontva nyilván eltérőek a különbségek... van ahol jóval gyorsabb a 980, van ahol a 290X a jobb.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#5538) brumi1024 válasza -Solt- (#5537) üzenetére


brumi1024
veterán

Itt? Akárhogy számolok ez nem 6%, hanem közel a duplája.

(#5539) -Solt- válasza brumi1024 (#5538) üzenetére


-Solt-
veterán

Nem, itt: [link] Az újabb driverek miatt érdemes mindig a legfrissebb tesztet nézni.

www.smart-bus.hu

(#5540) MiklosSaS válasza -Solt- (#5537) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Van olyan jatek ahol a 290X gyorsabb mint a 980 ? :Y

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#5541) -Solt- válasza MiklosSaS (#5540) üzenetére


-Solt-
veterán

Az Ipon szerint VAN, de nekem ez holttér, mert se a 980-l, se ezekkel a játékokkal nincs tapasztalatom! :)

[link]

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#5542) TTomax válasza -Solt- (#5541) üzenetére


TTomax
nagyúr

Aham,amikor ref.980 meg az 290X gaming... nincs több kérdésem...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5543) MiklosSaS válasza -Solt- (#5541) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ugye azert te sem hiszed hogy pont Batmanben megyen jobban a radeon?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#5544) CsonkaImo válasza MiklosSaS (#5540) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem sok, de van. Ryse az egyik, van valami technikai oka, de hülyeséget nem akarok mondani. Egyébként abban a játékban a 7970 beéri a Titant (természetesen nem az X-et :DDD).

(#5545) -Solt- válasza MiklosSaS (#5543) üzenetére


-Solt-
veterán

Nem ismerem a játékot, de ott van, hogy pisix off... bekapcsolt állapotban gondolom más lenne a helyzet! :)

www.smart-bus.hu

(#5546) gV válasza -Solt- (#5545) üzenetére


gV
őstag

..na meg slivel, 2.14x-es gyorsulás, wow

(#5547) ricshard444


ricshard444
veterán

Vannak játékok ahol az átlag magasabb Radeonnal, de a minimum általában azonos vagy rosszabb ilyenkor is, ez pedig egyből vissza is dobja a 2. helyre, mert kinek kell kiegyensúlyozatlan fps.

Vannak dolgok...

(#5548) -Solt- válasza ricshard444 (#5547) üzenetére


-Solt-
veterán

De ott is a helye... nem a 290X hivatott versenyezni a 980-l! :)

www.smart-bus.hu

(#5549) daveoff válasza CsonkaImo (#5544) üzenetére


daveoff
veterán

Nem tudom, de nálam a Ryse nagyon jól megy a 980-on. :K Szerintem abban is jobb, mint a 290X, de jó lenne egy friss teszt róla... :K

(#5547) ricshard444: Szerintem meg pont a min FPS-ben jobb a Radeon.......most már...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#5550) Malibutomi válasza TTomax (#5542) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szép lenne ha annyira skálázódna a hawaii tuningra, hogy az a 30mhz gyári emelés rakná a 980 elé.

(#5549) daveoff
Én is azt láttam tesztekben hogy a maxwellen nagyobb az fps ingadozás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.