Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Tenyleg W3 tema:
Ha egy TitanX tud 1080p-ben 60fps-t, akkor szerintem nem nagyon allja meg a helyet a "konzolok miatt butitottak le a grafikat" dolog.
Illetve akar az is lehet, de akkor ha nem butitanak menne 35fps-el egy TX-en? Az kemeny lenne.

(#5602) #85552128 válasza Malibutomi (#5601) üzenetére


#85552128
törölt tag

Csak szarul van optimalizálva mint eddig az összes Witcher... Az, hogy mellette még a grafika is rondább már csak "extra" :))

[ Szerkesztve ]

(#5603) Abu85 válasza TTomax (#5600) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Azért a boost és az alapórajel különbözik. A hardver szintjén is meg van különböztetve. Ha növeled az alapórajelet növekszik a Boost is.

Hohó de még mennyire. A Fiji-t 94%-ra is leterheli. :)) A többi hardvert ennyire nem, mert elfogy a sávszél, de a többség 70% fölött van. 80% körül.

Hát milyen dizájnra jó? :) Ezek a hardverek már képesek az órajelüket visszavenni, ha túlterhelést érzékelnek.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5604) TTomax válasza Malibutomi (#5601) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerintem ezért is lett butítva,túl sokat álmodtak meg...annak idején a Witcher 2 is ilyen gépgyilkos volt...söt,még gyilkosabb.Szerintem nem akarták megint ugyanazt a kört lefutni.

(#5603) Abu85
Pontosan erről beszélek,de akkor szerinted radeonnal nem esne az órajel de ugyanannyit ugye?Akkor mit is nyertél a 100% kihasználással?

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5605) Abu85 válasza TTomax (#5604) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Egészen konkrét mérések is vannak erről, bár csak az R9 290X-ről. Ott a tesztjelenet async shaderrel 45-50 fps között van. Async shader nélkül ez 30-35 fps-re esik. Tehát azzal, hogy a hardvert 85-88% közelébe terheled még úgy is nyersz egy csomó sebességet, hogy a magórajel 150-200 MHz-cel az alapórajel alá esik. Ez a jó a GPU-kban, masszív adatpárhuzamosításra valók.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5606) Asbee válasza Abu85 (#5599) üzenetére


Asbee
veterán

Ez megint csak egy kiragadás. A custom hűtések közüli szinte mind megy 1300 felett és jobban boostol mint a megadott órajel.

Találhatsz olyan alkalmazást, amin jó az a tuning,...

A jelenben fogalmazzunk inkább pontosan egy átlag felhasználó szempontjából. Találhatsz olyan alkalmazást amin nem jó ez a gyári tuning. Csak nem fogsz.

Még mindig nem saját felelősségre tuningról beszélünk, hanem gyári tuningról. Még mindig nem érdekel a sok százezres eszközpark amig teljesen lényegtelen abból a szempontból, hogy beteszem a gépembe futtatom a jelen alkalmazásokat és boostol gyárilag hozzá nem nyúlva mint állat. Ezek az oldalak meg ezt nézik teszteknél, nem azt amiről te beszélsz. Majd amikor jönnek azok a játékok és még érdemben tesztelni fognak ezeken a kártyákon, (mert te ugye már 2-3 éve azt mondtad, hogy vége a tuningnak innentől, aztán lám ma sem tartunk még ott) akkor majd meglátjuk mi lesz. Na erre utalok mikor terelésről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#5607) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

semmi

[ Szerkesztve ]

(#5608) TTomax válasza Abu85 (#5605) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,ez megint az elmélet,közben 350W-ot eszik a gpu,vonyít rajta a szerencsétlen cooler,meg pörög a festék a gépház oldaláról...csak azért mert már így is a powerlimit közelében vannak a vgak,ezért írtam hogy erre a designra nem jó a 100% leterhelés..

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5609) Abu85 válasza TTomax (#5608) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem, ezek gyakorlati mérések egy alpha állapotú szoftveren.

Igen a ventit azt pörgeti csúnyán. Ezt írtam az előbb. :D

A mai hardverek állítható a TDP limit. Az Catalyst erre kínál egy negatív/pozitív csúszkát. Nem tudom, hogy az NV ad-e, de ha nem, akkor tuningprogramokban láttam ilyet. Az persze kérdés, hogy ez negatívba letolható-e.

(#5606) Asbee: Igazából az AotS sem fog a tuningra úgy reagálni, hogy tuti fagy. Ezt kipróbálták. Ha stabil a tuning, akkor annyi történik, hogy a hardver picit jobban veszi vissza az órajeleket. Tehát a stabilitás megmarad, csak lassulást okoz az órajelállítás. Nem stabil tuning meg fagyás, ez egyértelmű. Mondjuk ez a DX12-ben jó lesz, mert nincs TDR a hardverre, és akár viheti a fájlrendszert is magával a gép a resetnél. A bátrak játéka lesz a tuning. ;]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5610) gbors válasza Abu85 (#5580) üzenetére


gbors
nagyúr

Nagyon kvantáltak ezek a teszteredmények, vagy a mérés rossz, vagy van valami szoftverhiba a háttérben (akár game, akár driver). Érdemes még várni egy kicsit az eredményhirdetéssel - és nyilván csak feledékenységből nem írtad, hogy a Tahitin is igencsak gyengén megy ;)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5611) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

nV tulajok!

Valaki játszik a DCS World-el közületek? Elsősorban 780-től felfelé (Titan X nem) érdekelne hogy teljesítenek a Geforce-ok, mert a 290X elég gyengén szerepel.

Szerk.: Konkrétan egy 660Ti jobban teljesít ebben a szimulátorban, bár az engine DX9-es őskori valami. Nemsokára kap DX11 portot.

[ Szerkesztve ]

(#5612) -Solt- válasza CsonkaImo (#5611) üzenetére


-Solt-
veterán

Abban minden gyengén szerepel! :D Én idáig 780-l toltam, azon sincsenek csodák... a por, a távoli aktív egységek ugyanúgy kinyírják.

Valami nem kerek akkor nálad, mert nekem anno a 7970-n is teljesen jól ment. (mármint ahhoz képest amilyen a DCS)

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#5613) CsonkaImo válasza -Solt- (#5612) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Köszi az infót! :R Nem nekem kell. Bátyám pilóta Szolnokon, és valamelyik előadáson látta, hogy Oculus Rift-el nyomják, azóta beindult a vezérhangya neki, mivel itthon nem sokat repülnek.

Földön 26-30fps, felszállás után 80 körül van, de ha rászórok mindent az ellenségre, nem ritka a 15fps-se. Bármilyen beállításon csinálja, mindegyik Catalyst-tal. Steam-es legfrisebb verzió.

[ Szerkesztve ]

(#5614) -Solt- válasza CsonkaImo (#5613) üzenetére


-Solt-
veterán

Ez ilyen, ezt megcsinálja NV kártyákon is, mert irdatlan CPU limit van. Minden "szarnak" számolja a fizikáját, repülési modelljét... nézel egyenesen fix 60FPS, elnézel balra leesik 35-re, mert 20 kilométerrel arrébb megy az adok-kapok! :) Helivel leereszkedsz földközelbe, felveri a port, felezi az FPS-t... :) Kiállt egy low-level API-ért, de ez az a "játék", amiben a következő 10 évben tuti nem lesz! :)

Mielőtt bármennyit beleöl, regisztráljon ide: [vmh59] Itt olyan emberkéktől kaphat naprakész infókat, akik naponta játszanak vele órákat... sok a pilóta is, előfordul, hogy ismerősbe is belefut. :)

www.smart-bus.hu

(#5615) CsonkaImo válasza -Solt- (#5614) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Köszönöm mégegyszer! :) Elküldöm neki az oldalt.

(#5616) -Solt- válasza CsonkaImo (#5615) üzenetére


-Solt-
veterán

Nincs mit Uram! ;)

www.smart-bus.hu

(#5617) Valdez


Valdez
őstag

Doom 4

Ebben lesz már HW megatexture support pc-re? A maxwell tudja már? Vagy megint miattuk lesz szoftveres?

(#5618) Anubris


Anubris
őstag

Ezeken a képeken nem tűnik olyan rossznak a grafika. [link]

(#5619) proci985 válasza Abu85 (#5594) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nalam 1390-1420as boostot tartott egy 970 G1 rev1.1. minden gyari volt, nem tuningolok mar.

5760x1080ban nyuztam, Assetto Corsa/Far Cry 4 alatt is tartotta. furmark alatt is tartotta az 1240et. ja es mindezt a gyari hutovel, legen, csendre hangolt hazhutessel. ha nem vagjak meg az architekturat akkor jelenleg SLIm lenne belole.

ja igen: a G1 power targetje 250W gyarilag, nalam 200W korul evett a kartya terheles alatt. az 50%al magasabb a gyari erteknel.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5620) Asbee


Asbee
veterán

780ti-n 1150 Mhz Gpu ilyen beállítással van 60 fps szinte végig stabilan. Néha 55-56-ra beesik 70 felett nem nagyon láttam külső helyen:





Csak érdekességképpen. Mindent kimaxolva 30 fps kb.

[ Szerkesztve ]

(#5621) Yllgrim válasza Asbee (#5620) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az jo, nalam ha mindent berakok, Hairworks-ot is akkor 27-28 FPS alapon (nem huztam meg, mert nem kell a hajazas :) ), haj nelkul minden mas bekapcsolva es maxon hozza a 44-et atlagban, es tartja is szepen.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#5622) Asbee válasza Yllgrim (#5621) üzenetére


Asbee
veterán

Hairworks nélkül mindent kimaxolva olyan 48-50 fps. Az elég durván megeszi. Ki is kapcsoltam. Növényzet láthatóság távolságát kell egyel lejjebb venni és mindjárt megvan a stabil 60 fps sok helyen felette.

[ Szerkesztve ]

(#5623) Anubris válasza Asbee (#5620) üzenetére


Anubris
őstag

Melyik progival mérted az fps-t, én is SSAO-n hagytam, meg high-ra tettem a növényzet látótávolságát, DOF-ot én kivettem, viszont a Hariworks tetszik meghagytam, kíváncsi lennék az fps-re.

(#5624) proci985 válasza proci985 (#5619) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egy kieg / gondolat az egeszzel kapcsolatban.

gyakorlatilag mindket szerian lehet olyan terhelest adni, hogy a kartya nekiall declockolni (volt maxwellem / van hawaiim).

a maxwellnel 970bol egy G1em volt, 250W power target, nagyon massziv aftermarket leghuto a fogyasztashoz kepest, jatek alatt az 1392 / 1408 / 1420 kozotti ertek attol fuggott, hogy mennyire futott bele a 80 fokos thermal limitbe. power limit 250W volt a kartyan, azt nem ertem el. furmark alatt 1240 volt, ami meg mindig magasabb mint a gyari ertek. nem emlekszem mibe futott bele, de valszeg a thermal limit fogta meg. high ASIQ r1.1, papiron a boost olyan 1300 korul emlekeim szerint. teljes rendszer fogyasztasa kb 460W korul furprime alatt, konnektorbol. topik szinten a gyari beallitasokkal a legjobbak kozott volt mondjuk.

hawaiibol 290x matrix platinumom van. power targetrol nem talaltam infot, de legen gyanus, hogy 310-330W korul evett a kartya, amit nem birt el a hutese. furmark alatt legen meg se allt 650-800ig, egyebkent olyan 900ig declockolt. utanna feltoltam a hazban a ventiket es felraktam a Cosmos S 700rpmes NZXT 200mmas ventivel szerelt oldallapjat, picit jobb lett a helyzet, de nem sokkal (itt 1750 / 1100on mentek a 120/140es hazventik). alaporajel 1050, de ezt nem tudta tartani. vizen jatek alatt nem declockol, furmark alatt 1000res orajelre all be. teljes rendszer fogyasztasa furprime alatt legen 610W, vizen 510W (egy 200as venti lett egy 120asra cserelve kozben, illetve a ket zalman es a lianli vezerlopanel helyere bejott egy lamptron, a vgan levo ventik pedig szinten ki lettek szedve. plusz a pumpat es a ventiket lejjebb szabalyoztam). legen 94 fokig ment, vizen egy oras furprime utan 67 fokon stabilizalodott a GPU es 48-50 korul a tobbi alkatresz. low ASIQ, tippre topik szinten is durvan szivargo kartya.

a hawaii architektura kb a leghutessel megoldhato hatarara lett clockolva a 300Wos TDP miatt. a maxwell papiron 145/165W, szoval boven van benne tartalek orajelet novelni, amit aktivan csinalja is a kartya.

vizezve a 290x egy teljesen mas kartya.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5625) -Solt- válasza proci985 (#5624) üzenetére


-Solt-
veterán

Lehet, hogy rosszul emlékszem, de az AMD kártyákon nincs valami hardveres, vagy szoftveres védelem a furmark féle túlterhelésre?

www.smart-bus.hu

(#5626) #85552128 válasza -Solt- (#5625) üzenetére


#85552128
törölt tag

AMD/nV kártyán is van, 970 több lépcsővel lejjebb boostol a szokásosnál Furmark alatt.

[ Szerkesztve ]

(#5627) -Solt- válasza #85552128 (#5626) üzenetére


-Solt-
veterán

AMD hardveres, NV-n meg szoftveres, ugye? Akkor így nem igazán mérvadó, hogy furmark alatt hova "boostolnak" a kártyák...

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#5628) TTomax válasza -Solt- (#5627) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az alma piros,tehát mindegy hogy gyümölcs...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5629) #85552128 válasza -Solt- (#5627) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem is Furmark alatt kell nézni az eddigi legjobban terhelő játék szerintem a Dragon Age: Inquisition, ott alapból megvolt az 1316 MHz-es boost gyári biosszal ami 163/196W-ra van korlátozva ráadásul nevetségesen alacsony default Temp targetet is adnak meg a 970/980 Maxwellnek (79 °C) 290X-nek ugye ez 95 °C. OC-vel is 149x MHz-ig volt stabil feloldott Power Targettel.

[ Szerkesztve ]

(#5630) -Solt- válasza TTomax (#5628) üzenetére


-Solt-
veterán

Látom megint jól megy a szövegértelmezés! :D Egyébként kértelek már rá, hogy nézd levegőnek a hozzászólásaimat, mert mániákus kamu gépekkel nem kívánok kommunikálni!

@szerkesztésed előtti verzióra vonatkozik...

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#5631) -Solt- válasza #85552128 (#5629) üzenetére


-Solt-
veterán

Nem igazán értem, hogy minek kínozzák vele a kártyákat...

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#5632) TTomax válasza -Solt- (#5631) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azért mert teljesítmény nyernek vele,azért mert van amelyik játék 60%ra terhel,és van amelyik meg 30%ra,és olyankor a teljesítmény szempontjából nem mindegy az órajel...kisebb terhelésnél jóval magasabb órajel elérhető,ezzel több fps...azért,mert ez egy dinamikusan felépített rendszer ahol minél többet próbálnak kihozni a kártyákból,elég nagy baj hogy ezzel nem vagy tisztában,rendkívül hiányosak az ismereteid amivel nem lenne gond ha nem társítanál hozzá sziklaszilárd véleményt.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5633) FLATRONW válasza -Solt- (#5627) üzenetére


FLATRONW
őstag

A Kepler tesztjénél az volt írva, hogy már az NV is hardveres védelmet kínál a túlterhelés ellen.

"A GPU Boost azonban egy érdekes képesség, ami magával vonja a fogyasztás limitálását is, vagyis végre az NVIDIA is stabil hardveres védelmet épített a rendszerbe a túlterhelés ellen."

[link]

(#5634) -Solt- válasza TTomax (#5632) üzenetére


-Solt-
veterán

Milyen nyelven írjam le, hogy ne foglalkozz velem? Egyébként ez a hsz megint jól mutatja, hogy az értelmes kommunikációra, még csak hajlandóságot sem mutatsz! Ha nem vagy valamiben biztos, akkor kérdezz rá, mert megint olyan dologról beszélsz, amihez közöm nincs... Belegondolsz valamit a mondandómba, aztán kezdődik a keresztes hadjárat! Öreg vagyok én már ehhez, keress magadnak valami másik játszótársat.

A szövegkörnyezetből szerintem egyértelmű, hogy a furmarkról beszéltem... Hogy innen miképpen jutottál idáig, az legyen a te dolgod, de, ha valami több értelmű is lehet, akkor véleményezés helyett inkább gondolkozz, kérdezz, vagy csinálj bármit, ami építő jellegű. Ezzel elkerülheted azt, hogy így beégj!

Szóval kérlek szépen sokadjára, hagyd figyelmen kívül amit írok!

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#5635) -Solt- válasza FLATRONW (#5633) üzenetére


-Solt-
veterán

Na ez nekem kimaradt... Köszi!

www.smart-bus.hu

(#5636) TTomax válasza -Solt- (#5634) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az ex kepler tulaj akinek foglama sem volt róla mi volt a gépében... :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5637) -Solt- válasza TTomax (#5636) üzenetére


-Solt-
veterán

Igen, az, hogy erre a számomra teljesen lényegtelen infora nem emlékeztem, azt jelenti, hogy fogalmam sem volt róla mi van a gépemben! :D Most komolyan, te mitől vagy ilyen frusztrált? Apu vagy anyu babrálta a kukidat kis korodban? :)

www.smart-bus.hu

(#5638) Abu85 válasza -Solt- (#5627) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Fermi volt az utolsó generáció, ahol a túlterhelés valós problémát jelenthet. Nem feltétlenül kell hardveres védelem és hardveres rendszer. Lehet szoftveresen asszisztált hardveres konstrukció. Ez is stabil marad, csak picit nagyobbat esik az órajel a kelleténél.
A Fermi is stabil marad már, mert a driverbe van egy szoftveres rendszer építve. Ha túlterhelést érzékel, akkor levágja az órajelet elég alacsonyra. Fagyni egyik sem fog. Arra már be vannak építve a rendszerek. A kérdés, hogy mennyire lesz jó a folyamatos órajelállítás.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5639) Malibutomi válasza proci985 (#5624) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

a hawaii architektura kb a leghutessel megoldhato hatarara lett clockolva a 300Wos TDP miatt. a maxwell papiron 145/165W, szoval boven van benne tartalek orajelet novelni, amit aktivan csinalja is a kartya.

Az a baj, hogy meg mindig a rosszhuteses kartya / multimonitoron valo hasznalata csak a szemszoged.
Nalam mindegyik kartya ment tok stabilan 1100-1150-en, a Lightning ment volna 1200-on is 24/7-re, de az mas teszta.

[ Szerkesztve ]

(#5640) Anubris válasza Asbee (#5620) üzenetére


Anubris
őstag

Nah közbe megtaláltam, most 1398 mhz-n néztem. Mászkálás/Lovaglás közben 65-75 fps között van, csatáknál sem szokott 65 alá lemenni, de még nem volt egyszerre 3-4-nél több ellenfelem.
Eddig az ilyen kis fogadókban volt a legrosszabb 45-60 fps, beszélgetésekkor.

(#5641) -Solt- válasza Abu85 (#5638) üzenetére


-Solt-
veterán

Köszönöm Uram! :R

www.smart-bus.hu

(#5642) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Kész. Rárepültek a Titan-GTX 960 harcára a W3-ban. :D

Egyébként azt mondják, hogy a 352-es driver sorozatban egyszerűsítették a shader fordítót. Ez például lehet az oka annak, hogy nem meg annyira jól a Kepler. Érdemes lenne egy régebbi driverrel kipróbálni, ahol még a régi fordító volt.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5643) Asbee válasza Abu85 (#5642) üzenetére


Asbee
veterán

Nekem ez a kedvencem:

[link]

De legalább GTA 5-ben majdnem olyan jó mint egy Titan.

[ Szerkesztve ]

(#5644) HSM válasza Asbee (#5643) üzenetére


HSM
félisten

Azért azt ne felejtsük el, hogy ez a videó a referencia 290X-ekre igaz, és azt se felejtsük el, hogy kb. fele áron nyitottak, mint amennyibe egy Titan került.
Kicsit máshogy fest így a kép....
Amúgy mindkét karikatúra remek. :)

(#5645) Xmister válasza Asbee (#5643) üzenetére


Xmister
senior tag

Mármint melyik Titan?
A réginél egyértelműen jobb, és nem csak ref létezik. :)

(#5646) Asbee válasza Xmister (#5645) üzenetére


Asbee
veterán

Itt igen, másik két teszten meg nem. De akár a project cars-t is nézhetjük milyen remekül fut a jövő kártyáján.

(#5644) HSM: Jaaa emlékszem már, amikor a 290x és 980 árakat hasonlítjuk akkor is így szoktál gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

(#5647) -Solt- válasza Asbee (#5643) üzenetére


-Solt-
veterán

Nekem ez a kedvencem: [link] :DD

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#5648) #85552128 válasza Xmister (#5645) üzenetére


#85552128
törölt tag

"FXAA"

MSAA-val meg grafikai hibák jönnek elő amelynek okára 1+ hónapja nem tudnak rájönni (vagy csak leszarják).

[ Szerkesztve ]

(#5649) HSM válasza Asbee (#5646) üzenetére


HSM
félisten

Igen, csak azt felejted el, hogy a Titan akkor is 1000 dollárba került, amikor már rég kinn volt a 290X 550-ért....
Sőt, mikor kijött a Titan Black, akkor is hivatalosan 1000 dollár maradt, csak nemhivatalosan csúszott le 800 dollár környékére, ami még mindig messze a 290X árszintje felett volt.

Igen, pontosan ugyanígy járok el a 290X és a 980 árak összehasonlításánál. Az aktuális áraikon hasonlítom össze őket. :U

(#5647) -Solt-: Nálam ez a kedvenc a 970 memóriájáról: [link]. :C

[ Szerkesztve ]

(#5650) CsonkaImo válasza Asbee (#5643) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Description-ben az nV-seknek szánt linket is érdemes megnézni. Amúgy meg várható volt, hogy a Titan mellékvágányra kerül, ahogy a 980, 290X, Titan X és 295X2 is arra fog idővel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.