Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:49

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ RX Vega 64 / 56 Téma összefoglaló !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) arabus válasza DeckardCain (#9950) üzenetére


arabus
addikt

Gratulálok hozzá!
Használd megelégedéssel!
Jo eredmény. :K

Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#9952) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Stabilitás tesztelésére kinek mi vált be a legjobban?

Nekiálltam Firestrike és Timespy alatt a különböző P statek optimális feszültségét megkeresni, de olyan hihetetlen alacsony feszültségekre adódik az 1 W-ra jutó legmagasabb pontérték (HWInfo által mutatott Chip Power értékből számolgatva), hogy kétlem valós használat közben stabilak lehetnek

Egyelőre eddig jutottam:

Jó lenne egy értelmes programcsokrot összeszedni és mondjuk kényelem szempontjából, ha nem kellene a "teszt" közben aktívan a gép előtt ülni (pl. játékkal játszani), hanem elindítva pl. egy demo loop-ot vagy esetleg spec progival stresszelni pl. Furmark, Heaven, Timespy-Firestrike stress, stb... tesztek.

Szóval ki mire esküszik? :B

read-only mode on the forum

(#9953) Bib válasza AtHoS (#9952) üzenetére


Bib
őstag

Én bármivel teszteltem,azt Bf5-ben mindig eldobta. Amúgy szép munka !

(#9954) Raggie válasza Bib (#9953) üzenetére


Raggie
őstag

Nekem most az új Metro csinálja ezt. Ami eddig Heaven/Firestrike/Timespy, AC-Odissey-ben meg RTS játékokban jó volt, azt itt simán eldobja fél óra játék után. Pedig Chill is be van lőve.
Az eddigi -110mV beállítástól már csak -50mV-nál tartok, ezt most egy órája jól bírta tegnap, de még ma este is tesztelem tovább...

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#9955) AtHoS válasza Raggie (#9954) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát ugye játékok között vannak a legjobbak erre a célra valóban, csak ha épp nincs meg valakinek adott játék, akkor az kilőve, no meg ugye ott sokszor nem működik vagy nincs is benne egyáltalán BENCH rész, ami nem kíván interaktivitást működése közben.

Persze egy bő játék listával is lehet kezdeni valami.
pl. Division 2-vel játszottam most a béták alatt és ment mint az atom 2560x1440p Ultra+ beállítással átlag 89 fps-el. Bekapcsoltam a chill-t 50-70 fps közé és jó párszor random összeomlott a játék, pedig átlag GPU fogyasztásra 110W magasságát jelezte a HWInfo

Amúgy a -110 mV-t amit írsz miben állítod be? Na és mindegyik P state-re vonatkozóan?

A Chill pedig azért okozhat ismét problémát, mert hiába van jól kitesztelt P7 state beállításod, a chill használatával P2...P7 között fog mozogni a kártya és ha valamelyik közbenső P state nem stabil, akkor eldobhatja magát a VGA

Persze chill aktuális beállítása is befolyásolja a P state-ek tartományán való mozgolódást, mert ha a kártya adott játékbeli beállításokkal max 80 fps-re képes és a chill-t berakod 100...144 tartományra, akkor P7-ről nem fog leesni alacsonyabb állásba. Viszont, ha 50...70 közé rakod be, akkor azt játszva hozza a kártya, így nem fog folyamatosan P7-ben dolgozni és jöhet az alacsonyabb állások használata

read-only mode on the forum

(#9956) Kvg válasza Raggie (#9954) üzenetére


Kvg
senior tag

Én tudom nélkülözni az 1440p ben 50fps el fútó game t, :) így marad a -165mV 1620Mhz en. Én még elvagyok 4éves! 2015 kiadott R6 S. -el.
Nem jó irányba haladnak a PC játékok a növekvő gépigényekkel.
Megint zsugorodtak a PC eladások, már több éve folyamatosan.

(#9957) Raggie válasza AtHoS (#9955) üzenetére


Raggie
őstag

A -110mV a p7-re értendő.
P6-P7 feszültségét veszem csak le és a gyári órajelekhez nem nyúlok.
A kezdeti az 1080-1090 mV volt, a mostani az már 1110 - 1150 mV.

Speciel pont a Metroban van bench is, de én a valódi játék alatt "tesztelek" mert közben játszani akarok igazán vele. A VGA uv stabilitástesztelése az csak a mellékes hozadéka a dolognak :D

Egyébként azt mondod, hogy lehet Chill-el kevésbé stabil a kártya, mint anélkül full kakaón? Hmm... erre nem gondoltam. Egyébként chill nélkül kb 80 FPS és 70-120 chill tartomány van beállítva, tehát kb csak P6-P7-ben van.Egyébként nem teljes fagyások szoktak történni, csak az AMD driver indul újra alapállapotban és csak a játék fagy ki. Ez azért jó, mert az MSI Ab-ben látom közben a monitorozott értékeket, és majdnem mindíg ilyenkor felugrik max órajelre a fagyáskor(1630 MHz-re). Tehát sztem a P7 fesz lesz a ludas.

Clint Eastwood FTW

(#9958) AtHoS válasza Raggie (#9957) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Aha értem csak P7 fesz, no mondjuk ha éppen játszol is és közben teszteled is a beállításokat a legjobb 2in1 dolog :K

Nem azt írtam, hogy chillel kevésbé stabil. Arra szerettem volna kilyukadni, hogy ha matatod a P6, P7 alatti state-ek feszültségét is (én saccperkb hasraütve matattam :B ) és chill használatával olyan játékot futtatsz, ami erősen odaver amúgy a VGA-nak, akkor okozhat meglepetést egy nem kitesztelt Pstate beállítás.

Én így jártam Division 2-vel, ezért nekiálltam a Pstate-eket tesztelgetni, de egyelőre nincs ötletem, hogy stabilitást mivel teszteljem (Division2-t nem vettem meg). Viszont ráakadtam egy tavaly év eleji Tom'sHardware cikkre [link] ami említi a Metro: Last Light játékot, amiben van bench rész is loop funkcióval és a Witcher 3-at jó térképpel. Ez a 2 játék spec meg is van nekem, de már nem mai darabok, tehát valami újabbat is kellene talán keríteni :)

Ugye TR: DOX Demo is szóba jött órajel - feszültség páros belövéséhez, tehát az is játszhat

Amit írsz jelenséget is alacsony feszültség vagy magas órajel beállításra utal, de nem szabad figyelmen kívül hagyni a hőtényezőt, mert VEGA esetén az is erős befolyásol. Ha a gyári órajelhez nem nyúltál, akkor a feszültség lesz a mérvadó illetve a megfelelő hűtés -> gyakorlatilag a venti fordulat (feszültségből következik a venti fordulat)

Szerk.

Kibővítettem a táblát, most már "teljes" a adathalmaz (csak még a stabilitást kellene tesztelni)

ui. Adrenalin 19.3.1 [link]

Support For
- Devil May Cry™ 5
- Up to 4% average performance gains with AMD Radeon™ Software Adrenalin 2019 Edition 19.3.1 vs 19.2.3 on Devil May Cry 5 with Radeon RX Vega 64. RS-287

Fixed Issues
- Radeon WattMan settings changes may intermittently not apply on AMD Radeon VII.
- Mouse lag or system slowdown is observed for extended periods of time with two or more displays connected and one display switched off.
- ACER™ KG251Q display may experience a black screen when connected via DisplayPort™ and enabled at 240hz.
- Video playback may become green or experience corruption when dragging the Movies and TV application to an HDR enabled display.

Known Issues
- Rainbow Six Siege™ may experience intermittent corruption or flickering on some game textures during gameplay.
- Mouse cursors may disappear or move out of the boundary of the top of a display on AMD Ryzen Mobile Processors with Radeon Vega Graphics.
- Modifying memory clocks on Radeon VII in Radeon Wattman may intermittently result in memory clocks becoming locked at 800Mhz.
- Changes made in Radeon WattMan settings via Radeon Overlay may sometimes not save or take effect once Radeon Overlay is closed.
- Performance metrics overlay and Radeon WattMan gauges may experience inaccurate fluctuating readings on AMD Radeon VII.
- Some Mobile or Hybrid Graphics system configurations may intermittently experience green flicker when moving the mouse over YouTube™ videos in Chrome web browser.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#9959) Raggie válasza AtHoS (#9958) üzenetére


Raggie
őstag

Most egyébként mindent visszatettem full gyári értékekre, csak a venti fordulatot szabályozom egyedi görbén és így nem fagyott... tehát ezek szerint tényleg eléggé kevés uv-t bír a kártyám. :(
Vagy esetleg lehet még a HBM is ludas? Azt ugye 1050 MHz-en járatom minden eddigi uv mellett. És ugye most a teljesen gyári beállításnál azt is visszavette 945-re(mint gyári érték). Csak ezt azért nem gyanítom annyira, mert ez játék alatt szinte végig max órajelen megy, tehát hamarabb és többször kellene előjönnie. Vagy nem?!
Mindegy, igazából mióta most másodszor is újrapasztáztam és betettem a rézlapot a VRM-hez egészen jó hőfokjaim vannak még gyári értékekekl is, szóval lehet így is hagyom azt kész. :D
(VGA 70-72 max,HBM 68-70 max, VRM 75-80 max)

Clint Eastwood FTW

(#9960) vhunor válasza Raggie (#9959) üzenetére


vhunor
őstag

Emelt HBM freki mellett semmi artifactot nem látsz? Nekem pl. 950 MHz-en (Vega 56) színes pöttyök jelennek meg a kép bal oldalán, 930-on meg minden frankó.

(#9961) hajbel válasza vhunor (#9960) üzenetére


hajbel
addikt

Ez tipikus jele annak, hogy a memória nem bírja már, elkezd szemetelni a kép.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#9962) vhunor válasza hajbel (#9961) üzenetére


vhunor
őstag

Tudom, azért kérdeztem.

(#9963) Picco válasza vhunor (#9960) üzenetére


Picco
addikt

A V64 mind samu HBM-el van szerelve es altalaban jol birjak. 1050-1100 kozotti hasznalatot.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#9964) windlord válasza Picco (#9963) üzenetére


windlord
őstag

Honnan tudom megallapitani, hogy milyen hbm van a v56 - on? Meg kell bontani hozza?

(#9965) varmi2 válasza windlord (#9964) üzenetére


varmi2
nagyúr

Nem kell megbontani, a gpu-z kiírja.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#9966) windlord válasza varmi2 (#9965) üzenetére


windlord
őstag

Thx

(#9967) BReal


BReal
addikt

Hülye kérdés, de a bányászatra tervezett ASUS Vega 64 kártyát lehet használni játékokhoz is, nem? Van rajta DVI csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

(#9968) Televan74 válasza BReal (#9967) üzenetére


Televan74
nagyúr

Bátor egy bolt a 36hó garanciával. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9969) BReal válasza Televan74 (#9968) üzenetére


BReal
addikt

Azért is linkeltem ezt, mert ahogy néztem, a többi bolt 3 hónapot vállal. :D

(#9970) R3laX


R3laX
addikt

Hali!

Cseréltem az MSI RX 480 GamingX-szet egy ASUS STRIX Vega 56-ra. BF5-ben szépen boostol 1615-re alulfeszelve, viszont Quake Champions-ban csak 50-60%-kal használja, ezért 12xx-13xx-en megy. Hogy érhetem el, hogy Quake-ben is pörgesse rendesen? Akár 240FPS-en kiakadva lowon menjen?

(#9971) varmi2 válasza R3laX (#9970) üzenetére


varmi2
nagyúr

Lehet, cpu limited van.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#9972) Shkiz0 válasza BReal (#9969) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Elírás lesz.
Amúgy nincs garancia arra, hogy működni fog.
Sok mining kari esetén fizikailag ott voltak a portok és olyan is volt ahol a hátlapon nem volt perforáció de mögötte a nyákon ott voltak a csatik, viszont azok nem működtek.
Kérdés az, hogy ezt szoftveresen tiltották, vagy hardveresen lézeres úton.
Előbbi estén sincs semmi garancia arra, hogy felmegy rá a sima Vega bios, bár ezt se megerősíteni se cáfolni nem tudom, nem olvastam utána.

(#9973) BReal

Semmi. Max amit írtam, hogy a kimenetek tiltva vannak valamilyen módon. Ezt leszámítva ugyanaz, csak 3 hó garival.
De nyilván teljes értékű sosem lesz, hisz sokan ezt vették volna mivel sokkal olcsóbb volt mindig is.

De amúgy megérhet egy próbát, hogy megveszed, megnézed mennek e a portok, aztán ha nem, akkor bios lement, normál 64 srtix feltol, ha megy jó, ha nem eredeti bios vissza, és elállsz a vásárlástól.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#9973) BReal


BReal
addikt

Az oké, lehet, de azon kívül, hogy pl. nincs rajta HDMI csatlakozó, mi a különbség pl. egy Strixhez képest? Nem nagyon találtam összehasonlítást.

Edit: Ok, pont most szerkesztetted te is. :D

[ Szerkesztve ]

(#9974) Kvg válasza R3laX (#9970) üzenetére


Kvg
senior tag

Boost érdekes dolog , de egyszerű.
Nyugodtan nyithatod az. ✂️ ót, az alacsony feszültség mellett is eleled az órjelet modjuk 1665Mhz re akkor fentebb fog boost ni.
Delta 30 40Mhz. Ez csak egy plusz volt.

Ezer éves game ne akarod már nem tudod nem is kell kihajtani egy erős kártyát. Input lag így zéró már.

(#9975) R3laX válasza varmi2 (#9971) üzenetére


R3laX
addikt

Hát, igen, vmi olyasmi lesz. Mivel a 240Hz-es monitor miatt fixálom az FPS-t, ezért nem dolgozik úgy rá. Lehet vissza kéne húzni a CPU-t 4200-ra :S

szerk.: Vagy csak egyszerűen szar a quake... :U

jelenleg így van:

[ Szerkesztve ]

(#9976) R3laX válasza Kvg (#9974) üzenetére


R3laX
addikt

Quake Champions-ról beszélek. Alienware 25 monitor van mellé, reméltem a 240fps fixet, de ugye az engine f0s, szóval mind1... :). BF5 dolgozik szépen, bár ott Ultrán játszom. Max maradok egy 200Hz Fix-szel, amihez hozzáállítom a graft. nyifc

[ Szerkesztve ]

(#9977) Bib válasza R3laX (#9976) üzenetére


Bib
őstag

Gyanítom hogy a játék nem terheli meg 99%-ra a kártyát így nincs miért boostolni és kevesebb fps.

(#9978) AtHoS


AtHoS
nagyúr

MSI Afterburner 4.6.0 Final (v14820) FINAL [link]

read-only mode on the forum

(#9979) R3laX válasza Bib (#9977) üzenetére


R3laX
addikt

Igen az lesz, mind1 elengedem.

(#9980) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Wattmanban szeretnek egyedi venti profilt, zero rpm hasznalata mellett. Nem jottem ra, hogy lehet.
Jelenleg jatekra kulon letrehozott profilban allitom be az egyedi venti vezerlest.
A globalisban pedig meghagytam a zero rpm modot.

Jelenleg 1550/900-on vagyok 1025mv-on.
Jatek alatt ~1520ig boostol 99%-os kihasznaltsag mellett meg belefer a 180as tdp keretbe.
Igy finomhangolva kicsit tulzonak erzem a gyari venti profilt.

[ Szerkesztve ]

(#9981) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Hello!!

Érdeklődnék, hhogy az itteni kártyák valamelyikével próbálta-e valaki a Hell Let Loose c. játékot..?
Ha igen, akkor mennyire fekszik a Radeonoknak a játék?? :U
Mert YT-s videókban csak nvidiás fpseket találtam és úgy nézem ,hogy még a 2080at is eléggé megjogja.. :U

Köszönöm!! :K

(#9982) AtHoS válasza AtHoS (#9958) üzenetére


AtHoS
nagyúr

P1 1138 MHz - 825 mV tesztelve, ezek alatt stabil volt:

- 30 perc Firestrike Ultra Graph1 teszt loop (windowed)
- 30 perc Timespy Extreme Graph2 teszt loop (windowed)
- 20 perc Kombustor 2560x1440 (+30% power felhasználást produkált :Y tehát továbbiakban hanyagolva lesz)
- 10 kör (28+ perc) Metro Last Light Redux 2560x1440 bench loop

Este jöhet a P2 tesztje

read-only mode on the forum

(#9983) Steven válasza AtHoS (#9982) üzenetére


Steven
addikt

hogy rakod be fix p1 re?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#9984) ArmanD. válasza DeckardCain (#9980) üzenetére


ArmanD.
őstag

Én nem tudom ez hogy jött ki neked meg hogy befér 180wattba

Öreg vagyok már bohócnak!

(#9985) chopin42 válasza Steven (#9983) üzenetére


chopin42
őstag

Gondolom az összes p-state-t módosítja ugyanarra, max 1mhz eltéréssel (ha még van ez a bug).

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#9986) AtHoS válasza Steven (#9983) üzenetére


AtHoS
nagyúr

OnT-ben kattintok az egyes Px feliratokon (x helyére mehet a megfelelő sorszám) és kikapcsolja azt miután Alkalmaztam a beállítást.

Tehát P7, P6, P5, P4, P3, P2-re kattintva marad a P0 és P1 aktívan miután alkalmaztam ezt a beállítást. Visszakapcsolni hasonló módon lehet

read-only mode on the forum

(#9987) Steven


Steven
addikt

nálam csak be sárgul pl ha p3 ra kattintok 0.2.8 as verziónál

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#9988) AtHoS válasza Steven (#9987) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ja besárgul, aztán nyomok egy Apply-t és kiiktatja, mert halvány is marad...legalábbis nálam -> 19.2.3, 19.3.1 + 0.2.8b1.
Rendszergizdát próbáld be, mert barátomnál, igaz mpc-hc-vel nem lehetett semmi beállítást eszközölni anélkül -> prgfiles-ba volt rakva neki az mpc-hc

szerk.

Wattman nálam nincs engedélyezve! Viszont ha jól emlékszem, akkor Wattmanból is működik ez, ott talán jobbklikk kell a tiltáshoz (fent a görbe területén kell klikkelni :F ), de ezt tényleg nem tudom kipróbálni

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#9989) DeckardCain válasza ArmanD. (#9984) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Napokban teszteltem eleg sokat.

Superposition 1500/850 wattman-ban 1v 180 tdp kerettel 1470-ig boostolt. Azt tartotta is. Heaven alatt ~160w.

Aztan wattman 1550/900 1025mv.
Superposition tesztre kapott 10% tdp keret emelest. Ezt ki is használta. 1510-20ig boostolt.

Jatekra visszaraktam 180as tdp-re. Ugye jatek alatt nem fogyaszt annyit.
Ahol nem limitált a cpu-m ott 99%-os kihasznaltsag mellett 1510-20 órajel és tdp 170-180 között, afterburnerrel monitorozva jatek kozben.

(#9990) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Sziasztok
Nálatok ez hobbi már ? :) Irigyellek benneteket,hogy ennyi időtök van rá :) Tesztek,Tuning,Alulfeszülésre gondolok.

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#9991) AtHoS válasza Pokesz007 (#9990) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nekem most épp nincs semmi motivációm játszani, így megpróbálom kitapasztalni a kártya "lelkivilágát", amikor épp lenne lehetőségem egyébként rá :B

Más

P2 1308 MHz - 850 mV is megugrotta a P1-nél is futtatott teszteket, plusz bedobtam még 20-20 perc Valley és Heaven tesztet is, melyeket szintén jól kezelt.

P3 1348 MHz - 875 mV esetében egyelőre Superposition 1080extreme, Last Light 10 kör, és Firestrike Ultra Graph1 20 perc ment le, többi marad holnap délután-estére

Melóban volt egy órácska szünetem, kicsit olvasgattam GPU stress ügyben, ahol előkerült az itt is leírt játékok mellett

- Heaven
- Techpowerup - Lost Planet 2 Benchmark
- Dirt Rally - van beépített bench loop funkcióval
- Metro 2033
- The Witcher 2 és 3
- BF4
- BF1

read-only mode on the forum

(#9992) Pokesz007 válasza AtHoS (#9991) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Jó kis tesztelést ,akkor :) Heaven programnak,úgy olvastam menni kell a háttérbe. Lehet,jövőhéten én is nekiugrok. Az alulfeszülésnek,kicsit halkabb legyen. Hőmérséklettel nincs gondom. Vega56 Pulse.
Különben a wattman-ba az auto undervolt ér valamit?

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#9993) Pokesz007 válasza AtHoS (#9991) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Jó kis tesztelést ,akkor :) Heaven programnak,úgy olvastam menni kell a háttérbe. Lehet,jövőhéten én is nekiugrok. Az alulfeszülésnek,kicsit halkabb legyen. Hőmérséklettel nincs gondom. Vega56 Pulse.
Különben a wattman-ba az auto undervolt ér valamit?

Különben kaptam egy beállítást rá,persze minden kártya más gondolom.(Itteni kollega)
+ Neten is van egy yout fickó,akinek pont ilyen CPU és VGA-ja van.

Ez jól sikerült hozzászólást,bocsi.

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#9994) windlord


windlord
őstag

Nekem a Strix V56 HBM -je Hynix.
Ezekkel mi a tapasztalat?
Mennyi vagy mennyi nem húzhatóak?

(#9995) AtHoS válasza Pokesz007 (#9993) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A Wattmanban kiválasztható Auto Undervolt az alap beállításhoz képest ér "csak" valamit, kézzel beállítva jobb eredményt lehet elérni. Persze előbbi pár kattintás, míg utóbbi azért munkásabb feladat lehet adott esetben.

windlord

Hynix memória jellemzően alacsonyabb órajeleket bír, kevésbé tuningbarát, 900...950 MHz magasságáig ezek is működőképesek lehetnek, de V56 BIOS-al amúgy sem nagyon lehet ezt a határt átlépni

read-only mode on the forum

(#9996) Kvg válasza windlord (#9994) üzenetére


Kvg
senior tag

Jellemzően 950Mhz.

[ Szerkesztve ]

(#9997) bozont


bozont
veterán

Üdv
Kicsit off, de nem találtam saját topicot témának. Beállnék a sorba egy Vega 56 Pulse-zal. Ocuk-ról rendelném (itt többen is rendeltek onnan ha jól emlékszem), ami szállítással együtt most 306 GBP. Ez a Google szerint ~111.800 Ft. Netes kártyával fizetnék (CIB és Visa) és 2e Ft-tal fölé számoltam hogy biztosra menjek az átváltáskor. Mégsem sikerült a fizetés, nem elégséges összeg címszóval. Milyen rátával kellene számolni Ocuk esetében? Van valami saját kalkulátoruk, mégis akkor mennyibe fájna a dolog (én nem találtam)?

(#9998) golya87 válasza Kvg (#9996) üzenetére


golya87
őstag

Legyen inkább 900. Már 910-nél is el szokta dobni az agyát.

(#9999) golya87


golya87
őstag

Főleg Shkiz0-hoz vagy más Strix tulajoktól kérdeznék.
Van értelme réz lapot tenni a fet hűtő alá? Ti hosszabbra hagytátok a rézlapot, hogy lefedje az összes chip-et, vagy csak ameddig a gyári tart? Ha nem számít sokat a rézlap, milyen vastag hűtőlap ajánlott?

(#10000) Shkiz0 válasza golya87 (#9999) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

[link] :K

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.