Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29851) Casoli


Casoli
őstag

MSI RX 580 8GB GAMING X - Ilyen egy jól összerakott hűtési megoldás.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#29852) inci67 válasza Zenyte (#29850) üzenetére


inci67
tag

Köszi majd holnap rá nézek.

(#29853) HSM válasza Casoli (#29851) üzenetére


HSM
félisten

Nem kötekedésből, de ez így jópofa, hogy furmark, de a kimaxolt MSAA miatti durva memória sávszélesség limit miatt ez így még egy átlagos játéknál is JÓVAL kevésbé terhel. Így meg mégis mi értelme? :F

Egy normálisabban beállított Furmark, egy jó hűtésű kártyával is így néz inkább ki:

GPU-Z-ben láthatod az átlagos órajelet, a max hőfokot és ventilátor fordulatot, és a kártya által a teszt ideje alatt felvett teljesítményt. (A GPU-Z-t a Furmark elindítása után egyből reseteltem, és végig futott mellette.)
A kártya egyébként az alulfeszelt, kitesztelt beállításaimon futott, a Trixx-el normál terhelés melletti bő 70 fokra beállított ventilátor profilommal:

Valamint valószínűleg hozott volna még pár fokot, ha nem a radiátor közelében lenne a gép az asztal alatt, valamint a porszűrők is lassan takarítandóak. ;)

Szívesen megnézném amúgy, így beállítva a Furmarkot mit dob egy Gaming X-en, hasonlóan monitorozva. ;)

[ Szerkesztve ]

(#29854) Casoli válasza HSM (#29853) üzenetére


Casoli
őstag

Bocs, félreolvastam egy régebbi hozzászólást, ott javasolva volt a magas élsimítás. Mindjárt futtatom élsimítás nélkül.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#29855) bacsko42


bacsko42
tag

Sziasztok. Utolsó mentsvárként fordulok ide, hátha valaki tud valamit róla. Adott egy Rx470, működik minden, egészen 60-62 fokig. Onnantól eldobja a képet. (Az adott 3d app nem crashel, ugyanúgy megy tovább.) Egy His iceqX2, fanstoppos. Próbáltam alulfeszelni, downclockolni, szerintem az áldozat bemutatáson kívül már mindent próbáltam. (Ui.: hdmi, dvi portot próbáltam mindkettő ugyanez.) 100% ventivel 60 alatt tartja magát, és nem dobja el a képet. A hőfok driverről driverre változik. Van aminél már 58, van aminél csak 64. De az mindig annyi. Vbios frissítve, visszaállítva, semmi siker. Wattmanban szintén mindent próbáltam. Csak egy gépben volt még, de lehet holnap rápróbálok a sajátomban is, hogy itt is dobálja-e.

[ Szerkesztve ]

,,It does not matter how slowly you go as long as you do not stop."

(#29856) Casoli válasza HSM (#29853) üzenetére


Casoli
őstag

Javítva. MSI RX580 8GB GAMING X - Teljesen gyári állapotban csutkára felhúzott power limittel.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#29857) dugo_ válasza Casoli (#29856) üzenetére


dugo_
veterán

Akkor legyen itt egy kis elrettentés is, túl sok a szub-80°C. :D
Gigabyte Aorus RX 580 4GB egy 10 literes ITX házban. Mentségére szóljon, hogy azért játékok alatt egy kicsit szelídebben viselkedik. Valószínűleg még jobban vissza kell nyesni a feszültségeket az órajel kárára, a gyári 1365MHz teljesen tarthatatlan, most a "stock" 1340-on ment 1090mV-tal.


(#29858) HSM válasza Casoli (#29856) üzenetére


HSM
félisten

Köszi! :R

Teljesen jó értékek, tényleg jó ez a hűtés, bírja a nyúzást. Viszont az órajele kicsivel kevesebb lehetett valójában, mint a Nitro-mnak, lásd az átlag FPS-t, 5%-al kevesebb. ;)
Érdekes, hogy így kitolt limitnél nem igazán látszik, ha dobálja az órajelet, lásd pl nálam is, ha minden alapon hagyok, kitolt power limittel:

Olyan, mintha végig keményen 1411MHz-en ment volna, miközben nyilvánvalóan nem, hiszen a sebesség 1%-al gyorsabb csak (84 fps vs 83 az előző eredménynél) miközben 5%-al magasabb az órajel....

Viszonyításként a Nitro 1150/2000Mhz-en ad átlag 79 FPS-t, mint nálad a papíron 1380Mhz... :DDD

Érdemes összevetni az áramfelvétel adatokat ennek és a többinek... Ezért is gondolom, hogy ezeknél a kártyáknál már nem feltétlen a feltolt power limit a legjobb megoldás... Mert akkor a PowerTune limitnél lényegesen rosszabb hatásfokkal működő védelmek fogják megfogni a kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#29859) lacus83 válasza HSM (#29858) üzenetére


lacus83
Topikgazda

Az is érdekes hogy képesek vagytok Furmark értékekkel versenyt csinálni, Msi vs Nitro.
:R

ON is legyen, 18.12.3 tényleg venti bugos. Ma kezdte el nálam is.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#29860) F.B.I. válasza lacus83 (#29859) üzenetére


F.B.I.
veterán

Érdemesebb az előtte lévőt feltenni és hagyni egy darabig?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#29861) lacus83 válasza F.B.I. (#29860) üzenetére


lacus83
Topikgazda

Nálam ez ugy volt,hogy ddu és fel a 18.12.2.
Én még ezt hagyom fent.Kár nem ér ha maradsz a régebbivel.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#29862) F.B.I. válasza lacus83 (#29861) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kedden cseréli magát egy hosszú időszak NV után egy RX480, ezért érdekelődtem, nem szerettem volna pislogni az eladóra, a hibás szoftver miatt. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#29863) kisselandras


kisselandras
senior tag

Mit lehet tudni erről? SAPPHIRE NITRO+ Radeon™ RX 580 8GD5 Special Edition erre váltottam s szerdán jön meg
Vélemény?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#29864) turistakolbi válasza kisselandras (#29863) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

Azt, hogy egy SZÖRNY :)
és imádni fogod :)

https://www.twitch.tv/muerte188

(#29865) HSM válasza lacus83 (#29859) üzenetére


HSM
félisten

Pedig ebből derülnek ki a dolgok. Nem abból a random fórumos tulaj-beírásból, hogy az XY kártya mennyire hyper szuper és a CPU-limites ZS játék multijában nem hangosabb egy felszálló Boeing 747-esnél... :DDD

Végre vannak szvsz használhatóbb eredmények, hogy pl. a sima 580 Gaming X is prímán bírja a gyűrődést, a Nitro is, meg hogy az Aorus itt is ugyanúgy necces, mint ahogy kedves barátomnál az 570-esen sem volt valami meggyőző a hűtése. ;)
Persze, nyilván minden kártya használható, amire ráírják hogy Rx580, de azért szerintem nem kell különösebb komment az eredményekhez, melyikben mennyi tartalék van a hűtési megoldásban. :)

(#29862) F.B.I.: Nálam a Trixx venti vezérlés tökéletesen bevált. Windózzal indul a háttérben, és teszi csendben a dolgát. Szépen testre szabható benne a görbe, milyen hőfokon mennyire tekerjen a venti, a passzív mód is működik vele (leveszed 0%-ra a ventit egy ponton), lásd a hsz-eim, ha érdekel, minden beállítás megtalálható itt a topikban tőlem. ;)

(#29863) kisselandras: Gyári OC beállításán kicsit torkos lehet, amúgy hibátlan holmi. Van rajta gyári órajeles/beállítású BIOS is, azzal pedig szuper halk tud lenni, jó fogyasztási adatokkal.

[ Szerkesztve ]

(#29866) Casoli


Casoli
őstag

Én a furmarkot a hőfok miatt linkeltem be, nem azért hogy mennyi fps-t hoz.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#29867) HSM válasza Casoli (#29866) üzenetére


HSM
félisten

Az FPS-t én kevertem ide. Annyiból van fontos jelentősége, hogy az mutatja csak meg, ténylegesen mennyi munkát végzett el a hardver, és mennyi ideig throttlingolt valamely limitje miatt, amit valamiért kb. semmi nem jelez vissza a kevesebb FPS-en kívül. :(
Azért is írtam, hogy nálad a 79FPS-es átlag még teljesen jó, elég rendesen kidolgozta magát a GPU, még ha picit kevésbé is van elengedve a GPU, mint a Nitro-n, valós körülmények között ebből nem lesz semennyi hátrány a Gaming-nek, és a hűtés is látszik, hogy teljesen jól ura volt a helyzetnek, és nem az alacsonyra szabott limitek mentették meg a megsüléstől, hanem van korrekt teljesítmény és jó hűtés is hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

(#29868) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

Csináltam egy képet én is. Aorus RX580 8GB. Amit dugo_ rakott be, annál azért jobb. Az nagyon furcsa.

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#29869) Cyberboy42 válasza Casoli (#29866) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

A furmark élsimitás nélkül ,csakis arra jó hogy 2 kártya abszolút legmagasabb terhelését összevessük. Az élsimítást én javasoltam, mert sokkal közelibb értékeket ad ahhoz ahogy egy játék is terhelné. ennél fogva a hőmérsékletek megfigyelésére nagyon is használható és nem kell különféle játékokat futtatni.
Élsimítás nélkül az van amit HSM is ír. A kártya valamelyik másik limitjébe szalad. Legtöbbször az áramfelvételi korlátba. És akkora terhelés ad a kártyának ami játékok közben soha nem jön elő.

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#29870) Cyberboy42 válasza HSM (#29867) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

FPS harcot szítottál furmarkban xD

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#29871) HSM válasza rostiron (#29868) üzenetére


HSM
félisten

Ez így tényleg egész korrektnek tűnik. :K

(#29869) Cyberboy42: Szerintem elég beszédesek. :K Én inkább a játékoknál kicsit erősebb terhelést szeretem nézni, mint a kicsit gyengébbet, sokkal többet árul el a hűtés tartalékairól.
Amúgy az a vicc, én pl. az Aorus alulfeszelt 160W-ját simán láttam a Nitro-mon előfordulni amíg gyári beállításain tesztelgettem pl. 3DMark FireStrike alatt is....
De SuperPosition Extreme-ben simán előjött ennél nagyobb érték alapfesz/alapórajel-en is. :Y [link]

Majd ha ráérek a héten megnézem fogyasztásmérőn, mennyire mér normálisan ez a GPU-power draw okosság, az még érdekes lehet szvsz.

(#29870) Cyberboy42: :DDD
Az lenne amúgy a legjobb, ha keresnénk valami beállítást, vagy fix programot, ami tényleg csak egy picit több terhelés, mint egy játék. De sajnos nem tudok ilyenről. :(

(#29872) Cyberboy42 válasza HSM (#29871) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

igen, tényleg nincs :(
A furmarkot azért szeretem mert az a háttérben futva is terhel, de sajnos nem a legjobb közelítés.
Még amit használok az a superposition game része, 720p-ben és ablakos módban (fullscreen disabled).
de ha nem aktív az ablak ,akkor leáll a terhelés :(

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#29873) kisselandras válasza turistakolbi (#29864) üzenetére


kisselandras
senior tag

Bízom benne hogy egy szörny lesz sok jó komenteket láttam róla

29865) HSM

Gyári oc alatt mit értesz?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#29874) HSM válasza kisselandras (#29873) üzenetére


HSM
félisten

Van rajta egy "Nitro" BIOS, emelt limitekkel, OC-val, 1430Mhz-en, és van egy referencia órajeles, alacsonyabb limites BIOS, 1340Mhz-en.
Sajnos, valamiért az OC órajelekkel ezek az Rx kártyák indokolatlanul magas feszültségeket kapnak (minden gyártó, akár 570, akár 580), amiktől nagyon megnő a fogyasztásuk, miközben sebességben alig gyorsabbak, mint a gyári 1340Mhz-es beállítás, ami lényegesen takarékosabb, alacsonyabb feszültségű működést biztosít.

[ Szerkesztve ]

(#29875) lacus83 válasza HSM (#29865) üzenetére


lacus83
Topikgazda

Tőlem elfér :R , meg amúgy is pl én sosem használom a Furmarkot.
De kB már le is vezettétek a dolgot, így kB értem is mi miért. De egy alap user nem keres ilyen összefüggéseket, de ezek szerint vagyon itt páran akik szeretik kielemezni mi miért milyen feszültségen miért megy úgy ahogy.
Nekem már csak annyi az elvárásom a karitól, hogy tolja a Bfet ahogy én akarom ;)

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#29876) amdxp2


amdxp2
tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy a két kártya közül ti melyiket vennétek?
Ezt rendeltem: MSI Radeon RX 580 8GB GDDR5 256bit PCIe (RX 580 ARMOR 8G OC)
[link]

De ismerősök azt mondták, inkább a Gigabyte-ot kellett volna...:/
GIGABYTE Radeon RX 580 Gaming 8GB GDDR5 256bit PCIe (GV-RX580GAMING-8GD)

[link]

Valakinek van MSI-je, mert az adatok alapján nem rossz kártya ez sem,és nem szívesen mondanám vissza a rendelést ha nem muszáj. Köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#29877) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

A 4GB vs. 8GB VRAM kérdésben örülök hogy az utóbbi mellett állokra halgattam. :) :) TR.

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#29878) Pécsi gyerek válasza rostiron (#29877) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

A kis rx 460- al megetetek már 3-3,5 gb vramot,szóval erősebb kártyát biztos nem vennék 4 gb vramal. :K

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#29879) füles_ válasza amdxp2 (#29876) üzenetére


füles_
őstag

Egyik sem tartozik az ajánlottak közé, mindkettő hangos és meleg. Alulfesszel meg órajelcsökkentéssel lehet rajtuk segíteni, de ezt nem mindenki csinálja szívesen. Hol vetted és mennyiért? Alzán van 8 GB-os XFX vagy Gigabyte Aorus 580 2 ingyenes játékkal. Ezek egy fokkal jobbak, mint az általad linkelt két modell, főleg talán az XFX. De ha a legjobb kell akkor Sapphire Nitro+, de ez drágább is, kivéve a 4 gigás verziót.

(#29880) Devas válasza rostiron (#29877) üzenetére


Devas
őstag

Szerintem az még simán elfér 4 gigába, csak tárolja a felesleges szemetet.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#29881) Speed® válasza rostiron (#29877) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Lehetne rajta csámcsogni, de ezt mindenki magának dönti el..részemről semmi hátrányát nem érzem még a 4Gnek, igaz, nem is marad addig a kari, míg előjönne.

(#29882) CJ3 válasza gyulank (#29814) üzenetére


CJ3
senior tag

Igen Windows 8.1 em van :D azért az az utolsó :) 17.7 :R

Crypto

(#29883) ron8


ron8
senior tag

Hy! Hogy tudom megoldani azt, hogy a 2 hdmi bemenetbe csatlakoztatok egy 4kTV-t és egy erősítőt és hogy ne kelljen az asztalt kiterjeszteni, de az erősítőn keresztül jöjjön a hang?

(#29884) Csupingo válasza ron8 (#29883) üzenetére


Csupingo
veterán

Itt a lejátszóeszközöknél nem lehet? Esetleg a vga driverben?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#29885) amdxp2 válasza füles_ (#29879) üzenetére


amdxp2
tag

Igen, alzán rendeltem (76e) én sem szívesen állítgatnám, mivel nem értek annyira hozzá, de még nem hagyták jóvá az utalást, akkor lehet törlöm és választok másikat.. Köszi a választ! :R

[ Szerkesztve ]

(#29886) ron8 válasza Csupingo (#29884) üzenetére


ron8
senior tag

Csak akkor jelenik meg választható hangként az erősítő, ha kiterjesztem az asztal megjelenítését oda is, így viszont bukom a 4k 60hz-et, ugyanis az erősítő csak 4k 30hz-et bír, emiatt akarnék csak kizárólag hangot átvinni.

(#29887) füles_ válasza amdxp2 (#29885) üzenetére


füles_
őstag

Nincs mit.
Mindenképpen jobb a Giga Aorus és az XFX GTS, mint a Giga Gaming és az MSI Armor, de azért ne várj tőlük feltétlenül sokat, mert ezek sem csúcskategóriás megoldások. Még annyit megjegyeznék az Armorhoz és a Gaminghez, hogy már az előző szériás 480-nál sem szerepeltek jól, pedig ott kevesebb hőt kellett kezelni.

(#29888) ron8 válasza ron8 (#29886) üzenetére


ron8
senior tag

Próbáltam úgyis, hogy a tv-t 60 hz-re állítottam, az erősítőt levettem fhd felbontásra és így elérhető ott is a 60hz, a monitor meg szintén 60 hz-re, de így lefagy az egész és újra kell indítani...Lehetséges, hogy a VGA nem bír el ilyen módon 3 megjelenítőt...?

(#29889) Csupingo válasza ron8 (#29886) üzenetére


Csupingo
veterán

Közben én is arra gondoltam, hogy ilyenkor is sajna aktívnak kell lennie a másik portnak is. Az viszont érdekes, hogy kiterjesztés esetén nem tudsz eltérő felbontást és frissítést beállítani. Úgy tudtam, ennél a módnál lehetséges.

És ha a prociban bekapcsolod az igp-t és az alaplapra kötöd az erősítőt, akkor se engedné kiterjesztett módban használni olyan beállításokkal, ami neked kéne?

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#29890) HSM válasza ron8 (#29888) üzenetére


HSM
félisten

A régi GCN-ekben csak két különálló DVI/HDMI eszköz volt támogatva, harmadikat csak úgy tudtak, ha a kártya BIOS is támogatta, és két megjelenítő szögegyforma volt. Lehet, van még ilyen az Rx-eknél is, érdemes lehet utánaolvasni. Vagy ha valamelyik monitorod tudja esetleg a DP-ot, akkor azt érdemes lehet kipróbálni, abból ugyanis többet is be lehet kötni.

[ Szerkesztve ]

(#29891) ron8 válasza Csupingo (#29889) üzenetére


ron8
senior tag

Most próbáltam és így is fagy. Ezek szerint nem a vga-val van baj...

(#29892) ron8 válasza HSM (#29890) üzenetére


ron8
senior tag

Lehet, nem jól értelmeztem amit írtál, de más kábel lehetőség azért van kilőve, mert a hang dts lenne, a kép meg 4k hdr, és ezekhez hdmi szükséges ha jól tudom...

(#29893) Csupingo válasza ron8 (#29891) üzenetére


Csupingo
veterán

Akkor talán csak a driverrel van gond, ha minden állításnál fagy. Próbáltál már többet is?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#29894) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok!

Alzan neztem ki magamnak egy Sapphire rx 580 4gB nitro+ kartyat de meg nem szallitottak ki igy lemondom es inkabb a 8GB-os valtozatot rendelnem viszont a keretem veges emiatt a kovetkezo ket modell kozul melyiknek jobb a hutese:
XFX GTS Radeon RX 580 8GB TripleX Edition
vagy
GIGABYTE RX 580 AORUS 8GB
Jo magam az XFX fele hajlok de rendeles elott a szakertoket is meghallgatom.
Koszonom elore is a segitsegeteket.

(#29895) bozont válasza ron8 (#29892) üzenetére


bozont
veterán

A HDMI szabvány sajnos nem teszi lehetővé hogy csak hangot vigyen át. Viszont kiterjesztett módban külön lehet állítani a felbontástés képfrissítést minden megjelenítőre. Azt mondjuk nem tudom a 2x4k sok e a kártyának (szerintem bírnia kellene), de ha az erősítőre csak a hang a fontos, akkor állíts be 1080p felbontást, hátha úgy működik a dolog.

(#29896) AiRLAC válasza Dreimus (#29894) üzenetére


AiRLAC
addikt

XFX mindenképpen

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#29897) ron8 válasza Csupingo (#29893) üzenetére


ron8
senior tag

Próbáltam többet is de mindegyikkel ilyrn volt. Most úgy a legtűrhetőbb hogy az erősítő az alaplapi hdmi-be megy, a tv meg a vga-ba, és a monitort kihúzom, így nagyon ritkán fagy... Viszont így van 4k hdr és az erősítő is ugy működik ahogy kell...

(#29898) ron8 válasza bozont (#29895) üzenetére


ron8
senior tag

Igen ezt is próbáltam, hogy az erősítőt minél kisebb felbontásra vettem hátha így jobban elbirja, de valamiért így is leveszi a tv-t 30 hz-re automatikusan. Pedig tudtommal mindegyik bemenetre rá kötött megjelenítőt tudnia kellene kezelni külön-külön hz-en...

(#29899) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv:
Nagyon régen nem volt piros kártyám, hol tudom a szoftverében monitirozni a hőmérsékletet és a ventilátor sebességet? :B :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#29900) Speed® válasza F.B.I. (#29899) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Aktuális értékeket a Wattman mutat, de egyszerűbb egy HWiNFO a háttérben pl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.