Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1551) FragMaster válasza Landon (#1545) üzenetére


FragMaster
addikt

Lehet hát :K Sőt itt a bolhán is volt nemrég 90k-ért, nem tudom van-e belőle még :)

Nézd egy próbát megér, találtam egy megoldást a gondodra, ami elvileg működik is!:
"Or you can copy the 9.7 atidxx32.dll to the Anno 1404 directory.
That way you can use newer catalyst and play Anno 1404 without the bugs."

Ezzel a módszerrel azt jelezték vissza friss catával hibátlan volt a játék. A hivatalos megoldásig jó lehet, jelezz vissza működött-e. forrás A topic végén ott a szükséges file, azt kell bemásolni, már keresgélni se kell :)

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1552) csibe74


csibe74
csendes tag

Sziasztok!

Na lehet kapni az IPON-nál is..
"Kisker a nagyker árak alatt"... 106.198 HUF brutto

Gigabyte HD 5870

(#1553) ProEvoFan válasza priti (#1480) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

ügyesen siekerült azt az egy játékot beszúrni, amiben jobb a gtx285....
most én is írhatnám h a Brothers in Arms: Hell's Highway alatt 18fps gyorsabb az 5850...de bizonygatni semmi értelme
5850 friss, ropogós, dx11es vga, nemhogy már a gtx258 jobb legyen nála, mikor a tesztekben is gyorsabb az 5850...
jézus!...

(#1554) Landon


Landon
őstag

FragMaster@ Köszönöm! :)

Nah frankó van iponnál is. :) Akkor már csak $ kell. :D Srácok ez a vga btw milyen hosszú? Mert a mostani házamba a 4890 épphogy befér és a 5870es jóval hosszabbnak tűnik. :

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1555) katt777 válasza Landon (#1530) üzenetére


katt777
félisten

Ne is vegyél core i7-et, a végén még belátnád, mennyire gáz az AMD. :P Driver ügyben nem fog változni semmi, azaz újabb fejlesztésekkel szépen elvész majd a lapod támogatása (ahogy én jártam anno az 580X-szel), ahogy VGA-t is előbb utóbb cserélned kell, mert vagy a régi játékok támogatása veszik el, vagy az újak nem fognak menni. GT300-ra sokan kíváncsiak lennénk, de csak a nagy hallgatás van.

Ja, nekem a Sap. 4870-em 1 hónap alatt elfelejtette a PCI-E2.0X16 módot, attól kezdve csak PCI-E1.1X16-ban, és PCI-E2.0X8-ban működött, aztán 2 ASUS-on leállt a Glaciator hűtés, a 4. 4870-em most megint Sapphire, és eddig teljesen rendben van (kop-kop).

FragMaster: Már említettem neked, hogy az a "szar driver" gond közel sem túlspilázott, még futó ATI VGA-kon persze ritkábban jön elő, mivel éppen azokra dolgoznak. De már a 38xx karisok szívnak ezerrel. De legalább most te is kezded érezni, milyen az, amikor félig-meddig kalapálják össze a meghajtót, aztán vagy szerencséd van, és fut (közben vígan röhögsz a pechesebbeken), vagy fordítva. Amúgy meg tényleg lehet, hogy jó játékkal kéne játszanod, nem Shift-tel és hasonlókkal. :P

Nálam minden remekül megy egyébként minden driverrel (Landon-nek is mondom), szóval én aztán tényleg mondhatnám, hogy sok user nem ért hozzá, mégsem teszem, mert éppen elégszer láttam példát az ellenkezőjére, és nem hiszem, hogy kizárólag én tudom helyesen használni az ATI drivereket PH-n. ;)

Mace Windu: Mi a francnak teszed fel a CCC-t? :F Csak egy újabb rakat bugra jó. Használj ATT-t.

Zeratul: Ez a grafikon semmit nem bizonyít, ha csak nem 8XAA-os és 16XAF-es, DX10-es, és újabb játéké, amit erősen kétlek. 4870-re is bizonygatták, hogy mennyire kell alá quad, meg még tuningolva is, aztán az E8400 is tökéletesen viszi alapon. Mikor értitek már meg, hogy ezek a "tesztek" szándékoltan arra vannak kitalálva ()lásd még: UE3-as tesztek és társai), hogy eldobjátok az amúgy teljesen megfelelő hardvert? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1556) FragMaster válasza Landon (#1554) üzenetére


FragMaster
addikt

Működött a megoldás?

Amúgy 10,5 inch-et írnak az 5870-re, az olyan 27cm.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1557) gyiku válasza FragMaster (#1556) üzenetére


gyiku
nagyúr

28.2 cm ;)

hüllő

(#1558) FragMaster válasza gyiku (#1557) üzenetére


FragMaster
addikt

Közben szerkesztettem, hogy 10,5 inch ténylegesen @ anand.
Én a Google-lal számoltattam ki, aszerint 11 inch = 27.94 cm, 10,5 inch pedig 26,67 cm. Na most melyik módszer a jó? :D

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1559) Landon válasza katt777 (#1555) üzenetére


Landon
őstag

Azért nem veszek i7et mert nem lenne rá pénzem, köszönöm nekem is van annyi eszem, hogy tudjam az i7 mennyivel jobb. :)

FragMaster@ Egyetemen vok egyenlőre nemtom megnézni. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1560) Landon válasza gyiku (#1557) üzenetére


Landon
őstag

Hmm akkor kisebb lenne mint a 4890? :F Mert az elvileg 13"

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1561) katt777 válasza Landon (#1559) üzenetére


katt777
félisten

Nem írtad, hogy anyagi okokból... Mondjuk egy Phenom II konfignál kicsit erősebb, és alig drágább. :R Bár most éppen szépen felment mindennek az ára, talán meg is érné eladni a konfigomat... :DDD

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1562) Landon válasza katt777 (#1561) üzenetére


Landon
őstag

Alig drágább? :F Legutóbb amikor néztem akkor egy lap 50 körül mozgott a CPU szintén 60 körül, nekem ennyit nem ér az i7. :( Meg nem tudom, véleményem szerint és sokak másé szerint is játékokban ez talán nem annyira mutatkozik meg mint mondjuk egy 3DMV/06-ban ami meg engem hidegen hagy. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1563) smkb válasza katt777 (#1555) üzenetére


smkb
őstag

A Fermi/GT300/GF100 kinek hogy tetszik specifikációját már szinte bármelyik tech oldalon megtalálhatod a tegnapi naptól, csak a PH-ra nem került fel.

[ Szerkesztve ]

(#1564) FragMaster válasza Landon (#1560) üzenetére


FragMaster
addikt

A 4890 az ha jól tudom 9,5 inch.

Szerk.: pontosítok, pont 9,5.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1565) gyiku


gyiku
nagyúr

msi afterburner [link] - ez olyan, mint az asus voltage tweak
Msi Overclocking Tool, Works on all 58xx cards.

hüllő

(#1566) Zeratul válasza katt777 (#1555) üzenetére


Zeratul
addikt

Katt777: 16x aniso, 4x AA és minden beállítás maxon volt a Guru3Déknél.

Azért vannak kussban a nVidiáék a paperlaunch után, mert valószínüsíthetőleg alig van működőképes chipjük, anadtechék úgy saccolják hogy kapni legkorábban a 2010Q1 ben lehet majd G300t, de az is úgy hogy lesznek majd működőképes példányok a piacon, tömeges elterjedésről még szó sincs. Ez testvérek között is 1/2 év késés.

(#1567) katt777 válasza Landon (#1562) üzenetére


katt777
félisten

40k alatt még a mai árak mellett is kapsz teljes SLI/CF támogatású lapot, proci 60k körül, na most egy jobb AM3 lap + egy erősebb Phenom hasonló árban van. Akkor mi a drága?
Játékokra meg bőven elég egy E8400.

smkb: Konkrétan ez melyik nV kártya is? :F

Zeratul: Szóval nem 8XAA, ami rohadt sokat jelent. És melyik játék is? Majd ha azt látom, hogy egy Crysis, v. FC2 DX10 Ultra/Very High-ban, 8XAA és 16XAF (driver) mellett pl.1680x1050-ben CPU limites, akkor elhiszem, hogy kevés egy i7 (de mondjuk 4 GHz-en... :N ). Szinte az összes többi játék nem is használja ki a kártyát annyira, hogy mérvadónak lehetne tekinteni az ilyen tesztek eredményét. Azt inkább Vantage mondja meg, az már más kérdés, hogy a játékokat nem tudják/akarják úgy optimalizálni, de akkor meg game-limit van.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1568) Landon válasza katt777 (#1567) üzenetére


Landon
őstag

Igen de ha elég az E8400 is játékra akkor minek vegyek i7-et? :) A 8400asnál jobb a Phenom905e-m 3.25GHz-n. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1569) katt777 válasza smkb (#1563) üzenetére


katt777
félisten

Na, ez tényleg jól hangzik. :C Szóval vagy ilyet vesz az ember, vagy bagóért 5870-et... :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1570) negro válasza ProEvoFan (#1553) üzenetére


negro
őstag

Ja :) Vannak ilyen okos szemellenzos juzerek. 10 jatekbol 1 amiben a gyorsabb a 285 a 5850-nel es ez neki az adu :D Csak a bibi ott van, h annak ellenre hogy a AMD kartyaja meg meleg, annyira uj megis ~35k -val olcsobb az nV kartyajanal szoval ha a 285 meg gyorsabb is lenne minden jatekban 1-2 fps-el akkor is a Radeon lenne a nyero igy meg aztan plane.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#1571) FragMaster válasza katt777 (#1555) üzenetére


FragMaster
addikt

Én nem érzem, mert nekem pont jó. Ez nem kizárólagosan driverhiba. Ha egy program hibás az hibás, ez a "vagy előjön vagy nem" sántít.
Hát most éppen a tales of monkey island episode 3 megy nálam, ez minden előtt preferenciát élvez nálam :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1572) Landon válasza negro (#1570) üzenetére


Landon
őstag

+ felteszem a driverekkel még fog javulni is ahogy a 4es szériánál és a többinél is volt.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#1573) Zeratul válasza katt777 (#1567) üzenetére


Zeratul
addikt

Katt777: a CoD5 volt az egyetlen ahol a 285 gyorsabb volt mint a 5850.

(#1574) negro válasza katt777 (#1569) üzenetére


negro
őstag

Mennyibe, hogy nem 100k rol fog indulni mint most a draganak titulalt 5870? :)

De addigra meg mar lesz 5870X2 esetleg 5890 is es persze jo aron. nV-nek nehez dolga lesz.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#1575) FragMaster válasza Zeratul (#1573) üzenetére


FragMaster
addikt

Ráadásul ez sem egyértelmű, mert másik oldal tesztjében már nem volt akkora különbség...érdekes.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1576) smkb válasza katt777 (#1569) üzenetére


smkb
őstag

Én csk annyit állítottam, hogy nincs már hallgatás :)

(#1577) Zeratul válasza negro (#1574) üzenetére


Zeratul
addikt

Negro: Kezdetben Herpeszes Vér Pistikéket kell levenni, majd ha lesz ellenfél a piacon akkor meg ügyes pozicionálással a plebset is.

(#1578) priti válasza katt777 (#1569) üzenetére


priti
addikt

Kár hogy csak egy ilyen kártya lesz, vagy max kettő és a többi át lesz matricázva, mindenesetre akárhogy ugranak a nyakamnak az ati fanok, ez az ötös sorozat megint bukta lesz, mint a hármas és ez egyáltalán nem jó hír :( A befektetők eredményeket akarnak, kérdés decemberig mennyi extraprofitot hoz az 5870, kár hogy a tapasztaltabb emberek rutinból kivárnak már csak az ati-nál friss kártyáknál szinte állandó driver problémák miatt is.

Hardverlesen

(#1579) katt777 válasza Zeratul (#1573) üzenetére


katt777
félisten

Ez nem kapcsolódik a kihajtás kérdéséhez... :N

negro. Ez természetesen esélyes. De én most ráérek, semmivel nem játszom, aminek akár a 4870 ereje is kéne. AvP3-nál talán már lesznek tűk a székemben... :DDD

smkb: Ezt is csak olvasni lehetett... :P :R

priti. Hát azért olyan nagy bukta nem volt a 3-s széria, és a 4-es sem. ATI-nál csak kétféle VGA szériával van probléma driverek terén: a réginél, és az újnál. :DDD

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1580) FragMaster válasza priti (#1578) üzenetére


FragMaster
addikt

Ne félj, fogy az. Ne Balkanisztánból indulj ki, de már itt a fórumon is több tulajról hallani. Én sem tudom ám előre, de valami pénzügyi elemzés rendelkezésedre áll, hogy ennyire elkönyveled a bukást? Nekem sincs érvem amellett, hogy sikeres és nem is irogatom be, hogy "hú de nagy siker lesz, hú de nagy siker lesz". :DDD Ez kb olyan.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1581) negro válasza priti (#1578) üzenetére


negro
őstag

Biztos, hogy nem mert aki DX11-et akar es van penze az nem fog varni erre a kartyara tobb mint fel evet. Az masik, hogy ha gyorsabb is lesz ez a nV kartya mint az eppen legjobb 1 magos Radeon valoszinuleg majd 2x akkora arkulomseg lesz es ugy a kutya nem fogja megvenni. Fel ev mulva szerintem egy 5870, 70k korul fog mozogni a debutalo uj nv meg biztos 100 kornyeken lesz de inkabb 120 -ra tippelnek. Az AMD ar/ertek(teljesitmeny) aranyban verhetetlen mar evek ota es ez az amiert nekem es jo par embernek meg felejtos az nV akar az Intel.

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#1582) katt777 válasza FragMaster (#1580) üzenetére


katt777
félisten

Lehet, hogy csak kirstálygömbje van, vagy egy dohos cella mélyén mantrázza a dolgot... :F
Attól persze tényleg botor dolog gyorsan lecsapni egy túlárazott hardverre, de ez már kinek-kinek a saját dolga.

Á, van itt még jós... :)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1583) Zeratul válasza priti (#1578) üzenetére


Zeratul
addikt

Hű baz meg kiscsóka honnan veszed hogy bukta lesz a 5xxx sorozat? Ellenfele nincs, a G300 előreláthatólag fél évig késik, a házon belüli konkurencia meg a raktárak kiürülésével eltünik.

[ Szerkesztve ]

(#1584) priti válasza FragMaster (#1580) üzenetére


priti
addikt

Nem csak dezsavűm van. Szerintem mást hallasz ki a hsz-emből, akkor mondjuk úgy, hogy csak annyira lesz sikeres, mint a hármas sorozat. Ez így megfelel?

(#1583) Zeratul
"eltűnik a konkurencia" ...olyanokat szólsz, ha hallanád magad, őrület

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#1585) Zeratul válasza priti (#1584) üzenetére


Zeratul
addikt

A De ja Vút inkább nV vonalon érzem, mint anno a FX5xxx sorozat esetén. Késtek az ATIhoz képest és még szánalmas volt a teljesítményük is.

Ati a 40nanos RV740 esetén nagyságrendekkle jobb kihozatali arány kapott mint nV a G300-l most, mégis azt mondta hogy no way. Miből gondolod hogy pik pak 80 százalékot csinálnak TMCSnél a 7 ből?

[ Szerkesztve ]

(#1586) FragMaster válasza priti (#1584) üzenetére


FragMaster
addikt

De egyből nem bukta, ennyit jelent a fogalmazás :K

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1587) FragMaster válasza Zeratul (#1585) üzenetére


FragMaster
addikt

Azért az fx szimplán el volt cseszve legalább is dx9-re. A fermi más területet céloz meg, nem grafikus célkártya többé.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1588) FragMaster válasza priti (#1584) üzenetére


FragMaster
addikt

A házon belüli konkurencia hogyne tűnne el. Idővel nem gyártanak több hd4xxx kártyát és akkor a raktárkészletek kifogyása után nem lesz más.
Szerk.: na túl gyors voltam, ezt beleszerkeszthettem volna a kettővel előbbi hozzászólásomba...

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1589) Zeratul válasza priti (#1584) üzenetére


Zeratul
addikt

Olyan vagy mint az ATVsek, kiragadsz és elváltoztatsz mondatrészeket.

a házon belüli konkurencia meg a raktárak kiürülésével eltünik. nem ugyanaz jelenti hogy eltűnik a konkurencia.

[ Szerkesztve ]

(#1590) katt777 válasza FragMaster (#1588) üzenetére


katt777
félisten

Sőt, akár az összeset is... :B

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#1591) priti válasza Zeratul (#1589) üzenetére


priti
addikt

Én úgy értettem, hogy a 295-re gondolsz, nem volt egyértelmű. Ebben egyébként egyetértünk, szerintem se fogják az elején kapkodni az ötöst, inkább viszik a négyes 90-et, de ez csak elodázza az eladásokat, korán van még ennek az ötösnek, de az NV új csúcskártyája mellett meg már késő lenne az is igaz, szóval egy csomó fejlesztési pénznek kell visszajönni decemberig, szerintem dec. körül itt lesz az új COD-hoz egy NV kari, ha más nem egy átmatricázott új 2 GPU-s csúcskari 285 alapokból, de elég valószínűtlen, hogy az NV tétlen marad fél évig, azért az nagyon sok. Elég egyértelmű, hogy gyártási költségtől szinte függetlenül óriási előnyre tesz szert ha kidob egy izomkártyát, ami messze lenyomja az atikat teljesítményben, mindenesetre ha igazak a hírek akkor egy erőmű lesz az új NV fejlesztés és hát a tapasztalat is az, hogy a legerősebb kari mindig az NV-é, a 4870X2 rövid trónolása után sietni kéne az 5870X2-vel is szerintem, a négyes sorozatnak is jót tett.

Hardverlesen

(#1592) Zeratul válasza priti (#1591) üzenetére


Zeratul
addikt

5870 erősebb mint a 295. A 295 (ami on board 275 SLI volt) gyártása leállt mert veszteséges volt. A 285 meg válogatott 275 magasabb órajelen. Annak az esélye hogy átmatricázva onboard 285 SLI-t kapsz erősen zéró közeli, ha már a 295 is veszteséges volt. A G300 meg baromi szar kihozatallal bír egyenlőre, amíg új széria jelön a gyártósorról az 3-4 hónap és csak akkor derül ki hogy milyen a kihozatal. Ha továbbra is pocsék akkor a G300nak végérvényesen befellegzett. AMD a RV600 azért tudott sikeres lenni mert nagyon jó kihozatali arányt produkált, sőt a hibás darabokat is el tudta adni lásd 4830. A G300nál egyenlőre nem látszik olyan lehetőség hogy a hibás részeket letiltva csökkentett teljesítményű chipként használni lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#1593) tom_tol válasza priti (#1591) üzenetére


tom_tol
addikt

nálunk tegnap du 4-kor megjelent a his 5850 1000+ db számban , este 10-re már nem volt egy sem (ez sem kellett senkinek lol)

(#1594) priti válasza Zeratul (#1592) üzenetére


priti
addikt

Itt is decembert írnak ráadásul már az új fermire, szóval nemtom honnan veszed, hogy még hónapokig malmozna az NV.

Hardverlesen

(#1595) capulet75


capulet75
addikt

Sziasztok.
Néztem teszteket amiből egyértelműen kiderül hogy jelenleg az 5870 a legjobb vga a piacon.Illetve mostmár az X2 verzió,bár azt nem tudom lehet-e már kapni.Tehát az 5870 minden mai játékot elvisz úgy hogy minden beállitást a maxra húzunk.Tehát ha jól értem az egyetlen amiért "érdemes" ebből cf-et épiteni az a +x ezer pont amit a vantage kioszt érte.Akkor tehát van olyan ember aki a monitoron megjelenő amugy totál gizda pl.30k-s érték helyett megjelenő 38k-ért kifizet +százezer fotintot.Hát,izlések és pofonok.

Egyébiránt le a kalappal az AMD elött hogy ilyen ütemben fejlesztenek és ilyen szuper cuccaik vannak.Kiváncsi vagyok a zöldek válaszára.Azt az x2ést még jó sokáig nem tudják majd megverni szerintem,vagy max vmi 300k-s karival mint az az ASUS Mars fúdebrutál rongyrázás.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1596) Driftmester


Driftmester
tag

Hy! mindenkinek!!! :R
Én már csak azt nem értem hogy elvileg kijött a kari de sehol nem kapni... :W
(tesztelőkön kívül van akinek HD5-ös szériából van VGA-ja??? :F )

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/driftmester

(#1597) priti válasza tom_tol (#1593) üzenetére


priti
addikt

A nálatok az hol van? Ramiris?
Újdonságról lévén szó az ezres készlet kifosztása tök elvárható, kérdés hány ilyen készletet rabolnak le.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#1598) Zeratul válasza priti (#1594) üzenetére


Zeratul
addikt

Anandtech volt a hivatalos paperlaunch-on, ők saccolták hogy 2010Q amikor kapni is lehet majd boltban akkor se nagy számban. Hogy malmonznak e vagy nem azt nem tudom, de chipgyártás nem egy forma1 tempó ahol a délőtt kitalált egység délután már a szécsatornában van holnap meg a kocsin, itt van egy kifutási ideje a waffernek amíg elkészül.

[ Szerkesztve ]

(#1599) lsc válasza priti (#1594) üzenetére


lsc
nagyúr

Itt vannak a hsz-eid, légyszi mutasd meg melyik való az 58xx topicba /most ott vagyunk/. Van Ati találgatós topic és Nv találgatós topic, talán azokban kellene az álmaid megfogalmazni, hiszen azok azért vannak . Napok óta nyomod a felesleges flame-t, de offolni még mindig nem tudsz, vagy nem akarsz /mondjuk nem is hiányzik/ .

Az élet kegyetlen .

(#1600) priti válasza lsc (#1599) üzenetére


priti
addikt

Úgy se lehet itt mondani semmi újat amíg el nem kezdenek ide írni a tulajdonosok, hűtésről, tapasztalatokról, most mért fáj hogy beszélgetünk?

Hardverlesen

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.