Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1451) luw2win


luw2win
őstag

NV: Az időbeli lemaradása azonban a HD 5800-as szériával szemben tény, amit valahogyan "orvosolnia kell", ezért napokkal ezelőtt olyan álláspontot is megfogalmazott, melyben csökkenteni próbálta a DirectX 11 jelenlegi jelentőségét. - szóval az lesz mint eddig, hogy ATI fejleszt de nincs mire mert NV lefizeti a játékkészítőket :(((

forrás: HOC

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#1452) cowboy_bebop válasza katt777 (#1450) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Kinek mennyit ér meg az 5870-nek a 4870X2-höz képesti évi 40.000,-Ft áramszámla spórolása.

(#1453) FragMaster válasza katt777 (#1450) üzenetére


FragMaster
addikt

"Ahogy az 58xx karik sem érnek annyit, amennyibe ma kerülnek."

Húh, ha annyi százast kapnék ahányszor ez már le lett írva :DDD

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1454) Haart válasza luw2win (#1451) üzenetére


Haart
addikt

Így van ez így szokott menni. Sajnos akármi van de még fölényben van az nv még mindig. És ezt ki is használja erősen. Valahogy megkéne ezt törni :D

(#1455) zuchy válasza luw2win (#1451) üzenetére


zuchy
őstag

Reméljük nem, reméljük, hogy a DX11 adta lehetőségek jobban fogkák vonzani a fejlesztőket, mint az Nv instant pénzcsomagja...

Talán ezért csúszik az új Stalker? Vagy csak én vagyok paranoiás. :F :DDD

(#1454) Haart: Előbb utóbb saját maga fogja megtörni. :K

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#1456) Haart válasza zuchy (#1455) üzenetére


Haart
addikt

Ezt sztem rosszul látod. Semmi nem ösztönzi jobban az embert mint a pénz. És ha neked egy ismeretlen területen kéne programoznod, vagy azt mondják hogy maradj a jól beváltnál amit fullra ismersz már és még pénzt is kapsz, te melyiket választanád? :D Sztem egyértelmü.

(#1457) zuchy válasza Haart (#1456) üzenetére


zuchy
őstag

Azért irtam, hogy reméljük. De azért ez nem ennyire egyszerű...
Dehát az Nv is a DX11-s kártyájukat fejleszti, előbb-utóbb mindenki DX11-re fogja írni a motort, sőt, remekül skálázódik lefelé az API-n is.

De ezzel a egésszel mi szívjuk mindig a legnagyobbat. Mért kell a feljődést visszafogni, mért nem lehet belátni, hogy a CUDA egy zárt plattform, egy nyitott, jól működő platformon esélytelen? Akkor lett volna esélyük, ha az ATi nem tudta volna kiadni az R600-at. Akkor máma CUDA lenne félmillás VGA-kkal. :D

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#1458) cowboy_bebop válasza Haart (#1456) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Szerinted a szóló programozó dönti el h. miben akar programozni? :)

Gondold el: van egy játékfejlesztő cég, ahol azt látják h. DX9-ben programozni tart (hasraütésszerű szám: ) 450 munkaóráig, DX11-ben pedig ugyanez megvan 350 munkaóra alatt, ráadásul szebb és gyorsabb, akkor szerinted fizetnek 100-zal több órára bért a fejlesztőknek? Amit kapnának az NV-től, elmegy a plusz bérekre meg működési költségekre.

[ Szerkesztve ]

(#1459) TESCO-Zsömle válasza priti (#1431) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A riportereknek kell lennie annyi hozzáértésüknek, hogy tudják a Driverek csak 4GPU-ig támogatják a CFX-et meg az SLI-t...

Másrészt, ezzel az összeállítással akkor megették a PCIe x16 sávszélességét. Nem lett volna értelme még 1 GPU-t rátenni...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1460) priti válasza TESCO-Zsömle (#1459) üzenetére


priti
addikt

Attól még rákérdeztem volna, hogy érezzék a törődést. Megettek ezzel szerintem mást is amúgy, amit nem akartak, nem is lett belőle semmi, ezt is kár volt, inkább csinálnának végre egy rendes refhűtést...

Hardverlesen

(#1461) luw2win


luw2win
őstag

Lehet nem idevág, de 5xxx-s mobility mikorra várható? :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#1462) Haart válasza cowboy_bebop (#1458) üzenetére


Haart
addikt

És honann tudod hogy az nv által adott összeg nem a többszöröse annak amit munkaórákban kifizetnének? Na mind1 ez nemigen fogjuk soha megtudni tehát kár is agyalni rajta. Az tény hogy előbb utóbb úgyis dx11 lesz csak még nem tudni mikor.

(#1463) FragMaster válasza zuchy (#1455) üzenetére


FragMaster
addikt

Stalker kint van már az oroszoknál. Orosz-ukrán-szláv játékoknál alap az ilyen lokalizációs-késés sajna.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1464) TESCO-Zsömle válasza priti (#1460) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Te rákérdezel, ők meg legyintenek egyet és otthagynak interjú nélkül... :U

Egy innovációra se lehet rákérdezni, hogy "Ez meg minek...". Tahóság. Ha már vették a fáradtságot (és pénzt) hogy megcsinálják, akkor a minimum tiszteletet meg kell adni. (Még akkor is ha nem lesz belőle semmi.)

Inkább lássak évente 2-3 ilyen zsákutcát, minthogy 1000+1 átmarticázott Ref. kártyát.

De ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1465) FragMaster válasza Haart (#1462) üzenetére


FragMaster
addikt

Hát mivel szerencsére a fermi is dx11 lesz így rohadt gyorsan ($$) :DDD
Amúgy lehet valamit tudni a fermi tesszellátoráról? Mintha régesrégről valami olyan rémlene, hogy nem kap hardveres egységet rá, csak emulál. :F

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1466) CsendesMark válasza FragMaster (#1465) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

Ha jól tudom emulátorral oldja meg azt a ficsört. :U

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#1467) Haart válasza FragMaster (#1465) üzenetére


Haart
addikt

Engem hidegenhagy hogy mi vagy minem lesz rajta és hogy lesz megoldva. Pusztán a teljesítmény a lényeg. Mint a fociban, azt is gólra játsszák :D

(#1468) Mancsy


Mancsy
HÁZIGAZDA

Korábban írtam, hogy a videóim nézésekor minden olyan pixeles, gyenge. A segítségetekkel kiderült, hogy a render van elállítva. KMPlayerben átállítva (Directshow video: VMR9 (renderless)) már jó a videók minősége, de a többi lejátszóban nem mondhatni. Nincs valami központi beállítás erre a dologra?

Illetve, szinte mindenem lesárgult. Így: [link] Okozhatja ezt Catalyst driver gond? Vagy mi ez? Nem szép :(

[ Szerkesztve ]

(#1469) KDavid17 válasza Mancsy (#1468) üzenetére


KDavid17
aktív tag

catalyst-ban a hdtv beállításnál tedd fullrgb-re. Elvileg az okozza.

(#1470) Dare2Live válasza CsendesMark (#1466) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

k* ra fogalmunk sincs..... talán holnapra kiszivárog vmi.... Meg ahogy írták is gólra játszák.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1471) FragMaster válasza Haart (#1467) üzenetére


FragMaster
addikt

Éppen ez az, ha emulálva lesz akkor képzelheted a sebességét...
Bár nincs megerősítve, szóval nem fújom a semmit, hamarosan meglátjuk úgy is.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1472) Haart válasza FragMaster (#1471) üzenetére


Haart
addikt

Én megtanultam hogy hiábavaló minden nemű találgatás amig nincsenek tesztek. És tőlem akármi kiderülhet holnap vagy azután, amíg nemlátok magam előtt valós idejű teszteket, vagy írásokat a tesztről. Mondhatnám úgy is hogy hiszem, ha látom :K
Az atik teljesítmény már látszik, ehhez képest kiváncsi leszek mit tud a konkurencia, meglátjuk...
Mondjuk ez sztem nekünk csak jót jelenthet, mert valószínűleg ha kijönnek az nv kártyák megint lemennek az árak, attól függően hogy jobbak vagy rosszabbak lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#1473) Mancsy válasza KDavid17 (#1469) üzenetére


Mancsy
HÁZIGAZDA

Akárhogy nézem, sehol nem találok olyan fület, aminél fullrgb opció lenne.
Segítség! :B
A sárgaság amúgy megoldódott, a Win7 monitordrivere volt a ludas. De a videók pixelesek, én meg tépem a hajam.

[ Szerkesztve ]

(#1474) priti válasza Haart (#1472) üzenetére


priti
addikt

Az már most látszik, hogy az 5-ös sorozat bukta lesz, mert nem fog megélni egy évnél többet addig meg nem lesz elég dx11-es cucc rá, egyébként meg dx10-ben szorosan a 295 közelébe és az alá épít, tud csak teljesítményben építeni. NV lehet hogy megint kidob egy új csúcskártyát és átmatricáz, valszeg ez lesz, most is a két 285 a leggyorsabb SLI-ben, nem nagy ügy rátenni két bika megrántott GPU-t egy NYÁK-ra és tenni rá egy matricát, de ha mégis fejleszt, akkor ati-ék elég rendesen seggreülnek megint, mert ez az ötös sorozat nem egy nagy dobás dx10-ben, megint olyan, hogy tök fejledt, de minek, a hármassal is befürödtek.

Hardverlesen

(#1475) gyiku válasza priti (#1474) üzenetére


gyiku
nagyúr

szerinted miert hozna ki az ati a 6os szeriat 1 ev mulva, amikor meg az 5os is eleg lenne mindenre?

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#1476) FragMaster válasza priti (#1474) üzenetére


FragMaster
addikt

Honnan nézed, hogy már ilyesmi látszik? :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1477) Abu85 válasza priti (#1474) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A GTX 295-öt már nehezen nevezik át, mert annak a gyártását egy hónapja leállították (nincs értelme veszteséggel árulni egy terméket). A GTX285 kikap a HD 5850-től. Oda árcsökkentés kell nem átnevezés. :)
Amúgy az egy megjelent játék mellett még 11 darab DX11-es fejlesztés van megjelölve. Ebből ugye 6 publikus, mert azok elviekben 2010 Q1-ig megérkeznek. :)

gyiku: Szerintem sok függ a Fermitől. A GPU Tech. Conf.-ról érkezett hírek szerint egyelőre megy a CUDA meg, hogy leváltja a szuperszámítógépeket. Grafikáról a beszámolók szerint nem is lesz szó. :(

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1478) koxminator válasza priti (#1474) üzenetére


koxminator
senior tag

kristálygömböt rendesen megpucoltad?

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1479) ToxLee


ToxLee
őstag

Egy kérdés az hozzáértőkhöz:

Vacillálok két kártya közt:
1.PCIE 275GTX Gigabyte 896Mb DDR3 GV-N275UD-896I 53.900 Ft
2.PCIE HD5850 1Gb Sapphire DDR5 66.900 Ft

Mivel soha nem volt ATI vga-m pár dologgal nem vagyok tisztában!
-ha az nvidia vga támogatja a Physic-szet akkor mi van avval a játékkal ami ezt használja de ATIn akarom futtatni?
-ugyauazon a játékon a fizika hogyan müködik ATIval?
- abban a játékban nincs fizika?
-ATIn sokkal játszhatatlanabbak lennének a játékok?

ui.:Egy másik topicba is kiirtam a kérdéseim,de rájöttem ide való!

(#1480) priti válasza Abu85 (#1477) üzenetére


priti
addikt

Nézd végig a játékokat [link] nem kap ki a 285 az 5850-től éppen fordítva.
A racionalitás az , hogy azért álltak le, mert átállítják a gépsorokat, ez is azt sejteti hogy csak csúcskártyából lesz új, a 285 árcsökkentésében egyetértünk, az szerintem is be fog következni, csak más matrica alatt. A 11 fejlesztés kevéske, amikor jön egy csomó nagy név fél éven belül ami még dx10, meg eleve ami megjelölt fejlesztés az sosem biztos, hónapokat csúszhat. A DX11-re építeni ma egy sorozatot szerintem megint elkapkodott dolog volt, meg ez a kamu hírverés is elég unszimpi, messze nincs akkora dobás ahogy a guru3D-n kiderült mint aminek megpróbálják előadni.

Hardverlesen

(#1481) DemonDani válasza Abu85 (#1477) üzenetére


DemonDani
addikt

Valszeg megy majd a nagy szavakkal való dobálózás és semmi gyakorlati tudás nem lát napvilágot... Ez alap.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1482) Zeratul válasza priti (#1474) üzenetére


Zeratul
addikt

Ja a 4xxx sorozat is kib*szott bukta lett. Gondolkoz már mielőtt hülyeségeket beszélsz.

(#1483) Crytek válasza ToxLee (#1479) üzenetére


Crytek
veterán

Atin lassabb lesz ha bekapcsolod a Physx-et.
Fizika ugyanúgy lesz benne ha nem használod csak az a pár plusz effekt nem jelenik meg ami a physx miatt előjönne. pl Batmanban nem lesz neked füst bizonyos helyeken nem fog törni a csempe nem lesz pókháló :D
Szal nem annyira lényeges szerintem,de néha elég látványos tud lenni.

Next PC Upgrade: 2022

(#1484) zuchy válasza priti (#1474) üzenetére


zuchy
őstag

Csak az a baj, hogy az RV870-ből (Cypress) simán lehet csinálni egy X2-t egyrészt. Persze az Nv is csináhat egy GX2 szerű kártyát a fermiből, de az nem lesz olcsó mulatság.

Persze nem nagy ügy rátenni két GTX285-t egy kártyára, lásd Asus MARS ROG.
Meg lehet venni szépen 350k-ért.

Másrészt ha olyan erős lenne a Fermi, akkor az ATi lazán csökkent árat.

(#1480) priti: Nem kap ki? :F [link]

De ahogy látom kár is vitázni, zöld szemüveg ellen nem lehet racionális érveket hozni. :(

(#1479) Jasonchan: Attól függ mihez kell, de én is inkább az újat, a HD5850-t ajánlom. Az hogy most nincsen PhysX, azt dötsd el TE, hogy számít, de szerintem nem nagyon.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#1485) priti válasza gyiku (#1475) üzenetére


priti
addikt

Szerinted most minek hozta ki az ötöst? mire nem elég egy 4870X2? ...ennyi erővel ugyanúgy hülyeség nem?

(#1482) Zeratul
te meg olvasd már el hogy a hármasról beszéltem :W

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#1486) Zeratul válasza priti (#1480) üzenetére


Zeratul
addikt

Nehéz felfogni hogy a DX11 fejlesztői környezet visszafele kompatibilis az alacsonyabb DX API-kal? Megírja DX11ben a programozó az api meg automatikusan a hardvernek megfelelő réteget hívja meg.

Húha egy régi DX9 motorban 5%t kikap a felső-középkategóriás kártya a egy felső kategóriástól. DX10ben meg ép fordított a helyzet. Felhívnám a figyelmed a CPU limitre ami a 5850 crossfirenél szépen látszik és ami kisértetiesen lemásolja a 5870 crossfire CPU limitet. nVidia G300 is csúnyán belefuthat és szvsz bele fog futni a CPU limitbe, akkor mit fogsz sipákolni,

(#1487) Def26


Def26
félisten

Srácok, egy Gigabyte Superb 460W -os táp elegendő lenne egy HD 5850 kártyának? Athlon II 240, két HDD lenne mellette.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1488) luw2win válasza ToxLee (#1479) üzenetére


luw2win
őstag

Ez a probléma h el kell dönteni h : PhysX vagy dx11
Helyedben 5850-et vennénk, eleve ha már megközelíti drivert nélkül a 285GTX-et, sőt sok helyen el is veri, akkor ez még jobb is lesz. Az tény hogy 13k-val olcsobb a 275, és még physx-ed is van...

Jelenleg mind2 kártya "extra" dolgait nem tudod még kihasználni, valszeg dx11-es játékokból majd több lesz jövöre! mint a physx-el támogatott játékok.

Mérlegelj és dönts :K

Def26: Load ~315W
Szerintem elviszi, de talánitt profibbak vannak :B

priti: ne azt nézd h mennyit változott a teljesítmény, hanem azt hogy a csíkszélesség csökkent, a fogyasztás csökkent, stb, de már megint összehasonlítod az 1 és a 2gpu-s kártyákat :F
Meg sok embernek nem mindegy hogy egy zajos tégla van a házába amit vízzel lehet a legnormálisabban lehüteni, és még az áramot is zabálja

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#1489) Abu85 válasza priti (#1480) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Azért állították le, mert veszteséges volt a forgalmazás. :)
Amúgy a linkelt tesztben 7:2-re nyer a HD 5850 ... a két DX9-es tesztben volt 3 illetve 4 FPS-sel lassabb. :D Mindezt úgy, hogy a játékok több, mint fele TWIMTBP volt. :DDD

Nyilván a Dirt 2, Stalker CoP, Alien vs. Predator nem nagy név.
De nyílt titok a Battlefield BC 2, a Crysis és a Race Driver: Grid 2.
Lesz még a The Lord of the Rings Online, Dungeons and Dragons Online MMORPG-k, amik a PC-n elég nagy népszerűséggel rendelkeznek.
Tényleg szar lesz ez a DX11. :DDD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1490) priti válasza zuchy (#1484) üzenetére


priti
addikt

Nem 3DMark-kal játszunk, rajtam nincs zöld szemüveg, amit bizonyít, hogy a 9800GX2 után most éppen 4870X2-őm van.

(#1489) Abu85

de mikor? most akarják eladni, a hármasnál ugyanez volt, hogy később milyen jó lesz, ez senkit nem érdekelt, buktak mint a rottenbiller, csak az ati fanok vitték

(#1486) Zeratul
majd akkor sipákoljál ha hasonló stílusban szólok hozzád kis barátom :((

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#1491) FragMaster válasza ToxLee (#1479) üzenetére


FragMaster
addikt

5850-et ajánlanám.
A GTX285 szintjén van, sőt valamivel felette + fejlettebb is, nekem megérné a plusz pénzt.
Physx játékokban vagy kikapcsolod a Physx-et és egy-két fizikai effekttől elesel (pl mirrors edge lobogó zászlói, egyéb fizika viszont természetesen lesz), ha viszont bekapcsolod a Physx-et akkor azt a gpu támogatás hiányában a CPU fogja számolni és lassú lesz. Readeonon egyáltalán nem játszható bármi rosszabbul, mint egy azonos sebességű/kategóriájú Geforceon.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1492) Zeratul válasza Abu85 (#1489) üzenetére


Zeratul
addikt

Meg a kiscsóka azt nem veszi figyelembe hogy programozó is szeret mindent egyszerűbben csinálni ha van kész fejlesztői környezet és API ami régebbi hardvereken is megoldja a kompatibilitást nem kell újraírni miatta valamint megoldja a portolást XBox ra akkor valszeg azt fogják használni, nem külön megirogatni, netán Xboxot visszaportolni PCre.

(#1493) Zeratul válasza priti (#1490) üzenetére


Zeratul
addikt

RV600nál az ATi volt majd 1 év késében az új API-ra alkalmas hardware-rel(3xxx sorozat csak egy újratervezése volt a 2xxxnek nem volt generáció váltás), azóta mint ha fordult volna helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#1494) zuchy válasza priti (#1490) üzenetére


zuchy
őstag

Milyen 3D Mark? :DDD

[link]

Összességében kikap a GTX285 a HD5850-től, még Cod5 alatt is.

Ha meg X2-d van nem érdekel, hogy zajos, forró, zabál? Uganezt tudja az EGY magos HD 5870, idle fogyasztás szuper, a load alatt is csak egy HD4890 szintjét hozza fogyasztásban.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#1495) tom_tol


tom_tol
addikt

Urak!
milyen hűtő passzol az 5850-5870-s kártyákhoz?

(#1496) Abu85 válasza priti (#1490) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nézzük csak mikor is ...
Dirt 2 - idén Dececmber
Stalker CoP - 2010 február
Alien vs. Predator - 2010 február
The Lord of the Rings Online - 2010 Q1
Dungeons and Dragons Online - 2010 Q1

A többi játék azért nincs bejelentve, mert Q2-re vannak ígérve, így negyedévekre szépen be lesz osztva a dolog. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1497) FragMaster válasza tom_tol (#1495) üzenetére


FragMaster
addikt

A gyári :DDD Legalább is elég hatékonynak tűnnek a tesztek alapján.
Mondjuk jó lenne tudni felhasználhatnám-e a jó öreg S1-et újra.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1498) zuchy válasza FragMaster (#1497) üzenetére


zuchy
őstag

Csak a lyuktávolságoknak kell megegyezni, bár a Cypress lapka 45 fokban el van forgatva, már nem emlékszek pontosan, hogy mekkora volt az S1 GPU-val érintkező része, szóval lehet, hogy lelógnának a GPU sarkai, ami nem nagyon szerecsés. :D

PC-STYLE.hu

(#1499) RootRulez válasza tom_tol (#1495) üzenetére


RootRulez
félisten

Accelero XTREME 5870 ;]

═════════════════════════════════════════

(#1500) priti válasza Abu85 (#1496) üzenetére


priti
addikt

Na ez a nagy terv? lehet hogy kötekedésnek fog tűnni, de tényleg az a szubjektív értékítéletem, hogy a dirt az dög unalom, már az egyet is ingyen adták a VGA-khoz elcsépelt, egyáltalán nem izgat, mindkét stalkert végigvittem az ilyen egynek jó, de az se egy nagy dobás, totál bug-os volt, messziről például nem is lehetett lelőni senkit, az alien-t nem ismerem, ilyen online szarokért meg nem fizetek különadót havonta és ha a játékeladi listákat nézem nem csak én vagyok így vele, messze a COD6 multi lesz az igazi döntő, novemberben kijön, ha Nv kihoz egy karit amivel megy mint a veszedelem, a dx11 a kutyát nem fogja érdekelni szerintem

Hardverlesen

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.