- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- bambano: Bambanő háza tája
- Gurulunk, WAZE?!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Geri Bátyó: B550 szűk keresztmetszet, de mi és miért?
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Jakuskacsa
senior tag
válasz
Gyuri27 #9599 üzenetére
A wifi is hagy kivetni valót, de mivel mi upc-nél vagyunk, és ingyen van a net, ezért sokszor használnánk a mobilnetet. Az teljesen halott... Lehet náluk minden rendben van, meg elégedettek, de az is lehet ilyenkor, hogy még nem volt jó telefonjuk. Az asszony a3 -a ami 2015 ös, sokkal jobb és pörgősebb mint az új j5 ös. Ő ehhez méri, tehát mondjuk ki, visszafele fejlődött a samu. Nekem van egy közel 2 éves a5 öm, de erőssen elgondolkoztam, hogy inkább kifizetem a felárat, de egy ugyanilyet hozok ki, csak 2017-est mint j5, vagy a többi társát....
Másképp értékeled a dolgokat, ha előtte hozzászoktál egy teljesítményhez. Vagy épp, hogy ami nekem már fos, az másnak megváltás az előző telefon után. Szubjektív ez az értékelés. Én már rég kidobtam volna azt a j5 öt, de asszonypajtinak több a türelme. Valszeg az lesz, hogy ha én most kihozok egy újat, akkor inkább átveszi tőlem az a5 öt, mert ég és föld a két teló....
-
Gyuri27
félisten
válasz
Jakuskacsa #9598 üzenetére
Nem tudom mikori meg hogy.
Húgom és sógorom egy-egy 2016-t használnak (sokat wifiznek pl). Semmi bajuk a telóval.
Annó olvastam a topikot és ott se volt gondja az embereknek. -
Jakuskacsa
senior tag
-
Televan74
nagyúr
Faternak kellene új telefon! Jelöltek listája. Pro ás kontra kérnék érveket segítségként.
1. Xiaomi Redmi 4A 16GB
2. Lenovo Vibe C2 8GB K1
3. LG K5 Dual (X220)Holnap érkeznek a BeQuiet ventik, megint kaphatom szét a házat.
-
Televan74
nagyúr
Minap gondolkodtam(nálam ez sok pénzbe kerül) lecserélem a házhűtést. El is adtam a 4 darab Aerocool DS 120mm -est.
Vettem helyette Akasa -t 2db 140mm -est előre, 1db 120mm -est hátra. Nem jött be, kerregő hangot adnak a PWM -s Apache -k,lapom nem szereti őket.
Szépen becsomagoltam és küldöm vissza őket 14 naposba. Rendeltem Be quiet! Pure Wings 2 120mm(3pin) 4darabot.Közben ami érdekesség. Volt nekem itthon a Mugen5 -höz adott gyári venti, azt beraktam a VGA elé. A CPU - n levő a második WIngboost2 -t,beraktam kifújónak. És érdekességből este játszottam a AC: Origins -el. Meglepő de a pótmegoldásom 3-4 fokot dobott rá max értékekben a hőmérsékletekre.
-
Mahrenburg
őstag
válasz
Jakuskacsa #9575 üzenetére
A jó történet olyan, mint a jó bor, idővel nemesedik, főleg, ha a "hőskör" gépeiről szól.
És vannak képek is!
Előre is köszönöm!
-
ViZion
félisten
válasz
Apucy01 #9587 üzenetére
A sorrend tökmindegy (persze a szivattyú a tartály után legyen lejjebb, az alap, mert így nem levegőset nyom véletlen sem), mert olyan kevés a víz és olyan gyorsan körbefordul, h a vízhőfok kb. mindenhol azonos.
Szal. ha a VGA-t nem hűti le, akkor kevés a radi. Mellesleg a VGA magasabb hőt bír, mint a CPU, szal amíg a proci nem fékezi magát a hőtől, addig a VGA-nak még jó. D5 a legjobbak közül való, tető nélkül vetted? Arra kell egy tető. Mondjuk 2. képen van tető... faccom.
-
Apucy01
őstag
válasz
Jakuskacsa #9585 üzenetére
én is rendeltem már tőlle nem egyszer de mindig gyors volt..
-
Apucy01
őstag
Értelek ormány!
a környezetemben akinek van vizes cucc mind azt mondja hogy az 1 körös nem hüti le a vga t rendesen igaz ők valahogy a cpu ról mennek a vga ra vagy hogy
sima tuning csak amit a ryzsa tud szépen kényelmesen és majd a vega...
milyen az a normális pumpa?? ?
ezt vettem [link]
-
-
Apucy01
őstag
Más!!
Ormány uram épitett vizet szeretnék azért rendelészek hozzá cuccokat ha jól tudom neked is vizes a vas.. szoval kétkörösben gondolkodom szerinted az jobb vagy az egykörös? valamint ventik terén még nemdöntöttem bárkitől szivesen fogadok tanácsot az egész épitésben ami eldőlt hogy 2 db pobya 480 radi lesz
-
stratova
veterán
válasz
Apucy01 #9580 üzenetére
Magam is olyan házat, hűtőket vettem szüleim régi gépéhez (ahol licenc miatt kötött a HW, csak egy CPU és RAM bővítést tudtam eszközölni). Praktikusnak tűnt, hogy nem a vízfejben vett cuccokból építkezzek, ha garanciális gond lenne (mert hozzájuk ált. havonta egyszer megyek). Valószínűleg túl alacsony volt a forgalom, már csak Bólyban van boltjuk. Pécsett akad más PC bolt is igaz közel nem ilyen kínálattal, de mi a fejlesztgetők kisebbség vagyunk.
-
stratova
veterán
válasz
Gyuri27 #9577 üzenetére
Apucy01: Merlin sajnos nem gyors vonat, vagy deal with it vagy megoldod máshogy. Amikor még volt pécsi boltjuk nagyon segítőkészek voltak és a ha valami nem volt náluk készletről közel olyan jót kerestek ki és nem néztek hülyének. Sajnos pécsi bolt már nincs, gondolom sok rétegigénynek számító termékük volt és így hosszú távon nem érte meg, amit viszont helyben nem nagyon kaptál másutt. Én is sokat vártam igaz pár ezres tételre, de nekem nem szaladt el.
-
Apucy01
őstag
az ideg megöl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
levél a varázslótól.....
info@merlinhardver.hu
13:01 (22 órája)
címzett: saját magam
Szia,
Igen sajnos az Aqua és a Phobya egy disztribúciótól érkezne de nem jött szállítmányunk a várt időpontban.
Ha minden jól megy akkor 23 és 28 között fog csak jönni csomagunk.
Üdvözlettel
Lehőcz Bálint
értékesítési menedzser
+36303738836
H-P 8:00-16:00lehocz.balint@merlinhardver.hu
mi a fene lesz már???
feladom az egészet oszt veszek zintelet meg növidiát.....
-
Jakuskacsa
senior tag
válasz
Mahrenburg #9574 üzenetére
Majd írok, épp minap kerestem elő a képeket valakinek róla. Nem túl jók, de legalább találtam róla képeket, mert már közel 10 éves történet
-
Mahrenburg
őstag
válasz
Jakuskacsa #9572 üzenetére
Esetleg kialakíthatnátok egy szekunder fűtésrendszert, melyet a kályhacsőre köthetnétek éjszakára, így csak az előnyeit élveznétek, az illatát nem, persze feltételezve, hogy zárt rendszerű fűtés kerül kiépítésre. Jobban belegondolva, így az ünnepek körüli, tél eleji időszak a legalkalmasabb arra, hogy a házat felforgatva minden helyiségbe fűtéscsöveket telepítsetek... Csak arra ügyelj hogy a számítógépházadhoz illő színre legyenek majd lefestve a csövek, hogy megmaradjon a gondosan megteremtett harmónia...
(Még ezer éve az AlaplapOffban említést tettél az egykori 75-ösödről, mely két kisebb turbóval ellátott V6-ost kapott, esetleg ha van időd, megkérhetlek, hogy írj róla pár mondatot ide?)
-
CJ4567
nagyúr
Humble Bundle-ön ingyenes a Brütal Legend.
-
Jakuskacsa
senior tag
válasz
Mahrenburg #9571 üzenetére
A fiatalember annyi gázanyagot ereget, hogy már érdemes volt fellőni rá egy utánégetőt, amiből energiát nyerünk egy-s másra. Ingyen energia, jól termel, csak "szagos"
Egyébként ez egy csináld magad grillező... Faluhelyen mindig van miből kókányolni valamit
-
Mahrenburg
őstag
válasz
Jakuskacsa #9567 üzenetére
A fiad hátából kivezetett kályhacső alapján joggal feltételezem, hogy átállítottátok fosszilis üzemanyagokkal való működésre... Sajátos, de mindenképpen elgondolkodtató megoldás... Mik az eddigi tapasztalatok? Megéri az átépítés, illetve az előzetes számítások szerint mennyi idő alatt térül meg egy ilyen jellegű átalakítás?
-
ViZion
félisten
válasz
Jakuskacsa #9567 üzenetére
Jah, jól regenerálódnak, gondolt rá a természet, h mindig vmi bajba kerülnek...
-
Jakuskacsa
senior tag
Áhhh.. hasonló nálunk is volt. Szanaszét hagyja a játékait, aztán meg csodálkozik, hogy éjszaka félkómásan beleáll a lábába a lego, mikor pisilni megy ki éjszaka.
De volt nálunk is hasonló horror, lábbal hajtós kismotor, hajtja mint az őrült, aztán beleesett egy járdahibába az első kerék oszt orra taknyolt. Na az horror volt, mert a fején volt nagy kék dudor, orra teljesen mint egy bokszolóé, amit szétvertek. Hál istennek nálunk sem volt belőle semmi. Elég ránézni, már látod, hogy óriási kópé:MÁs: Az fx fórumot úgy érzem elhagyom, a tegnapi válasz után szerintem elengedem a kezét, elég volt:
"de megvárom ezzel a tapasztaltabbak véleményét." - hát várhatja...
-
ViZion
félisten
Mai horror:
11-kor üvöltés, de olyan dúúúúva. Kisfiam fent elesett a játékokban... pont az ajtófélfa sarkát fejelte le. Olyan szerencsétlenül, h koponyáig lett egy 8 cm-es vágás, jól szétnyílt, varratni kellett kórházban. Semmi extra szerencsére. fain. Vasárnapi programnak igazán király, bő 3 óra kórház... -
Beretvás
veterán
válasz
Jakuskacsa #9559 üzenetére
Na ezen akadtam ki. Még majd rám eröszakolják a reklámokat.
-
Televan74
nagyúr
Nekem nem ír semmit! Ja hogy nincs reklámblokkolóm és még prémiumom is van! De még így sem kapcsolom ki a reklámokat.
TV -n is a "De miért!,, reklámot nem szeretem, és evés közben a hüvelyszárasságot! -
Gyuri27
félisten
válasz
Jakuskacsa #9559 üzenetére
Ne sajnáld tőlük a pénzt.
Meg honnan tudnád, hogy milyen telót kell venni? Mivel fújd be magad ha büdös vagy? Bagy mikor érkezett új, minőségi zergeporesz? -
Beretvás
veterán
tök jo most már ph is irogatja nekem hogy kapcsoljam ki az AB-t.
-
Gyuri27
félisten
-
stratova
veterán
Valószínűleg azért tudja 720p-ben verni még az RX460-at mert a 2 shader engine-es szervezés miatt frontend és a backend nem csökkent az RX460-hoz képest, csak kevesebb CU-t pakoltak bele, GPU órajele viszont magasabb az RX460-énál, így pl a geometriai teljesítménye és a pixel fillrate is magasabb az RX550 esetében. Ahol a compute teljesitményre érzékeny a motor/beállítás ott az RX 460 a nyerő, ahol nem ott RX550 (out of the box).
-
Televan74
nagyúr
válasz
Apucy01 #9550 üzenetére
Karácsonyig még van egy hónap! Jó az léggel is.
Én nemsokára tervezem az újra pasztázást.Lehet hogy a GPU is frisset kap,Zotac -nál nincs matrica.Van ám kezdőára a 8600K és 8700K -nak!!!
- bírom a magyar kapzsi kereskedőket,azt hiszik hogy ha kevés van valamiből,akkor mindent el lehet adni aranyáron.
-
Apucy01
őstag
a fene a varázslóba már soha nem ér ide a két 480 as pobya radiátorom? igy nem lesz karácsonyra ryzsa konfig...
tegnap kellet volna szálitaniuk de nem!!!!!!!!!!!!!!!
-
-
Gyuri27
félisten
-
ViZion
félisten
Tehetséges ember... ha jól tudom már vmi fesztiválon is volt nálunk. Meg kellett volna nézni.
-
ViZion
félisten
Jó estét. [link]
bekkindöbiznic. Fotosoppolnom kell ismét, egyszeri, nem esett jól valamiért. Régen imádtam. Most meg... ehh. Kiégtem már, nem is az, h nincs ötletem, de odáig nem jutok el, h AKARJAM, h valamilyen legyen. Szar érzés, túltettem magam rajta, kb. kész is vok a vállalt A4 plakáttal, de ehhh... hogyismondjamel? Értitek na. Pedig régebben nekirongyoltam, ha nem ment elsőre, akkor inspirációt kerestem, etc. De most semmi, csak nyűgnek érzem. -
Televan74
nagyúr
Aprón 160k és felette van a Ref. Vega56. Felejtős!
-
Televan74
nagyúr
SB 5.1 FX nagyon megfelel nekem.Visszább kellett vennem a hangerőt 80% -ra,ha a fülest használom.
-
ViZion
félisten
Kisebb fiamék ma a planetáriumban voltak az ovival. Kérdeztük, h milyen volt?
- hááát, tudod igazából nem is mentünk fel az űrbe.
Ennyi. -
ViZion
félisten
válasz
Televan74 #9534 üzenetére
Borderlands: nálam elindult, de iszonyat rosszul futott, kifagyott. Nyilván nem mai cím, de nah. Mondjuk most is szedtem le Steam-es autóversenyt a fiamnak, nem indul, kuka. Ingyenes, ez van.
Ennek adnék még esélyt, hol / hogy van ez ingyé?Maffia 3 szvsz rém unalmas, kipróbáltam, de a kutyának se kell... vagy esetleg annak
Technomancer: az irányítás annyira túlvariált fossss, h kuka. Leginkább a régi játéktermi feeling jön vissza, h vmit nyomj, gyorsan és hátha lesz vmi... mondjuk ezt még feldolgoztam volna, de a dialógusok sem jönnek be, meg a pályák... volt olyan, h rossz felé mentem és nem tudtam visszamenni a lootért.
AC: nem ismerem, de biztos ez se' jó
DS3: nah, ez jó.
Xcom: ez is jó lenne, de nekem túl kemény volt az egy is, látványosan csalt a gép. -
-
Habugi
addikt
válasz
Gyuri27 #9520 üzenetére
Nincs ott shemmi gond urambátyám.., a VGA-n ha jól látom dual linkes DVI-I aljzat/kimenet van és tekintve hogy a kijelző dualos DVI-D fogadja a digitális jelet, a világon semmi szükséged nincs a VGA DVI-I féle extra négy tűjére, mivel marhára nincs szükség az analóg jelre.
Szervírozol jhóól egy dualos DVI-D apa-apát és szemrebbenés nélkül dughatod rá a VGA DVI-I kimenetére.
Privátok ügyében (is) minden a régi, állandó késésben önmagamhoz képest, türelmüket és megértésüket kérjük az esetleges napba baszarintások elkerülése végett..
-
Habugi
addikt
válasz
Gyuri27 #9510 üzenetére
Megerősíteném de találtál egy tátongó lyukat a tapasztalathalmazomon..
A leírásod alapján nagyon esélyes.Csere monitor/kártya egyébként miért kéne?!
Tudom a HDMI <--> Dsub átalakítózás bizonyos esetekben megmakkan a digitális kontra analóg jel illetve a felbontáslimit okán de ahogy elnézem a duó mindkét tagján ott figyel a DVI is, azzal mi a gond?
(#9511) ViZion:
Hiányoztam mi??!! Képzelem.., mint üvegesnek a hanyatesés..!
Jáúú rheggelt néktek
-
ViZion
félisten
Asszony ma délután azzal fogadott, h ma 14 éve vagyunk együtt.
Erre én:
Hát igen, ilyen vagy Teeeee! Az ember csinál valami hülyeséget, és Te még 14 év múlva is a fejéhez vágod!Nah, asszem ennyit az évfordulóról.
-
Apucy01
őstag
-
Gyuri27
félisten
Semmi extra. "Na úgy néz ki a vga hdmi kimenete megadta magát (bios 7F-nél megállt) az meg ugye vga bibi. Némi matekozás és cserélgetés után 99%-hogy a vga hdmi kimenete halt meg. Mitől ne kérdezzétek. Nem sokat volt használva. Igaz a vga nem új darab (már én is használtan vettem)."
Itt nagyon vidéken se csere vga, se csere moncsi nincs. De talán te is megerősited, hogy a vga-n a kimenet halt meg. -
Habugi
addikt
válasz
Apucy01 #9506 üzenetére
Franc se tudja melyikben..
Annyi történt h elkezdődött cirka szeptember közepén egy olyan szakasz, h felléptem PH-ra és pár perc olvasgatás után a nettó agyf@sz kerülgetett.
Sok volt a bullsh1t és a tolerancia szintem is éppen elég alacsony volt, szóval megtartottam a már szokáshosnak mondható éves fórumozás/egyéb hw kapcsolatos "chat cucc" szünetemet.., jobbnak láttam kikapcsolni a holomátrixom.(#9507) Televan:
..ez esetben kb csak a szokásos..
(#9508) Gyuri27:
Qrvák vére folyjon patakokban szerteszét!!!
Megteszi?Az ominózus pillanatban leírtad "hogyan" történt, érdemes keresni vagy nem sztoryztál ezzel kapcsolatban ?
Bőven van mit behoznom. -
Habugi
addikt
Kopp-kopp, maradt még itt AMD/Radeonos kíírem szhépen?
-
ViZion
félisten
válasz
Jakuskacsa #9502 üzenetére
6 éves és nagy autómániás. Kicsi, de azt észre venné, ha gagyi. Beszéltem haverral, neki polcon áll egy régi, de jó minőségű kormány. Majd kipróbáljuk.
-
Jakuskacsa
senior tag
válasz
Televan74 #9499 üzenetére
Nekem művi az egész, de... recskázni jó...max..
ViZon: kb semmire ha komlyak a szándékai. Én 90% ban csak szimulátoron játszottam az elmúlt 5 évben, ha olyan kell mami visszaadja a "real life-t" akkor kevés, ha csak arra kell, hogy élvezze, akkor elég...
Mekkora a fiad?
Minimum, az hogy a kormány érezze az "eltekerést" a gáz érezze a "gázadást", a fék ugyan ez... szal... mennyire érzékeny erre a fiad?
-
ViZion
félisten
Kisfiam karácsonyra kormányt szeretne... Eurotruck sim-et játszik többnyire. Ahogy néztem, elég horror árak vannak... az ilyen 10 k kormányok tényleg semmire nem jók?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép PC Játékra! I3 10100F / RTX 2060 12GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 13400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Zalman Z1 Plus Enermax 750W
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 docking station
- Thinkpad P16s notebookot vennék
- Lenovo Thinkpad T14 üzleti i5-10310u 10th gen. 8-32Gb RAM 256GB-1TB SSD gar.
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest