Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-10-27 22:49:06

LOGOUT.hu

A topic lényege, amire való:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) eeXaa válasza zolka78 (#8545) üzenetére


eeXaa
addikt

...köszi szépen...

(#8552) #24334592 válasza fattyu (#8541) üzenetére


#24334592
törölt tag

nekem pont ez a gondom, ahegyek kozt rengeteg az ilyen szitu, a kep fele beeg, a masik fele bebukik...en meg balfasz vagyok a hdr-hez :W

elvileg tudna a K-5 de a manualjabol nem derul ki megis hogyan...Probaltam -2,0,+2 expoval, ugyse lett olyan amilyenen en eltatom a szamat...

(#8553) Aske


Aske
aktív tag

Szerintem ez az egész HDR dolog nem merül ki abban, hogy pluszminusz akármennyi.

Kísérletezni kell. Érdemes lehet úgy exponálni, hogy a legsötétebb vagy a legvilágosabb részek legyenek helyesen exponálva a közepes mellett. Vagy közben hisztrogramot nézni és azon arányosan elhelyezni a képeket. (ne legyen se alulexponált, se kiégett tartomány)

(#8554) bartucc válasza Regiee (#8540) üzenetére


bartucc
addikt

Sajnos szerintem már kicsit túl sok a szín. Nem rossz a kép, tetszene a színvilága, de így túlszaturált az egész, nehéz kivenni, mit is ábrázolna igazán a kép. Nem bántásképp, de kicsit finomabban a szinekkel, meg a HDR-el, és jó is lesz! ;)

zool1: kicsit fura hatású a kép, legalábbis nekem. Mindkét verzión olyan meseszerűen hat a felső torony, és olyan kellemesen misztikusan a homlokzat, és az egész épület eleje. HDR-el még jobban kiéleződik ez a különbség. Az első verziónál kifejezetten tetszett az ég, de a torony tovább "meseszerűvé" válása túl kontrasztossá teszi szerintem az összképet. Mintha két kép alkotná az egészet, más-más érzéseket váltanak ki a különböző részletek. Talán külön kellene egyes részeket hangolni? Mindegy, ötletek, lehet nem mondtam sok okosat, csak a saját véleményem. :D

Hoztam én is egy képet, bár elég kategórián alulinak érzem. Ma voltak unokatestvéremék látogatni, párat lőttem a géppel. Szerintem fekete-fehérben, esetleges vágással egész jó kép lenne, háttérelmosással. (bár a vaku egy részét ennek már megoldotta) Szerintem egy kis utómunkát megér, de jöhet tipp, mit változtassak. :)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8555) bartucc válasza bartucc (#8554) üzenetére


bartucc
addikt

Na, most látom rossz lett a vágás, lényeg, a látható rész az alany, a fekete rész véletlen maradt ott. Este van. :B

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8556) zolka78 válasza zool1 (#8547) üzenetére


zolka78
senior tag

Ez sokkal jobban tetszik. Egyébként szerintem a ferdeséggel nem nagyom tudsz mit kezdeni mert olyan szögből van fotózva, hogy nem igazán tudod korrigálni. Régen én is nézegettem komolyabb fotósok épület fotóit, és ebben az a pláne amikor megtanulják alkalmazni a perspektíva torzítást a kép előnyére. Ennek akkor van jelentősége ha nagy az épület, és szűk a tér. Én se tudok rá érezni erre a dologra, sajnos :( .

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#8557) zool1 válasza zolka78 (#8556) üzenetére


zool1
őstag

Vagy venni kell egy ilyet...

(#8558) copass válasza bartucc (#8554) üzenetére


copass
veterán

a vaku szépen barlangba vágta az egész képet, ha már vakuzol rakj elé egy névjegykártyát 45 fokban a vakunak, hogy felvakuzzon a plafonra,így nem lesz olyan nagy árnyékvetés.
de én speciel megemelném az iso amennyit csak bír és vaku nélkül lőnék.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#8559) zolka78 válasza zool1 (#8557) üzenetére


zolka78
senior tag

És majd rá reszelem a Canon vázamra :D . Viccet félre téve, tényleg élveznék egy ilyen obit.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#8560) bartucc válasza copass (#8558) üzenetére


bartucc
addikt

Nagyon természetes fény párti vagyok, fél óra múlva jutott tegnap eszembe, hogy van vaku is... Sajnos a fuji s200exr se szereti a magas iso-t, min. Iso 800 kellett volna. De diffúzor gyártás folyamatban. :K

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8561) Csicsikov


Csicsikov
csendes tag

Ez hogy tetszik nektek?
Kép

http://www.flickr.com/photos/mdavidphotos/

(#8562) copass válasza bartucc (#8560) üzenetére


copass
veterán

hát nem tudom mennyire esik szét, de én iso1600-on nyomom ha nagyon muszáj,a te estedben 800felett már elég nagy a zaj, de azért én megpróbálnám raw-ban lőni vele, próbát megér mit lehet LR-ben kihozni utána.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#8563) Agostino


Agostino
addikt

ahoi

nem fotót jöttem posztolni, hanem inkább kérdezni. melyik az a legjobb könyv, amely szépen összefoglal mindent, ami fontos adatokat ad a fotózás terén, ad példákat, és tapasztalatot is meríthetsz belőle: harmadolás, színek, ide helyezd ezt, oda azt. ne arról tartson kiselőadást, hogy mennyifélefajta memória kártya van, meg hogyan másold fel a fotókat...

megmondom miért kérdezem. innen-onnan lassan 4-5 gb főleg angol nyelvű könyvem van, de nagyon szájbarágósak, és limonádé-érzetűek. az az érzésem sokszor, hogy oldalszámra lettek fizetve akik írták őket, nem pedig tudásátadásra. sok helyen sztorizgatnak, elméletekkel és egyéb irreleváns hülyeségekkel töltenek meg sok-sok oldalt. ha még jó is a könyv, a legelején kijelentik, hogy akkor mi itten csilliódolláros cuccal fogunk dolgozni, ha másod van, fordulj fel. szerintem ti is belefutottatok ilyenekbe.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#8564) copass válasza Agostino (#8563) üzenetére


copass
veterán

scott kelby könyveit próbáltad már? nekem bejön a stílusa, érthető.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#8565) k1csi válasza Agostino (#8563) üzenetére


k1csi
senior tag

Aláírásomban szereplő linket láttad már (ha nem gond az angol)?
Egyébként vsz. legalább egy fényerős obi és külső vaku (amit kábellel le is tudsz venni a vázról) kell ahhoz, hogy elkezd érezni az alapokat.

A fotózás sajnos drága hobbi. Ha jól csinálja az ember azért, ha nem azért.

Amit a fotózásról szeretnél tudni Chuck Gardnertől: http://super.nova.org/DPR/

(#8566) Agostino


Agostino
addikt

copass: nem igazán, de ránézek most a digitális fotózás 1 könyvére. kösz a tippet

k1csi: az angol link nem gond, beleolvastam, tetszett. szerintem végig fogom nézegetni. azzal már vitatkoznék, hogy tényleg csak egy bizonyos összeghatár fölött lehet érezni. szerintem tisztán az határozza meg, mi a célod. hasonló példával élve - ami ugyan kikezdhető - ha az a cél, hogy gyorsan érj valahova, autóba ülsz, de ha ráérsz kényelmesen el is sétálhatsz. a célt így is - úgy is megvalósítod, csak az oda vezető út más.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#8567) bartucc válasza Agostino (#8563) üzenetére


bartucc
addikt

Szerintem Kellby-vel kezd, és is azokat gyűröm, amikor van időm. Újra-és-Újra, minél többször, mert hát sajnos felejt az ember, és ha több témában is próbálgatod a tudásod, nem árt az arra vonatkozó részt elolvasni. Kezdetnek mindenképp vele kezd szerintem, a legegyszerűbben talán ő magyarázza el az alapokat. Aztán ha kicsit jobban érdekelnek a nyersebb olvasmányok, számítások (mélységélességhez, optimális záridőkhöz), akkor már könnyebb lesz azokkal az infókkal mit kezdeni! :K

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8568) RolXX válasza copass (#8562) üzenetére


RolXX
tag

Érdekes ez a zaj téma, mert én is simán lövök este ISO1600-ba. Igaz kell rá olyan 70-80-as "luminance" a zajszűréshez lightroomban, de itthon nézegetni, 10x15-ös nyomtatásba szerintem semmi gond nincs ezekkel a képekkel. Lehet, hogy látszik közelről, hogy nem olyan részletes a szempillája a gyereknek, vagy ilyesmi, de nem zavar senkit.
Ide viszont nem szívesen töltenék fel ISO1600-as képeket, mert mindenki egyből azzal kezdi, hogy 100% nagyítás és keresi a zajt, meg a fókuszhibát :D
Legalábbis már nem egyszer láttam, hogy valakinek a képére írták, hogy túl zajos, aztán nekem eltelt 2-3 percbe, mire megláttam, hogy ja igen, az ég szélén tényleg van egy pici zaj... Viszont nem szeretek senkinek telibe vakuzni az arcába, nem is néz ki jól. Meg estefelé zavaró is, nem akarom megvakítani az embereket :D

[ Szerkesztve ]

Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

(#8569) copass válasza RolXX (#8568) üzenetére


copass
veterán

én már ráse zoomolok, megnézem ahogy kifeszíti a 1650-re és kész,sose fogom kinyomtatni akkorában hogy ú bazz a szempilla már nem éles, amit feltöltök vhová az max 1024 és kész, azon keressenek zajt bxk+! :D
a profi képek olyan szinten széjjel vannak utómunkázva hogy az nem igaz, még a profik is, ugye erre van a cg szakmunkás.
nekem is rendszervakum, ami van gyári az meg feszt villogtatja magát, a gyereket meg veszettül zavarja, mondjuk engem is, így hát vaku kizárt.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#8570) cOxeR válasza RolXX (#8568) üzenetére


cOxeR
Ármester

Az igen, hát akkor ti nem vagytok válogatósak! :DDD
Amúgy 30-40 főlé nem nagyon megyünk luminance-al, pláne ha ember van a képen, amúgy se nagyon... inkább legyen zajos. :U

(#8571) RolXX válasza cOxeR (#8570) üzenetére


RolXX
tag

Szegény ember nem válogat :D

Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

(#8572) Agostino válasza bartucc (#8567) üzenetére


Agostino
addikt

ahoi

áh, iszonyat jó ez a könyv. most éppen a digitális fotózás első részt olvasom, és 81 oldal során annyi okosságot olvastam, mint többi eddig átlapozott könyvben együtt. panorámafotózás, esküvő. mellesleg humorosan is ír, szóval tényleg bejövős : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#8573) RolXX válasza cOxeR (#8570) üzenetére


RolXX
tag

bocsánat, nem tudtam már hsz-t szerkeszteni

Hogy ne csak látatlanba viszonyítgassunk, hoztam egy tipikus ISO1600-as képet.

Naplemente után kicsivel készült a kép a legtágabb rekesszel, leghosszabb záridővel amit még épp ki tudtam tartani. De még így is kellett rá az ISO1600, sőt még lightroomban is tettem rá egy pici plusz expo-t.
Lehet, hogy kicsit kevesebb zajszűréssel jobb lenne. Nem játszottam olyan sokat vele, meg amúgy se vagyok túl pro utómunkában.
Azért én ezt se dugdosnám a szomszédok elől, annyira nem élvezhetetlen minőségű szerintem. Persze lehetne sokkal élesebb, ha mondjuk 40D-vel csináltam volna, vagy annál jobb géppel.

Windows Mobile 2002-2003 -> Symbian 6.1-9.2 -> iOS 4 -> Android 2.1 - 7.0 -> iOS 13.3

(#8574) copass válasza Agostino (#8572) üzenetére


copass
veterán

érthetően adja elő a dolgokat, nem semmiért az aki szerintem!:)
nem fájdul meg az ember feje az első oldal után, mint ahogy általában szokott lenni ugye.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#8575) bartucc válasza RolXX (#8573) üzenetére


bartucc
addikt

Na igen, de ne feledjük, hogy nem DSLR-el dolgozom, bár szerintem a Fuji már simán hozza ezt a szintet Iso800-al, lévén elég sokat fejlődött a kompakt érzékelős technológia is a 10D óta.

Agostino: igen, gyakorlatias, nem veszik el az elméleti részletezésben.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8576) cOxeR válasza RolXX (#8573) üzenetére


cOxeR
Ármester

Tudod sok olyan kép van amit lehet szeretni, még ha telefonnal készül akkor is... vagy kevésbé jó minőségű... viszont ha más oldalról nézed, és ezért vannak ezek a topikok, akkor pont az a lényeg, hogy minél jobbat és megfelelőbb képeket készítsenek az emberek, ezt a szomszédok nem követik, elsődlegesen a képi tartalmat keresik, aztán a minőséget
Én is mondhatom, hogy jól tudok focizni... míg nem egy focizást imádót próbálok vele meggyőzni. :) (hülye példa tudom... de épp ez villant be :D)

(#8577) atok666 válasza Agostino (#8572) üzenetére


atok666
őstag

Irtad, h tobb giga fotos konyved van, ezert nem is ajanlottam a Kelby trilogiat. Csodalkoztam is, mikor lattam, h nem olvastad :) Azt hittem ezt minden fotos ismeri :)

Atok

(#8578) Agostino válasza atok666 (#8577) üzenetére


Agostino
addikt

sajnos kevés időm van a fotózásra, törött térddel pedig jelenleg még kevesebb. ezért is vettem elő megint az olvasás témát. egyébként meg mindig tanul valamit az ember. : ) amint rendesen tudok mozogni, ki is próbálok pár leírt receptet amit olvastam.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#8579) #24334592


#24334592
törölt tag

rövid kanyar a hegyekben:

kóstolgatom a luminance-t, tetszik egyelőre :B

Pont nem volt nálam a K-5, persze patent időjárás.I900-zal ennyire futotta:

Éjszakainál jól jött volna az állvány...Vanguard márkáról tudtok valamit?(PH cikken kívül)

[ Szerkesztve ]

(#8580) Real_Necro válasza #24334592 (#8579) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csak irigykedem, milyen szép helyeken jársz. :B Az első szerintem nagyon eltalált, csak az utómunkával nem vagyok kibékülve. Kicsit vágtam volna balról, hogy az út ne legyen benne, valamint a alulról, a fűcsomót (vagy bokor). A felhőknél drámaibb hatást hoznék össze, valamint az árnyékos területek kicsit sötétek. Egy picit talán zöld is, de még reggel van, lehet csak az álmosság a szememben. :) A többi valahogy nem fog meg. Az utolsót más pozícióból készítettem volna, talán 5-10 méterrel balra haladva. Itt viszont valami el lett baltázva, mert az ég kegyetlen ronda. Szétesik az egész.

Szerk.: ja, most látom, hogy mivel lőtted az utolsót. Én azért kivenném a sorozatból. :U

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#8581) m3ss válasza #24334592 (#8579) üzenetére


m3ss
veterán

tenyleg nagyon szep helyek, vmi ilyen osztrak-eszak olasz turat en is tervezek. stelvio, alpok, 1 millio kanyar, 2k km. totalcaron volt is vmi cikk ilyesmirol.
elso meg a harmadik kep nem rossz, foleg az elso. mondjuk keveslem a latoszoget, ez mar vagva van, nem? mintha szukebbnek tunne mint 18mm...nap kar, hogy nem fert bele a kepbe, meg akkor mar en balrol vagnek annyit, hogy az ut ne legyen a kepen, valamint alul a bokor.
harmadiknal sem az igazi vhogy a kompo, az eloterben az utak engem zavarnak. lehet a zold fenyvessel kellene kezdodnie a kepnek? nem is tudom, de nem 100%-os a kompo...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#8582) Regiee


Regiee
aktív tag

Akkor a HDR-t még gyakorolni kell! :D

És erről mi a véleményetek, ez nem HDR, ez egy sima mobilos fotó mondjuk csak, P970-el készült, de nekem nagyon tetszik és akiknek mutattam azoknak is. :)

:R

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#8583) fattyu válasza Regiee (#8582) üzenetére


fattyu
veterán

nagyon középre van szerkesztve amugy kellemes.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#8584) Kean_Sorbo válasza Regiee (#8582) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nekem meg pont az tetszik, hogy középre van szerkesztve. Kellemesek a színek.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#8585) szeva000


szeva000
addikt

nos,egy Raikkönen:

(#8586) m3ss válasza Regiee (#8582) üzenetére


m3ss
veterán

tenyleg nem rossz kep, mar-mar ritkasagszamba megy ez a kozepre szerkesztes, jo hozza a szimmetria is, kozepen van a horizont. de ha mar ennyire ilyesmi, akkor en negyzetesre vagnam a kepet. a tavoli dolgok elessegere majdnem beszoltam, de latom mobil vagymi..:)
alul sztem pont jo a vignette amugy, felul viszont az egnel kicsit soknak talalom.

(#8585) szeva000
nem komponaltad jo helyre, ki(mi)suhan a kepbol :) nem mogotte kellene ekkora ter, hanem elotte.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#8587) atok666 válasza Regiee (#8582) üzenetére


atok666
őstag

Ebben az esetben a kozepre kompo nekem is bejon, lehet meg 1x1 ben is jo lenne.

Atok

[ Szerkesztve ]

(#8588) fattyu válasza m3ss (#8586) üzenetére


fattyu
veterán

1:1 aránnyal működne valóban. így viszont nekem nem

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#8589) Szaboo


Szaboo
csendes tag

Jelentkezek kettővel :)

(#8590) Santiagain


Santiagain
senior tag

Tudom, nem túl érdekes téma, de saját induló webshophoz nekem kell elkészíteni a termékfotókat. Szívesen rábíznánk egy profira, de az egyedi termékek miatt (mindenből 1 db lesz csak, és folyamatosan változik az árukészlet) ez nem érné meg. Mivel kezdő fotós vagyok, így a világításról, utómunkáról is kevés ismerettel rendelkezem. Igyekszem netről és könyvekből is tanulni, de abban reménykedem, hogy itt is kaphatok néhány hasznos tanácsot. Ha valaki venné a fáradtságot és ellátna némi építő kritikával, szívesen venném.

Hol a hiba a képen? :)

[ Szerkesztve ]

http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

(#8591) Santiagain


Santiagain
senior tag

Lejárt a szerkesztési idő.

Hogyan tudok képet beidézni, mert IMG taggal nem sikerült?

http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

(#8592) K Norbi válasza Regiee (#8582) üzenetére


K Norbi
addikt

Jó féle! :K

(#8593) Agostino válasza Santiagain (#8591) üzenetére


Agostino
addikt

hozzászólás - "kattintható kódok és arcocskák" alatti sor jobb legszélső gombja "kép" (katt rá) - előugró boxba másold be a képed linkjét - ??? - profit!

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#8594) copass válasza Santiagain (#8590) üzenetére


copass
veterán

szerintem jó, kicsit világos, de egy termékről szerintem min.3kép az alap.
milyen bolt lesz ez? fókás, hápis,pingvines nincs? :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#8595) #24334592 válasza Real_Necro (#8580) üzenetére


#24334592
törölt tag

8580-Real Necro:

valóban szép környék, de itt is igaz, jókor kell jó helyen lenni, jó időben...Nehéz elkapni a tájat úgy, h a nap jó szögből süssön (vagy süssön egyáltalán), a felhők is összejátsszanak stb...

Utómunka:
Van még mit tanulni.Eddig csak pár beálllítást mertem mósítani (contrast, shadow, white stb.)
de a lentebbi lovasokon már forgattam és vágtam is.Majd elmondjátok, h jól.

Az út tényleg belelóg, észre sem vettem!
Gyárilag ilyen eszméletlen zöld szín volt.Nem láttam még ilyet sehol!
i900: max. 400as iso, borsónyi lencse.Próbáltam az éggel mókolni, de nem jött össze.Tényleg kihagyhattam volna :)

Hogy gondoltad a felhőknél a drámai hatást?Melyik csúszkával lehet összehozni?

8581-M3ss:

tudok pár tippet adni a környékről, ha gondolod.Motor vagy autó?

Zoomoltam kicsit mert a nap annyira beleégett, hogy nem tudtam vele már a helyszínen mit kezdeni.Durva különbség volt a vakító nap és homályos hegyek közt.
A hegyeshez van egy zoomolt kompo-m, felrakhatom ha érdekel.

Volt díjugratás a hétvégén:
(a lovak fotózása egy fokkal hálásabb dolog mint a gyorsan tovasuhanó autóké, bár ez sem egyszerű egy kezdőnek).50-200zal lőttem.
A felhős idő miatt megszenvedtem az utómunkánál a világítással és a színekkel.

[


(csak ezen még átmenjen)


(Ráró előrenézzél!Nemár, hisz fotóznak)


(kiss my @ss) (tudom, nagyon középre ment)


(főnök, ez mi ma nem megyünk át)


(kanyaroooodj)

Lassan belekerül a 3000. expó a gépbe.Mennyinél hullik szét?

[ Szerkesztve ]

(#8596) #24334592 válasza #24334592 (#8595) üzenetére


#24334592
törölt tag

elnézést a bénázásért, az 500as képeket már nem bírja.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

(#8597) Santiagain válasza copass (#8594) üzenetére


Santiagain
senior tag

Ilyen termékekről (sok minden lesz még, pl.: textilszörnyek is :) ) elég szerintem 2 kép. Nincs rajtuk olyan rész, amit külön ki kéne emelni.

Na akkor megpróbálom a linket:

[ Szerkesztve ]

http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

(#8598) narancsnn válasza Szaboo (#8589) üzenetére


narancsnn
senior tag

Szia!
Nekem a fiat x1/9 egy kicsit túl van szerkesztve, nem természetesek a színek.
A pók pedig tetszik épp az egyszerűsége miatt.

(#8599) Regiee


Regiee
aktív tag

Köszönöm szépen mindenkinek!:)

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#8600) zool1


zool1
őstag

Egy régebbi termés:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.