Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16986) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok

Korábban már írtam ide párszor, de..
Jelenlegi munkahelyemen reggeltől estéig ott vagyok, az annyit takar, hogy napi 12-13 óra minimum. Szabadságra elég nehézkesen tudok elmenni sajnos, fél évvel előtte jeleznem kell, hogy mikor akarok menni, ha netán azt mondom, hogy jövőhéten, nem lehet megoldan. Fizikailag eléggé elfáradok, ugyanis napi 15 km-ert sétálok minimum. Szellemileg szintén, ugyanis reggel elmegyek itthonról, este haza érek, kicsit vagyok a családdal, pihi, aztán alszunk. Azt érzem, hogy semmire nincs időm, kezdek úgymond "meghülyülni". Olyan munkaköröm van, hogy igazából elmenni sem tudok, tehát semmit nem tudok elintézni napközben. Mindenhez más segítségét kell kérnem, hogy oldja meg helyettem. Hétvége az szabad valamennyire, de ott is ott van, hogy szombaton dolgozom, de volt, hogy vasárnap is :D Eléggé ki vagyok már, lehet ez az év végi feszkó, de szerintem én látom jól, hogy ez nem állapot. Beszéltem már a főnökömmel párszor, igazából semmi eredmény nem lett. Szellemileg, fizikálisan is elfárdom. Sok a feszkó, ha valami nem úgy van, ahogy más elképzeli , akkor egyből elővesznek. Amikor elvállaltam, akkor ez a pénz jónak tünt. De hát azóta sok változás történt. ( Fél millát kapok ) .

Az évvégi prémium is kevesebb volt mint másé, mivel nekem a fizetésem nagy a többihez képest, így olyan 80.000 Ft-al kevesebbet kaptam , csak ugye ők napi 8 órába vannak, és akkor mennek el szabira, mikor akarnak.( Fülembe jutott, hogy mennyit kaptak mások ) .
Ti mit tennétek helyemben? Néznétek mást, vagy csinálnátok míg bírnátok?

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.