Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) crazygránát válasza SQX_Barto (#2350) üzenetére


crazygránát
csendes tag

nézheted még a keletifront.com-t meg a nowar.hu-t is
kicsit színvonalasabb csak nekik nincs olcsó pisztolyuk

(#2352) udi válasza Djuree (#2343) üzenetére


udi
őstag

15-ért még én is vittem volna :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2353) Djuree válasza udi (#2352) üzenetére


Djuree
félisten

:D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2354) Djuree


Djuree
félisten

najó, 18k-ért odaadom akinek kell :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2355) crazygránát


crazygránát
csendes tag

ha senki nem veszi egyszercsak eljut oda hogy ingyen adja :DDD :DD

(#2356) Djuree válasza crazygránát (#2355) üzenetére


Djuree
félisten

azért azt nem, ennél olcsóbban nem adom már, ha nem megy el akkor marad nekem :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2357) gabe_ válasza crazygránát (#2337) üzenetére


gabe_
őstag

Tényleg. :B

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2358) udi válasza Djuree (#2356) üzenetére


udi
őstag

Dehogy,pár hét mulva betalállak 15K-ért megint és addig gyötörlek amig végül odaadod :D

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2359) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Keresek AK tokfedélre csavarozható szereléksínt! Ha valaki tud szerezni, szóljon! Ja és keresek még valami erős rövid nyakú motort, nekem 9k-t nem ér meg egy guarder végtelen nyomatékú, pedig állat lenne :D

(#2360) udi


udi
őstag

Nemtudom valaki ismeri e a PILISBOROSJENŐI egri-vár romot.Ma pár haverral du-ántól esti kimegyünk hülyéskedni picit.ha valaki unatkozik vagy van kedve az jöjjön bátran de szemcsivel mindennel.cirka 10-en leszünk az már baromkodni pont jo :)
ha gondoljátok hivhattok is telón :)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2361) Djuree válasza udi (#2358) üzenetére


Djuree
félisten

elvileg ma viszik 18-ért :P :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2362) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#2359) üzenetére


macilaci78
nagyúr

G36C szereléksín, párban van, nem drága, csavart adnak hozzá, a tokfedelet kell csak megfúrni hozzá. Mindenkinek ezt ajánlom. :U
Én AK tokfedélre nem raknék semmilyen irányzékot, optikát, éppen eléggé tud az mozogni, hogy zavarjon.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2363) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Helló!
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=83810306&adult=1
Ezt a fajta lőszert már próbálta valaki? Mert talán nem üt akkorát mint a műanyag :)

(#2364) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#2362) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

1. nem elég hosszú
2. nem járok Szegeden
3. nekem 1db kéne nem egy pár
Nem tudom milyen AK-t próbáltál amin a tokfedelen volt az irányzék, de nem mozog az annyira.
Ami meg a másik, hogy mivel a cm.031-em testén nincs hely normális ruszki szereléksínnek, így muszáj vagyok másmilyet rátenni, így maradt két lehetőség, vagy a tokfedélre, vagy az frontset-et tartó csavarokkal rögzíthető szereléksín. Mivel távcsövön is gondolkozom, így a frontset-es szereléksín kiesett, mivel az oda pakolt távcső undorítóan néz ki.
Szerinted ez így szép?:[link]

[ Szerkesztve ]

(#2365) crazygránát válasza Hurkafej (#2363) üzenetére


crazygránát
csendes tag

nehogy megvedd! akár az egész fegyvert is tönkreteheti ha szétmegy a fegyverben, másrészt pontatlan.

(#2366) Djuree válasza crazygránát (#2365) üzenetére


Djuree
félisten

viszont feelinges :D biztos örülne az ellen ha összefestené a ruháját a lövés :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2367) crazygránát válasza Djuree (#2366) üzenetére


crazygránát
csendes tag

szerintem nem valami feelinges
azért (is) jobb az airsoft mint a piantball mert nem lesz festékes a ruhád, meg ha szétmegy a fegyverben akkor azt nagyon benézted

(#2368) Richard válasza crazygránát (#2367) üzenetére


Richard
őstag

Merthogy? Sima vízfesték. Szétkapod a stukkert és letörölgeted. Semmi baja nem lesz. Nem mintha olyan sűrűn pattanna szét a csőben ilyen.

Ezzel ha eltalálod akkor nem tagadja le a lövést. RAMBOk ellen jó. :)

Talán te már lőttél ilyennel?

[ Szerkesztve ]

(#2369) Hurkafej válasza Richard (#2368) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Erősebb AEG-be állítólag könnyebben szétmegy mint a springesbe, de ha eltalál 1 műanyag golyó akkor az fáj, és 2 találat rosszabb mint az egy :D

(#2370) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#2364) üzenetére


macilaci78
nagyúr

1. Jó, akkor veszel egy párt, mert 2550Ft párja és egymás után felrakod vonalban a kettőt. Vagy a szerelékgyűrűt a távcsövön egymáshoz közel rakod és elfér egyen is. Nem Te lennél az első, elhiheted. Vagy 7550Ft, drágább, de ez G36K-ra való, ebben a kt rövid mellett van egy 1,5× akkora is.
2. Neten is lehet rendelni, nem kell kifogásokat keresni.
3. Keress 2550Ft+pk árnál olcsóbban egyet. Vagy vedd meg a párt és egy laza 1000HUF+pk-ért dobd fel fórumra a másik felét.
Szerinted egy AK távcsővel szép?
Illetve oké, nem mozog egy tokfedél sem, max tizedmiliket. Ez a kis mozgás mondjuk 40 méteren már célzott lőtávnál számít. Mondjuk, fix tusos fegyónál minek venné le az ember a tokfedelet. Nem mellesleg a fegyver test alján található csavarhoz is van a tokfedél fölé nyúló szerelék, vagy a testre is lehet csaarozni infrabakkot, amihez szintén rögzíthető szerelék. 74-esen ez mutat jól szerintem egyedül egy PSO-1 optikával.

RicHarD:A paintballban is lehet csalni: ez még az előző kör, múlt havi mosás óta ott van, nem pattan el, mert a ruha gyűrődése megfogta... No meg a csőben szétkenődik, szétszeded és letörölgeted. Ott a tűzharc kellős közepén, há persze! :o

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2371) Richard válasza Hurkafej (#2369) üzenetére


Richard
őstag

Tudom, de nem sűrűn pukkan az szét. Ismerek olyat aki már több ezret is kilőtt ilyen töltényt és még 1 sem sült be. 400 fps felett viszont gyanus hogy szétkapná már a csőben. :) Abba meg nem kell beletenni. De mint modntam ez vízfesték. Lejön bárhonnan.

(#2372) Richard válasza macilaci78 (#2370) üzenetére


Richard
őstag

Igen és ki is polírozom a csövet belülről. Meg a gearboxot is szétkapom átkenem, hézagolom.
Mondta valaki hogy ott helyben?

No offense de ide eddig kétszer írtam és mindig kiforgatta valaki a szavaimat.

[ Szerkesztve ]

(#2373) udi válasza Djuree (#2361) üzenetére


udi
őstag

nos megvan még??? :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2374) macilaci78 válasza Richard (#2372) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor átfogalmazom. Egy paintball fegyverben a gáz nyomása 55 bar, és az a bő centis cső is elég lehetőséget ad, hogy a hajtógáz pár üres lövés alatt kivixszolja a csövet, de egy airsoft fegyvernél könnyen beragadhat, kvázi esélyét látom annak, hogy egy csőben elpukkant festéklőszer a fegyver érdemi működését hátráltatja ott helyben.
A GB-ot nem tudom, miért kellene szétkapni, elvileg onnan csak kifúj a levegő, a dugattyú hátrahúzásánál a nózinál letömít elég sokat a következő BB.
És nem kiforgattam, csak próbálok rávilagítani, hogy milyen hátrányokkal jár a fetéklőszer az airsoftban. A paintballosok is panaszkodnak a sorja miatt nagy szórásképre, ez nálunk, airsoftosoknál is jelentkezik. Amikor valaki költ prec csőre, minőségi hop-upra, akkor nem fog tojásdad, esetleg sorjás lőszert használni.
Nem beszélve arról, hogy nem fogok más szarsága miatt ruhát mosni játékból, mert az szándékosan összeken. Ha erre vágynék, vagy szobafestő lennék, vagy paintballoznék. ;]
Vér Pistikének meg nem festéklőszer kell, hanem szocializálás, a szabályok pontos ismerete és betartása.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2375) Richard válasza macilaci78 (#2374) üzenetére


Richard
őstag

Ezzel mind tisztában vagyok én is. Azonban valami haszna csak van ha még mindig gyártják a festéklőszereket. / valakik biztosan veszik / Egy alap fegyverrel, amiben nincs sem tuning cső, sem semmiféle tuning, szerintem nem szabadna megszakadnia. Jó, lehet hibás a töltény. :)

(#2376) udi válasza Richard (#2375) üzenetére


udi
őstag

hát festékest én sem használnék.mivel valami viz alapu cucc van benne ezért inkább kihagyom.én hallottam már szétpukkant festéklőszerről de ki tudja mi igaz belőle.egy a lényeg a profik és amugy az AIRSOFT-osok 99,9%-a irtozik tőle.kb mint a világitó lőszertől.annak se sok értelme van. :U

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2377) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#2370) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Hogy egy klasszikust idézzek, "röfi génje nem megy fániéba". [link] Ilyet nem tudok tenni műanyag testre, tudom, hogy ez a legjobb, legszebb, de nem lehet rárakni.
Ha rendelek, akkor meg a posta majdhogynem többe kerül, mint maga a cucc.
2550+1800=4350, szerintem elég húzós, ennyiért red dotot kapok. _gabe árult szereléksínt 1200-ért egy párat, de már elkelt, árult AK-ra való sínt, írtam is neki privit, de szaknyelven b@szott válaszolni.
Sosem volt kérdés, hogy milyen távcsővel néz ki a legjobban, PSO-1-el, de iszonyat drágán adják.
Az AUG-od scope-os darabja is mozog annyit, mint a tokfedél, ha jól emlékszem, de javíts ki ha tévedek, mégsincs vele problémád. Egyébként azért kell valami optikai irányzék az AK74-esemre, mert maszkban nem fér oda az arcom a fegyverhez, nem tudok célozni normálisan. Ne mondd, hogy ne játszak akkor maszkban, mert a már említett eset óta, különösen fontosnak tartom. Első körben úgyis csak red dotot akarok rá, de ha nem válik be, akkor lesz távcső.

(#2378) crazygránát válasza BaKeSZ87 (#2377) üzenetére


crazygránát
csendes tag

AK74 reddottal? milyet akarsz rá (mert nem mindegyik szép rajta)?
jó tudom a te fegyvered és olyanra csinálod ahogy neked tetszik de szerintem az Eotech formán kívül nem sok mutat jól egy AK-n.

[ Szerkesztve ]

(#2379) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#2377) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet, hogy lötyög az AUG-omon az optika, de a csővel együtt. :))
Játsszon mindenki maszkban, én is ezt mondom! Az más tészta, hogy nekem ellenemre van és lehet, amíg pórul nem járok, nem fogom hordani.
És oké, 4350-ért kapni red dotot. Azt hova rakod egy AK-n? :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2380) BaKeSZ87 válasza crazygránát (#2378) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Na azt pl soha nem tennék rá. Én valami hengeresre gondoltam, de nem rövid tömzsi, hanem valami hosszabbra. Volt már red dot az előző AK-mon, de az ilyen nagyon ratyi volt.

macilaci78: Szigszalag. Nincs fantáziád?:D Nem lesz rossz, majd meglátod, ha úgy lesz. Tegnap fújtam le az AK47 tokfedelet, sokkal szebb mint a 74-esé, és jobb anyagból is van, lehet ráteszem és megpróbálom feljebb állítani az irányzékokat, hátha úgy már elfér a pofám :D

(#2381) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Hétvégén (vasárnap) nincsen kedve/ideje valakinek kijönni Szentendrére (Izbég) lövöldözni egy kicsit? 30-35-en már összegyűltünk, remélhetőleg jó játék lesz - nem mellesleg a terep is változatos.
Részletek: [link]

Más: remélem ma megérkezik a red dot-om, jó volna élesben is tesztelni. :)
Szóval a vasárnapi játékra már nagy várakozással tekintek, másfél hónapja nem játszottam.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#2382) crazygránát válasza BaKeSZ87 (#2380) üzenetére


crazygránát
csendes tag

asszem más a stílusunk :DDD
de valaki olvasta Trasher beszámolóit a Berget 6-ról a softairen?
nagyon komoly esemény lehet több mint 1200 játékossal

[ Szerkesztve ]

(#2383) Djuree válasza udi (#2373) üzenetére


Djuree
félisten

kaptam 20k-s ajánlatot :D remélem összejön...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2384) Djuree válasza crazygránát (#2382) üzenetére


Djuree
félisten

1200 játékos? :Y

na persze. kurszkhoz nem lett meg a 200 játékos, nemhogy 1200. mostanában 40-et is nehéz összehozni... :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2385) crazygránát válasza Djuree (#2384) üzenetére


crazygránát
csendes tag

ez egy nemzetközi játék Svédországban, 25 ország játékosai, abból 1 magyar :)
ott minden van ami kell, páncélozott nem páncélozott járművek stb.

itt olvasgass, hosszú de jó, tekerd le és keress Beszámoló első rész-t
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2386) Djuree válasza crazygránát (#2385) üzenetére


Djuree
félisten

hú bakker ez fasza lehetett. sajnos nincs ennyi pénzem hogy ki tudjak menni :( :O :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2387) crazygránát válasza Djuree (#2386) üzenetére


crazygránát
csendes tag

gyűjts! ;]
egyszer én is ki szeretnék menni a haverommal, de az sokára lesz...naaaagyon sokára
de már van egy célom hogy hova szeretnék eljutni

[ Szerkesztve ]

(#2388) Djuree


Djuree
félisten

ilyen tár kell nekem az ak-hoz: :DDD
ak tár

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2389) crazygránát válasza Djuree (#2388) üzenetére


crazygránát
csendes tag

hü bazzeg :Y

(#2390) Dr.Én válasza Djuree (#2388) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én ugyis tárat vagyok kénytelen vennia jövö héten az AK-hoz.Ez pont jol mutatna rajta :D
Sajnos behalt, nem adagol :(

WOT: kissio

(#2391) udi válasza StoneBridge (#2381) üzenetére


udi
őstag

Én lehet hogy kinézek.Csak asszonykától függ a dolog :K

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2392) macilaci78 válasza Djuree (#2388) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Fake. Nem érheti el a csövet a tár, ugyanis nem bírod beakasztani, de maga a konstrukció létezik, van az AK-hoz 100-as ívelt tár. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2393) crazygránát válasza macilaci78 (#2392) üzenetére


crazygránát
csendes tag

érdekesen nézhet ki
van róla kép?

[ Szerkesztve ]

(#2394) StoneBridge válasza udi (#2391) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Helyes. Jó játék lesz, remélem. ;)

És a red dot-om is megérkezett ma! Ez a tasco nem is olyan rossz ahhoz képest, hogy a red dot-ok legalját képviseli.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#2395) gabe_


gabe_
őstag

Eredeti AK tárak:
1
2
3
4
5
6
7

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2396) Djuree válasza gabe_ (#2395) üzenetére


Djuree
félisten

ak-hoz használtak 5.56-os nato lövedéket :F nem is tudtam....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2397) udi válasza StoneBridge (#2394) üzenetére


udi
őstag

hát ha ilyen az idő akkor én tuti nem megyek :W
sz@rér esik az eső :O

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#2398) StoneBridge válasza udi (#2397) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Esőben tényleg nem lenne túl jó játszani... :F
ha csak felhős az idő és nem esik, akkor nincs gond, egy kis lehűlés nem is gond. Múltkor majdnem megfulladtunk Érden (30+ °C), amíg a játékszabályokat elmondták és a csapatelosztás megtörtént.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#2399) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Nem kell megijedni kis esőtől. Mi órákon keresztül toltuk hóban, hóesésben, mindenki sz@rráázott, de iszonyat feelinges volt, mintha a COD-ban mászkáltam volna :D

(#2400) Djuree


Djuree
félisten

gyerekek ne fossatok már egy kis zuhétól! legalább nagyobbra nőttök :D
vesztek fel egy esőruhát és annyi. nem hiszem hogy nincs pénz egy piaci sötétzöld esőruhára. kb. 3000ft....ráadásul feelinges nagyon esőben tolni.....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.