Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) HERR Z válasza VR6-Fan (#1097) üzenetére


HERR Z
veterán

18k-ért már el lehet csípni giga ati 690g-s atx-es lapját, a topikjában annyira tréket nem írtak róla(és még kvajól is felszerelt)jah és nem is fűt
jah és ő is arra váltott(nesa) gondolom nem véletlenül
Athosnak adott proci is szárnyal szépen benne


[Szerkesztve]

(#1102) VR6-Fan válasza HERR Z (#1101) üzenetére


VR6-Fan
veterán

jól értelmezem ez egy int. vgás lap :F

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1103) HERR Z válasza VR6-Fan (#1102) üzenetére


HERR Z
veterán

jól
nView is toronymagasan veri a kn9 szériát tuningban, pedig az is int. vga-s lap

(#1104) VR6-Fan válasza HERR Z (#1103) üzenetére


VR6-Fan
veterán

mondjuk int vga-s cuccot nem szivesen, kompatibiliáts...
és még is 2k én meg nagyon ki vagyok centizve..

ill nézzel nekem procit :) , ha lesz fincsi darabb akkor szerintem gazdagabb leszke egy AM2-es procival.. :) azt haver kn9-esébe megnézem hogy muzsikál :D

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1105) HERR Z válasza VR6-Fan (#1104) üzenetére


HERR Z
veterán

úgy mondod ezt mintha őskövület rendszerek lennének holott nemsokára van xp sp3 vista sp1....
nView tök frnakón ment ati karival, amint kivettem ment integráltal tovább(ami nV)
és nem vesztek össze

(#1106) VR6-Fan válasza HERR Z (#1105) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hát nem tudom egyenlőre még mindig kn9 party vagyok...

de a E2160-os intel kb úgyan annyi abból kéne benyelni egy 3Ghz+-osat, csak a lap 20k+ :(((


''úgy mondod ezt mintha őskövület rendszerek lennének holott nemsokára van xp sp3 vista sp1....'' :F :F

[Szerkesztve]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1107) HERR Z válasza VR6-Fan (#1106) üzenetére


HERR Z
veterán

''úgy mondod ezt mintha őskövület rendszerek lennének holott nemsokára van xp sp3 vista sp1....''

simán megvan egymás mellett az ati és nV vga driver, nem vesznek össze, nem lassítják egymást
meg az int. vga-t le lehet tiltani ha nem kell de a 400+ FSB még akkor is meglesz(nView) ill még csak kevesebbet fog fűteni

(#1108) VR6-Fan válasza HERR Z (#1107) üzenetére


VR6-Fan
veterán

szerintme az lesz hogy haver lapjában megnézem mint tud ha ott jól muzsikál és nem mér félre akkor kn9, ha nem akkor keresek tovább lapot..(ja és ha 2 giga ram van a gépben az nem befojásolja a tuningot?)

ill az intel kérdés még nyitva marad...

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1109) HERR Z válasza VR6-Fan (#1108) üzenetére


HERR Z
veterán

nem lesz gond kn9-el ezt kb már most megmondom
a ram mennyisége nem besolyásolja a tuningot...

(#1110) VR6-Fan válasza HERR Z (#1109) üzenetére


VR6-Fan
veterán

és mi van a félre méréssel :F

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1111) HERR Z válasza VR6-Fan (#1110) üzenetére


HERR Z
veterán

őszintén
ha nem fagy ki a gép
nem fűt izomdurván
akkor kit érdekel?nem kell nézni....
egy potméter 500ft, ha a szabályozást valaki felhozná mint észérv illetve cpu hűtőt is lehet kötni system ventire azt pedig jól méri....

(#1112) diablo1984 válasza HERR Z (#1111) üzenetére


diablo1984
veterán

hát ez a gond, ha külön potin van a cpu hűtő akkor ez a kis aranyos hajlamos felmelegedni orvul és képes elérni a restart szintet! én próbáltam, hogy kussoltatom a freezert, de 70 fokos alaphő(a lap szerint) nem barátságos....

VR6: TTS-től vegyél egy hűtőkeretet, nekem is onnan van! :R

(#1113) diablo1984 válasza VR6-Fan (#1106) üzenetére


diablo1984
veterán

átnéztem a Gigabyte lap topicjába, és azért az a lap is szeret sípolgatni, pl Vanditot meg a hőmérséklet szintén szivatja....egyik kutya, másik eb, egyenlőre maradok az abitnál, de következő lapom AMD chipes lesz, mert az nvidiát kártya szinten is szeretném elfelejteni és teljesen áttérek az ATI-AMD cég termékeire.....egyszer.... :U

(#1114) Chaser


Chaser
titán

Tegnap megvettem a KN9-et, nem sok időm volt tesztelgetni, épphogy wint dobtam fel, meg egy kis tuning, de úgy látom jó vétel volt:) 4200-es x2 van benne, 250-es FSB-ig játszottam tegnap, az simán megvolt, ha ma lesz időm nekiesek alaposan:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1115) fecus válasza Chaser (#1079) üzenetére


fecus
őstag

Köszi. Ára? Hány USB csati van rajta? Nem lehet valahol megnézni?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1116) VR6-Fan válasza diablo1984 (#1113) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hát igazából én is maradok az Abitnál.... de az egész projek úgy nézet volna ki hogy, AM2+-os lap bele valami olcso X2 meg 2 giga ram hozzá

amúgy a hütést szedte már le valaki ilyen lapról :F

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1117) Chaser válasza fecus (#1115) üzenetére


Chaser
titán

Ha még lehet kapni, 16k körül van az ára, én 3 hónaposan vettem itt phn occsóé:) 4 USB van rajta. [link]

szerk: gondolom alaplapit még lehet kivezetni, ami külön tetszik, hogy 2 pata sati van rajta, ezmellett 4 sata, így aki régi rendszerről vált és több pata-s eszköze van, azt sem kell lecserélnie, GB LAN-os, 7.1-es hang, nekem nagyon bejön ez a lap minden téren, cmos clearen egy jó magas jumper van és hozzáférhető helyen, kényelmesen le lehet húzni ha szükség van rá

[Szerkesztve]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1118) diablo1984 válasza VR6-Fan (#1116) üzenetére


diablo1984
veterán

hát, na, olcsó is az am2-es x2-es proci 3600+ és a 3800+os, igaz a többi sem drága, olcsón jó gépet lehet összerakni! olcsót és jót!

a heatpipe hűtést meg úgy tudod az alatta lévő dolgokat elképzelni, hogy van egy chipset, felső része meg az a sok kis vacak mint ami az an-es vackokon van hűtetlenül!

(#1119) VR6-Fan válasza diablo1984 (#1118) üzenetére


VR6-Fan
veterán

azt gondoltam hogy alsó lesz a chipset...

de felsőn nem voltam biztos hogy a proci áramköreinek az IC laknak ott.

mert az a kék borzadáj nagyvaloszínűséggel lekerűl, még annyi kérdésem lenne hogy a felsőbb bordában hogy vna rögzítve a hőcső, ki lehete azt onnan venni?(azokat nem szivesen bolygatnám, ill nem tudod hogy pasztázva vannak e vagy hővezető szivacs?)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1120) diablo1984 válasza VR6-Fan (#1119) üzenetére


diablo1984
veterán

asszem volt olyan aki vízhűtést tett rá és egyszerűen kihúzta a hőcsövet! szóval azon maragdt az az egyszerű nagy borda a chipseten meg a hűtőblokk!

[link] itt egy kép arról, hogy mi lehet alatta, mert ugyanaz a nyák itt is, csak átfestették kékre.... ;)

mod: vagyis a felső része ugyanaz....még a hűtő helye is ottvan
itt az an52s: [link] hűtője ugyanaz, csak a hőcső lett hosszabb!annyival, hogy a pcie slot 2 hellyel lejjebb került...

[Szerkesztve]

(#1121) Hequila válasza VR6-Fan (#1119) üzenetére


Hequila
őstag

Nono kérem, az nem IC, hanem MOS-FET. Nem mindegy.

Én készülök cserélni rajta, mert a chipen semmit nem ér az a kis kék vacak. A FET-eknél a bordára ragasztva van a hőcső, azt a ragasztót kell valahogy likvidálni onnan. Ha meglesz az új chipset borda, és sikerül kicserélnem, megosztom a tapasztalataimat!

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#1122) VR6-Fan válasza Hequila (#1121) üzenetére


VR6-Fan
veterán

köszönöm a helyesbítést még ezen is agyaltam :D

a kék bordát fent hagynám és kapna valami ventit vagy ha elég neki akkor az a levegő amit az AC-tól kap

tts-nél nézegetem ezt:[link](+egy 4 centis cooler), te mit rakszrá?

diablo1984:köszönöm!

a proci lefogató keret nicns fent tts honlapján :F vagy az csak így pult alol jön :D ?

mindegy első kőrben megprobálok gyengíteni a frezzer leszórítóján..

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1123) Hequila válasza VR6-Fan (#1122) üzenetére


Hequila
őstag

Ha minden igaz, egy passzív procihűtőt a P2-es korszakból (direkt passzívra van kialakítva).

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#1124) diablo1984 válasza VR6-Fan (#1122) üzenetére


diablo1984
veterán

nincsmit! fennt van az, csak nem is hasonlít am2 lefogatóra, mert amolyan 478-asszerű lefogatók merednek az égbe rőla....[link]

itt van a thermalright cikkeknél keresd a lap aljafelé am2 keret néven! ;)

(#1125) VR6-Fan válasza Hequila (#1123) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hüm lehet én is felpoliroztatom a régi duron AL hütöjét(nem lehet biztos, mert a fél proci bele robbant ;] ) aztán szépen rá faragom kap szépen egy hőmérőt azt ha eléri 35 fokot a chip kapcsol a venti...


diablo1984:köszönöm :)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1126) diablo1984 válasza VR6-Fan (#1125) üzenetére


diablo1984
veterán

érdemes is lecserélni, mert én sem gondoltam volna, de letört és kényszerszünet következett! ez a keret meg 840ft, és nem kikönnyített szar és talán a 478-as hűtőfelfogatós zalman 7700-as hűtőm is felment volna a 939-es után! dejólett volna, ha hamarabb tudok róla! ez a freezer hangos és ahhoz képest lóf@szt hűt, kíváncsi lennék az exzalmimra ezen is! fájt a szívem, hogy el kellett adnom, mert jó hűtő volt és 5V-on hülyérehúzott, rommáterhelt 939-es sandiegomat is negyvenakárhány fokon tartotta max... :U

[Szerkesztve]

(#1127) VR6-Fan válasza diablo1984 (#1126) üzenetére


VR6-Fan
veterán

nono az AC frezzer pro 64 ne fikázzd!

hülyére húzot SD(3GHz) 1.5V 1400 fordulaton 42 fok beton stabilan... egye fene 36 fokban 48...

és kérnék egy kis helpet hogy is megy ez a poastás rendelés tts-nél??

[Szerkesztve]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1128) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

10-es bios a legfriessebb ehez a laphoz(kn9) :F

[link] ők lesznek a proci melett :U

[Szerkesztve]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1129) Hequila válasza diablo1984 (#1126) üzenetére


Hequila
őstag

Nekem TTS féle keretem van. Azok a fülek egy kicsit vastagabbak, mint a 478-as keretén, így nem biztos, hogy minden 478-as hűtő teljesen stabilan megáll rajta! És emlékeim szerint közelebb is van a 2 oldal egymáshoz. Próba cseresznye.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#1130) diablo1984 válasza VR6-Fan (#1127) üzenetére


diablo1984
veterán

van TTS oldalán egy mobilszám, azt felhívod és elmeséli a részleteket! én is anno felhívtam, és elmondta, hogy e-mailt írjak, mert nem ér rá... :((( , de megírtam e-mailben a gondom, ő visszaírt, kértem egy számlaszámot és előre utalta,, ő feladta a cuccost és mire ideért ~1,1k-ba volt a cucc! utánvéttel közel 1,8k-ba lett volna, úgyhogy érdemes előreutalni(ne a posta kerüljön többe, mint a cucc)

Herquila: nem tudom pontosan, úgy nézett ki, csak nekem nincs itthony sem 478-as hűtőm, sem 478-as alaplapom, de arra hasonlított! ha anno nem adom el a zalmim, akkor valahogy erre már csak ráfakrikáltam volna! :O

(#1131) Coyot


Coyot
őstag

ááá 1,1k egy keretért :Y
z0ty-t kérdezzétek meg hátha van még neki, én 500ért vettem őket, postával max 700 lesz...

Má' nem

(#1132) iwu


iwu
addikt

Köszönöm mindenkinek a választ!!!

nem statisztika, csak összerámoltam a gépbe a vízet, és a pwmre nem ment fel blokk - nem gondoltam volna, hogy ilyen qrw@ meleg blokk nélkül, tettem rá bordát ideiglenesen, amig meg nem csinálom a blokkhoz a lefogatót...és ezért érdekelt, mi az alapcuccal a hő...nekem most 30 fog, akkor nem gáz:D

Üdw!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1133) diablo1984 válasza Coyot (#1131) üzenetére


diablo1984
veterán

szükség nagy úr....sehol sem lehet kapni, ha találsz, az is olyan 1 pöckös sz@r, azért pénzt nem érdemes adni! ez a thermalright meg jó és erős! ;)

(#1134) fecus válasza Chaser (#1117) üzenetére


fecus
őstag

Nem az alaplapot kérdeztem. Még a 1079-es hozzászólást, USB hátlap. :DD

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1135) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

meg vannak a ramok:[link]

és már válogatják a procit :)

holnap de szerintem megnézem egy kn9/3800+ X2 társaságába hogy bírják-e az 1GHz-t :D

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1136) éN79 válasza VR6-Fan (#1135) üzenetére


éN79
addikt

2,05V (alatt valós fesz) 1000 CL5 a kisujjukban van (remélhetőleg a tieden is Micron csücsül).

(#1137) Coyot válasza diablo1984 (#1133) üzenetére


Coyot
őstag

lehet venni 1pöcköset is? nem is tudtam, mindig tanul valamit a zember:D

Má' nem

(#1138) VR6-Fan válasza éN79 (#1136) üzenetére


VR6-Fan
veterán

D9 ;)
2.3V kb 1GHz milyen időzzítést tudhat?

érdekes megy a proci beszerzése... :((( :(

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1139) diablo1984 válasza Coyot (#1137) üzenetére


diablo1984
veterán

hogyne lehetne, főleg azt, döglött lapokról... :U

(#1140) éN79 válasza VR6-Fan (#1138) üzenetére


éN79
addikt

A D9 nem feltétlenül szereti a nagy feszt, vagyis nem biztos, hogy megtáltosodik tőle, ennek ellenére 1000 CL4 ill. 800 CL3 úgy nagy vonalakban ami olyan vagy annál azért talán alacsonyabb fesszel benne van a modulokban.

Mi a baj a proci beszerzéssel? :U

(#1141) Coyot válasza diablo1984 (#1139) üzenetére


Coyot
őstag

jahogy dölgött lapokról... hát én azért nem adnék 200ft-ot sem.
mikor én kerestem, még döglött lapot sem találtam sehol:D

Má' nem

(#1142) diablo1984 válasza Coyot (#1141) üzenetére


diablo1984
veterán

hát ez az, a sok am2-es lap még szinte mind garos..... de egy felfogatósat azt tudtak volna hozni másnál is, de én szart szarra nem cserélek... :U

(#1143) Chaser válasza fecus (#1134) üzenetére


Chaser
titán

Jah bocs, holnap megnézem:) USB kivezetésnek hívják, ha jól tudom.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1144) VR6-Fan válasza éN79 (#1140) üzenetére


VR6-Fan
veterán

átvételelel van a probléma..

OME 4400+ BR csoda...(nagyon ajánlom a lapnak hogy ne virnyákoljon).

19k(+pk.) 3050 1.35V

ill most megy a variálás :D

[Szerkesztve]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1145) diablo1984 válasza VR6-Fan (#1144) üzenetére


diablo1984
veterán

csak nem HEZZ Z-féle csoda? hülye vagyok, hát ki más? :D
sokmindenkinek tőle van a procosa, nekem is! :R

(#1146) VR6-Fan válasza diablo1984 (#1145) üzenetére


VR6-Fan
veterán

de-de csak pénzre várok :D

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1147) redXIII válasza VR6-Fan (#1144) üzenetére


redXIII
senior tag

nekem is egy ilyen proci van egy kn9-ben.kicsit felé mér,de amugy semmi más gond nincs vele.nagyon stabil.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#1148) redXIII


redXIII
senior tag

amugy az rm clockot hogyan is kéne használni.mer nem igazán jüvök rá :D

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#1149) VR6-Fan válasza redXIII (#1147) üzenetére


VR6-Fan
veterán

amúgy a biosban ki lehet kapcsolni a riasztást?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1150) diablo1984 válasza VR6-Fan (#1149) üzenetére


diablo1984
veterán

csak a szintet lehet emelni....asszem, de amúgy sem érdemes kikapcsolni, akkor jól jön, ha letörik a keret füle és tojást kell a procin sütni... ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.