Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9805) LLKobe válasza Phobion (#9804) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát figyu leírom amit gondolok:

Két lehetőség van: vagy új, vagy használt széket veszel. Én még az árak elszállása előtt vettem egyet újonnan 150k-ért, nem jött be, 1 év alatt tönkrement.
Tekintve hogy a munkámból adódóan sok jó székben ültem (Herman Miller, Haworth, Steelcase...) én azóta egy használt márkás székre esküszöm. (Anno mikor az új széket vettem, a másik választásom ugyanannyiért egy felújított Aeron lett volna, de nem azt vettem én f@sz.)
A használt székekkel viszont az a helyzet, hogy kínálati piac van, és mióta az infláció elszállt kb. minden értelmes darabot megvettek mielőtt az is a duplájába kerülne.

Tehát vagy veszel egyet újonnan garival, ami lutri, vagy bírni fogja, vagy nem. Mire kiderül már tuti nem lesz garis.
Vagy türelmesebb vagy és rugalmasabb, és vadászol egy ideig mire találsz egy jót használtan.

Ha az új mellett döntesz, esetleg nézegesd meg a unique székeket, csak az ülőfelületen mesh-t kerüld mindenképpen, szövetet vegyél. Vannak egész pofásnak tűnő darabjaik: 1 és 2 például. De erről majd használatban derül ki mennyire tartósak.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.