Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9801) fuleske1


fuleske1
csendes tag

Sziasztok,

Újra aktuális a székvásárlás topic nálam. Home officera + gamingra lenne használva.
Olyan széket keresek aminek nagy az ülőfelülete 50cm+ és nem kőkemény.
Az arányok jelenleg 185/135 de remélhetőleg sikerül faragni belőle :D
A keret olyan 200k első blikkre, de bármi lehetséges, ha sikerül végre megfogni a jó széket.

Volt már Noblechairs Herom, Hawort Very Taskom is már, de az ülőfelület szélessége, keménysége miatt nem váltak be (nem részletezném, amit el tudtok képzelni pont az volt). Jelenleg a szokásos Arozzi Enzomat nyüvöm, ami kényelmes, de a súly miatt 6-8 hónap billeg az ülőlap, ferdén dőlsz hátra stb. a végén eltörik és kvázi évente lehet cserélni, szóval nem jó biznisz.

Az irodában Ahrend Verta 2020-ban ülök heti fél-egy napot. Ami egész kellemes, strapabíró, de van hogy egésznap végén már zsibbad az alfelem tőle. Szóval lehet, hogy efelé kéne mozdulni, de EUR1000 körül mozog az új ára és akkor már lehet az Embodyval akcióban (ha Herman Millernél létezik ilyen) jobban járnék.

Bárkinek bármi előremutató ötlete van, azt szívesen hallgatom.

Köszi szépen előre is :R

(#9802) spleenszuru válasza LLKobe (#9791) üzenetére


spleenszuru
őstag

Köszönöm, de fentebb olvasom, hogy Debrecenbe nem szállítanak.
Nincs módom felmenni érte.
Esetleg valami hasonló, occsó, jó, létezik? :)

Malaka!

(#9803) LLKobe válasza spleenszuru (#9802) üzenetére


LLKobe
veterán

Esetleg nézz meg valami ilyet, aztán ha nem jön be van 2 heted visszaküldeni. Tapasztalatom nincs vele.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9804) Phobion válasza LLKobe (#9800) üzenetére


Phobion
őstag

Köszi!

Még egy kérdés:
100-150k HUF között melyik ajánlott?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9805) LLKobe válasza Phobion (#9804) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát figyu leírom amit gondolok:

Két lehetőség van: vagy új, vagy használt széket veszel. Én még az árak elszállása előtt vettem egyet újonnan 150k-ért, nem jött be, 1 év alatt tönkrement.
Tekintve hogy a munkámból adódóan sok jó székben ültem (Herman Miller, Haworth, Steelcase...) én azóta egy használt márkás székre esküszöm. (Anno mikor az új széket vettem, a másik választásom ugyanannyiért egy felújított Aeron lett volna, de nem azt vettem én f@sz.)
A használt székekkel viszont az a helyzet, hogy kínálati piac van, és mióta az infláció elszállt kb. minden értelmes darabot megvettek mielőtt az is a duplájába kerülne.

Tehát vagy veszel egyet újonnan garival, ami lutri, vagy bírni fogja, vagy nem. Mire kiderül már tuti nem lesz garis.
Vagy türelmesebb vagy és rugalmasabb, és vadászol egy ideig mire találsz egy jót használtan.

Ha az új mellett döntesz, esetleg nézegesd meg a unique székeket, csak az ülőfelületen mesh-t kerüld mindenképpen, szövetet vegyél. Vannak egész pofásnak tűnő darabjaik: 1 és 2 például. De erről majd használatban derül ki mennyire tartósak.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9806) Phobion válasza LLKobe (#9805) üzenetére


Phobion
őstag

Köszi a részletes választ, figyelgetem akkor mik vannak! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9807) LLKobe válasza Phobion (#9806) üzenetére


LLKobe
veterán

Np. Leggyakrabban steelcase széket lehet használtan kifogni, egy ilyen teljesen faja.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9808) Veron válasza Lokids (#9788) üzenetére


Veron
őstag

Több is van.
Office.art.design és Europa design

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#9809) eldoble


eldoble
aktív tag

Sziasztok!

A gyerekeimnek szeretnék venni egy egy széket a PC-hez, kb. 180cm, 70kg a mostani méretük, de azért még 16, 18 évesek.
K. 70-80e forintot szánnék egy székre, milyet ajánlanátok?
Ez milyen: [link] ?

(#9810) LLKobe válasza eldoble (#9809) üzenetére


LLKobe
veterán

Ergonomikus széket akarsz, vagy fancy-t? Mert a jó /ergonomikus, meg a gamer az két külön kategória.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9811) eldoble válasza LLKobe (#9810) üzenetére


eldoble
aktív tag

Ergonómikus kellene, aztán lehet a srácoknak a gamer jobban tetszen. Esetleg tudnál ilyet is olyat is ajánlani?

(#9812) eldoble válasza LLKobe (#9810) üzenetére


eldoble
aktív tag

Közben látom a jó ergonomikusak elég drágák, lehet akkor valami jó gamer szék is elég lehet.

(#9813) Lokids válasza eldoble (#9812) üzenetére


Lokids
addikt

A baj, hogy a "jó" gamer szék se olcsó (150K+)...

A #9805 hozzászólásban linkelt székek közül lehet több is megfelel. Ha van lehetőség akkor ki kell próbálni. (ami azt jelenti, hogy min 20-30 percet benne ülni).

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#9814) LLKobe válasza eldoble (#9812) üzenetére


LLKobe
veterán

Lehet kapni értelmes áron jó minőségű ergonomikus székeket.
Gamer székekkel nem foglalkozom, de ebben az árkategóriában kb. mindegy melyiket veszed.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9815) eldoble válasza LLKobe (#9814) üzenetére


eldoble
aktív tag

Lokids

Köszi mind kettőtöknek, akkor egyelőre megnézem ezeket, keresgélek, legfeljebb majd még kérdezek.

(#9816) Barell válasza eldoble (#9809) üzenetére


Barell
senior tag

Szia! Dillemáztam én is hogy mi legyen. Elsőnek rendeltem egy Nitro X1000 széket de mivel nemtudtam kipróbálni sehol ezért inkább visszamondtam. Végül elindultam a Jyskbe hogy hozok onnan egy Gamer széket, most akciós a Razer mintás és még lejön belőle 15% tehát 73e körül elhozható. Ő is lett volna de előtte átmentem az Auchanba mert emlékezetem hogy van most egy pofás saját márkás Qilive szék. Az hűség kártyával 53 volt. Habozás nélkül ezt választottam. Fém a lába, fém a karfa tartó konzol, állítható magasságú, minden irányba dönthető karfa, állítólagos 150KG os teherbírás. 15 perc alatt raktam össze, vastag önzáró csavarok, nyekergés mentes. Lényeg a lényeg ilyen áron szerintem ennél jobbat biztos nem, de sokkal rosszabbat bőven lehet venni. Meglátjuk mennyire időtálló, de igazából 1 évnél tovább úgy sem tervezek vele. Nekem nagyon tetszik, letisztult, számomra kényelmes is. Van egy videó is róla. [link] Igazából bárkinek ajánlom aki makacs mint én és ilyen stílusú széket keres. Ennyiért egyáltalán nem megbánós, sőt, részemről ajánlott.

(#9817) rwin5


rwin5
őstag

A multibútornál csak helyszíni átvételre van lehetőség?
Kinéztem egy ajánlott széket használtan, és olyan opciót dob fel, hogy ajánlatkérés szállításra. Akkor gondolom itt nem a standard 2000 Ft körüli csomagszállítással kell számolni?

Mert, ha többe van, akkor valsz. részünkről kilőve. :(

(#9818) LLKobe válasza rwin5 (#9817) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem tudom, hívd fel őket.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9819) eldoble válasza Barell (#9816) üzenetére


eldoble
aktív tag

Köszi, megnézem ezt is. Mekkora ennek a legnagyobb szélessége?

(#9820) Veron válasza rwin5 (#9817) üzenetére


Veron
őstag

úgy emlékszem, hogy Bp-en belül 10k körüli összegért szállították volna ki. de már nem tudom hol találtam az infot.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#9821) Misogi válasza Phobion (#9794) üzenetére


Misogi
aktív tag

Én a Markus-t, kartámasz nélkül használom. De úgy alapvetően minden széket, mert 190 cm vagyok és egyszerűen semmi sem jó nekem ilyen szempontból... :DDD

(#9822) WOLF1stein válasza rwin5 (#9817) üzenetére


WOLF1stein
tag

Én voltam náluk próbálgatni. Beszéltünk a szállításról is. Khmm :). Szóval inkább megéri elmenni érte ;).

A nagy embereket a szerénység teszi még nagyobbá. Ezért vagyok én is az.

(#9823) rAY.BAN


rAY.BAN
tag

Sziasztok,

hülye kérdés, de nem tudtok véleltenül olyan kényelmes forgószéket ami nem irodai-ergonómikus?

Én eddig ezeket próbáltam:
- Linea Control 24 (270k HUF)
- Haworth Very (150k HUF)
- Steelcase Please V2 (170k HUF)
- Haworth Fern (400k HUF)

Jelenleg egy fullos Steelcase Gesture-ben (460k HUF) ülök, de valahogy eddig egyik sem volt egy kényelmi központ. 1 óra után már igencsak mehetnékem van, szal kb annyit tudok ülni benne, mert a lábam elkezd zsibbadni...

Anno a bútorboltos noname bőrszékkel nem volt ilyen gondom, sőt, az nekem még azóta megvan máshol. Már 15 éves, a gázteleszkópot cseréltem benne 2x eddig, de egyébként szakadásmentes. Az ülőszivacs engedett el egy kicsit, de anno az valami 50k HUF volt 15 éve... Valami hasonló nagy főnöki bőrfotel nincs netán?

(#9824) LLKobe válasza rAY.BAN (#9823) üzenetére


LLKobe
veterán

1 óra után már igencsak mehetnékem van, szal kb annyit tudok ülni benne, mert a lábam elkezd zsibbadni...

Ha abban a székben zsibbad a lábad, akkor:

- rossz pózban ülsz
- nincs jól beállítva a szék
- valami keringési problémád amiről nem tudsz

Vedd ezeket végig, mert egy vagy több jó eséllyel fennáll. A középsőre tippelnék.
Azon kívül rendszeresen fel kell álni, sétálni vagy nyújtani. Ez nem opcionális, muszáj.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9825) rAY.BAN válasza LLKobe (#9824) üzenetére


rAY.BAN
tag

Az összes széket már összevissza állítgattam minden pozícióba kb amibe lehetett őket, de nem értem el vele különösebb javulást.
Érdekes módon több munkahelyi székem is volt, és azokkal nem volt ilyen problémám. Egy időben kerestem őket, de vagy olyan régiek, hogy már nem kaphatók, vagy csak cégnek adnak el belőle nagy darabszámban.

Jelenleg egy LD Seating Task szék van munkahelyen és teljesen jó, 2 óra után sem volt benne különösebb bajom. [link]

(#9826) rwin5 válasza rAY.BAN (#9823) üzenetére


rwin5
őstag

Nem akarok látatlanban semmit okoskodni, de az, hogy régen valamitől nem volt bajod az nem jelenti azt, hogy azért, mert az jobb volt (az említett székre célzok).

A reumatológiai panaszok általában kor haladtával jönnek elő, persze lehet nálad nem áll fent.

De ez olyan, hogy ifjú titán koromban 10 éve nem fájt a könyököm kondizás közben, most meg elég kavargatnom a fakanállal az ebédet, hogy belenyilaljon :B

(#9827) rAY.BAN válasza rwin5 (#9826) üzenetére


rAY.BAN
tag

Bennem is felmerült már elhiheted. De ma munkahelyen gond nélkül végigültem 2 órát felállás nélkül a generic irodai székbe, majd mikor hazajövök, 30 perc után már érzem, hogy nem tuti minden a ma kapható egyik legdrágább, egyik legtöbbet ajánlott csúcs székben az egyik legnagyobb gyártótól?

Ez a probléma egyébként nekem a Fern-nél is megvolt, azt 1 hónapig használtam, de hiába állítottam bárhová nem tűnt el. Azzal 1 óra 15 volt asszem a max.

(#9828) rwin5 válasza rAY.BAN (#9827) üzenetére


rwin5
őstag

Sanszos, hogy akkor valami beállításbeli probléma lesz (mondjuk szerintem ez a jobbik eset, mint a fizikai). Én a mostani székemben szenvedek brutál, pedig évekig jó volt előtte, és semmit se változott, csak a bőr felület kopott ki (meg, hogy rohadt kényelmetlen most már ;] )

(#9829) hmatyas


hmatyas
tag

Asztal magasságot is nézd meg. Haworthnak is vannak emelhető asztalai - néha kifejezetten javasolt, hogy pár órát (cikkek olvasása, 'státusz meetingek' állva csinálj végig - azért raktam off-ba mert ez a szék topik, mondjuk néha a székkel kezdődik az ergonómia).

(#9830) Veron válasza hmatyas (#9829) üzenetére


Veron
őstag

állítható asztalszerkezet PH-n (nem az én hirdetésem)

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#9831) ambrusg


ambrusg
csendes tag

Sziasztok!

Profim márkával milyen tapasztalatotok van? Volt munkahelyemen ezt a márkát használtuk és meg voltam vele elégedve. Sajnos hazai oldalakon garanciával kapcsolatban nem találtam infót :(

Konkrétan ezt a típust néztem ki most: https://webshop.officelife.hu/termek/munkaszek/profim-lightup/

183cm 95kg vagyok

Köszi!

(#9832) Yodamest


Yodamest
addikt

Halihó,

Visszaolvasgatva láttam a Steelcase Reply ajánlott, de ugyanazon az oldalon van egy számomra még szimpatikusabb MB Pro nevezetű szék, elég márkásnak néz ki, de ez valami ismert gyártó? Mi ez az MB? Annyiban látom főként jobbnak, hogy hátul a mesh részen deréknál keresztbe van egy támasz, ezáltal talán tartósabb, mert ott nem nyúlik ki az anyag.

(#9833) LLKobe válasza Yodamest (#9832) üzenetére


LLKobe
veterán

Számomra teljesen ismeretlen márka. Amit mondtál nem helytálló, nem attól fog nem megnyúlni az anyag. Ha az alján lévő mechanikát nézem, ránézésre az pont ugyanaz ami a legolcsóbb filléres székeken van.
Én gondolkodás nélkül bármikor a Steelcase-t választanám.
Nem mondom hogy az MB biztos rossz, de a steelcase tuti tartós és jó minőségű darab.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9834) spleenszuru válasza LLKobe (#9803) üzenetére


spleenszuru
őstag

Tudom, eléggé fillér b*sz*s már, de megmerészelem kérdezni, esetleg ez a budget Unique Esta?

Az a kemény 7 db értékelés, legalább 5*. :DDD

Malaka!

(#9835) ZOLL30 válasza ambrusg (#9831) üzenetére


ZOLL30
tag

Egy hete használom, tőlük vettem én is (ebben az akcióban), elvileg 5 év garival hirdetve.
Ennyi idő után eddig pozitív a szék, jól állítható funkciókkal, kényelmes, de tartóságról és hosszútávú használatról még nem tudok beszámolni :)

élni, és élni hagyni..

(#9836) ambrusg válasza ZOLL30 (#9835) üzenetére


ambrusg
csendes tag

Koszi!

Epp ma megyek kiprobalni es ha jok az elso benyomasok meg is veszem.

(#9837) Lavar válasza spleenszuru (#9834) üzenetére


Lavar
aktív tag

Én ezt 3 hónapja használom, 175 cm vagyok, a fejtámla ülőhelyzetben használhatatlan, nem jó helyen van, de nekem nem is kell mikor ülök, hanem amikor filmet nézek és hátradőlök, akkor viszont jó.

Anyaghasználatban elég gyér, nem tudom mennyire lesz tartós.
A karfát gyenge pontnak érzem, egy kis holtjáték már akkor volt mikor összeszereltem, kicsit lötyög ha megrángatom, alapesetben azonban stabil. Puha PU borítása van, ez ilyen enyhén rugalmas műanyag hab, kényelmes.

Egyetlen rossz pontja nekem, hogy csak két szögben fixálható a háttámla, ha teljesen hátradőlsz, illetve normál derékszögben, tehát nincsenek pontok.
De ezt el tudtam már engedni, 8 órát elülök benne kényelmesen, mert jó a párnája, viszont kérdéses, hogy mennyi ideig fogja bírni az anyag, mennyi idő után ülöm ki a felületet.

[ Szerkesztve ]

(#9838) LLKobe válasza spleenszuru (#9834) üzenetére


LLKobe
veterán

#9837 alapján el tudod dönteni. Én inkább egy használt steelcase-t vennék, az össze van pakolva rendesen. Ennyiért nem tud nagyon sokat, de azt tartósan.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9839) spleenszuru válasza LLKobe (#9838) üzenetére


spleenszuru
őstag

Igen, ajánlottad már ezt, nem is lenne vele bajom, azon kívül, hogy Debrecenbe nincs szállítás, egy bp-i utat meg nekem nem ér meg. :(

Na majd lesz valahogy, köszönöm a segítséget.

Malaka!

(#9840) LLKobe válasza spleenszuru (#9839) üzenetére


LLKobe
veterán

egy bp-i utat meg nekem nem ér meg

Igazából ez a probléma :DDD Ha hosszú távra akarsz venni jót, jó áron az áldozattal jár. Keresni kell ismerőst aki jár arra, adsz neki egy 10est és beugrik érte.

Ellenben ha meg sz#rt veszel 50k-ért, akkor melyik érte meg?
De nyilván te tudod :)

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9841) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Helló!
Nem kérdeztem, olvastam. :) Ezen poszt [link] hatására megrendeltem ezt a széket, ma megjött, összeraktam. Tetszik, masszív.
Na, egy dolog nem stimmel, a hintamechanika nem működik, meg sem mozdul. (Igen, kihúztam a fogantyút, ismerem a működést, minden évben szétmegy egy szék alattam)Szétszedtem, megnéztem, szerintem hibás ez a mechanika rész, vagyis gázrugó emelését működteti, csak a hinta rész nem stimmel, össze van szorulva. Online rendeltem, nincs a közelben bolt, vagyis van 50km-re (Győr), de nem volt ilyen székük, megnéztem a készletet.
Szerintetek reklamáljak? Mármint annyit nem ér az egész, hogy szétszedjem..... Gondolom azt mondanák, küldjem vissza... :U Vagy rendeljek egy ilyen mechanika alkatrészt, szerintem ugyanaz, mint a többibe, EMAG-ról is lehet rendelni 5-6 ezer forint. [link]
Mit gondoltok? :)

(#9842) LLKobe válasza Zoli bácsi (#9841) üzenetére


LLKobe
veterán

Olcsó hús, híg lé esete. Gariztasd le, nehogy már egy vadiúj cucchoz alkatrészt vegyél.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9843) Barell válasza Zoli bácsi (#9841) üzenetére


Barell
senior tag

Az nekem sem működik, pontosabban azt hittem nem is tudja a funkciót. Igazából nekem hinta nélkül teljesen kényelmes, éppen kicsit dől hátra az ülőlap a a háttámla meg ugye dönthető. De nekem helyes tartásra van beállítva, sokat ülök benne, ebben végre nem gémberedek mindenféle pózban. A szék részemről továbbra is ajánlott, eléggé derékfájós tudok lenni, ebben semmi bajom és mellé pofás masszív szék.

(#9844) Zoli bácsi válasza Barell (#9843) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Köszönöm szépen, hogy reagáltál. Akkor ez lehet hogy ilyen, gyárilag.
Benne van a felhasználói útmutatóban a funkció, azért próbáltam. :)
Sajnos minden évben, max. 2 évente szétmegy egy szék alattam. Voltam közel 140 kilóhoz, jelenleg sikeresen lementem 120 alá. Ehhez vagyok közel 2 méter. Az a tapasztalat, a drága székek nem bírnak annyival többet, amennyivel többe kerülnek. Örültem, mikor megtaláltam a posztodat, mondom nem kutakodok tovább, ez jó lesz. :R
Amúgy én is " derekas" ember vagyok, volt már lumbális szakaszon porckorongsérv műtétem, és az a deréktámasztó párna jó ötlet, gyakorlatban sokat ér, nem csak dísz.
Ha valaki olvassa, aki széket keres, akkor megerősítem én is, kényelmes. Bőven jó a közel két méteremhez, meg se nyekken a 120 kg alatt, és nálam jóval szélesebb ember is beleférne. A hintafunkció akkor valószínűleg nincs benne, nem nagy probléma, dönthető a háttámla.
Megjegyzem, szerintem a székeim nagy részét pont a hintázás miatt nyírtam ki, szerintem akkor tette be a kaput nekik a súlyom.Legtöbb esetben a karfák törnek el, amik össze tartják a háttámlát az üléslappal. Itt más a teherviselés, attól tartok a dőlést beállító mechanika lesz gyenge..... majd... ;)

(#9845) LLKobe válasza Zoli bácsi (#9844) üzenetére


LLKobe
veterán

Az a tapasztalat, a drága székek nem bírnak annyival többet, amennyivel többe kerülnek.

Akkor sajnos neked eddig drága, de nem jó székeid voltak. Az hogy valami drága (ez is relatív ugye, az emberek többségének 100k egy székre drága, pedig nagyon nem...) az nem jelenti hogy jó is.
Egy minőségi szék nem olcsó, de 10 évet úgy bír ki, hogy max gázrugót kell cserélni rajta.

a deréktámasztó párna jó ötlet, gyakorlatban sokat ér, nem csak dísz.

Amíg össze nem esik, és addig sem állítható. A semminél több, de messze nem optimális.
Remélem sokáig jó lesz a szék, tényleg bízom benne.
Ha nem így lenne, vegyél egyszer egy minőségi darabot (főleg porckorongsérvvel) és hosszú évekre le van tudva a kérdés.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9846) Zoli bácsi válasza LLKobe (#9845) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Köszönöm szépen! :R

(#9847) Lokids válasza Zoli bácsi (#9844) üzenetére


Lokids
addikt

HA benne van a leírásban, akkor kérdezd meg a gyártót, vagy legalább az eladót. Nehogy már új széknél ne működjön valami.
De sérvvel óvatosan az ilyen gamer székekkel. Nagyon nem a megfelelő pózt erőlteti rá a testre. Hiába a deréktámasz (ami csak egy párna).
Ez a sportülés forma nem a legjobb. Nem ad teret se a lábnak, se a vállnak. Ami fontos tud lenni, ha az ember sokat ül.

Pl nekem az autóban Recaro bőr ülések vannak. Marha kényelmesek, de otthon tuti nem ülnék bennük hosszú órákat...

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#9848) revonz


revonz
csendes tag

[diablochairs ergo] Valakinek tapasztalat/vélemény?

https://hardverapro.hu/apro/ps4_slim_pro_pasztazas_takaritas_1_ev_garancia/hsz_1-50.html

(#9849) Peace


Peace
nagyúr

Van nekem egy 6-7 éves ilyen Kika-s csodám (nem saját kép), aminek a műbőr része már szinte teljesen lepergett. Gusztustalanul is néz ki és mindig tele leszek a foszlányaival. :( Van esetleg valami best buy, ami mondjuk 110 kg-ig bírja a starpát és nem hullik szét? És nem pereg le a rohadt anyaga!!!! :P Nem játékhoz kell. Addig ülök rajta, amíg a neten böngészgetek. Szóval nem kell semmi hiper-szuper. Minél olcsóbb, annál jobb. Köszi!

(#9850) Veron válasza Peace (#9849) üzenetére


Veron
őstag

Ha nem kell nagyon kényelmes, akkor menj be az IKEA-ba és vedd me a legelső szimpatikusabbat szerintem (Markus, Hattefjall, Jarvfjallet). Textilborításúak, ezért nem pereg le az anyaga, sok garancia van rá és visszaviheted ha nem tetszik.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.