Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10751) Bencus88 válasza cimbi186 (#10750) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az Arozzi Verona V2 székhez többféle gázlift közül választhatsz, attól függően, hogy milyen teherbírásra van szükséged. Itt van néhány opció:
Közepes méretű krómozott gázlift, 110 kg teherbírással - 5,800 FtErősített vezetői fotel gázlift, 150 kg teherbírással - 9,990 FtErősített krómozott vezetői fotel gázlift, 150 kg teherbírással - 9,990 Ft

Gondolom Így kifejezetten ehhez a székhez ajánlott tÍpusokat. Ha tényleg megfelelő akkor köszi megrendelem, csak egy bólintást akartam, mert egyelőre kiszedni sem tudom, de már intéztem egy gumi kalapácsot meg megvan a vidó majd az alapján. Csak addig hazsnálnám. :R

De Írtam neki kegy emailt a biztonság kedvéért :)

[ Szerkesztve ]

(#10752) cimbi186 válasza Bencus88 (#10751) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Én nem tudom hány kg vagy és azt sem kell-e króm.
Mindenestre hagyd a gumikalapácsot (ütögetheted vele napestig), hiszen a régit nem kell kímélned. Adjál neki acélkalapáccsal :K

(#10753) Bencus88 válasza cimbi186 (#10752) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kaptam egy nagyon részletes választ az oldaltól, tényleg nagoyn szimpatikusak, segÍtettek kiválasztani a megfelelőt.

[link] Ez alapján cserélem majd ki :) :R

(#10754) cimbi186 válasza Bencus88 (#10753) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Úgy van. Én mondjuk fát sem használtam, mert nem volt segítségem.
Sok sikert.

(#10755) Bencus88 válasza cimbi186 (#10754) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi :R

(#10756) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Sziasztok!

Régota gondolkozok már egy Secretlab Titan Evo XL széken, de sose tudom rászánni magam, leginkább az ára miattt. :D Használ valaki ilyet? Nem tudom az a 180kg teherbírás mennyire hihető. Nekem mindenképp nagy teherbírású szék kellene, ami tébyleg bír annyit. Nem vagyok kis darab, 184 centi és kb 150 kg. Létezik normális áron ilyen szék ami nekem kellene? (Max 200k) Nyilván kegyen kényelmes huzamosabb ülés után is. Ezért gondoltam a Titan Evo XL-t. De ha esetleg bármi más akternatíva van, szívesen meghallgatom. Egy kikötésem van, higy nem bőr legyen. Ui.: Jelenleg egy Nitro Concepts E250-et használok, ami ugyan nem rossz, csak egy kicsit kicsinek érzem, és komolyabbat szeretnék.
Köszi, hogy elolvastad. :)

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#10757) Headoff


Headoff
csendes tag

Sziasztok!

Ugye a Herman Miller székekből nem létezik hamisítvány?
Szóval ha használt széket látok, ami Herman Miller, az tuti eredeti?

Normális vagyok! - A hangok is megmondták!

(#10758) Armisael2023


Armisael2023
újonc

Sziasztok!

Tegnap este végül megadta magát az 1000 éves székem, igy most sürgősen kellene egy új.

Home officera/játékra kellene egy kényelmes, kartámaszoknál nem „nyikorgó” gamer széket. Napi 9-10+ óra használatra. Keret 80-85-ból jó lenne kihozni.

178cm vagyok, 76 kg, inkább széles vállunka szoktak mondani.

Elvárások:
- Mivel a sciatica sérülésem miatt gyakran előjön a derék fájdalom, fontos, hogy tartsa a gerincemet/derekamat/nyakamat. (Melyiket ajánlanátok inkább integrált, vagy a párnás támaszokat)
- Dönthető háttámla (nem akarok hanyatt feküdni rajta, de ne legyen fix)
- Állítható magasság az ülő résznél és a kartámaszoknál

Mai nap nézegettem a neten és a következő 3-at találtam, van valakinek tapasztalata ezek közül valamelyikkel, bátran ajánlaná?

1, AROZZI TORRETTA SOFT FABRIC V2 GAMING
2, NITRO CONCEPTS X1000
3, TRUST GXT 708B RESTO

Ezeken kívül szívesen fogadok más javaslatokat is :)

Előre is köszi a választ!

(#10759) Lokids válasza Armisael2023 (#10758) üzenetére


Lokids
addikt

Szia!

Hátfájással biztos, hogy gamer széket akarsz venni? A Kagylóülés nagyon nem tesz jót a hátnak.
Bár sajnos az elharapódzó infláció miatt nehezen tudnék ajánlani. Menj be az Office Plaza-ba, vagy az IKEA-ba és próbálj ott ki egy irodai széket.
Ha sérülés mellett ennyit kell ülnöd egy székben, akkor lehet megérné mélyen a zsebbe nyúlni azért, hogy ne végezd idejekorán egy műtőasztalon.

De azt is megértem, hogy gyorsan kell. Ha mindenképp gamer széket akarsz, akkor lehet érdemesebb drágábban az Arenaracer székeit megnézni, vagy esetleg a jysk abildaa székét.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#10760) Radeon_5 válasza Lokids (#10759) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Hasznaltan beleferhet egy kozepesen jobb irodai is talan, jol meg kell nezni.

Son of a Bit

(#10761) zyndar


zyndar
tag

Sziasztok!
Home office és játék miatt keresnék széket, napi 8-10 óra használatra. 190cm és 97kg-os férfi vagyok. Jelenleg egy Genesis Nitro 550-et használok. Fontos, hogy tartsa a hátat és ne legyen alacsonyan az ülőfelület.
A keret 100-130k között van.

Eddig szemeztem a lentiekkel:
DX Racer P08
Jysk Abildaa
Gamvis Elite Pro XL és XXL (most akció van, de nem tudom, mennyire megbízhatóak)

Köszönöm, ha véleményt mondtok vagy ajánlotok valamit.

(#10762) zyndar


zyndar
tag

Még tovább olvasgatva egyre jobban tetszik a Unique Hero ergonomikus irodai szék. Jövő héten ki is tudom próbálni. Használ ilyet valaki?

[link]

(#10763) válasza zyndar (#10762) üzenetére



addikt

Én csak egy 10 percig próbálgattam, #10721-ben írtam róla.

Az Office Plázában kipróbálhatóak közül talán az volt az egyik legkellemesebb, bár ha jól emlékszem a fejtámlája kényelmetlen volt és túl laza is, nem maradt a beállított poziban.
Azt mondták, hogy ez kb ilyen, de ha neked nem fontos a fejtámla, akkor amúgy egész jó.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#10764) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Van tippetek hogy egy herman miller aeron classic-hoz forward tilt mechanikát honnan tudok eu-ból venni ? Ebay-en láttam 50+20 dollár + vám meg miegymás USA-ból, az se tűnik vészesnek annyira.

(#10765) zyndar válasza (#10763) üzenetére


zyndar
tag

Köszi, mindenképp kipróbálom.

(#10766) Radeon_5 válasza Szekaa (#10719) üzenetére


Radeon_5
aktív tag

Azota mi a helyzet vele? A honlapon mondjuk sajna azota sincs raktaron.

Son of a Bit

(#10767) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Sziasztok!

80K korul keresek szeket napi 8 ora munkara. Markus-t neztem ki magamnak, korabbi munkahelyemen hasznaltam 1-2 evet.
Tudtok mas/jobb alternatívat amit erdemes lehet megneznem/kiprobalnom?
182cm/95kg, hat vagy derekfajasom nincs ha ez szamit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.