Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Batman válasza szandisas (#39) üzenetére


Batman
őstag

Az én eredeti hsz-em dátumát nézd meg. ;)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#42) szandisas válasza Batman (#41) üzenetére


szandisas
senior tag

így világos :R

aláírás

(#43) ALI_G


ALI_G
veterán

én a guggoló székre szavazok. Bár órákat még nem töltöttem el benne, viszont elvileg azokat számítógépezéshez találták ki.

(#44) CriticalHit válasza ALI_G (#43) üzenetére


CriticalHit
őstag

Az milyen?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#45) Face8814 válasza ALI_G (#43) üzenetére


Face8814
őstag

Számomra piszok kényelmetlenek. :( Ültem már ilyenen több órát is egyfolytában, de bizonyos időközönként ''ki kell hogy mozduljak'' belőle, mert nagyon fárasztó és kényelmetlen. :( Nekem ugyanis hiányzik a háttámla a teljes ''eltesznyűléshez''.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#46) TexT-BoY válasza Yaye (#40) üzenetére


TexT-BoY
addikt

demeleg:D és ez hol kapható?:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#47) szandisas válasza ALI_G (#43) üzenetére


szandisas
senior tag

nem térdeplő szék? olyat találtam, de guggolósat nem :(

[link] itt aztán van minden :D

aláírás

(#48) whitezo88 válasza ALI_G (#43) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem kényelmetlen hosszútávon, én már ültem benne nem egyszer
inkább eldőlök a székemben és felrakom a lábam :)

(#49) shev7 válasza whitezo88 (#48) üzenetére


shev7
veterán

az lehet, hogy ''kenyelmetlen'' de nekem eddig meg sosem a derekam fajdult meg terdelo szekben. Ket orankent a 10 perc nyujtozas ugysem art :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#50) Beerwolf válasza szandisas (#47) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Hogy mennyi mindenről van startlap? :DD

(#51) villamos


villamos
őstag

Nemtom én egy régi, kivénhedt, kemény, nyikorgós, szétesős széket használok. Valamikor talán a 70-es években gyárthatták. Viszont pont jó a magassága az asztalhoz, és lehet vele hintázni is. :))
Nem cserélném le semmi másra...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#52) Jeannie


Jeannie
aktív tag

A térdeplős székekeben pont az a lényeg hogy nem kényelmes, nem tudsz benne ellazulni hanem folyamatosan tartanod kell magad, így lesz szép a tartásod meg nem fájós hátad nap végére. Ettől függetlenül nekem egy nagy, fekete, forgós gázrugós műbőr székem van rajta egy frottírtörölközővel, és le nem cserélném semmire :D

(#53) rii


rii
nagyúr

császtok

munkatársnőm rosszmanba vett felfujható gumigömb-micsodát.

azon ül

picit alacsonyabb mint a szék, de szerintem baromira klassz

előnye:
egyenesben tarja a hátad, mert a labda amúgy kigurulba alólkad, és ezért ''combból'' kell magad megtartani.

előnye még a térdeplúősszékell szemben, hogy nem a térdedet terheled egész nap

nálunk melóhelyen nemsokára kapunk uj széket, de lehet a 38.000 ft-os IKEA-s szék helyett ilyet kérek ...

vélemények?
nekem fontos lenne, hogy kényszerítsen egyenesen ülni
nem kényelmesen, hanem egészségesen szeretnél a gép előtt ülni.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#54) student válasza rii (#53) üzenetére


student
őstag

képet tucc mutatni?

(#55) rii válasza student (#54) üzenetére


rii
nagyúr

sajna így nem ... holnap lekapom majd melóhelyen ...

képzelj el egy 80 cm átmérőjű egyszínű, sima felületű, vastagabb falú gumilabdát ... :)

2.500 Ft a RossMan-ban ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#56) student válasza rii (#55) üzenetére


student
őstag

jah? hát ha jó, annyit még adok is érte.

(#57) Füleske válasza XaraX (#24) üzenetére


Füleske
addikt

Ez pont az a szék amire 10 percig rá lehet ülni , de tovább már kényelmetlen.
Nekem [link] ilyen van , 10-12 órát is ülök néha benne egyhuzamban és nem fáj a hátsóm. Meg a hátam se.

(#58) Beerwolf válasza rii (#55) üzenetére


Beerwolf
senior tag

OLyan tornázó nagy Gumilabda nem ? Olyan nekem is van de még nem gépeztem rajta:D

(#59) (Bundás) válasza rii (#53) üzenetére


(Bundás)
addikt

Porckorongsérvre is ilyet ajánlottak, erősíti a hátat, gerincet a folyamatos egyensúlyozás miatt.
Próbáld ki, ha beválik veszek én is! :)

(#60) Thomas1


Thomas1
őstag

Nekem is van egy térdelőszékem, azon ülök általában gép előtt, ha csak netezek, olvasgatok, vagy stratégiai játékokkal játszom.
Viszont ha CS, FEAR.... egyéb FPS-ek jönnek a képbe, akkor elő a jó kis gázrugós műbőr székkel, és a már mások által is említett törölközővel. Így nem is izzadsz.
Nemrég cseréltem le ilyenre, előtte egy fotelben tespedtem a gép előtt, alacsonyabb számítógép asztallal, meg is látszik faszán a combjaimon, hogy a puha fotelbe hol süllyedt bele, és hol érte el a szélét, ami keményebb fa.
A térdelőszék is és a gázrugós szék is ezerszer kényelmesebb, ráadásul az előbbi még egészséges is.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.