Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1744) oxox válasza Vertigo18 (#1739) üzenetére


oxox
addikt

Ez igy van sajnos...ha engem szúrt volna mellbe akkor talán lett volna egy kis cikk valamelyik eldugott kékfény weboldalon...mert persze se a roma szervezetek, se a politika médiára gyakorolt cenzúrája se engedte volna, hogy ebből probléma legyen....meghát nem is vagyok túl hires :))

Most láttam egy másik portálon, hogy tavaly juliusban 160 roma vonúlt fel Siófokon (szintén enyingiek)...erődemonstráció céljából (gondolom az ottani alvilágnak hozták tudomására, hogy kár erőlködni, többen vannak, aljasabbak, szaporábbak...gyorsabb az utánpótlás nevelés...)....persze igazoltatni se merték őket (amit megértek)...és ez szintén azt támasztja alá amit korábban irtam...vidéken félnek a kisebbségtől a rend őrei...van is okuk sajnos. viszont azért az is jelent valamit, hogy kihalt az enyingi "kisebbségi" városrész, mikor felröppent a hir, hogy megindúlt 300 szerb rendet tenni...az a szerencséjük, hogy "csak" fejberugták a szerb kézist....Azt hiszem azt a romák is belátták, hogy van erősebb kutya (mégha nincsenek annyian akkor is), aki a szomszédját képes volt kizsigerelni néhány éve...meghát ott délen erőssen él a vérbosszú....és fegyverrel is "kicsit" jobban felvannak szerelve. A kollégám szerbiai magyar, mesélte, hogy ott leverik a rendőrök a roma veséjét, ha ok nélkül sétál az utcán.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.