Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) AMD Power válasza LOTR (#850) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos az áruk is jó. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#852) Def26 válasza CYBERIA (#847) üzenetére


Def26
félisten

C30 lenne az elsődleges Volvo, és erősen gondolkodunk még az S40 -ben. A kettő közül egy dolog húz csak a c30 felé, az pedig a hátsó qrva nagy szélvédő. Szvsz iszonyat jól néz ki.

Mire gondolsz, hogy kilóg a c30 a sorból? Minőségileg vagy ugy a külalak a csapott háta miatt? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#853) Def26 válasza LOTR (#850) üzenetére


Def26
félisten

Használtan nem akarok venni. Egy 2.4 -es dízel meg qrva nagy. Ezt a nagy motort belerakják kis autókba is?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#854) CYBERIA válasza LOTR (#850) üzenetére


CYBERIA
őstag

Na most még azt tudni kell, hogy a négyhengeresekhez a váltó is más, mint az öthengeresekhez.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#855) CYBERIA válasza Def26 (#852) üzenetére


CYBERIA
őstag

Külalak miatt lóg ki, írtam hogy nem rosszabb, tehát minőségileg nem lóg ki :)

Öthengeres dízelt a C30-ba is lehet kérni, de nekem az a véleményem, hogy túl rövid és könnyű autó ez egy ekkora motorhoz, elég orrnehéz lenne. Ide lenne jó valami kicsi turbós motor, ami viszont jelenleg nincs.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#856) PotyaPetya válasza CYBERIA (#849) üzenetére


PotyaPetya
csendes tag

Cyberia: csak nem te is R tulaj vagy?
imádom a verdát, van pár kisebb hibája, de azok megcsinálása után már teljes egészében élvezhetem
tényleg nagyon jó a belső tér, meg amúgy az egész autó is, régebben nem gondoltam volna, hogy a volvo tud ilyet is.
Eddig egy 120 LE chevi aveot nyúztam, de az nagyon gyengusz volt nekem, érett a csere. aztán úgy alakult, hogy valahogy rátaláltam e típusra, és már november óta vadásztam egy megfelelő példányra.
Esetleg nem tudod, hogy hol lehetne beszerezni a gyári fékeket (tárcsa, betét), mert a bárdinál (ahol tetemes kedvezményem van) nem lehet ilyen méretű brembó tárcsát kapni.

[ Szerkesztve ]

S60R - na és, ki figyeli a fogyasztást...

(#857) CYBERIA válasza PotyaPetya (#856) üzenetére


CYBERIA
őstag

Nem, én V70-es vagyok.
De az S60R legalább annyira tetszik, ha nem jobban :)
Sajnálom is, hogy leállott a gyártása.

Lövésem sincs hol van ilyen fékhez alkatrész. Márkaszervizben biztos, azon kívül meg jó kérdés, talán kérdezd meg az indexes Volvo fórumon.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#858) Száncsó


Száncsó
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném.

Egy 2003-as S60 D5-ösöm van. Az automata váltóval van problémám (kb.: 200e km van benne). Egyre gyakrabban csinálja, hogy kb.: 50km megtétele után Service üzemmódba vált, tehát nem vált fel csak 3-ig. Kisebb pihentetés (kb.: 15-20 perc) után újra jó (egy darabig).
Olvastam, hogy többeteknek volt ilyen problémája.
Tényleg csak váltócserével orvosolható?
A váltón kívül kell még valamit cserélni?
Ha esetleg egy jó szerelő elérhetőséget tudtok adni, azt megköszönném!

Segítségeteket megköszönve, üdv:
Száncsó

Én már nem hiszek semmiben! A múltkor is bementem egy ajtón, amire ki volt írva, hogy NŐK, de csak budi volt!

(#859) Balázzs


Balázzs
senior tag

Seres Károly-t ajánlom, csak volvokkal foglalkozik, több pozitív visszajelzés is van ha rákeresel neten, ha kell telefonszámát meg tudom adni.

alkatrész árak felől pedig itt érdeklődj:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#860) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#861) 7600 GS válasza PotyaPetya (#848) üzenetére


7600 GS
addikt

Szia!

Az S60R-ed automata? Nekünk most egy Automata váltós V70 T5-ünk van ( 250 paci) 2000-res évjáratú-

Üdv.: 7600 GS

(#862) PotyaPetya válasza 7600 GS (#861) üzenetére


PotyaPetya
csendes tag

Hali!

Az automata az én 29 évemhez öreguras (saját felfogás, bocs), úgyhogy manual, 6 gang. Az az igazi (jelenleg) feeling, szeretek váltani, ne egy gép döntsön helyettem...
T5 se rossz, én is szemeztem vele, csak ez jó árban volt, nem volt szívem ott hagyni.
Csak van egy kis parája, hogy random elveszi a gázt, minden ok nélkül időnként megtorpan. Egyenlőre nem tudtunk rájönni a jelenség okára.
Valakinek esetleg valami ötlet, hogy mi lehet a baj? (remélem nem túl nagy para, mert nincs kedvem több százezret rákölteni)

Üdv

S60R - na és, ki figyeli a fogyasztást...

(#863) LOTR válasza PotyaPetya (#862) üzenetére


LOTR
addikt

ahhoz képest egy számítógépes vizsgálat aprópénz, lehet érdemes lenne elvinni és megnézetni

One Ring to rule them all

(#864) CYBERIA válasza LOTR (#863) üzenetére


CYBERIA
őstag

Na igen, valószínűleg valami jeladóhiba, az ilyesmi általában aránylag „olcsón” megúszható, tehát 5 számjegyű összeg.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#865) CYBERIA válasza PotyaPetya (#862) üzenetére


CYBERIA
őstag

PowerShift-ről más lenne a véleményed :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#866) PotyaPetya válasza LOTR (#863) üzenetére


PotyaPetya
csendes tag

Hali! hibakódot olvastak ki a zay u-ba, de azzal nem jutottunk előre. a csövek, kábelek jók, megfelelő csatlakozási pontokkal, max tényleg valami jeladó lehet a ludas, ma lesz csere amivel ki lehet próbálni már arra is gondultunk, hogy a nagy turbónyomás (1,5 bar-t mértünk, ami gyanúsan sok..., és akkor valszeg a vezérlőelektronikába is belenyúltak, hogy megegye az emelt nyomást) "elfújja" a gyertyákat, mert érzésre olyan a megtorpanás, mintha nem gyulladna be az üzemanyag, aztáz pár másodperc múlva (mikor kicsit esik a nyomás), már minden ok... nem értem igazából, na mindegy, ma már talán kiderül és akkor wrrrooaaammmm-wrrrooaaammmm... :DD

Hát nem derült ki, de annyi biztos hogy az esetek 99%ában 2500-3000 közötti fordulatszám tartományban csinálja, kb bármelyik fokozatban.

nem ért.

S60R - na és, ki figyeli a fogyasztást...

(#867) E-Max válasza Száncsó (#858) üzenetére


E-Max
tag

Nem csak váltócserével orvosolható, nekem ugyanez volt a bajom, mágnesszelep csere kell bele... ;)

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#868) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Volvo offers R-Design Sport Package on DRIVe Models

Volvo DRIVe R-Design - snål och tuff!

Volvo C30, S40, V50 DRIVe tuffare med R-design
Volvos Kina-vd: "Den blåögda tiden är förbi"
Shanghai: Geely behöver inte Saab!
"Volvo kan ryka när som helst"
Ska norska staten köpa Saab?
Prisbomber fra Volvo
Video: Fra gatebil til løpsbil

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#869) Def26 válasza CYBERIA (#868) üzenetére


Def26
félisten

Jujj, be szép. :K :C Ejj, de sokat kell aludnom még....

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#870) CYBERIA válasza Def26 (#869) üzenetére


CYBERIA
őstag

Szép, de azért a viccet nem értetted meg :)
Ugyanis arról van szó, hogy a DRIVe modellhez (ami alapvetően takarékos) lehet kérni R-Design -t (ami viszont sportos). Na most a kettő itt éppen megfér egy autóban, de van a dologban egy kis furcsaság. Miért akar valaki sportosnak látszani, miközben éppen spórolós?
Egy T5 mellé természetes, de még a 2.0-hoz is elmegy. Az 1.6D DRIVe mellé viszont a legkevésbé.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#871) Def26 válasza CYBERIA (#870) üzenetére


Def26
félisten

Csak a képeket néztem. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#872) tkazmer válasza CYBERIA (#870) üzenetére


tkazmer
addikt

miért vesz valaki egyáltalán mondjuk s80 2.0D-t? több, mint másfél tonna mellett nem épp prémium kategóriás autóhoz méltó a 136LE a maga 10.7-es gyorsulásával...
vagy épp kinek jó a 316-os bmw?:)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#873) Sipi16 válasza CYBERIA (#870) üzenetére


Sipi16
senior tag

Van akinek tetszik a kocsi sport csomaggal, de nem akarja a gatyáját rákölteni benzinre. Azért ez a külső jobb a szemnek mint a "gyári" kinézet. Ez valahogy az "optikai tuningosoknak" való. Akinek nem arra van magömlése, hogy mennyire megy hanem arra, hogy milyen szép és milyen ritkán kell bele tankolni.

Az utóbi időben átértékelődtem és én sem látom értelmét a túl nagy motoroknak. Konkrétan turbót csak dízelre raknék. Jó dolog a benzines turbós, de aki turbós majmot vesz annak legyen pénze banánra is. Nekünk 2.0T-nk van 160 lovas változat és nem vagyok elájulva tőle. Mivel csak 3000 felett erős és amikor az utánfutó rajta van akkor kinek van kedve 400km-en ár pörgetni a kocsit...

Szerk: Éljen a sor 6!

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#874) CYBERIA válasza Sipi16 (#873) üzenetére


CYBERIA
őstag

Mondjuk attól még, hogy nem az 1.6-os dízelt veszi, nem kell feltétlenül rámennie még a gatyájának is üzemanyagra. Nekem úgy tűnik, hogy feláldoznak egy kis presztízst a bevétel oltárán. Tudom, most szükség van rá.

Na most amiről beszélsz, az papíron (mérve) nem olyan gyönge 3000 alatt.
2.0T

Alacsony fordulaton nem sokkal erősebb ennél a T4 sem, meg az 1.9D sem.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#875) Sipi16 válasza CYBERIA (#874) üzenetére


Sipi16
senior tag

A S/V 70-esekbe van egy 2.5-ös benzines 170Le-s motor. Annak is be tudod rakni a karakterisztikáját?

Szép ez a kép de akkor sem szeretem a 2.0T-t...

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#876) CYBERIA válasza Sipi16 (#875) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ez a B5244S, de a B5254S is teljesen így néz ki. Az S60-hoz az utolsó pillanatig elérhető volt. Érdekes módon az öthengeres 2 literes turbós is.
2.4 170 LE

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#877) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Na ezt nézzétek meg:[link]

Nekem kimondottan tetszik, el tudnám viselni a valóságban is.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#878) Sipi16 válasza CYBERIA (#877) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem vagyok SAAB-os.

Ha utállod a szerelődet akkor vegyél SAAB-ot...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#879) CYBERIA válasza Sipi16 (#878) üzenetére


CYBERIA
őstag

Nem!

Te nem érted a lényegét :N

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#880) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Van itt valakinek 150 kW feletti teljesítményű járgánya?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#881) CYBERIA


CYBERIA
őstag

V30 :F

V30

V30

[ Szerkesztve ]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#882) Sipi16 válasza CYBERIA (#881) üzenetére


Sipi16
senior tag

Elképzelhető, de a V50 is kicsi. Ezt nem tudom kik fogják venni... :F

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#883) CYBERIA válasza Sipi16 (#882) üzenetére


CYBERIA
őstag

Peugeot 206 SW?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#884) Sipi16 válasza CYBERIA (#883) üzenetére


Sipi16
senior tag

Végülis. Mondjuk a válság miatt eléggé le kell nyomni az árat, a tényleg a peugeot 206-nak akarnak csinálni vetélytársat. (Vagy az újjabb ilyen mertű más máskájú autókhoz képest)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#885) E-Max válasza CYBERIA (#880) üzenetére


E-Max
tag

Igen, pl. nekem. :B
2.4T benyás S60.
151kw. :DDD

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#886) CYBERIA válasza E-Max (#885) üzenetére


CYBERIA
őstag

Dupla adóról hallottál-e?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#887) lajafix válasza CYBERIA (#881) üzenetére


lajafix
addikt

ez c30 kombi verzióban?

Rock'n Roll

(#888) 7600 GS válasza CYBERIA (#880) üzenetére


7600 GS
addikt

Igen, nekünk van egy T5-ös V70 186KW-al.

(#889) E-Max válasza CYBERIA (#886) üzenetére


E-Max
tag

Annyit tudok, hogy semennyit. :F

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#890) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Dupla súlyadó

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#891) E-Max válasza CYBERIA (#890) üzenetére


E-Max
tag

Úgyse szavazzák meg, sok kis autónak is van 200lóerő fölötti motorja, 250-re azt mondom oké, az már inkább luxusautó kategória... :U
Vagy 150kw, de csak újautó tulajokra, én pl. a 7 éves vasamra, ami kb 2.5-3milliót ér, miért fizessek többet? :F :K

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#892) lajafix válasza E-Max (#891) üzenetére


lajafix
addikt

??? sok kis autó 200 LE feletti motorral? Hol? nálunk az alapmodellek hazájában?

"miért fizessek többet?"
hallottál az állam jelenlegi problémáiról? Úgy gondolja kormányunk hogy akinek ilyen kocsira fussa, annak van miből... :)

Rock'n Roll

(#893) tkazmer válasza CYBERIA (#890) üzenetére


tkazmer
addikt

na ez kellemetlen, az új D5 éppen 151kw-os:) beszélni kellene a volvosokkal, hogy csináljanak valamit, hogy 2kw-al rosszabb legyen...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#894) E-Max válasza lajafix (#892) üzenetére


E-Max
tag

Nem suzukira kell gondolni.
Vectra, C5, Mondeo, stb.... :)
Hallottam, és azzal egyet is értek, hogy akinek újonnan ilyen kocsira fussa, fizessen, de akinek nincs.... :U
Na, többek között ezért is nem iratjuk át itteni cég nevére 740i-t... :((

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#895) lajafix válasza E-Max (#894) üzenetére


lajafix
addikt

"Vectra, C5, Mondeo, stb.... :) "
ezekből elvétve van 200 Le feletti példány.
szerintem megcsinálják, tovább gyarapítva a hülyeségeiket.
ugyanis először normális adórendszert kellene csinálni.

Rock'n Roll

(#896) E-Max válasza lajafix (#895) üzenetére


E-Max
tag

Újak között azért már van belőle bőségesen. ;)
Ha megcsinálják, esküszöm, megoldom valahogy, hogy az enyém 151 helyett 149 legyen...
Ez pofátlanság a köbön... :(((

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#897) CYBERIA válasza E-Max (#896) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ha megméretnéd, tuti hogy jó ha 140 kW meglenne, persze vannak kivételek, olyan is van, ami több, mint amit gyárilag megadnak.
De azt nem tudom mit kell csinálni, hogy a mérést elfogadják.

Szerk: én azért nem sok 150 kW feletti kocsit látok szaladgálni. Egyébként hülyeség, mitől különbözik egy 149 kW-os autó egy 151 kW-ostól, hogy kétszer annyit kelljen rá adózni?

[ Szerkesztve ]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#898) E-Max válasza CYBERIA (#897) üzenetére


E-Max
tag

Teljes mértékben egyetértek... :(((

Amúgy mikor vettem, bemérettem, 201 gyári ló helyett 194volt. :K
Azért egy 7 éves kocsitól szerintem 220.000km után nem rossz... :D

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#899) lajafix válasza E-Max (#896) üzenetére


lajafix
addikt

én a mondeokat megnéztem a használtauto.hu-n 1348 hirdetett mondeoból 11 darab erősebb 200 Le-nél. Ez 1% alatti 200 le felett csak az új 2.5T és a 3 literes szívó volt csak.
A vectránál szintúgy, 9 találat az 1300 hirdetettből.

1% az átlagautók közül ha erősebb. A luxus / prémium kategória már más .

Rock'n Roll

(#900) lajafix válasza CYBERIA (#897) üzenetére


lajafix
addikt

"Szerk: én azért nem sok 150 kW feletti kocsit látok szaladgálni. Egyébként hülyeség, mitől különbözik egy 149 kW-os autó egy 151 kW-ostól, hogy kétszer annyit kelljen rá adózni?"

Abban hogy egyszerűen akarnak sok pénzt beszedni, csak a nyilvántartáson kell beállítani hogy a következő adófizetésnél *2 legyen ha teljesítmény nagyobb mint 200 Le.

Rock'n Roll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.