Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) pojakcs


pojakcs
senior tag

Sziasztok!

Egy apró kis problémám van a V70-esem klímájával. Konkrétan a bekapcsolás után pár percig hűt, utána nem.
Ma egy kicsit nézegettem. A klíma reléje szépen behúz - elenged az indítás után. Ilyenkor hallani is a kompresszor kuplungjának kapcsolását, csattan egyett. Ekkor működik a hűtés. Később nem zár a kulung, pedig a relé folyamatosan húzva van, és nem hűt a klíma.
Nincs valami tippetek, hogy mi lehet a gond?

Üdv: Csaba

(#1052) Sipi16 válasza CYBERIA (#1048) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem tudom, hogy ott, hogy van, de itt a sportkocsira jóval több a biztosítás. Ezért sokan vesznek kocsit sport külsővel, de kis motorral. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1053) CYBERIA válasza pojakcs (#1051) üzenetére


CYBERIA
őstag

Szóval azt mondod, hogy nem kapcsolja össze a kuplung?
Automata, vagy manuális?

Írod, hogy a relét meghúzza, de olyankor van még feszültség a kimeneten, amikor már nem hűt?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1054) CYBERIA válasza Sipi16 (#1052) üzenetére


CYBERIA
őstag

Tudnál mondani valamit a gépjármű-tulajdonosokat terhelő költségekről? Gépjárműadó, biztosítás, műszaki stb.
Kíváncsi vagyok mennyivel kevesebb :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1055) pojakcs válasza CYBERIA (#1053) üzenetére


pojakcs
senior tag

Automata klíma, de letekertem 18 fokra, ablakok lehúzva, kinnt 26 fok. Elindítottam az autót itt az udvarban ,biztosíték táblán kikerestem a klíma reléjét. Először szépen meghúz a relé, majd elenged, és ismét meghúz, így játszik. Ezt követi a kuplunk is. Ilyenkor hűt rendesen a szerkezet. Mondjuk nekem ez is gyanús, miért nem folyamatosan húz a relé?
Kb. 5 perc múlva a relé folyamatosan húzva, és a kuplung nem húz össze, nem is hűt semmit.
Egyik ismerősöm gázhiányt tippelt, de akkor miért hűt 5 percig?
Nem értem. Újabb 5 perces működésre csak több órányi kikapcsolt klíma után lehet rábírni a rendszert.
Feszültséget nem mértem, annyira nem szedtem szét az autót.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csaba

(#1056) Versus82 válasza pojakcs (#1055) üzenetére


Versus82
aktív tag

vidd el szerelőhöz majd az megmondja... egyébként ilyen klíma egyszer működik egyszer nem hibáknál tényleg a kevés gáz szokott lenni a hiba.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1057) pojakcs válasza Versus82 (#1056) üzenetére


pojakcs
senior tag

Azt hiszem szerelő lesz a dologból, de milyen?
Vigyem a márkaszervízbe, avagy keressek valami klímás iparost?

Üdv: Csaba

(#1058) Versus82 válasza pojakcs (#1057) üzenetére


Versus82
aktív tag

márkaszervízbe ne, ha számít a lóvé. klímás iparos vagy valami jó maszek szerelő.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1059) pojakcs válasza Versus82 (#1058) üzenetére


pojakcs
senior tag

Sajnos számít a lóvé. Megpróbálkozom majd hétfőn érdeklődni egy hűtőgépes ismerősömnél, hátha van lövése a témához.

Üdv: Csaba

(#1060) Versus82 válasza pojakcs (#1059) üzenetére


Versus82
aktív tag

hát lehet ő is fel tudja tölteni, de én inkább autóklímás emberkére gondoltam:)

ha nincs más menj el márkaszervízbe kérdezd meg hogy mennyiért vállalnak klíma feltöltést, lehet nem lesz annyira horror ár.

[ Szerkesztve ]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1061) pojakcs válasza Versus82 (#1060) üzenetére


pojakcs
senior tag

Közben kutakodom a neten. Van kimondottan autóklímás cég Zalaegerszegen, az meg nincs messze.

Üdv: Csaba

(#1062) CYBERIA válasza pojakcs (#1055) üzenetére


CYBERIA
őstag

Amikor már nem működik, milyen hőmérsékletű a kuplung környéke?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1063) pojakcs válasza CYBERIA (#1062) üzenetére


pojakcs
senior tag

Hogy őszinte legyek, nem tapogattam, mert elég szerencsétlen helyen van.

Üdv: Csaba

(#1064) Sipi16 válasza CYBERIA (#1054) üzenetére


Sipi16
senior tag

Holnap megnézem, hogy mi mennyit fizetünk a V40-re. A vizsgáztatás 300-400SEK között mozog.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1065) Sipi16 válasza CYBERIA (#1054) üzenetére


Sipi16
senior tag

Na sikerült kijózanodnom és megtaláltam a papírokat. A fordonskatt ami a teljesítményadónak felel meg az 1861 SEK volt tavaly. A kötelező biztosításba nekünk benne van egy "fél casco" is ami összesen évi 2940 SEK. Összesen 4801 svéd korona ami átszámolva (25Ft-os árfolyammal) 120025Ft. Mint korábban említettem egy 99-es 2.0T V40-esünk van.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1066) Avicularia válasza Sipi16 (#1065) üzenetére


Avicularia
veterán

Na sikerült kijózanodnom...

Átvetted a jó svéd szokást,péntek ,szombat este úgy berúgunk ,mint az albán szamár? :D
Mindig röhögök,hogy rajzanak hétvégén a systembolaget-ben,mint a muslicák :)

(#1067) Sipi16 válasza Avicularia (#1066) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az átvétel az túlzás, de fest volt tegnap... :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1068) CYBERIA válasza Sipi16 (#1065) üzenetére


CYBERIA
őstag

Itt „fél Casco” nélkül lenne kb. 80 000 Ft. A fél nem tudom milyen, de a normál Casco 150 000 Ft környéke. Összességében véve talán itt drágább, ez biztos azért van mert itt érezhetően jobban keresnek az emberek.

Kösz a tájékoztatást Sipi, most már megnyugodtam. :N

Magyarországon nemzetgazdasági szinten az átlagos nettó kereset 121 200 forintnak felelt meg; (ezen belül a fizikai foglalkozásúaké 89 200, a szellemi foglalkozásúaké 153 900 forint volt).

Csak hogy legyen mihez viszonyítani.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1069) Sipi16 válasza CYBERIA (#1068) üzenetére


Sipi16
senior tag

Most megnéztem a honda biztosítása 2137 SEK egy évre ugyan így fél cascóval. Az adóról még nem tudunk semmit, mert azt január fele kell fizetni és amikor vettük a kocsit már be volt fizetve.

Honda: 98-as civic 1.4 90Le

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1070) CYBERIA válasza Sipi16 (#1069) üzenetére


CYBERIA
őstag

Egyébként a fél Casco az mit jelent? Mit nem tud, amit a teljes igen?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1071) Sipi16 válasza CYBERIA (#1070) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ez jó kérdés. Most itt vannak előttem a papírok. Ami benne van az a tűzkár, lopás, üvegkárok, räddning - autómentésre is? :F Az önrészek nem tűnnek olyan kevésnek, de olyan soknak sem. (1500-2500 között)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1072) CYBERIA válasza Sipi16 (#1071) üzenetére


CYBERIA
őstag

Nem sokallom. A félcasco az kötelező, vagy opcionális?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1073) Sipi16 válasza CYBERIA (#1072) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem kötelező, csak így kötöttük. Tudod 10év körüli kocsira a teljeset nem éri meg...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1074) CYBERIA válasza Sipi16 (#1073) üzenetére


CYBERIA
őstag

Tudom, de úgy értettem hogy se fél se teljes biztosítás.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1075) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Na hogy tetszik?

S60

Volvo S60 - så här ser den ut!

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1076) Sipi16 válasza CYBERIA (#1075) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az eleje nem tetszik... :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1077) AMD Power válasza CYBERIA (#1075) üzenetére


AMD Power
titán

Gyönyörű szép lett. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1078) tkazmer válasza CYBERIA (#1075) üzenetére


tkazmer
addikt

ha jól látom, ebben sem az a rendes, kiemelkedő gps lesz, hanem az xc60ból átvett képernyő; ennek nem örülök, ez nagy kár :(

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1079) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Nekem csak az feltűnő, hogy a Volvo jel fordítva van rajta. Nem csak elöl, a kerekeken is. Ennek ellenére balkormányosnak tűnik.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1080) E-Max válasza CYBERIA (#1075) üzenetére


E-Max
tag

Rég láttam ilyen ronda autót. :(
Mostani S60-as ezerszer szebb.

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#1081) CYBERIA válasza E-Max (#1080) üzenetére


CYBERIA
őstag

Nekem is jobban tetszik, de van egy olyan érzésem, hogy a végleges változat más lesz.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1082) E-Max válasza CYBERIA (#1081) üzenetére


E-Max
tag

Ha erre egy cseppet is hasonlítani fog, volvo húzhatja le a rolót, mostani volvo s60 tulajokból jó ha 5%-a vesz ilyet.
Új E merci, E60 BMW, facelift A6 ezerszer jobb, de a C, E90 és az A4 is mind-mind sokkal szebb. :N

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#1083) CYBERIA válasza E-Max (#1082) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ezek sem tetszenek, főleg a BMW-k nem.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1084) Versus82 válasza E-Max (#1080) üzenetére


Versus82
aktív tag

ez nem a mostani s60, 2007 facelift előtti.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1085) CYBERIA válasza Versus82 (#1084) üzenetére


CYBERIA
őstag

Mivel mostani S60 nincs is... :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1086) CYBERIA


CYBERIA
őstag

(#1087) Versus82 válasza CYBERIA (#1085) üzenetére


Versus82
aktív tag

dehogy nincs [link]... a mostani az az, amit a szalonokban árulnak:D mégha 39 darab is van csak Mo-on:D

azt viszont nem tudtam hogy R ből is van faceliftes...[link] európába nem jutott el... árát nézzétek és sírjunk együtt... még ezzel az ügyvéd uras bőr belsővel is jöhetne.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1088) tkazmer válasza Versus82 (#1087) üzenetére


tkazmer
addikt

tényleg nem olyan drága az s60r sorozat, vannak európában is olcsóbb darabok [link]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1089) Versus82 válasza tkazmer (#1088) üzenetére


Versus82
aktív tag

nem drága végülis, itt csak 1.2 millióval kerül többe mint kinnt... cserébe nem az új faceliftes modellt kapod, 4 évvel idősebb és 2x annyi kilóméter van benne:D

azért ki lehetett fogni itthon 5 millió körül 2005-ös R-t, de ugye ez se faceliftes még. de még ez se pénz egy ilyen gépért( a 25 ezer dodós 2007-es ráncfelvarrotról nem is beszélve, must have), csak ugye ezeket a gépeket nem megvenni nehéz, hanem fenntartani... az új teljesítményadóval meg pláne. a 2007-es D5-öm helyett simán vehettem volna egy 2005-ös R-t, néha előjön a kisördög a fejemben hogy cserélni kéne, de amikor a kúton ott hagyok havi 100e-t a 8 literes fogyasztásommal, meg 400e-t 70.000km-es nagyszervízre, meghogy bejött az új telj. adó, rájövök hogy jól döntöttem. R-nél szorozhatnám 3-mal a költségeket. majd 2. autónak... amcsiból rendelt faceliftes, külföldi rendszámmal.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1090) tkazmer válasza Versus82 (#1089) üzenetére


tkazmer
addikt

külföldi rendszámmal.
erről van szó, annyi lehetőség van (legális!) külföldi rendszámra, hogy sok értelme nincs a magyarnak...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1091) Voyage válasza tkazmer (#1090) üzenetére


Voyage
aktív tag

Ha tudsz erről 1-2 bővebb infót, hálás lennék, ha megosztanád velem is.
Akár privibe is jöhet...
Rögtön nem itthon vennék új 6-os golfot... :B
Inkább egy szép S40 kintről.
Csak sajnos nincs külföldi cégtulaj ismerős... :(

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#1092) tkazmer válasza Voyage (#1091) üzenetére


tkazmer
addikt

amiről én tudok, és teljesen legális, az egy olyan megoldás, hogy nem megveszed az autót, csak bérled. ilyen módon senki nem köthet bele a dologba, mert semmi nem limitálja, hogy mennyi időre bérelhetsz autót akár itthon akár bárhol máshol az EU-ban, míg ugye ha saját névre veszel külföldi rendszámmal autót, akkor elvileg azt talán 180napnál tovább nem használhatod magyarországon évente.
további előnye, hogy a bérleti díj magába foglal minden költséget (beleértve a téligumit, az autopálya matrica díját, baj esetén a cserautó árát, asszem még a kötelező szervízek árát is), és teljes egészében elszámolható egy cégben költségként, illetve a bérletre kifizetett áfa is visszaigényelhető a német államtól (kb 2-3 év késéssel, de utalják:) )
amennyire tudom, foglalkozik ilyesmivel a sixt nevű autókölcsönző is, illetve néhány alapvetően offshore cégek alapításával foglalkozó társaság is. nekünk pedig egy cerent kft nevű cégtől van ilyen.

itt van még egy cikk róla[link]
meg itt is[link]

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1093) Versus82


Versus82
aktív tag

viccesek ezek a bmw k, hogy ontják magukból a 400+ lóerőket, de elindulni nem tudnak vele, elkapar a pici hátsókerekük ;] [link] [link]

nem semmi ez a literenkénti 120 lóerő ;] :DD

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1094) CYBERIA válasza Versus82 (#1093) üzenetére


CYBERIA
őstag

Természetesen jó a 120 LE/l, de a videón valami 360 lovas változat látható, ami már inkább 144 LE/l. :D
De azt írja, hogy „Now the Volvo have 450hk, more info: www.bogge.se”.

Ne feledjük, turbómotorról van szó, a határ majdnem a csillagos ég.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1095) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Volvo PV444

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1096) Versus82 válasza Versus82 (#1087) üzenetére


Versus82
aktív tag

faceliftes S60R-t kívül-belül bemutató videó:[link]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1097) CYBERIA válasza Versus82 (#1096) üzenetére


CYBERIA
őstag

SAAB 99:

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1098) E-Max


E-Max
tag

Ezt a videót érdemes megnézni, a Volvo hatalmas nagy szégyene: [link]

Miiiieeezzzz?
Volvo?
Biztonság?
Hooool?
Az utas légzsákja nem nyílik ki basszus egy törésteszten!
Pedig biztos, hogy van benne, legkevesebb talán 4 vagy 6 légzsák volt rendelhető bele...
Szóval benne van, de nem nyílik ki...
Na így vegyen valaki biztonságos volvot... :(((

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#1099) CYBERIA válasza E-Max (#1098) üzenetére


CYBERIA
őstag

Kedves barátom!

Először itt kell szétnézni: EuroNCAP - Volvo S60

Tessék

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1100) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Jó hírek Svédországból!

Svenske eventyr
Svenskt konsortium slåss för Volvo
Svensk konstellation vill köpa Volvo – vill inte se kinesiskt ägande
Volvo PV kan bli svenskt igen
Nej, Volvo uppfann inte bältet!
Svensk grupp lägger nytt bud på Volvo PV

Provkörd: Volvo XC60 DRIVe

GM och Koenigsegg Group överens om Saab – affären klar i morgon
Saabaffären klar - Koenigsegg tar över!

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.