Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) zsid válasza ScrapUnit (#1698) üzenetére


zsid
senior tag

SIM probléma megoldva!

Ha valakinél felmerülne hasonló:
Ebbe a csomagtartó tetőrészében, a kalaptartóban van a SIM foglalat, és ebbe még "kártyásan" megy be a SIM ( ilyen formában )

[ Szerkesztve ]

<tRucKdriFteR>

(#1702) CYBERIA válasza zsid (#1701) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ki is lett próbálva?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1703) zsid válasza CYBERIA (#1702) üzenetére


zsid
senior tag

Igen, jelenleg is benne van egy telenoros SIM-kártya és működik rendesen a telefon.

<tRucKdriFteR>

(#1704) CYBERIA válasza zsid (#1703) üzenetére


CYBERIA
őstag

Jól van akkor. Mondjuk elég érdekes helyre került a doboz, a mai BT megoldások kifinomultabbak ilyen szempontból.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1705) CYBERIA


CYBERIA
őstag

A Volvo nem versenyzik a 7-es BMW-vel

Egy-két sort kiemelnék:

„Jacoby szerint most a Volvo markáns stílusának megteremtése a cél...”
„A tervek szerint a jövő Volvóit a skandinávos egyszerűség, elegancia és kompromisszummentes kényelem jellemzi majd, és meg sem próbálják a sportos vonalat erőltetni.”
„...egy új, modul-rendszerű motorcsaládon dolgozik a Volvo fejlesztőcsapata, amely négy- és öthengeresekből áll majd.”

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1706) blint63 válasza CYBERIA (#1705) üzenetére


blint63
tag

Na csak leesett nekik, hogy ez a sportos Volvo bazi nagy FAIL lett az S60-nál is (elég csak megnézni egy-két cikket, mondjuk a milliós olvasottságú origón v indexen), pl. túlmelegedett váltóolaj egy hungaroring-kör után... Szánalom netovábbja és ezzel jópár konzervatívabb volvo-fant eltántorítottak.

(#1707) blint63


blint63
tag

Na persze kicsit túlbecsülték a másik oldalt is, mert mikor a barom újságírók kötözött matraccal és oldalról bedobott 2D-s láb-kéz nélküli kartonbábúval tesztelték a city safetyt persze, hogy nem működött ők meg örvendeztek, h az ő műsorukban is megszpatták a rendszert...

(#1708) LOTR


LOTR
addikt

ismét egy felmérés, ahol ismét egy volvo nyert és természtesen ismét a bumeráng is foglalkozott vele [link]

és tulajdonképpen ismét semmi jelentősége nincs

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#1709) blint63 válasza LOTR (#1708) üzenetére


blint63
tag

Hát ez nézőpont kérdése, szerintem inkább vesztett. :DDD

(#1710) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Új korszak kezdődik - Volvo V60 D3 (2010) teszt
Volvo V60 D3 Geartronic Summum (2010) teszt

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1711) Dr.Burn válasza CYBERIA (#1710) üzenetére


Dr.Burn
őstag

A ket link ugyanaz.

"Later Nerd!"

(#1712) CYBERIA válasza Dr.Burn (#1711) üzenetére


CYBERIA
őstag

Úgy van.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1713) zsid


zsid
senior tag

Tegnap tankolás után kinulláztam az átlagfogyasztás mérőt. 265km-es úton 8.1es átlagot írt. mire hazaértem. Asszem ez nem is rossz egy T6os S80tól. ( 95% autópálya és országút végig tempomattal ).

<tRucKdriFteR>

(#1714) CYBERIA válasza zsid (#1713) üzenetére


CYBERIA
őstag

Egyetértek.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1715) Száncsó


Száncsó
csendes tag

Sziasztok!

S60 D5 a hideg beköszöntével reggel nem indul, az önindító rendületlenül teker, de semmi...
Csak hidegindító spray-vel, de azzal pöccre. Hangsúlyozom, csak akkor nem indul, ha min. 8 órát áll a hidegben. Ha csak 4-5 órát, akkor rögtön indul. Már mindent átnézettem: akksi, izzítógyertyák, porlasztócsúcsok, magasnyomású szivattyú.

Találkozott valaki ilyen problémával?
Köszönettel:
Száncsó

Én már nem hiszek semmiben! A múltkor is bementem egy ajtón, amire ki volt írva, hogy NŐK, de csak budi volt!

(#1716) Az-X


Az-X
őstag

Üdv!

Átépítésre kerül az autómban (2002-es S60) a teljes HiFi rendszer. Így pár motyó lenne amikre már nem lesz szűkségem. Hátha valakit érdekel.

Grom Volvo iPod/iPhone/USB adapter

Volvo S60 HU-603 fejegység + RCA kivezetés

Volvo S60 egyedi telefon tartó

Értelem szerűen ne a vaterán licitáljon rá ha megtetszik valakinek!

:)

(#1717) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Galaktikus lopakodó a hóban
Saab 9-5 Aero 2.0T XWD

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1718) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Vallattuk az új alkoholos Saab 9-5 BioPowert

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1719) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Öthengeres anyaméh
Volvo V60 D3 Summum (2011)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1720) zsid válasza CYBERIA (#1719) üzenetére


zsid
senior tag

Amikor olajcserén voltam a kocsimmal,akkor ültem ilyenben,tetszetős. :)

<tRucKdriFteR>

(#1721) csl1982


csl1982
tag

Sziasztok,

tudtok mondani megbízható-hozzáértő Volvo szervízt budapesten?

Köszönöm

(#1722) CYBERIA válasza csl1982 (#1721) üzenetére


CYBERIA
őstag

Seres Károly

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1723) csl1982 válasza CYBERIA (#1722) üzenetére


csl1982
tag

Köszönöm.

Máshol is őt mondták :K

(#1724) CYBERIA válasza csl1982 (#1723) üzenetére


CYBERIA
őstag

Nyilván nem véletlen. :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1725) CYBERIA


CYBERIA
őstag

V60: attól jó, hogy nem BMW

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1726) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Hivatalos: Genfben debütál a Saab 9-5 SportCombi

Növelte eladásait az újra nyereséges Volvo

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1727) csl1982 válasza CYBERIA (#1724) üzenetére


csl1982
tag

... és olyat tudtok mondani, hogy hol érdemes kulcsot másoltatni? S40, 2002, távirányítós kulcs...

(#1728) CYBERIA válasza csl1982 (#1727) üzenetére


CYBERIA
őstag

Szerintem ezt nem másolják. Szakszervizben gondolom tudnak rendelni másikat.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1729) csl1982 válasza CYBERIA (#1728) üzenetére


csl1982
tag

Köszi a segítséget, kérdezek még :)

Szervizet kérdeztem, de 60-70k egy pótkulcs... Kicsit sokallom ahhoz képest, hogy pótkulcs lesz. Másolni másolnak kulcsot, 10-20-30 ezerért, ami még mindig barátibb, eddig 11 év alatt nem hagytam el kocsikulcsot, szóval csak a biztonság kedvéért kellene.

Hogyan viselkedik az autó a kulccsal/távval zárás/nyitásnál.
A könyvében azt olvastam, hogy ha távval zárom, és kulccsal nyitom, akkor beriaszt, ha beindítom, akkor leáll a riasztás. Azt nem írta emlékeim szerint, hogy ha kulccsal zárom, akkor mi történik. Ha jó a tippem, akkor ha kulccsal zárom, majd nyitom, akkor nem fog riasztani.

Köszi

(#1730) zoo8800 válasza CYBERIA (#1726) üzenetére


zoo8800
veterán

nem rossz, sőt, szép.
A V60 nem az igazi.

rip and tear, until it is done

(#1731) CYBERIA válasza zoo8800 (#1730) üzenetére


CYBERIA
őstag

Na itt van olyan ami szép:
[l i n k]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1732) tkazmer


tkazmer
addikt

problémám adódott egy 2006os s60 d5 (185le) geatronic-kel, mégpedig a következő: kigyorsításnál elkezdett sziszegni valami, majd pár sziszegés után kiírta a fedélzeti comp, hogy "motorrendszer hiba, szervíz szüks.". sajnos csak az utóbbira volt magyarázat a kiskönyvben, azt írták, hogy a "szervíz szüks." hibajelzés egy "amint lehet vigye szervízbe" típusú jelzés, tehát nem haladéktalanul vigyem szervízbe és ne is azonnal állítsam le a motort. (azaz ezen a 3-as skálán a legenyhébb).
mindemellett a váltó talán 4-esnél (nem néztem, de úgy tippre az lehet) nem vált feljebb és az autó nem megy 55-60nál gyorsabban, leszabályoz a rendszer (csak a sziszegés erősödik ahogy esetleg több gázt adok neki).
az autónak (a motornak) van egy típushibája a turbó környékén, valami kis cuccot már kétszer is cseréltek garanciába, lehet hogy ezzel lesz a gond megint? (akkor nem produkált ilyeneket). vagy mire érdemes számítani?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1733) zsid válasza tkazmer (#1732) üzenetére


zsid
senior tag

Nem lehet, hogy szökik a töltőnyomás valahol? Több gáz >nagyobb töltőnyomás >nagyobb sziszegés ?
Szerintem érdemes lenne megkeresni a sziszegés forrását ( ha a hiba csak ezzel együtt jeklentkezik.. ) .

<tRucKdriFteR>

(#1734) tkazmer válasza zsid (#1733) üzenetére


tkazmer
addikt

de, én is valami ilyesmire tippeltem, főleg hogy ugye valami turbóval kapcsolatos probléma az mindigis volt, egyszer még valami visszahívásos akciót is csinált a volvo, hogy cseréljenek egy alkatrészt mert tűzveszélyes vagy mi...
amúgy az egyetlen hibajelenség a sziszegés, meg a leszabályzás után a váltó is rángatott egy pár km-en, de szerintem csak azért, mert nem olyan kigyorsításokhoz szokott, mint amilyenre váltottam, és kellett neki egy kis idő, hogy átálljon "kalapos nagypapa" vezetési stílusra (mert hogy egy idő után a rángatás megszűnt)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1735) LuckyL


LuckyL
őstag

[link]

Sziasztok!
Egy új szériás S80 dízelt hírdetek, elég olcsón
hátha érdekel valakit

üdv

cryptot minden termékemért elfogadom

(#1736) zsid válasza LuckyL (#1735) üzenetére


zsid
senior tag

Szép, a 4 felni nem vihető ócsóér'? :-)

Nincs valakinek ötlete,honnan szerezhetnék 4db gyári könnyűfém felnit elsö gen. S80ra,nem horror áron?

<tRucKdriFteR>

(#1737) CYBERIA válasza LuckyL (#1735) üzenetére


CYBERIA
őstag

Szép. Mi lesz az utódja?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1738) tkazmer válasza LuckyL (#1735) üzenetére


tkazmer
addikt

nem rossz ótó ez, kicsit hangos, de amúgy remek! azért meg külön respect, hogy magyar rendszámmal vetted :K

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1739) LuckyL válasza tkazmer (#1738) üzenetére


LuckyL
őstag

hali, családi rokon cégesautója volt, nem saját tulajdon
csak jó olcsón meg lehetett venni :D
közben már el is vitte egy srác, nagyon meg van elégedve vele
igaz hogy 200 ezer km volt benne 5 évesen, de szerintem ez még nem sok, főleg hogy szinte csak autópálya volt
én nem is értem hogy ki vesz új S80 dízelt, aki nem megy vele 30-40 ezret egy évben :U
csak mert sok kevés km-es van hírdetve....

cryptot minden termékemért elfogadom

(#1740) LuckyL válasza tkazmer (#1738) üzenetére


LuckyL
őstag

ha tehetném én szlovák rendszámmal járnék
csak 1 autóra nem éri meg a cégalapítás stb.

cryptot minden termékemért elfogadom

(#1741) LuckyL válasza zsid (#1736) üzenetére


LuckyL
őstag

azt nem tudom honnan szerezhetsz, viszont azt helyeslem hogy gyárit keresel
200 ezret futott 5 éves S80 felnijét megnézte gumis, és tökéletes állapotban volt az összes
pedig azért ennyi idő alatt kapott hideget-meleget
ráadásul a téli gumiknak sem volt másik felni, hanem mindig át voltak szerelve

cryptot minden termékemért elfogadom

(#1742) zsid válasza LuckyL (#1741) üzenetére


zsid
senior tag

Ha minden jól megy, akkor jövő héten egy garnitúra ilyennek leszek boldog tulajdonosa:

<tRucKdriFteR>

(#1743) LuckyL válasza zsid (#1742) üzenetére


LuckyL
őstag

hát ha szépnek nem is szép, de az acél keréknél szebb :)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#1744) tkazmer válasza LuckyL (#1739) üzenetére


tkazmer
addikt

megértem, hogy elvitte, 200ezernek tényleg nem szabadna rajta komolyan meglátszódnia. habár a bőr 5 év alatt azért öregszik, de ha odafigyeltek rá akkor egy 5 éves 200ezres volvo még nem vészesen öreg.
a szlovák rendszámosdit nem ismerem, németet biztosan lehet szerezni legálisan, cégalapítás nélkül is(tartós bérlet)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1745) LuckyL válasza tkazmer (#1744) üzenetére


LuckyL
őstag

igen, de azok a cégek akik ilyet kinálnak általában csak 10+ millás kocsikat adnak így bérbe
szlovák saját cég meg azért lehet jó mert közelebb van mint németo. meg olcsóbb fenntartani

cryptot minden termékemért elfogadom

(#1746) LuckyL válasza LuckyL (#1745) üzenetére


LuckyL
őstag

és olyan kocsit veszel rá amiylet akarsz

cryptot minden termékemért elfogadom

(#1747) blint63


blint63
tag

Sziasztok!

Pár hete végre eljutottam síelni, ami a dolog jó oldala, a rosszabb, hogy a szerpentin rendesen megszívatta az automata váltót.
Volvo S60 2002, 2.4t, AWD 100e km

Mikor komolyabban nyomtam neki hegymenetben, néha visszaváltáskor 3-4 környékén nem tette be azonnal a fokozatba, tétovázik egy fél másodpercet -persze a fordulat ezalatt már 6000-7000 köré ugrik- majd végül berakja, persze megugrik rendesen az autó.

Na ezek után persze jobban odafigyeltem, máskor és máshol is előfordul ez, ha nem nyomja neki az ember ammyira akkor is, csak ritkábban és nem ilyen feltűnő sík terepen.

Két kérdésem volna:
1. Van-e valakinek ötlete, mi lehet a baj? Reménykedek, hogy szoftverrel lehet vele valamit kezdeni.
2. Tudtok-e ajánlani egy jó szervizt? Jó fejek a helyiek a volvonál, de nem értenek igazán a bonyolultabb (szoftver, váltó) dolgokhoz. Lehetőleg Észak-Dunántúl és Pest vonalon.

Köszi a segítséget előre is.

[ Szerkesztve ]

(#1748) Matt-new


Matt-new
csendes tag

Sziasztok!

2001-es S60 lévő CD/DVD-s autóhifivel szerintetek lehet írt audióCD-t lejátszani? Újraírható nem ment, utána normállal próbáltam, amit 4szeresen írtam, azzal sem ment.
Van trükk, amivel zenéhez juthatok? (Hacsak nem a kazetta)
Köszi: Matt

(#1749) artur003


artur003
csendes tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy van egy külföldről(Hollandiából) behozott v 50-es Volvóm, azt szeretném megtudni ,hogyan tudnám a fedélzeti számgépet magyarosítani.
a válaszokat előre is köszi.

(#1750) blint63 válasza Matt-new (#1748) üzenetére


blint63
tag

Hali!

Igen, lejátssza az írt audioCD-t, lehet h a cd-vel vagy a lejátszóval volt baj. Eredetivel próbáltad?
(ha jól rémlik újraírhatót is játszottam már)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.