Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Integra


Integra
titán

gizda:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#552) tkazmer válasza Integra (#551) üzenetére


tkazmer
addikt

:Y
mondjuk bp-n nem közlekednék vele:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#553) E-Maxx


E-Maxx
tag

Áldott, békés és Volvokkal teli karácsonyt, és sikerekben gazdag, boldog új évet mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#554) tkazmer válasza E-Maxx (#553) üzenetére


tkazmer
addikt

kellemes karácsonyt, és eredményekben gazdag boldog új évet neked, és mindenki másnak is, aki erre "jár"!

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#555) CYBERIA válasza tkazmer (#550) üzenetére


CYBERIA
őstag

Elméleti síkon a drága jobb, mint ami nincs.

Kellemes ünnepeket!

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#556) CYBERIA


CYBERIA
őstag

S60

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#557) tkazmer válasza CYBERIA (#556) üzenetére


tkazmer
addikt

ez így elsőre elég futurisztikus:)
ami nem tetszik - és már az xc60-ból is kihagytam volna - az a középkonzolból kiemelkedő gps elhagyása. szerintem baromi jól mutat egy ilyen kiemelkedő gps, kár áttérni a megszokott "mindenhol képernyő" módra...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#558) Versus82 válasza tkazmer (#557) üzenetére


Versus82
aktív tag

na jah, az elég gizda ahogy finoman kiemelkedik/visszamegy. meg minek világítson a pofámba ha nincs rá szükség?

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#559) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Ti ültök hátul középen, én vezetek :DDD

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#560) CYBERIA


CYBERIA
őstag


[ Szerkesztve ]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#561) tkazmer válasza CYBERIA (#560) üzenetére


tkazmer
addikt

nagyban nem jönnek be hotlink tiltás miatt; viszont ezek eléggé saabnak tűnnek :U

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#562) CYBERIA válasza tkazmer (#561) üzenetére


CYBERIA
őstag

Igen, teljesen SAAB.
Csak azért raktam be, hogy legyen egy kis műveltség. Formatervezés kérem, formatervezés.

Nálam bejön, de próbáld(játok) ezeket:

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#563) Balázzs


Balázzs
senior tag

Lehetséges-e és ha igen mennyire bonyolult és főleg költséges utólag tempomatot, tolatóradart és ülésfűtést belevarázsolni egy v50-be?

(#564) CYBERIA válasza Balázzs (#563) üzenetére


CYBERIA
őstag

Gyakorlatilag szinte nem lehetséges. Még ha valaki vállalná is, nem bírnád megfizetni.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#565) tkazmer válasza Balázzs (#563) üzenetére


tkazmer
addikt

a tempomat és az ülésfűtés szerintem nem fog menni (cska mint előttem írták, irreális költségek mellett), a tolatóradar talán, de nem biztos, hogy a gyári rendszer a legköltséghatékonyabb ebben az esetben sem. ráadásul annyi a fényezésnek az autód hátulján...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#566) Balázzs


Balázzs
senior tag

Ok, értem, akkor nem éri meg, közben beszéltem egy volvo-nál dolgozó szerelővel, szerinte nem kerülne sokba viszont ami költséges, az a szoftveres programozás /pl. tempomat/ mert az maga csak 40-50k :(

tkazmer: még nincs meg az autó, csak keresgélek, szal a fényezésem nem bánhatja

[ Szerkesztve ]

(#567) tkazmer válasza Balázzs (#566) üzenetére


tkazmer
addikt

esetleg akkor nézd meg az akciós raktárkészletüket [link], hátha van valami neked megfelelő modell. őgy hirdetik, hogy akár 1m forint árelőnyt is kaphatsz...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#568) Balázzs válasza tkazmer (#567) üzenetére


Balázzs
senior tag

Köszi, már néztem, de nem szeretnék elhamarkodottan dönteni és persze még kivárok, ugyanis sztem jövőre még annyira sem fognak pörögni az új autók, így még nagyobb áresést remélek.

(#569) Sipi16 válasza Versus82 (#526) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az s40be 1.6-osat nem szabad venni. Még az 1.8 is gyengécske. Nekünk 2.0T van az már szépen mozgatja... Csak ne enne annyit... :(((

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#570) CYBERIA válasza Sipi16 (#569) üzenetére


CYBERIA
őstag

Mennyi az az annyi?
Most a jelenlegi S40-ről van szó?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#571) CYBERIA


CYBERIA
őstag

BUÉK :U

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#572) Balázzs válasza CYBERIA (#570) üzenetére


Balázzs
senior tag

Én V50-et keresek.

BUÉK!

(#573) tkazmer válasza CYBERIA (#571) üzenetére


tkazmer
addikt

ugyan sosem voltam nagy saab párti, de azért kár lenne érte... :(

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#574) CYBERIA válasza Balázzs (#572) üzenetére


CYBERIA
őstag

Azt tudom.
Mik lennének az igények?

tkazmer: én meg sokkal régebb óta vagyok SAAB-os, mint Volvós, úgyhogy képzelheted mi a véleményem.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#575) Balázzs válasza CYBERIA (#574) üzenetére


Balázzs
senior tag

V50, ugye ezt már említettem, tempomat, klíma, ülésfűtés és lehetőleg integrált gyerekülés, szín inkább sötét mint világos, motor lehetőleg dízel, de igazából eddig benzinesek voltak, szal nincs döntés ebben és ha lehet ne legyen leharcolt, sokat futott. Nézegetek itthon is és külföldön is, de még nincs meg az "IGAZI" :D

(#576) CYBERIA válasza Balázzs (#575) üzenetére


CYBERIA
őstag

Jól van, ha látok valami értelmeset, akkor szólok. Árban mi a megkötés?

[ Szerkesztve ]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#577) CYBERIA válasza Balázzs (#575) üzenetére


CYBERIA
őstag

Integrált gyerekülés nehéz ügy.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#578) tkazmer válasza Balázzs (#575) üzenetére


tkazmer
addikt

integrált gyerekülés nélküli, nem túl sötét színű, de szerintem elég jó darab[link]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#579) Balázzs válasza CYBERIA (#576) üzenetére


Balázzs
senior tag

Dobtam privit.

(#580) Balázzs válasza tkazmer (#578) üzenetére


Balázzs
senior tag

Nekem nem jön be a link.

(#581) CYBERIA válasza tkazmer (#578) üzenetére


CYBERIA
őstag

Mínusz dízel.

Balázzs: megkaptam, válaszoltam.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#582) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Ez sem felel meg minden feltételnek, de egy pillantást talán érdemes rá vetni:
[link]

Egyébként érdekes, hogy egy V50 majdnem akkora, mint egy I. gen. V70, leginkább a csomagtér kisebb.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#583) tkazmer válasza CYBERIA (#581) üzenetére


tkazmer
addikt

igen, sry, elnéztem :B azt hittem, ha 2.4, akkor valószínűleg d5 lesz :B

viszont az oldal jó, amikor először találkoztam vele, 2.5milliótól volt xc90:)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#584) Balázzs válasza CYBERIA (#582) üzenetére


Balázzs
senior tag

Ez tényleg nagyon jó, egyedül a km ami kicsit sok, de hát ne akarjak mindent egyszerre. Gyerekülést meg teszek bele külön, hmmm, elgondolkodtat.

(#585) CYBERIA válasza Balázzs (#584) üzenetére


CYBERIA
őstag

Valamelyikben drágábban van több km.
Igazából én nem tudom, hogy ennél mennyire számít soknak 120 000 km, de ha óvva volt, akkor nagy baj nem lehet.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#586) Balázzs válasza CYBERIA (#585) üzenetére


Balázzs
senior tag

Igen, nagyban tulaj függő, viszont ha eladásra rendberakták és utána beüt a baj, akkor már hiába szívom majd a fogam. Mobile.de -n vannak 2004-es v50-ek 240 ezer kilóméterrel kép szerint elég jó állapotban.

szerk.: nincs itt vkinek v50-e? szívesen megnézném tüzetesebben...

[ Szerkesztve ]

(#587) CYBERIA


CYBERIA
őstag

[link]
Zseniális. Vásárolhatna egy kis Volvót is :) .

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#588) Balázzs válasza CYBERIA (#587) üzenetére


Balázzs
senior tag

Tényleg durva!

(#589) Versus82 válasza Balázzs (#586) üzenetére


Versus82
aktív tag

sajnos csak s40-s60-s80 al tudok szolgálni:)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#590) Balázzs válasza Versus82 (#589) üzenetére


Balázzs
senior tag

Ha van vmi jó ajánlatod nyitott vagyok bármire (ami volvo) :D

(#591) pojakcs


pojakcs
senior tag

[Ikerturbós D5]

Üdv: Csaba

(#592) LOTR válasza Balázzs (#590) üzenetére


LOTR
addikt

2003-as d5 163le s60-as volvok ~150E km-rel 3M Ft körül mennek, ha szerencséd van találsz kevesebb km-est is
országúti fogyasztás 5-6 liter, horvát tengerpartra 5 literrel lement 140-150es tempónál
város 8-9liter, de ügyesen talán 7-8cal is el lehet menni, 7 alá nem hiszem, hogy menne

v50hez képest pici a csomagtér, de jó motor van benne és nagyon jól néz ki :D
94centis samu dobozban lévő lcd tv-t nem lehet a csomagtartójába tenni (bár az egyik eladó állította, hogy egyszer egy ilyenbe sikerült belevarázsolniuk), meg a hátsó ülésre sem fér be :( - annyi baj legyen :D

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#593) Versus82 válasza LOTR (#592) üzenetére


Versus82
aktív tag

"2003-as d5 163le s60-as volvok ~150E km-rel "- sajnos ez a 150 ezer km az esetek 90%-ban nem igaz egy 6 éves dízel volvonál.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#594) Versus82 válasza Balázzs (#590) üzenetére


Versus82
aktív tag

hát ha ezen múlik a volvo vásárlásod rajtam ne múljon, ha lejössz tatára kirpóbálhatod bármelyiket.:)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#595) LOTR válasza Versus82 (#593) üzenetére


LOTR
addikt

azért mondtam, hogy szerencsével kevesebb km-est is lehet találni
használt autónál először úgyis festékvastagsgot kell mérni -úgy tudom, hogy kötelezően kell lennie minden autókereskedésben-, aztán ha az rendben van, akkor meg szervizben szgép megmondja (tizen néhány ezer ft-ért), hogy annyi km van e benne, mint amit az óra mutat, de szervizesek állítják, hogy egy ilyen motor 200e km-nél még nagyon jó, nyugodtan meg szabad venni

One Ring to rule them all

(#596) Versus82 válasza LOTR (#595) üzenetére


Versus82
aktív tag

faterom s80-a 2004-es (D5), 240 ezer km el, bármikor nyugodtan elindulnék vele egy földkörüli útra.

az ilyen dízeleknél én évi 50e km el szoktam számolni, akármit írnak oda. senki nem vesz dízelt ha évi 20-25 ezer km t megy csak.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#597) LOTR válasza Versus82 (#596) üzenetére


LOTR
addikt

s60 d5 2003as 2004es forgalombahelyezéssel (meg ha jól emlékszem garázsban is állt jópár hónapot állítólag) szervizes számítógépes vizsgálat szerint is tavaly 100e km volt benne, de a kopásokból ítélve sem használhatták annyit, mint amelyikkel 200e km-t mentek el -szerintem leginkább ebből lehet következtetni, meg kell nézni, hogy mi hogy van elkopva, annak idején minium 50 volvot megnéztünk, és mind szana szét volt kopva (vagy fogalmazzunk úgy, hogy látszott, hogy azért voltak használva) az állítólagos 100-150e kmükkel

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#598) Versus82 válasza LOTR (#597) üzenetére


Versus82
aktív tag

hát ha tényleg valós az a 100e km, azonnal meg kell venni:) azért voltak szétkopva mert a német autópályákon hasítottak 220-al, és volt bennük 250-300e km- 5-6 év alatt ezt simán belepakolják. a legtöbb autót németektől hozzák be, volvókat is. a német se hülye, ilyen kategóriában akkor vesz dízelt ha megy is vele. láttam német oldalakon nem egy olyan s80 d5-öt amiben 3 évesen 200e km volt...

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#599) LOTR válasza Versus82 (#598) üzenetére


LOTR
addikt

persze, meg is lett véve :D
ez teljesen igaz is, ahol mindenhol autópálya van, ott nem gond naponta 100-200km-t beletenni, de én úgy értettem, hogy a belseje volt szétkopva (kormány, ülés, műszerfal, kárpit), nem pedig a motor, azt azért nem nagyon látni, olajfolyást meg pláne nem, még ha 250-300e km is van az ilyen motorokban

One Ring to rule them all

(#600) Balázzs válasza Versus82 (#594) üzenetére


Balázzs
senior tag

Lehet élni fogok vele, ha arra járunk rokonlátogatóban. Ma néztem egy új v50et, nagyon szép (sajna az ára is) viszont ha minden összejön, közvetlenül a gyártól tudok majd rendelni :)

Azt hittem egyébként, hogy a v50 nagyobb, de kettőnknek elég is lenne még. Egyébként egyből egy xc60-ba másztam be, hát az vmi nagyon jól néz ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.