Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:51

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések, téma összefoglaló és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#993) Race-Face válasza Macc (#992) üzenetére


Race-Face
tag

Már fél éve görcsölök, hogy milyen macet vegyek. Először vártam, hogy januárban mi lesz az a csodamasina, amit 500 $-ért lehet kapni. Aztán osztottam-szoroztam, a minibe kell még ram bővítés. 1 gigát akartam, és ahhoz nem használhatom a mostani 2×512-met, mert csak egy slotja van. Meg nem tetszik az a lassú vinyó, eléggé visszafogja a rendszer sebességét. De azt sem lehet ész nélkül cserélni az esetleges melegedés miatt. Szóval már 200e fölött járnék, és még mindig ''csak'' egy G4-em van...
Az iMac nálam nem nagyon játszik, pl. FX5200 és még cserélni se lehet, illetve a 17''-esnek voltak tft gondjai. Ráadásul dtp-zni nem az igazi ftf-n... :)
Szóval maradt a PowerMac G5. Ott legalább már csak a vga nem tetszik :) Belerakhatom a ramomat, a vincsimet, és már indulhat is a móka, kacagás... :C

Ja, az a 30'' Cinema Display nagyon durva. Basszus, az akkora, mint a mostani tévém. Külön térkép kell hozzá, hogy melyik ablakot melyik sarokba tettem, hogy ne kelljen sokáig keresgetni... :)

Kelj fel és járjunk!

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.