Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27701) Gzula[HUN] válasza spleenszuru (#27700) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Igen.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#27702) F.B.I. válasza spleenszuru (#27700) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ugye a NOVA 7P már csak a BT technológia megléte miatt is jó, tudod használni telefonhoz, tablethez, tévéhez is. Hyperx Cloud 2, de a 3 jobb lett, csak nem éri meg a többletet ha csak nem létkérdés a mikrofon minősége. De neked kell döntened. Kevés olyan felhasználó van, aki mindhárom fülessel vagy akár többel is rendelkezik.

Ha nem akarod évek múlva forrasztani a felső pánt kopása miatt és nem tervezel rá védőhuzatot, akkor Steelseries. Az a baj, hogy ebben a témában nehéz néha megfelelő választ adni, mert nem tudom kinek mik az igények. Virtuálisan már mindent meg lehet oldani. Természetesen az Alpha is jó de ha de jó lehet a Cloud Core wireless is, ha iszonyat brutális üzemidő kell akkor Cloud 3.
Razer Blackshark V2 Pro kiváló mikrofon, gyengébb összeszerelési minőség.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27703) spleenszuru válasza Gzula[HUN] (#27701) üzenetére


spleenszuru
őstag

Ez gondolom a HyperX kérdésekre a válasz? :)
Vezeték nélküli verzióik is jók? Illetve, Alphat írtátok jobbnak, igaz?

#27702F.B.I.
Köszönöm szépen, akkor van pár ajánlat, majd döntök, melyik legyen. :)
Neked, vagy bárki másnak van tapasztalata Steelseriesel a szoftvere nélkül?
Nekem azzal sokkal jobb élményt nyújt PC-n, valamilyen szinten ezért tartok tőle PS-en.

Malaka!

(#27704) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Sziasztok!

30-40E Ft között szeretnék ajándékozni egy gamer fejhallgatót. Vezetékes kialakítás, fület körbevevő megoldásra lenne szükségem. A család 2 terméket nézett ki. Arctis Nova 3 vagy HS80. Szerintetek? :R

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#27705) F.B.I. válasza spleenszuru (#27703) üzenetére


F.B.I.
veterán

Van, én konzolon használom Dolby Atmos-al, imàdom, az egyik legjobb fejesem, Xbox Wireless és Hyperx utàn, mind kényelemben, mind használhatóságban és hangban is. És már nem mai a fülem.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27706) roodie válasza Gzula[HUN] (#27701) üzenetére


roodie
csendes tag

Belefolyok én is - jobb egy Cloud 2 egy Steelseries Nova 1-nél? Valamiért ez nekem kiesett, amikor a héten keresgéltem (mármint a Steelseries), nem is tudom, miért, mikor volt nekem korábban, és nagyon szerettem.

(#27707) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Asus ROG Delta és S közt mi a külömbség? Megéri a felárat az S?

(#27708) Gzula[HUN] válasza roodie (#27706) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Steelseries-ekben nem vagyok otthon. Ha tippelnem kellene, akkor ízlés kérdése, hogy jobb-e, inkább más.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#27709) F.B.I. válasza roodie (#27706) üzenetére


F.B.I.
veterán

Attól jobb.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27710) F.B.I. válasza Garsza (#27707) üzenetére


F.B.I.
veterán

Újabb dac chip, jobb mikrofon, de Type-C -USB csatlakozó miatt, csak PC esetleg Nintendo kontroller. Ha konzolhoz is szeretnéd használni, akkor Delta S Core, a jack miatt, nekem nem érné meg a felárat de ez a te döntésed.
[Asus ROG Delta osszehasonlito]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27711) F.B.I.


F.B.I.
veterán

[Fejhallgatók FPS játékokhoz, angol nyelvű ajánlás] akinek van ideje megnézni van benne nyitott fejes is illetve fülhallgató ajánlás is, eléggé hozzáértő tesztelő.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27712) Garsza válasza F.B.I. (#27710) üzenetére


Garsza
veterán

Nekem PC -hez kell. Játékhoz elsősorban. Egy Strix Wireles helyett. Ami fontos tudja legaláb a virtual 7.1 -et.

(#27713) Garsza válasza F.B.I. (#27710) üzenetére


Garsza
veterán

A a Core változatot veszem ami ugye Jack dugós. Annak nincs saját hangkártyája jól gondolom? Az az alaplapit használná nem? Asus ROG Strix z690-a lapom van annak nagyon gáz az alapli hangkártyája?
Media Marktban vagyok itt csak Core van nekik jelenleg.

(#27714) F.B.I. válasza Garsza (#27713) üzenetére


F.B.I.
veterán

32 ohm a fejes, alaplapinak is bírnia kell.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27715) Garsza válasza F.B.I. (#27714) üzenetére


Garsza
veterán

Azt értem hogy bírnia kell de hangminőségben lehet külömbség?

(#27716) Pro!Petya válasza Garsza (#27715) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Azt írtad hogy virtual 7.1 kell neked , ott kb tökmindegy a hangminőség.
Úgy is a szoftveren múlik mit "varázsol" a fülesre.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#27717) F.B.I. válasza Garsza (#27715) üzenetére


F.B.I.
veterán

Természetesen lehet de nem tudok nyilatkozni, nem volt ROG fejesem. Ezt neked kell megtesztelned sajnos vagy videókat nézni. Olyat nem ajánlok megvételre, ami soha nem volt a fejemen vagy nem tudtam tesztelni egy pár órát összehasonlítás képpen.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27718) mm779 válasza belan (#27651) üzenetére


mm779
tag

Köszi szépen a választ! Megvettem és nagyon bejön!

(#27719) roodie


roodie
csendes tag

Corsair HS65 Surround típust esetleg ismeri valaki? Ajánlott/felejtős? 34k körül van jelenleg. MM-ben próbálgattam tegnap a füleseket, és nagyon kényelmes volt, de itt a topicban kevés említés esik róla.

(#27720) F.B.I. válasza roodie (#27719) üzenetére


F.B.I.
veterán

HS80 volt nálam, számomra kifejezetten kényelmes volt és kiváló minőségű mikrofon, megdöbbentett. Sajnos HS65-ről nem tudok nyilatkozni de itt egy magyar nyelvű bemutató.: [Corsair HS65]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27721) roodie válasza F.B.I. (#27720) üzenetére


roodie
csendes tag

Igen, ezt megtaláltam én is, csak rácsodálkoztam, hogy a relatív jó ára ellenére sehol nem találkoztam a HS65-tel a topicban :-) Már majdnem megrendeltem a Cloud 2-est, de erről azt írják, hogy a (virtuális) surroundja sokkal jobb, és a jelenlegi árakon a 6k különbség nem vészes (lecsúsztam ugye a bf idején a 20k alatti cloud 2-ről :-D)

(#27722) F.B.I. válasza roodie (#27721) üzenetére


F.B.I.
veterán

Azért nincs annyira ajánlva, mert mint hallottad, nagy a szorító erő, nekem tökéletes volt de a vékonyabb csontozatú fiamnak, szorította az állkapocsnál, már 1 óra után. Illetve sokszor van akcióban a Hyperx, ami így ár értékben jobb választás.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27723) Deck válasza F.B.I. (#27722) üzenetére


Deck
titán

Ezek az ali-s usb to 3.5mm dolgok nem rontanak a hangminőségen?

[link] vagy [link]

PS5

(#27724) F.B.I. válasza Deck (#27723) üzenetére


F.B.I.
veterán

A Ugreen pl nagyon jó minőségű cuccokat gyárt, töltő, kábelek. Nem hinném, hogy rontana. Ha belegondolsz, mondjuk egy Hyperx Cloud 2 néha akcióban vicc áron van, aminél a DAC árát nézve, a fentebb linkelt árnál vagyunk. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27725) Deck válasza F.B.I. (#27724) üzenetére


Deck
titán

Van Cloud 2-esem amihez kaptam azt, usb-s hangkártya is Creative Sound BlasterX G1. De gondoltam veszek valami hasonlót, hogy ne a kontrollerbe kelljen dugnom a fejhallgatót. Nem tudom a valóságban mennyit meríthet rajta, meg kezd zavarni is a sok kábel :DDD
Több Alpha is van itthon ugye és mindegyikhez nem jut, azért kéne valami. De lehet kipróbálom az egyiket. :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#27726) F.B.I. válasza Deck (#27725) üzenetére


F.B.I.
veterán

Azért a hozzászólásokat majd olvasd meg.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27727) Celithrandi


Celithrandi
addikt

Sziasztok,
nem tudnátok ajánlani jó pc-hez való wireless (nem blu) gamer headsetet? Sajnos én annó egy logitech g935-be ruháztam be és már az első pillanattól kezdve bajom volt bele. Nem kényelmes, nem ergonomikus, nehéz és ványadt mini usb-vel kell tölteni. Emellett hangban se érzem hogy bármiben jobb lenne mint a 6ezer forintos usb kábeles fülesem. Tehát egy tévút volt igazából. Esetleg ha van rá jobb topic megköszönöm, mert nem teljesen ide vág, de nem találtam jobbat.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#27728) heitech


heitech
csendes tag

Sziasztok!
Gamer fejhallgatót keresek.
(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Főleg játék - FPS, néha zene
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
30-40k (max 50k)
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Fül köré illeszkedő
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofon nélküli
(6) Milyen hangzást vársz?
Játékhoz legmegfelelőbb - nem értek hozzá sajnos
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Mindegy
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Alaplapi integrált - 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC1150 Audio Codec)
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Semmi, egyszerű, letisztult

Köszönöm!

(#27729) F.B.I. válasza heitech (#27728) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hyperx Alpha, Cloud 2, Corsair HS65, Steelseries Arctis Prime, Razer Blackhark V2 USB.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27730) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!

Fiamnak szeretnek venni a gamer szamitogephez egy gamer fejhallgatot. Mondjuk nem vagyok nagyon otthon a temaban, tanacs kene, mi a franko manapsag. Azert a legjobb tudasom szerint kitoltottem a listat:
(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? PC jatek, Youtube
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 10 ezer, de minel olcsobb, ha lehet, van melle egy Bose QC.
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli? Vezetekes
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)? Circumaural, legyen jo nagy, ha lehet, legyen szellosebb, mint a Bose, abba latom, hogy beleizzad nyaron.
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli? Mindegy...
(6) Milyen hangzást vársz? Legyen franko basszus benne.
(7) Milyen csatlakozású legyen? Mindegy, de talan USB jobb lenne.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)? Alaplapi
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :) Nem lenne baj, ha gamernek nezne ki, es vilagitana is.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#27731) Deck válasza tvamos (#27730) üzenetére


Deck
titán

És szerinted létezik ilyen? :DDD

PS5

(#27732) Gzula[HUN] válasza tvamos (#27730) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

OneOdio Pro-G. Sajna nem USB-s, de ár/érték arányban jó. Szerintem inkább ez, mint a Pro-GD, mert annak a vezetéke nem cserélhető. Csuklójára érdemes vigyázni, az az Achilles inje. Ha nem kell hozzá száj elé rakható mikrofon, akkor a Pro-10-es is jó lehet, ott 2 vezetéket adnak, a rövidebben van mikrofon is. (Nem azzal fogod használni, hanem a másikkal.) Mind a kettőt tudod szükség esetén később tunningolni a Pro-50-es memóriahabos gyári, vagy aliról hibrid párnával (pl. nyárra, 95mm-es kell).
Esetleg az EKSA 900-as, de sajnos azt nem hallottam. A felépítése elég jó elődé volt (Takstar Pro80-as), ez miatt elég ígéretesnek tűnik tartósság tekintetében. (Legalábbis szerkezetileg.)

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#27733) BioNiCMaN válasza tvamos (#27730) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

A 10k-s keret egy picikét szűkíti a kört. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#27734) tvamos válasza BioNiCMaN (#27733) üzenetére


tvamos
nagyúr

Es mi az a minimum, ami szerinted megfelelő? (Természetesen nem ragaszkodom a villódzó fényekhez.)

(#27731) Deck
Nem tudom.

(#27732) Gzula[HUN]
Szerintem ez a OneOdio PRO-10 jo lehet, de mondjuk az az Mpow BH415 Air is jo lehetne, csak gondolom arra varni kene par hetet. Esetleg meg ez a OneOdio Fusion A71M is beleferhet, ha ez jobb.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#27735) Gzula[HUN] válasza tvamos (#27734) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Bocs, idő közben töröltem a Mpow-t, mert vezetékes volt, amit kértél. OneOdioból pár volt nálam, ár/érték arányban elég jók, főleg amióta megkapták a Hi-res plecsnit. Akkor volt hangszóró csere is.

Az A71M nem cserélhető vezetékes, alapban az szokott lenni az árlista legalján. Meg a párna csere is körülményes, mert perforált a párna hátsó részén, és nem is kapsz hozzá utángyárottat. Méret alapján tudsz, de akkor is kell hozzá kisolló a lyuggatáshoz. Én ezt nem erőltetném. Esetleg a "sima" A71-est, az cserélhető vezetékes, de a párna probléma azzal is fenn fog állni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#27736) BioNiCMaN válasza tvamos (#27734) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

2-3 hete 18k-ért kaptál volna HyperX Alpha-t.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#27737) Celithrandi válasza Deck (#27731) üzenetére


Celithrandi
addikt

parancsolj, én még anno 6ezerért vettem és meglepően jó. Kényelmesebb mint az 60ezres logim és nem is szól rosszabbul, de kábeles így nem használom [link]

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#27738) Deck válasza Celithrandi (#27737) üzenetére


Deck
titán

Maradjunk annyiban, hogy számodra megfelelő "meglepően jó"... :DDD

PS5

(#27739) F.B.I. válasza tvamos (#27734) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én gyereknek (főleg ha kisebb) biztos, hogy a vezeték-nélküli MPOW-ot venném, már a csak a kábel hiánya miatt is….de ez én vagyok. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27740) tvamos válasza F.B.I. (#27739) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem kisebb, hanem inkabb nagyobb. Sot, igazabol nekem gyermek, de masnak inkabb felnott, csak en meg nem alltam ra.

(#27736) BioNiCMaN
Hat ennyit most nem koltok. Nekem ez a piros-fekete amugy bejon.

Szetintem most marad neki a Bluetooth-os, es januar elejen visszaterunk ra, mit lehetne PC gamer vonalon.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#27741) F.B.I. válasza tvamos (#27740) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor komolyat vegyél neki, tud rá vigyázni. Hyperx Alpha, Corsair HS65 jó pár évig kiszolgálja.
Főleg ha sokat van a fején, akkor tényleg jó választás egy olyan modell, amihez olcsón tudsz venni cserepárnákat később. Van egy mondásom erre: nem vagyunk olyan gazdagok, hogy xart vegyünk….már elnézést a szóhasználatért de sokszor igaz. :K Sennheiser GSP300 is akciós.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27742) tvamos válasza F.B.I. (#27741) üzenetére


tvamos
nagyúr

Sennheiser GSP300 - Ez mondjuk 16 ezer a BestByte-ban. Az talan beleferhet... meggondolom. Csak ez is zartnak nez ki, mint a Bose.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#27743) Celithrandi válasza Deck (#27738) üzenetére


Celithrandi
addikt

játékra kell 10ezer forintért fejhallgató. Egyrészt erre tökéletes, másrészt ebből a pénzből jobbat nem kapsz. Harmadrészt biztos vagyok benne, hogy nem tesztelted az eszközt, így nem releváns a hozzászólásod. Maradjunk annyiban, hogy kb 4 milliós hangrendszerem van itthon és úgy mondom, hogy ez egy vállalható füles. Ha pedig nem tetszik mégsem 30 napig vissza lehet küldeni az alzának, így nincs benne semmi buktató. Még világítani is tud szépen amit ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#27744) Deck válasza Celithrandi (#27743) üzenetére


Deck
titán

Szinte biztos voltam benne, hogy bedobsz egy ilyen milliós cuccod is van és ahoz mérten jó dolgot.
Az, hogy nem veszek ilyeneket tény. Ami alapján veszek: teszt, ár érték arány, garancia, véleménye azoknak akik értenek hozzá (rtings is) stb. És ennek mindnek stimmelnie kell.
Ha F.B.I írta volna akkor neki elhinném.

Peace :R

PS5

(#27745) F.B.I. válasza tvamos (#27742) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az a baj, hogy vannak jók 20K alatt csak sok a műanyag. Ha tud rá vigyázni akkor egy jack SP literrel akár Hyperx Cloud X is jó lehet vagy Cloud Stinger 2, esetleg a kinyírhatatlan Astro A10 2nd változat, ami tényleg jó cucc csak nekem 1 év alatt a pánt szivacs összement és kopaszként zavaró volt már a fejbőrnek, egyébként egy tank kis fejes, műanyagból.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27746) Gzula[HUN] válasza tvamos (#27742) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Mivel a vezetékes fejhallgatós fórumban is kértél tanácsot, így nem tudom, hogy magadnak, a gyerkőcnek, vagy mind a kettőtöknek kell 1-1 fejhallgató. Nem kötekedni akarok, de kettőt akár egyeztetni is lehet. Egy részről a HyperX Cloud Alpha egy kiváló ár/érték arányban lévő fejhallgató, én egy Sony MDR-1am2-t adtam el, mert szerintem az nem szól ilyen jól. Pedig az nem egy ilyen árkategória. Az egy kompromisszumos megoldás lenne, mind a ketten tudnátok használni.

Ha meg kell majd 2 fejhallgató, akkor vehetnél egy Fidelio X2HR-t vagy egy SHP9500-ast, a gyereknek megy egy Pro-G-t, vagy egy Pro-10-est. A két cserélhető vezetékes fejhallgatóra lenne 3 kanócod, egyik mikrofonnal. Aztán olyan DAC/AMP-t vehetnél, vagy csinálhatnál hozzájuk, amilyet szeretnél.

Mind 3-4 fejes elég népszerű a maga árkategóriájában, ha megunod, se kellene sokáig árulni használtan. (Az X2HR-t vagy az Alpha-t tuti.) Részemről ennyi, úgy érzem, hogy csapongasz a nagy választékban.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#27747) F.B.I. válasza Gzula[HUN] (#27746) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az igen....de akkor miért 10K-ért akart fejest? :DDD

Most olvasom, hogy a gyereknek kell valami olcsó.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27748) F.B.I. válasza Gzula[HUN] (#27746) üzenetére


F.B.I.
veterán

Már nem fértem bele: ezek a Pro füles párnák, kellően kényelmes méretűek? Elfér benne a fül rendesen vagy sokkal kisebb, mint egy Hyperx széria párnája?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27749) Gzula[HUN] válasza F.B.I. (#27748) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

A Pro-10-es párnája kb. olyan anyagból van egyébként, mint a Cloud 2-es műbőr párnája (az se az igazi nekem). Nagyjából a feeling is olyan, csak nem ovális az alakja, hanem kerek. A Pro-50-es vastagabb, puhább. Hangban is jobb. Gyakorlatilag ez a különbség a 2 fejes között. Mindkettő 95mm átmérőjű. A Monitor szériájé nagyobb, az kerek 100mm.

ITT vannak közelebbi képek a párnákról.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#27750) Gzula[HUN] válasza Gzula[HUN] (#27749) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Én is kicsúsztam. A Pro-10-es meg a Pro-50-es közötti különbség meg ITT látható. Akkor még a nevük is más volt. A Pro-50-es simán Pro, a 10-es meg Standard volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.