Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) wikings2 válasza taknyí (#27150) üzenetére


wikings2
őstag

Sajnos úgy történt ahogy írtad, rögtön az ÁSZF-bemásolás után egy "nem lehetséges" üzenettel elhajtottak a chaten + telefonon is.
56 ezerért vettem cetelem hitelkártyával amúgy 63 ezer lett volna.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#27152) taknyí válasza wikings2 (#27151) üzenetére


taknyí
senior tag

:(((

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#27153) fornettisuti válasza wikings2 (#27151) üzenetére


fornettisuti
veterán

Mi szóltunk előre, hogy nem veszik vissza.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27154) wikings2 válasza fornettisuti (#27153) üzenetére


wikings2
őstag

Már nálam volt a fülest mikor kommenteltem :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#27155) Deck


Deck
titán

Hali.

Van egy HyperX Cloud Alpha-m (amit imádok, remekül szól és a mikrofonja is kristálytiszta). Vagy veszek majd egy ugyanilyet vagy egy SteelSeries Arctic Nova 7P-t. De mivel vezetékmentes így félek, hogy rosszabb lenne az Alpha-nál, főleg mikrofon terén. Kényelem miatt váltanék elsősorban és hogy minden eszközömmel kompatibilis legyen. De ha rosszabb lenne a hangminőség vagy a mikrofon akkor inkább hagyom. :R

PS5

(#27156) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni vásárláshoz:
(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? Játék és zene, de ebben a sorrendben.
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 30-50 ezer Ft
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli? vezeték nélküli
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Fül köré illeszkedő, nagyobb a fülem, és szemüveges is vagyok, fontos, hogy a mellett is kényelmes legyen
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli? mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz? Stereo vagy bármi felette.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)? Integrált hangkártya / telefon (iPhone 13 pro)
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? nincsenek ezzel kapcsolatban elvárásaim, minél letisztultibb, annál jobb :)

(#27157) F.B.I. válasza Deck (#27155) üzenetére


F.B.I.
veterán

Van itthon Hyperx Core, Hyperx Cloud Xbox, Steelseries Arctic 7x, 3, Pro, Console edition, mikrofonban észrevehetetlen a külömbség de ha nagyon bejött az Alpha, akkor mégegy….PC-én nekem is jó lenne.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27158) F.B.I. válasza knoxhu (#27156) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kicsit túllép a kereteden de Steelseries Arctis NOVA 7 az egyik legjobb döntés. Szemüveges vagyok, 60 cm fejkerület de kényelmes a 7X. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27159) Deck válasza F.B.I. (#27157) üzenetére


Deck
titán

Örülök, hogy van neked mindegyik. Akkor hangban is? Rtings szerint jobb a Steelseries Arctis Nova 7P játék terén. [link]
Igazából, PS5-höz lenne elsősorban :))
Ami a wireless mellett szól, hogy nem kéne a kontrollerbe dugnom, de sose próbáltam még wireless fejhallgatót :DDD
Alpha-nál nálam nincs gond, hogy halk lenne (ps4nél volt, ezért kellett usb-s hangkártya)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#27160) F.B.I. válasza Deck (#27159) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem fog kelleni semmi, teljesen hibátlan konzolon a mikrofon kezelése a Steelseries esetén, főleg a dedikált fejesekkel. Főleg, hogy elég komolyan száj elé helyezhető a mikrofon.
Bár én is jobban szeretem a kábeles fülest de így kényelmesebb kimenni a konyhába 2 menet között italért vagy nasiért. :DDD :K

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27161) knoxhu válasza F.B.I. (#27158) üzenetére


knoxhu
senior tag

Sok verzió közül melyik? :) Esetleg egyéb alternatíva? Kicsit sokallom az árát :(

(#27162) F.B.I. válasza knoxhu (#27161) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nova 7. Többi wireless, BT kombó fülesről nem tudok nyilatkozni. A legjobb megoldás szerintem, ár - értékben, még mindig.
Ami PC-el veszteségmentes élményt ad, az a 2.4Ghz, ami meg jól működik IPhone-al is az a BT, egyben, ami ezt jól tudja, nem nagyon tudok mutatni jobbat, legalábbis én.

Mások hátha majd írnak, olcsóbban, komolyabbat (bár kétlem). :(

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27163) knoxhu válasza F.B.I. (#27162) üzenetére


knoxhu
senior tag

És ha csak PC-t nézzük? iPhone használatot el tudom engedni.

(#27164) spleenszuru válasza spleenszuru (#27119) üzenetére


spleenszuru
őstag

Ehhez még annyit, hogy élettartam növelés érdekében, a mikrofont betolva használjuk, és szerencsére úgy is teljesen jó, hall a másik fél, nem zúg vissza, stb.
A programban lévő game profil pl. Apexhez is egészen jó, bár normál EQ-n is elégedett vele az asszonkám.

Malaka!

(#27165) MikaVejneGI válasza Deck (#27159) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Szia.
T ö é l e t e s .
Én Nova 7-et használok PS5-höz. De Nova 7P mont nem volt raktáron amior vettem.
Amúgy Lapitopin megcsinálod a finom beállitásokat , elmenti , sokkal jobban szól majd ezután PS5ön.

knoxhu -
Nova 7 - Pc
Nova 7P - Playstation (4-5)
Nova 7X - Xbox (ez a verzió csak Pc kompatibilis)

Talán a Razer Barracuda X (csak a 2022 -es verzió)
Vagy [link] itt.

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#27166) Deck válasza MikaVejneGI (#27165) üzenetére


Deck
titán

Remélem a 7P PC-hez is fasza azért. Ha vennék akkor mindenhez is használnám :D

PS5

(#27167) taknyí válasza fornettisuti (#27153) üzenetére


taknyí
senior tag

En azert biztam benne hatha 1 ev alatt aterekeltek ....

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#27168) F.B.I. válasza knoxhu (#27163) üzenetére


F.B.I.
veterán

Megmondom az őszintét: erőltetem itt a Steelseries cuccokat, mert kopó alkatrészek pótlásában, kézügyesség nélküli emberke is évekig örülhet nekik, főleg ha a kutya, macska, gyerek nem rágja meg, töri el.

Hiába szeretem az olcsóbb Hyperx szériát, sokan nem fognak nekiállni forrasztani egy fejpánt cseréhez, mert sajnos elkopik.

Természetesen lehet venni rá védő huzatokat….csak hát, akkor miért azt a design vettem érzésem van.

Ez szigorúan az én véleményem. Van sokkal olcsóbb de ár - évekig tartó érték arányban, nincs jobb. Ismétlem, szerintem. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27169) knoxhu válasza F.B.I. (#27168) üzenetére


knoxhu
senior tag

Most küldtem a HyperX fülesem szervízbe, 1 évet bírt. Az előző mondjuk lehet 3-at is, de már mállott, érintkezés hibás volt. Ebből a márkából még egyet biztosan nem veszek, szóval akkor próbálok megbarátkozni a Steelseriessel. Köszönöm a válaszod! :)

(#27170) F.B.I. válasza knoxhu (#27169) üzenetére


F.B.I.
veterán

Valami olcsó IKEA állványt szerezz hozzá, letakarod ha nem használod, szerintem évekig jó lesz, főleg szoftveres gomb kezeléssel. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27171) Deck válasza F.B.I. (#27168) üzenetére


Deck
titán

Énis szeretem őket de tényleg kopik, málik róla a cucc stb... :DDD

PS5

(#27172) toxicjew


toxicjew
addikt

A Nova 7/7p/7x között van lényegi különbség, vagy csak a kompatibilitásuk jobb egyik másik platformra? Én is agyalok egy új fulesen, játékra de zene hallgatásra is fontos lenne, hogy jó legyen. Szintén ps5 illetve PC.

[ Szerkesztve ]

(#27173) F.B.I. válasza Deck (#27171) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én már előre lerendeltem pár garnitúra kiegészítőt, aztán forrasztok ha kell. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27174) Deck válasza F.B.I. (#27173) üzenetére


Deck
titán

Én a kontrollerrel vagyok így... (analóg ha elkezd driftelni már forrasztom is rá az újat) :DDD

PS5

(#27175) F.B.I. válasza Deck (#27174) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nya ahhoz már nem jó a szemem, meg túl sok a láb. :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27176) starius


starius
tag

Sziasztok, wireless fejhallgatót keresek pchez, jelenleg egy Asus Rog Strix Go 2.4 ghz van, de ennél rosszabb fülesem még soha nem volt, folyamatosan ledobál, a mikrofonja recsek, az anyaga borzalmas, törik szerte szét. A Sony Pulse 3D nagyon tetszik, érdemes pc hez megvenni? Esetleg 40-50 körül alternatíva?Steelseries Arctis 7p+? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#27177) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Vacicalok melyiket vegyem. a Hyperx cloud 2 vezetekest, vagy a JBL Quantum 100 Wired Over-Ear Gaming Headphone - Flip-up Mic - Memory Foam

szerintetek melyik a jobb? en nem ertek hozza.

(#27178) toxicjew válasza starius (#27176) üzenetére


toxicjew
addikt

Én ezt meg kiegeszitenem annyival, hogy arctis 7p+ vagy nova 7?

(#27179) F.B.I. válasza starius (#27176) üzenetére


F.B.I.
veterán

Steelseries Arctis NOVA 7.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27180) F.B.I. válasza venom8888 (#27177) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hyperx Cloud 2 vagy Steelseries Arctis Príme.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27181) Deck válasza F.B.I. (#27180) üzenetére


Deck
titán

Az Alpha jobb mint a Cloud 2 ezt csak megjegyezném. De gondolom tudod. Van itthon mindkettő már hosszú évek óta :K :D (ha már HyperX akkor inkább azt)

PS5

(#27182) venom8888 válasza F.B.I. (#27180) üzenetére


venom8888
őstag

Szia. Ez Steelseries Arctis Príme ugyan azon a szinten van mint a cloud 2? Csak mert arban a fele a Cloudnak.

[ Szerkesztve ]

(#27183) F.B.I. válasza venom8888 (#27182) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mihez szeretnéd használni? PC? Csak alaplapi hangkártya van? Ha csak alaplapi, akkor Cloud 2 mert ahhoz jár az “erősítő”. Ha konzolhoz, akkor az Arctis Prime nagyon ajánlott vétel, az alacsony Ohm szám miatt.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27184) toxicjew válasza F.B.I. (#27183) üzenetére


toxicjew
addikt

A Nova 7et ajanlanad úgy, hogy alapvetően ps5hoz, de azért PC-n esetleg zenét hallgatni?

(#27185) starius válasza F.B.I. (#27179) üzenetére


starius
tag

A nova7 és a nova7p közt van érdemi különbség? A 7p kb 20ezerrel olcsóbb, és elvileg megy pcn ugyanúgy

(#27186) venom8888 válasza F.B.I. (#27183) üzenetére


venom8888
őstag

Alaplapi van, es gaminghez fps lovolde.

(#27187) F.B.I. válasza venom8888 (#27186) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor Cloud 2.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27188) F.B.I. válasza starius (#27185) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mehet a 7P, az hardveres chatmix gombbal, funkcionalitásban nyújt többet PS5 esetében.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27189) starius válasza F.B.I. (#27188) üzenetére


starius
tag

És PC-n milyen hátrányom lesz a sima nova 7-hez képest?

(#27190) F.B.I. válasza starius (#27189) üzenetére


F.B.I.
veterán

Annyi, hogy ott szoftveres chat állítást bukod ha jól tudom, mert sidestone állítás van a fülesen, nem chatmix.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27191) F.B.I. válasza F.B.I. (#27190) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vagyis a hardverest, hülyeséget írok reggel.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27192) nomic


nomic
aktív tag

Sziasztok!

Van egy HyperX Cloud II-m, (Aquanál vásárolt), hát megadta magát 4 hónap után, előszőr kettétört a műanyag eleje, utána le is esett, végül az egész elengedte magát és így néz ki:

Szerintetek javítják ezt garanciában, vagy elküldenek "nem rendeltetésszerű használat" címszóval? Ha utóbbi, akkor mennyibe kerülne egy fejpánt csere?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#27193) F.B.I. válasza nomic (#27192) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ha tudsz angolul, akkor én írnék a gyártónak egy e-mail-t, számlával, fényképekkel mellékelve. Természetesen AQUA is utána.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27194) Deck válasza F.B.I. (#27183) üzenetére


Deck
titán

Igazából, mit számít az ohm szám? Hangerő? A Cloud Alpha PS4-en halk volt (kellett az ubs-s hangkártya) de PS5-nél nincs ilyen gond a hangerővel.

PS5

(#27195) zodo válasza nomic (#27192) üzenetére


zodo
nagyúr

Jaj ez nagyot kap(ha)ott. :Y

Arctis szériától félnek hogy jaj de törik.
(évekkel ezelőtt talán igaz volt de átdolgozták)
Az én 3-om 3 hónap múlva lesz 3 éves, napi 4 óra min. használat és jele sincs repedésnek/törésnek.

(#27196) F.B.I. válasza Deck (#27194) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen, hangerő, tömören, jack aljzaton, erősítő nélkül, minél kisebb legyen ha lehet. Bár akinek jó a füle, nem kell nagy hangerő. Fiam fele akkora hangerővel használja a Steelseries fejeseket, mint én. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27197) Deck válasza F.B.I. (#27196) üzenetére


Deck
titán

Köszi :R

PS5

(#27198) nomic válasza zodo (#27195) üzenetére


nomic
aktív tag

Az a "vicces", hogy bár elég balfasz vagyok, de ezt például le se ejtettem egyszer se. :DDD

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#27199) Sagittauros


Sagittauros
tag

Sziasztok!
(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? elsősorban játék
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 40-60 ezer Ft, ha nagyon megéri feljebb is megyek
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli? vezeték nélküli
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)? fül köré illeszkedő
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli? mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz? stereo agy jobb
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)? integrált hangkártya
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? bluetooth

Ezeket nézegettem: razer barracuda, barrucda x (2022), steelseries arctis nova 7X, logitech g735

(#27200) Ferko75HUN


Ferko75HUN
senior tag

Sziasztok, van egy SteelSeries Arctis Pro Wireless fülesem, aminek most járt le a garija decemberben. (2 éves)
Pár napja akksi csere után nagyon nehezen kapcsolt be, talán 5-10 perc után.
Azt hittem vmi anomália, de most megint totál off.
Találkozott már valaki hasonló problémával?

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.