Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27801) Szellem. válasza F.B.I. (#27800) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Megvan még, de tönkrement a potmétere és most már váltanék egy másik fülesre.
A fentiek nem jók? De szívesen veszek javaslatokat.

(#27802) F.B.I. válasza Szellem. (#27801) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az Alpha után mindegyik csalódás lesz. Egy kábelt is vehetsz hozzà, 2K körül van Aliról a gyári a maradék pénz meg mehet PC fejlesztésre. Ha mindenképpen választani kell, akkor Corsair.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27803) Szellem. válasza F.B.I. (#27802) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm. Miben lesznek csalódàs?
Ès mièrt épp a Corsair? Csak kèrdezem, mert kiestem a tèmából. :R

Alphan kívül màs opció vagy a HS80 jó?
Nèzegettem tesztek meg a piacot de nem nagyon talàltam màs lejetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#27804) F.B.I. válasza Szellem. (#27803) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vannak más megoldások is, akár egy jó sztereó füles és modmic de ezzel kapcsolatban a sztereó fejes csoportban tudnak segíteni.

Corsair, mert kiváló a szoftverük. Még Razer Blackshark is jó lenne de sok panaszt olvastam az anyagminőségre.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27805) Szellem. válasza F.B.I. (#27804) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Még egy utolsó kérdés: Az láttam, hallottam, hogy a hS80 mikrofonja zseniális.
Hangminősége milyen lehet? Jobb mint a G Pro X-é?

(#27806) Szellem. válasza F.B.I. (#27804) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Esetleg egy EPOS H6 Pro milyen választás lehet az Alpha uátán?

(#27807) F.B.I. válasza Szellem. (#27805) üzenetére


F.B.I.
veterán

Tesztet nézz, mert a zseniális mikrofon, az az első HS80 RGB wireless verzióra volt igaz, ettől függetlenül a többi is jó, Logitechétől jobb, bár sokat lehet növelni, állítani azon is.
Eposról teszt, mert itthon nincs nagy tapasztalat, a Sennheiser utódja, vagyis konkrétan az, amik régen, nagyon komoly sztereó fejesek voltak.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27808) Szellem. válasza F.B.I. (#27807) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Egyedül a HS80 RGB USB esetén a Hardware Canuks videót láttam, ahol a vezetékes és vezeték nélküli-ről is van teszet. Tesztelt a mikrofont és mind a kettőben ugyan az.baromi jó.

(#27809) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Srácok!

Lenne egy kérdésem, főleg annak, akinek van tapasztalata:
Két fülesen vacilálok már csak:
Corsair HS80 RGB Wireless
Steelseries Arctis NOVA 7

Melyik lehet jobb választás? Jó legyen fps-re (COD), és zenehallgatásra is. A mikrofon se legyen rossz, de nem ez a fő szempont, hanem a játék és zene.

(#27810) spleenszuru válasza Szellem. (#27809) üzenetére


spleenszuru
őstag

Arctis Nova 7P van nekem, PS5-höz vettem, de BT miatt minden máshoz is jó.
Imádom, PC-n állíthatod az enginet (EQ) hozzá, amit maga a füles jegyez meg, hosszú akku idő, baromi kényelmes, nem is érzem a fejemen.
Redditen lehet találni kifejezetten COD-hoz is EQ beállítást, illetve a SS discordon is posztolnak egyedi beállításokat, de én ott nem vagyok, nem tudom.
A virtuális térhangzás számomra eszméletlen, de persze a PS5 beállításai is segítenek ebben.

Sajnos mikivel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, nem használom.

Malaka!

(#27811) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Hosszas tanakodás, videós tesztek nézése és tesztek olvasása után végül egy
EPOS H6Pro-ra esett a választásom.
Az előző fejesem egy Cloud Alpha volt, ami sajnos tönkre ment és ennek kerestem a jack-es utódját.
EPOS H6PRO:
Maga a fejhallgató egy piszok minőségi darab, nem hiába Senheiser.
Minden részlete szépen igényesen ki van dolgozva.
A párnák külseje egy bőrszerű boritást kapott, de a füllel érintkező része inkább plüss szerű anyag. Nagyon jól illeszkedik, mivel nekem nagy a fejem, így abszolút jó mérete, és a kagylóba illeszkednek a füleim.
A hangzás az zseniális. Az EPOS az oldalán reklámozza a termék mellé a külső DAC-ot, nem véletlen. Ezt a fejest meg kell hajtani. Mivel nekem egy erős hangkártyám van erősítővel, így ez teljesül, tehát nem kellett külső DAC. Tökéletesek a magas, közepes és a mély, basszus hangok. Nem torzítanak, kellően jól lehet hallani mindent. Zseniális zenehallgatási élmény, de értelemszerűen minden stílusú zenének más hangszín kell. Ezt egy jó EQ-ban lehet állítani.
Játékban gyönyörűen lehet hallani térben, mi hol történik. Egyszerűen zseniális.
A mikrofonja egy külön mise. Maga a kialakítás, hogy le illetve feljhajtható vagy igény szerint le is szedhető egy frankó megoldás. A mikrofon helyére pedig beilleszthető egy takaró lemez.
A mikrofon hangja pedig zseniális. Nem kell sem erősíteni, nem gyengíteni rajta.
Nekem tökéletes hangot vesz fel.
A fejes kábele szövött borítású, de piszok igényes darab.

Én abszolút meg vagyok elégedve ezzel a fejhallgatóval. Alpha után egy nagyobb miniségi ugrás, pedig az Alpha nagy kedvencem volt.
Bátran javasolom mindenkinek, aki tervez fejhallgatót venni. :R

(#27812) F.B.I. válasza Szellem. (#27811) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönjük a tesztet! Ezek szerint, nem kell csalódnunk azon gyártókban, akik évtizedek óta, ezzel foglalkoznak. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27813) nemlehet


nemlehet
őstag

Nagyon nézegetem az Arctis Nova-kat, de igazából fogalmam sincs hogy mi a különbség köztük. Valaki esetleg össze tudja foglalni röviden hogy kb mi a különbség közöttük vagy ha van valami cikk vagy YT videó bármilyen nyelven az is jó.
Őszintén szólva az adatlapok hasonlítgatásától nem lettem okosabb :D

Alapvetően egy Razer Kraken USB-t cserélnék mert kb lebomlott már a fejemről 4 év alatt és szeretnék valami elfogadható mikrofonos jó hangminőségű vezeték nélküli headsetet. A BT lenne a legjobb, mert van pár eszköz a házban amihez használnám, ezért is nézegetem a Nova-kat.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#27814) hibavissza


hibavissza
veterán

Üdv, vezeték nélküli gémer fejhallgatót keresek. Ajándékba szánom. Vezetékmentesben van olyan típus ami ajánlható kompetitív multiplayer játékosnak? 100 ezer forintig bezáróan. Esetleg ez? [link]

[ Szerkesztve ]

(#27815) F.B.I. válasza nemlehet (#27813) üzenetére


F.B.I.
veterán

PC-hez, Nova 7, PS5, Nova 7P, xbox pedig csak 7X-el múködik.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27816) F.B.I. válasza hibavissza (#27814) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen, főleg ha PC-hez kell.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27817) hibavissza válasza F.B.I. (#27816) üzenetére


hibavissza
veterán

Igen, PC. Köszi!

(#27818) M4T4D0R


M4T4D0R
tag

Sziasztok!

Anno vettem egy HyperX Cloud 2-t, de annyira brutálisan jól szól, hogy vettem belőle még 1 et. Amit azóta barátnőmnek adtam.
Sajnos már eléggé szét van menve mert széthasználtam, mállik mindenhonnan minden.

Tudnátok ugyanennyire jó fejhallgatót ajánlani? Fontos lenne, hogy nagyobb legyen benne a mély mint az eddigibe.

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék, film, zene
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
40.000
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezeték nélküli.
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Circumaural
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos.
(6) Milyen hangzást vársz?
Stereo
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Jack / USB.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Nincs.

Előre is köszönöm! :)

(#27819) Deck válasza M4T4D0R (#27818) üzenetére


Deck
titán

Az Alpha pont ebben jobb :D

PS5

(#27820) BioNiCMaN válasza M4T4D0R (#27818) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Miért nem cseréled a málló részeket?

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#27821) M4T4D0R válasza Deck (#27819) üzenetére


M4T4D0R
tag

80e ft azé sok :D

(#27822) M4T4D0R válasza BioNiCMaN (#27820) üzenetére


M4T4D0R
tag

Felül is mállik, gondolom azt nem lehet cserélni.
Meg már amúgyis régi, simán meghalhat.

(#27823) BioNiCMaN válasza M4T4D0R (#27822) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Van arra is megoldás. ;)

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#27824) Gzula[HUN] válasza M4T4D0R (#27822) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Mint, ahogy előttem is linkelték, tudsz rá különféle cipzáras meg patentos fejpántot venni. Haladók - saját felelősségre :D - ki tudják cserélni. Nem is annyira "kókány megoldásként" meg le tudod róla kapargatni a fölös szutykot, és utána egész elfogadható eredmény érhet. Rendesz még rá egy pár új párnát, és kész.

Vezeték nélküliben meg szerintem készülj fel, nem biztos, hogy 40ezerbe jobb hang fog beleférni. A Hyperx Cloud vonal elég magasra emelte a tétet.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#27825) M4T4D0R válasza Gzula[HUN] (#27824) üzenetére


M4T4D0R
tag

Köszönöm urak. :R
Én maradok továbbra is az új fejhallgató vásárlása mellett. :D

Logitech G PRO X Wireless
Esetleg ez mennyire lehet jó?
Esportolók ilyet használnak.

Nemtudom zenére mennyi re lehet jó.

(#27826) Gzula[HUN] válasza M4T4D0R (#27825) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Vezetékes változatát hallottam pár percig. Nem tűnt rossznak. Gondolom nagyjából ugyanaz lehet, csak kanóc nélkül.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#27827) ahorvath95


ahorvath95
csendes tag

Sziasztok,

A segítségetek szeretném kérni vásárlással kapcsolatban, totál laikusként.

PC-hez kellene nekem egy vezetékes mikrofonos fejhallgató, főleg COD-hoz, a keret ~25 000, circumaural. Hangzás sztereo / virtual 7.1 és alaplapi hangkártyához.
Az elképzelés egy "normál" füles, amiben élvezhető a játék. (Karácsonyra kaptam feleségemtől egy thrustmaster air force fülest, vittem vissz azonnal mert gagyi a hangzása) A lényeg számomra az lenne, hogy a robbanásnak robbanás hangja legyen, ne pukkanás doboz hang nélkül..
Ill. előlapi panelre használnám ahol van USB és jack is. Kérdés, hogy ez silányabb hangzást ad-e mint a hátlapi csatlakozó jack esetében? A legtöbbször adott 1,3m kábel rövid ahhoz, hogy hátul csatlakoztassam. Viszonyításképp, jelenleg egy spirit of gamer elite H70 fülesem van ami kiszolgálja az igényeim a hangzás világában

Kinéztem párat (razer szerelem van nálam, de bármi mást elfogadok ami jó, összefoglalóbol a cloud stinger is szóba jöhet). Ahogy olvastam USB-vel jobban járok helyzetemben, de kíváncsiságból a jackeset is belinkeltem.

Razer Kraken Gaming [link] (jack)
Razer Kraken V3 X Gaming [link] (USB)
Razer Blackshark V2 X Gaming [link] (jack
Razer Blackshark V2 X Gaming [link] (USB)
HyperX Cloud Stinger

Kicsit hosszúra sikerült, de minden benne van :)
köszi előre is!

(#27828) nemlehet válasza ahorvath95 (#27827) üzenetére


nemlehet
őstag

Nekem Krakenem van és sajnos elég hamar ripityára tört pedig vigyáztam rá. Felül is eltört a pántja meg ott is ahol állítani lehet. A hangja, mikrofonja amúgy (szerintem mint egyszeri gamer) kiváló, bár elég bass heavy.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#27829) F.B.I. válasza ahorvath95 (#27827) üzenetére


F.B.I.
veterán

Inkább Corsair HS65. Sajnos a Razer, hiába jó kis cucc lett, sok törésről számolnak be. Nagyon jó lett a Corsair fejese ar-értékben, szoftvere is korrekt és nem egy tejfölös doboz műanyag érzés. Bár már kicsit meghaladja a keretedet.
Vagy az örökfavorit Hyperx Cloud 2, konzolvilágnál most korrekt áron.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27830) BioNiCMaN válasza F.B.I. (#27829) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

(Én hülye miért nem vettem még egyet 20-ért 1 hónapja? :W )

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#27831) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Mi a különbség a SteelSeries Arctis Nova és a SteelSeries Nova között?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#27832) F.B.I. válasza Petreszku (#27831) üzenetére


F.B.I.
veterán

Semmi. Az Arctis a régebbi termékeket foglalja magában, a NOVA az újabbakat. Annyi, hogy ahol nem szerepel a NOVA szó, az a régebbi termék.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27833) BioNiCMaN válasza F.B.I. (#27832) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nem biztos, hogy ezt akartad írni. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#27834) F.B.I. válasza BioNiCMaN (#27833) üzenetére


F.B.I.
veterán

Lehet, hogy nem, meló közben írok, írás közben. A lényeg: Nova vagy Arctis Nova ugyanaz. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27835) Petreszku válasza F.B.I. (#27832) üzenetére


Petreszku
senior tag

Értem. Köszönöm szépen a választ. :R

(#27836) M4T4D0R


M4T4D0R
tag

Akkor ha jól értem Cloud Alpha Wireless en kívül más vezetéknélküli aminek jó a basszusa és szépen tisztán szól nincs? :F

(#27837) F.B.I. válasza M4T4D0R (#27836) üzenetére


F.B.I.
veterán

Miért ne lenne? Mindennek van basszusa, be kell állítani, de mindenkinek más a basszus mennyisége, mert mindenkinek más a jó.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27838) nyozo


nyozo
aktív tag

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?

Leginkább játék, de néha zene hallgatás is.

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?

25.000Ft

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?

Ha van ennyiért valami normális vezeték nélküli akkor inkább azt preferálnám.

(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?

Circumaural.

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?

Mikrofonos.

(6) Milyen hangzást vársz?

Gondolom ebben az árkategóriában csak Stereo meg Virtual 7.1 van.

(7) Milyen csatlakozású legyen?

USB.

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?

Integrált hangkártya.

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?

Fekete szín lenne a legjobb, ha van rajta RGB vagy bármilyen világítás azt nem vetem meg.

Jelenleg egy Spirit Of Gamer Elite H70 (MIC-EH70) használok, idén már 6 éves lesz, eddig tökéletesen kiszolgálta az igényeimet viszont kezd haldokolni a kábele néha nem szól az egyik oldala, így lecserélném.

Amiket én néztem:

Havit H2002G
Thermaltake eSports Cronos Riing RGB 7.1
Thermaltake eSports SHOCK 3D 7.1
Hama uRage Soundz 900 DAC Gaming headset
Edifier HECATE G30S gaming
Hama uRage SoundZ 710 7.1

Sajnos én ebben az árban csak 2db-ot találtam ami vezeték nélküli és talán megfelelő is lenne, a többi az mind vezetékes, szerintetek ezek közül melyik lenne a legjobb választás, vagy esetleg tudnátok valami másikat ajánlani ami még jobb lenne?

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#27839) Gzula[HUN] válasza nyozo (#27838) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Állítólag az Mpow BH415 Air 2.4G Wireless Gaming Headset elég jó az áráért.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#27840) F.B.I. válasza Gzula[HUN] (#27839) üzenetére


F.B.I.
veterán

#MPOW AIR#
Éppen ma teszteltem Windows 10 alatt, Windows Sonic virtuális hangzással, fejesen hangerő teljesen feltekerve.

A tesztelés YouTube prémium kiváló minőség és YouTube Music, főleg basszus lényegű számok, trance, Megadeth….30 felé nem tudtam tekerni a hangerőt, mert már fájdalom volt!!!! Brutálisan jól szólt, a basszus nem torzított. Ahol már torzít, azt a hangerőt a fülem már nem bírja. Mikrofon teszt holnap Discordon. Annyi hátránya, hogy mikrofon nem eltávolítható de 30 méterre a géptől simán szólt. Szóval részemről eddig best buy. :K Bár én 10K körül vettem akcióban postával.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27841) F.B.I. válasza F.B.I. (#27840) üzenetére


F.B.I.
veterán

Discord teszt megvolt, kristálytiszta minőségű a mikrofon. :C

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27842) M4T4D0R


M4T4D0R
tag

Üdv újra!

Olvastam rengeteget és az az igazság csak jobban összezavarodtam. :D
Szóval elvileg amik jó fejhallgatók az a HyperX Cloud II, III, Alpha, Razer Blackshark V2 Pro, SS Nova 7 a fórum alapján.
Nos visszaolvastam elég sokat de hol az egyiket ajánlanátok, hol a másikat.
Egyszer azt olvastam a Cloud III visszalépés a II höz képest, majd később azt, hogy mennyire brutál jó a Cloud III. Majd, hogy a HP megvette a HyperX-et és emiatt mégsem jók már az újak.
YouTube on szintén hol ezt dícsérik hol azt.
Teljes káosz. :DD

Igazából ami fő szempont lenne számomra, hogy tisztán, szépen szóljon, és legyen benne mély rendesen.
Fontos lenne még a kényelem és a tartósság is.
És fontos, hogy wireless legyen.
Emiatt inkább az Alpha-hoz ragaszkodnék.

Ha a pénz nem számít mi lenne a rangsor? 1.Alpha 2. Blackshark v2 Pro 3. Cloud II?

(#27843) Pro!Petya válasza M4T4D0R (#27842) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"Ha a pénz nem számít mi lenne a rangsor?"

Audeze Maxwell :D

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#27844) F.B.I. válasza M4T4D0R (#27842) üzenetére


F.B.I.
veterán

A Cloud 3 estében a vezetékes verzió lett gyenge, a wireless verzióval nincs ilyen probléma.

Egyébként
: Audeze Maxwell.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27845) itroh válasza F.B.I. (#27840) üzenetére


itroh
tag

+1 az mpow-nak, totál bestbuy (persze az akciós áron)

[ Szerkesztve ]

(#27846) Magicrat


Magicrat
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani esetleg egy csalódásmentes, MO-n is beszerezhető, felpróbálható bestbuy-t alsó árkategóriában?
Olyan 10, max 15 körülre gondolnék.

Köszi
Mr

(#27847) Land


Land
veterán

Üdv!
Nekem jelenleg egy HyperX Cloud Flight wireless fejesem van, melyet 2019-ben vettem.
Előtte egy Sound Blaster Z hangkártyával egy jackes Hyperx Cloud I-et használtam. Igazság szerint a Z-ben beépített fejhallgató erősítő van és jobban szólt a Cloud I, mint a jelenlegi Flight, de én a szabadság mellett döntöttem, kényelmesebb a kábel nélküliség. A fórumon akkoriban többen írták, hogy Sound Blaster Z+ Cloud I hangminőség wirelessben igencsak zsebbe nyúlós áron van, már ha létezik-e egyáltalán olyan wireless fejes, mely hozza egy közepes/jobb jackes fejes hangminőségét.

2 verzió között agyalok most:

1.Jelentősen jobb hangminőségű, jobb programmal rendelkező, picit jobb mikrofonos, jobb anyagminőségű wireless fejesre váltás. Egy Flight után melyik árkategória hozná el a minőségbeli ugrást? Tesztek ezeket a fejhallgatókat hozzák ki győztesként:
SteelSeries Arctis Nova 7
Logitech G535 LIGHTSPEED Wireless
Corsair HS80 RGB
Corsair Virtuoso RGB Carbon
HyperX Cloud III Wireless
HyperX Cloud Alpha Wireless
(A drága győzteseket szándékosan fel sem sorolom)

2. Venni újonnan vagy használtan 20 ezer Ft körül egy jackes gamer fejhallgatót a Flight mellé, mely remélhetőleg a SB Z-vel kb. úgy fog szólni, mint egy 50-60 ezer Ft-os wireless fejes.
Végtelen a kínálat ennyiért:
ASUS ROG Delta Core
HP HyperX Cloud III (használtan van ennyiért?)
HP HyperX Cloud Alpha
HP HyperX Cloud Alpha S
HP HyperX Cloud Core 7.1
Logitech G PRO X (használtan van ennyiért?)
Logitech Astro A10
SteelSeries Arctis Nova 1
Valamelyik Sennheiser EPOS

Stb stb. Ezek között van legjobb vétel, mely simán veri a régi Cloud I hangminőségét és esetleg lepipálja egy 50-60 ezer Ft-os wireless fejes szintjét?

Köszönöm!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#27848) F.B.I. válasza Magicrat (#27846) üzenetére


F.B.I.
veterán

15K? Hyperx.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27849) F.B.I. válasza Land (#27847) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szerintem az Alpha teljesen jó ha meg tudod fogni 20-25K környékén. Tehát verzió 2.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27850) Land válasza F.B.I. (#27849) üzenetére


Land
veterán

Tehát ez.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.