Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27051) fornettisuti válasza pigsty (#27049) üzenetére


fornettisuti
veterán

Sennheiser/EPOS, ahol szétnéznék supportos beszélgetős fejesért.
(Bár 10k-ért nem tudom mit kapnál, silány minőséget valószínűleg.)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27052) Gzula[HUN] válasza pigsty (#27049) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

OneOdio Pro-G. Zajszűrés azért nem lesz tökéletes, meg azért egy Sennheiser HD600-as szintű hangzást se várj.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#27053) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv, cseréltem az arctis 7emet egy kaira pro wireless-re, kérdésem, tudja e a bárki, hogy lehet win10en működésre bírni a razer audio app-ot (ott szeretném bluetooth használni, wireless pedig a ps5-ön)?

nem is értem, hogy mi a pöcsért nincs egy windózos verziója.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#27054) pigsty válasza F.B.I. (#27050) üzenetére


pigsty
aktív tag

Köszi, hát nem tudom, 15-20k-ért mit tudnék kapni, [remélem jó topicba írtam ezzel]

eredetileg egy 2500HUF körüli vacak Geniussal dobtak meg, :F mondván, ne akarjak extrát.... :W igen,gondolkozom szakmai továbbképzésen, és esetleg váltáson :P

nem kell nagyon HD hangzás, tudom,sok kompromisszum van, örülök, egyáltalán ráálltak, cégesen vesznek valamit, hisz munkaeszköz, ő érdekük is a hatékonyabb munka.

Az a canyon bejött az illetőnek,kényelmes is, sokat meetingel online.csak nem tudom,abból jackes melyik modellnek felel meg.

Mikrofonnál nem kell extra zajszűrés, csak közel legyen szájhoz, halljon ügyfél, ne úgy, mint egy kábelen lógos headsetes mikrofonnál,aminél felét nem hallják....

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#27055) pigsty válasza Gzula[HUN] (#27052) üzenetére


pigsty
aktív tag

köszi,megnézem ezt is.
nem ragaszkodom márkához, jackes változatban talán ez jó lenne?
CANYON CND-SGHS5A [link]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#27056) zodo válasza LÁZ (#27053) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem nézted meg mit veszel?
nem is értem, hogy mi a pöcsért nincs egy windózos verziója.
Gondolom mert App amik telefonon futnak.

Használati vagy gyártó oldal általában segít.
pl.: How to use the Razer Headset Pairing Utility

(#27057) LÁZ válasza zodo (#27056) üzenetére


LÁZ
addikt

de néztem mit veszek, csak azt nem gondoltam hogy mindenféle emulátor kellene ahhoz, hogy a win10en menjen egy app, az már csak hab a tortán, hogy 2 emulátort is próbáltam, és egyik sem hajlandó elindítani, miután letöltötte :DDD

ps. a pairinggel nincs baj, csak a razer audió a bibi, de majdcsak kiköpi az internet a tutit ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#27058) zodo válasza LÁZ (#27057) üzenetére


zodo
nagyúr

Az elég problémás eset, App-ot tenni Pc-re.

Razer Audio App
Megjegyzésében az áll hogy ennek használatakor a mobil eszközödön kizárólag Bluetooth használj!

Emulátor :Y mert nincs gyári szoftver? :U
Szerintem a Razer Synapse 3 kell neked pc-hez.

(#27059) Gzula[HUN] válasza pigsty (#27055) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nem ismerem a Canyon márka egyik típusát sem.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#27060) mrdreamer


mrdreamer
csendes tag

Acer Predator Galea 350 - ZAJ
Sziasztok!
Fenti fejhallgatóm USB-vel csatlakoztatva elég gyakran hangosan elkezd fehér zajt produkálni játékok közben. Keresgéltem már megoldási javaslatokat, de nem találtam semmit. Van akinél volt hasonló probléma?

(#27061) Mondeo26


Mondeo26
csendes újonc

Sziasztok! Olyan vezetékes mikrofonos fejhallgatót szeretnék venni, ami 1-2 év után nem megy tönkre..

Akárhogy vigyázok rájuk minden fejhallgatómnak az a vége hogy vagy a baloldala, vagy a jobb oldala hallgat el egy idő után.

Olyan fejhallgatót keresek amelyiknél ez a probléma nem jelentkezik 1-2 év után.

Köszönöm.

(#27062) F.B.I. válasza Mondeo26 (#27061) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hyperx Cloud fülesek.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27063) fornettisuti válasza Mondeo26 (#27061) üzenetére


fornettisuti
veterán

Sennheiser-EPOS
Logi

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27064) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni sztereó - néha komolyzene/7.1 fejhallgató vásárlásához.
Eddig kipróbáltam
Logitech g432 ami nem nyerte meg a tetszésemet. Leghalkabb azonos hangerőn a másik kettőhöz képest. Bass +2-3 fölött már gerjed. A virtuál 7.1 szabályzása viszont nagyon okos ötlet.
Acer Galea 350 meglepően jól szól a 3 előre programozott EQ. Sztereó jó, virtuális 7.1 nem az igazi, brutális hangerővel bír.
Creative sxfi gamer sztereóban kétségbeejtő, a szoftveres ficsöröknek hála játék alatt jön minden, basszus már már fajdalmas gyári EQ profilok alatt.

Usb, 3.5mm fejes is jöhet, ha tud 7.1-et. 50k-nál többet, csak ha meg is csinálnak.
Nem tudom mennyire valós az az igény, hogy jó sztereó és 7.1 hangzást is tudjon, esetleg szoftveresen tudjam állítani virtuális 7.1-et, mint a Logitechnél.
Ha szükséges, vásárolok külső, belső hangkártyát, egy 2.0 hangfal is tervben van, mondjuk azt alaplai optikai kimenetről hajtanám.

[ Szerkesztve ]

(#27065) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Szeretnék ajánlatokat kérni, az alábbiak szerint:
1. Játék, kis film
2. Max 70e
3. Vezetékes
4. Fül köré
5. Mikrofonos
6. 7.1, real vagy virtuális, az igazából mindegy. Ha 5.1 dönt az árról, az is jó
7. USB, de Jack sem akadály
8. ROG SupremeFX 7.1, S1220A Codec (integrált - ROG B550-F)
9. Ne legyen rózsaszín/narancs/piros/citrom :) Ne nyomja szét a fejem. Az sem lenne gond, ha lehetne külön vásárolni hozzá alkatrészeket, pl. fülpárna.

Megj.:
Referenciaként írom, hogy egy Trust GXT 354 Creon 7.1-em van most, amivel igazából elégedettek vagyunk, de szintet lépnék valami komolyabb irányba.
Jelenleg használom a lapom általi Sonic Studio 3-at, ami tetszik, csodát képes művelni, de nem gond, ha ezt "kiüthetem" valami füles jellegéből adódó kiváló hangzással.
Sógorjelölt most kapott tőlünk egy Epos H6 PRO OPEN-t, nagy vágya volt, és elvileg brutál jól is szól. Én magam még nem hallgattam. 63e volt.
Az tényleg olyan jó füles? Ajánlottak között nincs, designra nagyon bejön nekem is.
A 30e feletti ajánlott listából elég kevés elérhető, vagy túlesik a keretemen.

Köszönöm előre is.

Malaka!

(#27066) Shinjike87


Shinjike87
aktív tag

Sziasztok, biztosan nem mindenki van otthon ebben, de hátha valakinek olyan fejhallgatója van referenciaként, mint ami nekem megfelelő lenne. A legfontosabb a jó mikrofon.

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játékra.
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
20-25e Ft között
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezeték nélkülit szeretnék, de nem járkálnék vele máshol, csak a gép mellett használom.
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Fül köré illeszkedő.
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonosat. Nagyon fontos, hogy jó legyen a beszéd miatt.
(6) Milyen hangzást vársz?
Sztereo hangzás (még 40e Ft környékén sincs jó surround hangzás, ahogy olvasom).
(7) Milyen csatlakozású legyen?
USB / BT
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya.
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Mindegy.

Jelenleg egy 6000 Ft-os vezetékes Genesis Argon 200 van, tehát úgy gondolom nem lehet nehéz megugrani ezt. :D

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#27067) malystryx


malystryx
senior tag

Sziasztok!

Reményeim szerint tudtok nekem segíteni. :R

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Elsősorban játék, max egy órát szoktam zenét hallgatni utána, de nem mindig.
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
~50-100k között, de ha alatta is van, szívesen megnéznék bármilyen ajánlatot.
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Mindenképpen vezetékes.
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Circumaural.
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos, a társak panaszkodnak a jelenlegire, ami halk és ingadozó. Egyszer halk, egyszer hangosabb.
(6) Milyen hangzást vársz?
Sosem volt még 7.1-es, de nagyon kipróbálnám. :B Nagyon szeretem a jó basszust, zenéből inkább metált hallgatok.
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Inkább jack, reménykedem benne, hogy a lentebb található infók alapján tudtok használható hangkártyát is ajánlani. :R Vagy ami kell hozzá.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Ez nálam a nagyon szűk keresztmetszet. Van ugyan DAC-om, de régi és sajna a mikrofon része nem jó (SoundBlaster X-FI HD), így azt a külső hangszórókkal használom, valamint hozzá van egy szintén régebbi AudioTechnika fejhallgató ATH-AD700X (nyitott, circumaural) de ez csak zenére van.
A játékra használt fejhallgatóm sajna az alaplapit kényszerű használni, 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC1220 Audio Codec). (Asrock X570 steel legend) Játék közben nem panaszkodom, de nyilván tudjátok, hogy egy alaplapi sosem az igazi. :N
A játékra használt fejhallgatóm pedig egy HyperX Cloud Alpha Blackout. Anyaghasználatban és minőségben sem tetszett meg.. Azt is csodálom hogy még nem szakadt szét a párna rész. :DDD A fiamnak vettem egy SteelSeries 3-ast kb. 1 éve, arra azt mondom hogy a párna minősége és az anyaghasználat mérföldekkel jobb, és a headset is.
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Nem ragaszkodom a csilli-villi színekhez, rgb, stb. de feketének örülnék. (szürke, esetleg kék még jó lehet)

Megjegyzés: Minden megoldás érdekel, akár DAC vagy hangkártya vétel, akár új füles, de szeretnék minőségben egy picit előre lépni, és érdekelne a 7.1-es hangzás is.

Köszönöm előre is, :R

(#27068) spleenszuru válasza spleenszuru (#27065) üzenetére


spleenszuru
őstag

Kinéztem pár konkrét példányt, mit gondoltok ezekről?

HP HyperX Cloud Revolver 7.1 (HHSR1-AH-GM/G)
SteelSeries Arctis Nova 7 (61553) - BT-s
Sennheiser EPOS H6 PRO (closed/open)
Logitech G935 (981-000744)
JBL Quantum ONE
Corsair HS65 SURROUND (CA-9011270/71-EU)

A Corsairral kapcsolatban olvastam mikrofon ki/bekapcsolási gondokat pár helyen.
Az Arctis Nova BT-s, kicsit tartok tőle emiatt, viszont elég sok helyen TOP1.
Nem az a bajom, hogy BT-s, hanem hogy ha páromnál lenne, nem figyelne a min. 20% akku szintre, amitől falnak megyek. :DDD
SteelSeriesben van hasonló/ugyanolyan tudású, de vezetékes?

Malaka!

(#27069) zodo válasza spleenszuru (#27068) üzenetére


zodo
nagyúr

Steelseries vezetékesnél el kell dönteni hogy 3.5mm jack vagy Usb csatlakozású legyen.
Előbbi könnyebben csatlakoztathatod külső hangkártyához/dac-hoz míg utóbbi adja az rgb, gyári szoftver támogatás.

Nova 1
Arctis Prime
Arctis 3

vagy

Nova 3
Arctis 5

(#27070) MikaVejneGI válasza spleenszuru (#27068) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

A Steelseries Nova 7 NEM CSAK BT-s!!! BT-t használd mobilhoz!
A fülesen 2 kapcsoló van a 2.4ghz -ZÖLD ledes , a BT-KÉK ledes visszajelzővel rendelkezik , jah és külön kapcsolós a két tech.
Az aksija pedig nálam a vásárlás után 1 héttel let először feltöltve! Arra is van ám ledes vissza jelzés , Ződ - faxa , Sárga - OK ,Piros -töccsé fel!
Van hozzá jack csati is (konzolhoz) fura mód nincs osztó kábel PC-hez , azt venni kell külön.

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#27071) spleenszuru válasza MikaVejneGI (#27070) üzenetére


spleenszuru
őstag

És tényleg... Osztó alatt azt érted, hogy nincs rózsaszín a mikrofonnak?

"Box content:
3.5mm to 3.5mm Audio Cable - 5 pole to 4 pole"

Köszi, és neked is #27069zodo.

Malaka!

(#27072) MikaVejneGI válasza spleenszuru (#27071) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Szia.
Igen.
Azt valamiért csak külön veheted meg.
Ami a csomag tartalma az csak konzolhoz használható (ezt dugod a kontrollerbe)

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#27073) zodo válasza MikaVejneGI (#27072) üzenetére


zodo
nagyúr

5 pin-es vége az nem a mikrofon?
4 pin-nél a kábel felöli első osztás a mikrofon, úgy tudom az 5-nél is így van.

(#27074) MikaVejneGI válasza zodo (#27073) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Hát ebben nem vagyok otthon , az biztos, se hang , se beszéd nem volt ha pc-re dugtam a 3.5 es kábelt(kiprobáltam). Viszont a HyperX elosztó kábelével tökéletesen ment.

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#27075) XharX


XharX
aktív tag

Sziasztok!

A steelseries termékei között vacilálok most kissé, ezekkel lenne néhány kérdésem.
Elsőre egy Nova 7-et néztem, viszont azzal lenne egy kérdésem. Ugye egy dongle van hozzá, szóval amikor nem a PC-n használom, hanem a PS5-re kötném, akkor PC-ből ki kell húzni és bedugni a PS-be. Ez ennyivel működne is, nem kell ilyenkor ugye párosítani, az előzetes beállításaim is meglesznek mindkét platformon?
Pont emiatt néztem a Nova Pro vezetékest is ki, ott a gamedac ezt könnyen orvosolja, meg gondolom a hangja is jobb mint a 7-nek. Annyira a vezetéknélküli dolog nem fontos, a 7-nél is csak a BT érdekelt volna, kiváltani a HO fejesem. A Pro wireless az már nem éri meg nekem. A vezetékes Pro-nál még kérdés, hogy ha az xbox verziót venném, akkor az xbox csatlakozóba menne a PC, a másikba a PS. Azt írtak redditten, hogy ilyenkor a PC mint Xbox controller látszik. Ez jelentene bármi negatívat?


Ezenkívül amit még néztem, hogy a régi Arctis Pro + Gamedac kombót is le lehet vadászni egész jó áron használtan. Kicserélve a párnákat, pántot, még úgyis megérné az árát.
Ez így esetleg érdemi alternatíva, vagy ezeket még felejtsem el?
Köszönöm! :R

(#27076) MikaVejneGI válasza XharX (#27075) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Hali.
1. Használhatod kábelesen PC-n , és , vagy PS5ön.
2. Vehetsz hozzá jó pénzé plusz dungiet.
3. Mivel PC-n a GG szoftverével beállítod a fülest menti a memóriájába , Ps5 ön is ezek a beáálitások lesznek érvényesek. Még a Nova 7P is igy müködik , kivéve , hogy a sidetone gomb aktiv a 7P verziónál , mig a Nova 7 esen nem azt ugyis Pc-n állitod.(Tapasztalatom alapján kis mértékben müködik a Nova 7 en.).

Jaj elfelejtettem. Csak dungis módban lehet a fülest testre szabni!! (Már a Nova 7-ket)

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#27077) spleenszuru válasza MikaVejneGI (#27076) üzenetére


spleenszuru
őstag

Szia!

Amúgy, hozza a Nova 7 azt a hypeot, amit kap? Pár listán nézegetve top1 helyen van, gamingre legalábbis.
Kényelmes, minden hang a helyén van?
Amiatt a vékonynak tűnő állítható fejpánt/szíj miatt, kicsit félek tőle, hogy nyomni fogja a fejem tetejét.

Malaka!

(#27078) MikaVejneGI válasza spleenszuru (#27077) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Szia.
A válasz nem egyértelmű.
A Nova a legújabb fejlesztés. 2 rendszerű (BT,wireless) használható PC-n,Konzolon,utcán mobilhoz).
Hangzás,zajszürés,kényelem,aku élettartam miatt az egyszeri felhasználónak t ö k é l e t e s .
DE
Az Artic 7P+ Artic Pro sorozatnál nem jobb!

Alternativa:

Razer Barracuda X (2022)

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#27079) spleenszuru válasza MikaVejneGI (#27078) üzenetére


spleenszuru
őstag

Köszi.
Érdekes, mert a 7P+, és az Arctis Pro is so-so árban.

Amúgy a listámon van az Arctis Pro is, mert az is tetszik, és valamiért biztonságosabbnak éreznék egy vezetékest.
A 7P+-ról nem is hallottam eddig.
Tehát mindkettő elveri a Nova 7-et?

Malaka!

(#27080) F.B.I. válasza spleenszuru (#27077) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hozza a hangminőséget (konzolon szoftver nélkül is) de mondjuk Atmos-al, nagyon komoly kis térhangzást tud.

A pánt kényelme kérdéses (nagy fejem van) de semmivel nem kényelmetlen Eb-n, mint egy Hyperx és itt legalább nem kell forrasztani ha a szivacs megadja magát, hogy cserélni tudd.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27081) taknyí válasza spleenszuru (#27077) üzenetére


taknyí
senior tag

Ne felj, beallitod kenyelmesre, nem fogja nyomni. 3-ast hasznalok, mintha nem is lenne a fejemen a parna meg olyan puha, en meg ilyennel nem is talalkoztam. Ja es tokeletesen korbeoleli a fulet. :K

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#27082) F.B.I. válasza taknyí (#27081) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nekem 3 hónap után kicsit húzni kellett már a pánton, mert a párna megcsúszott és nyomta a fülcimpa felső részét de tényleg nagy fejem van.

Viszont ez a síszemüveg pánt nagyon jó megoldás, fiamnak rendeltünk rá mintával rajzoltat, valami 2000,-Ft volt Aliról.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27083) spleenszuru válasza F.B.I. (#27082) üzenetére


spleenszuru
őstag

Fülpárnát nem igazán látok Mo-n, hogy rendelhető a Nova 7-hez, de lehet csak balf. vagyok.
A hivatalos oldalon meg nem gyengén borsos az ára. Bár, így hogy (mű)bőr nélküli, valszeg hamarabb tönkremegy az egész füles, mint a párna, vagy nem?

Malaka!

(#27084) F.B.I. válasza spleenszuru (#27083) üzenetére


F.B.I.
veterán

Elég jól birja a párna de kintről kell rendelni, Aliexpress. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27085) pigsty válasza Gzula[HUN] (#27052) üzenetére


pigsty
aktív tag

Hi, még mindig pending a dolog,
OneOdiot javasoltad, nos

ha munkaeszközként vennék, már a 10e HUF is túl sok a cégnek,

utánaolvastam, és sokan lehúzzák ezt a headsetet, dicsérik a hangot, de rossz a mikrofon kialakítás, hamar elromlik sokaknál, és kényelmetlennek írják le nagyobb fülűeknél, és sok anyagfáradást is írtak, hm lehet, mégis egy Canyont javaslok.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#27086) spleenszuru válasza F.B.I. (#27082) üzenetére


spleenszuru
őstag

A ki-be tolható mikrofonnal mizu?
Azt olvasom/nézem még egy gyenge pontjának.

Malaka!

(#27087) F.B.I. válasza spleenszuru (#27086) üzenetére


F.B.I.
veterán

Passz.
Fiam állandóan betolva használja én meg állandóan kihúzva (nagy fej :DDD ), soha nem húzgáljuk, lehet azért jó nálunk mindhárom Steel mikrofonja. :K :DD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27088) saen válasza spleenszuru (#27086) üzenetére


saen
veterán

Nekem anno hamarabb eltörött a pánt (Steelseries 9H), mint mielőtt a mikrofonnak bármilyen baja lett volna. Állandóan huzogattam pedig.

(#27089) XharX válasza MikaVejneGI (#27076) üzenetére


XharX
aktív tag

Köszi szépen a választ. Egyre inkább szimpatikus a 7P, viszont még egy kérdés. Most épp out of stock, de lehet tényleg plusz 1 transmitter lesz a megoldás, de addig is, ha épp nem PC-n használom, kihúzom és bedugom a PS-be a transmittert és ennyi? Ilyenkor egyből felismeri majd minden gond nélkül?
Ez valószínűleg nagyon hülye kérdés, de eddig csak vezetékes fejest használtam még.

(#27090) Shinjike87 válasza Shinjike87 (#27066) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Szarra se jók ezek a topikok.

(#27091) zodo válasza spleenszuru (#27083) üzenetére


zodo
nagyúr

Az azért érdekes hogy a headset ára nem zavar de pár ezres fülpárnáé meg igen.
Arctis 3 gyári AirWeave párnája 2,5 éve van fent napi min. 2 de van hogy 6-8 órát és semmi baja.
Biztos nem megy szét egy hamar mert igen minőségi cucc, ellenben a kínai webshopok vackaival.

Mikrofonnal mi lenne?
Kihúzod aztán vissza tolód.
Természetesen vannak akik bármit tönkre tudnak tenni aztán telesírják a világot.

Shinjike87

Ekkora kerethez nincs ajánlat mert nincs itt olyan aki tesztelné/használna ilyen kategóriájú headsetet. Google kereső sokat segít ha van már kiszemelt.
Ha elegendő azok tudása, válaszd amelyik tetszik.

(#27092) Shinjike87 válasza zodo (#27091) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Köszönöm a tanácsod.

(#27093) taknyí válasza F.B.I. (#27082) üzenetére


taknyí
senior tag

Nekem 11 honapja ugyanugy van :K

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#27094) taknyí válasza spleenszuru (#27086) üzenetére


taknyí
senior tag

En is betolva hasznalom, jatekok alatt azt mondtak a tobbiek amikor jatszottunk, hogy nem valtozik a hang minosege, igy hagyom betolva.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#27095) spleenszuru válasza taknyí (#27094) üzenetére


spleenszuru
őstag

Köszi, és mindenki másnak is.
Pont ezen gondolkodtam én is, hogy ha majd halljuk egymást betolt mikivel is, akkor ki se kell húzni, nem megy tönkre a sok ki-be tologatástól.
Igazából így lassan kb. minden a Steelseries mellett áll, már csak döntenem kell, hogy Nova 7, Arctis Pro, Arctis 7p+, vagy még ki tudja hány van a csőben.. :))

Malaka!

(#27096) zodo válasza spleenszuru (#27095) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerk. Benéztem, vezeték nélkülit akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#27097) spleenszuru válasza zodo (#27096) üzenetére


spleenszuru
őstag

Nem 100%, ő is versenyben van még.

Malaka!

(#27098) F.B.I. válasza spleenszuru (#27097) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ennyiért enged el. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27099) zodo válasza spleenszuru (#27097) üzenetére


zodo
nagyúr

Akkor jó mert Arctis Pro + Dac típust ajánlottam volna.

F.B.I.

Szerintem a Pro 62k jó ár, gyártó honlapjához képest. 199,99 EUR
Apróban láttam talán 40k -ért de ugye használt.
Új fejpánt, fülpárna + posta akkor ugyanott lenne.

Ehhez képest akciós a +Dac -os 187,99 EUR , ajándék táskával 14,99 EUR
Ha még működik a regisztráció utáni hírlevél feliratkozás -10% kuponnal akkor még inkább megéri az alaplapi hangkártya mellé.

[ Szerkesztve ]

(#27100) F.B.I. válasza zodo (#27099) üzenetére


F.B.I.
veterán

Jah kevertem a Prime-al, ami ugyanezt tudja kb. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.