Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) belan válasza mm779 (#27650) üzenetére


belan
addikt

Én ezt tudnám ajánlani neked , próbáltam a vezetek nélkülit ugyan ez és valami brutális minőség és a hangzás is , én mondjuk vezeték nélkülire szavazok ,dupla aksi tölthető játék közbe egyik 24 órát bír egy feltöltéssel . Mondjuk vezetek nélkül 115 ezer de azt hiszem ott dupla aksit is kapsz .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#27652) belan


belan
addikt

RIG 500 PRO HC G2 Jó gamer füles árhoz képest ? Esetleg valaki használ ilyen gamer fülest ?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#27653) F.B.I. válasza mm779 (#27650) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hyperx Alpha, teszteld meg alapon ha kevés a hangerő akkor egy hangkàrtya pluszban.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27654) TayRol


TayRol
veterán

Sziasztok!

11 éves fiamnak vennék vezeték nélküli gamer headsetet. Minecraft és stratégiai játékok hálózaton való játékához kellene. Árban nincs elképzelésem, de olyan 50 lenne a plafon (ha van valami best buy 52-ért nem gond persze). Notebookon nyomatja - ha számít valamit.

Kösz!

(#27655) F.B.I. válasza TayRol (#27654) üzenetére


F.B.I.
veterán

Steelseries NOVA 7. Már csak a BT miatt is. Csak várd meg a BF végét, mert most mindennek fent van az ára. [Eseteleg most ő.]

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27656) grizlisandor válasza F.B.I. (#27655) üzenetére


grizlisandor
addikt

Múltkor említetted az Mpow BH415 Air 2.4G Wireless Gaming Headset-et, az nem lenne jó? Mondjuk külföldi beszerzés.

(#27657) F.B.I. válasza grizlisandor (#27656) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nekem jó volt de nincs szoftveres állításai lehetőség, egyébként első fülesnek, annak aki nem “vájtfülű” és nem filmharmonikusokhoz szeretné, akár legjobb ár-értékű füles. Microusb csatlakozóra kell figyelni.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27658) belan


belan
addikt

Hello gyors válasz lenne Logitech g332 gamer fullhalgatot érdemes le cserélni NACON RIG 500 PRO HC-ra ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#27659) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok. Nova 7P Type-C csati csak töltésre és firmware update-re használható? PC hangátvitel nem lehetséges rajt vagy én szúrok el valamit?

(#27660) F.B.I. válasza belan (#27658) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szerintem nem.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27661) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Csak jelzem, hogy konzoléknál 23k a Cloud2.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#27662) belan


belan
addikt

Meg vettem már lassan otthon vagyok le teszteljük , hangzás kényelemre melyik a jobb kinézetre egyértelmű rig , amelyik jobb lesz az marad másik meg el lesz adva . Köszi válaszát amúgy :R 27661: az jó ár mem
láttam ha ezt tudom ezt veszem meg . Tiszta pier richard vagyok 😂.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#27663) Vieron


Vieron
tag

Sziasztok!

Elsősorban gaminghez keresek 5.1 fejhallgatót, Asus Xonar DXG kártyára lenne dugva, tehát a 3x3.5mm jack csatlakozóst keresek, RGB meg mikrofon nem érdekel, térhangzás inkább. 50k körül lenne a plafon.

Köszi előre is.

(#27664) belan válasza belan (#27662) üzenetére


belan
addikt

Meg volt teszt kb hasonlóan szólnak, kicsit talán rig 500 jobban szól van kód 7.1 hez de ez pc vagy Xbox-on működők , kinézetre nagyon jól néz ki nekem nagyon adja fiamnak is teszik és kényelmesebb mit másik két füles .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#27665) F.B.I. válasza Vieron (#27663) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hyperx Alpha.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27666) Deck


Deck
titán

Emag! HyperX Cloud Alpha 19k!!!! :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#27667) zmilaner


zmilaner
tag

Sziasztok! Ismerős kért tőlem segítséget fejhallgató vásárlásban, én viszont továbbdobnám nektek a labdát, biztos ami biztos.

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Gaming, War Thunder, CS2, Apex és társai (csak és kizárólag PC)
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Ideálisan 40-45k, max. 50.000Ft.
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Ha a keretbe belefér jó minőségű wireless akkor érdekes lehet, de nem feltétel egyáltalán, eddig csak vezetékest használt.
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Nincs preferencia
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
Stereo bőven jó a játékokhoz
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Nincs preferencia
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Alaplapi integrált hangkártya
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Ész a fontos nem a haj. Hang a fontos, nem a szín :)

Én a HyperX Cloud 2-t és az Alphát dobtam be neki rutinból, de hátha más a ti ajánlásotok. Köszi! :R

(#27668) BioNiCMaN válasza zmilaner (#27667) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Cloud 2 konzolvilágnál 23k, az Alpha 19k az eMagon.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#27669) Vieron válasza F.B.I. (#27665) üzenetére


Vieron
tag

Köszi, de

1. Nem 5.1
2. Mikrofonos

(#27670) belan válasza BioNiCMaN (#27668) üzenetére


belan
addikt

Ez igen jó akciók .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#27671) srs24 válasza BioNiCMaN (#27668) üzenetére


srs24
csendes tag

A Bionicman által írt HyperX Cloud Alpha (eMag : 19k) jó választás lehet szerintetek nekem ha a lenti kritériumaim vannak? Vagy van jobb opció?

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
15-20k Ft.
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Fül köré.
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos.
(6) Milyen hangzást vársz?
Játékban minél jobban meghalljam, hogy merre van az enemy.
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Az eddig használtam, ami most megadta magát jack volt, de lehet USB-s is.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált.
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök
Nem mérvadó.
Újonnan, Magyarországról szeretném.

:R :R :R

(#27672) belan


belan
addikt

Hát nekem ez RIG 500 pro hc 2 gen ,nagyon kellemes csalódás minőségben se rossz hangzása elég jó nem gondoltam volna , szóval gyereknek oda adtam 3D pulse meg tartottam ezt magamnak . 3D pulset csak exkluzív címekkel fogom használni , eddig ez legkényelmesebb füles ami kezem között volt igaz 4db volt eddig nem sok de ez 4 óra játék után is olyan mintha nem lenne fejemen semmi .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#27673) F.B.I. válasza Vieron (#27669) üzenetére


F.B.I.
veterán

[Itt jobban tudnak segíteni]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27674) Zimmi91 válasza Deck (#27666) üzenetére


Zimmi91
addikt

Meg is rendeltem, nem vagyok kibékülve ezzel a Logitech vezeték nélküli fülessel, csomószor akadozik a hang és befagy a hang, ennyiért meg ajándék a HyperX, azt cseréltem le a Logitechre, de hangzásban a nyomába se érhet a HyperXnek, legjobb fülesem volt, csak 5 év alatt kicsit elhasználódott már :D Ismét visszatérek a vezetékes, de jó hangzású fülesemhez :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#27675) Deck válasza Zimmi91 (#27674) üzenetére


Deck
titán

Jó döntés! Én nekem sincs mire lecserélni, túl jó az egész fejhallgató, túl jó ára... :D

PS5

(#27676) TayRol válasza BioNiCMaN (#27668) üzenetére


TayRol
veterán

Bocs a kérdésért, a külsőn kívül mi a difi a kettő között? A drágább jobb? :)

(#27677) Deck válasza TayRol (#27676) üzenetére


Deck
titán

Akció nélkül:
Alpha: 35-40k
Cloud 2: 30-35k

Alpha jobb ;)

PS5

(#27678) F.B.I. válasza Zimmi91 (#27674) üzenetére


F.B.I.
veterán

Alapvetően a Logitechnek, nem jön össze már rég a wireless fejes pár éve. A mikrofon része kifejezetten csapnivaló. :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27679) rErEaT


rErEaT
senior tag

Sziasztok!

Mit ajánlotok egy HyperX Cloud 2 utódjának?
Mikrofonja kezdetben sem volt túl combos, most meg már elkezdett recsegni is néha néha, de a hangzására mai napig nem mondanék panaszt, nekem kiváló
Hasonló árban - 30-35?!

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
30-35k
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Circumaural
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos.
(6) Milyen hangzást vársz?
-
(7) Milyen csatlakozású legyen?
USB
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált.
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök
Nincs ilyen igényem

[ Szerkesztve ]

(#27680) rErEaT válasza Deck (#27666) üzenetére


rErEaT
senior tag

Hmm ez elég jól hangzik

Cloud 2 USB-s hangkártyájába érdemes beledugni? Vagy Jack maradjon?

[ Szerkesztve ]

(#27681) rErEaT válasza rErEaT (#27680) üzenetére


rErEaT
senior tag

(#27682) belan


belan
addikt

Hello gyors kérdésem lenne ps5 elméletileg támogatja a dolby atmos gamer fullesem is , kaptam 2 év dolby atmos támogatást a gamer fulles dobozában volt , az a kód csak Xbox vagy pc-hez jó ? Vagy esetleg ps5 is ?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#27683) jimpo


jimpo
aktív tag

Sziasztok
Jelenleg egy 2020-as vásárlású HyperX Cloud Alpha fejesem van, kicsit foszlásnak indult a cucc, ezt tervezem cserélni. Illetve főképp hangban szeretnék előrébb lépni, két három évig megint nem cserélnék.

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás, filmezés, játék, nagyjából azonos használati idő.

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
40e Nagyon maximum 50 ezer.
De inkább amolyan Ár-érték bajnokot, bajnokokat keresek. Akár többet is ajánlhattok, mellé mehet pro-kontra azaz miért jobb X mint Y.

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes elsősorban. A késleltetés miatt nem akarok vezeték nélkülit, plusz még egy kütyü töltögetése sem hiányzik.

(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
A circumaural, fül körüli megfelel. Most is az van.

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos

(6) Milyen hangzást vársz?
Lényeg hogy a játékban jól hallható legyen merről és nagyjából milyen távolról közeledik, lő az ellenség.

(7) Milyen csatlakozású legyen?
Főképp Jack!
Bár igazából USB is megfelel. Mondjuk jelenleg elég jó az alaplapi hang, de platformcsere esetén jól jöhet az USB csatlakozás.
Már amennyiben felér minőségben a jelenlegi alaplapival. :U

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya GIGABYTE B450 AORUS PRO (Realtek ALC1220)

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Nem lényeges

Köszönöm előre is a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#27684) F.B.I. válasza jimpo (#27683) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az ár-érték bajnok az Alpha….50K-ba nem nagyon lesz jobb. Esetleg aki szoftveresen nyújt többet de nem biztos, hogy jobb lesz a virtuális hangélmény. Steelseries Arctis Pro de nem kapható. :( Esetleg az Alpha felújítása vagy új vásárlása? :F

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27685) jimpo válasza F.B.I. (#27684) üzenetére


jimpo
aktív tag

Köszönöm.
Bár ekkora választékra nem számítottam. :(((

Fülpárnáim egyébként vannak az Alpha-hoz, de mondom biztos van jobb cucc is már nála.

Kíváncsiságból a következő "lépcső" amit érdemes lenne meglépni mennyiért lenne?

Stryd Next Gen

(#27686) F.B.I. válasza jimpo (#27685) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hardveresen elég jó az Alpha, itt màr csak szoftver tud többet hozzátenni, egy Dolby Atmos például. Esetleg Steelseries Arctis Pro+ gamedac, Beyerdinamic MMX300.

[Ha megy az angol, mielőtt pénzt költenèl, nézd végig.]

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27687) rErEaT válasza Deck (#27666) üzenetére


rErEaT
senior tag

Hát nekem kiszállítottak egy Logitech G733-at az Alpha helyett...

(#27688) roodie


roodie
csendes tag

Sziasztok,

Fiamnak keresek gamer fülest.

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni - pc játék/tabletes filmezés
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg - 30k körül
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli - vezetékes
(4) Fül köré illeszkedő - igen
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli - mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz? - valami minimál 7.1
(7) Milyen csatlakozású legyen? USB ÉS jack (főleg pc-n használná, néha tablet)
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)? Integrált (ASUS, elvileg valami DTS csoda van rajta)
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök - nem kell, könnyű legyen és kényelmes

A 7.1 hangzásra rá van gyógyulva nagyon, még ha nem is túl jó - eddig kettő fülest találtam, ami megfelelőnek látszik, a HyperX Cloud 2 Gaminget, és a Razer BlackShark V2 X Gaming USB-t (minkettőhöz van jack is). Sok okosságot lehet olvasni, hogy amióta a HP megvette, gyengébb a HyperX, de én nem értek hozzá (ezért is kérek segítséget), így ebben kérek segítséget, hogy melyiket ajánljátok a kettő közül (vagy van-e alternatíva).

Köszi előre is!

(#27689) F.B.I. válasza roodie (#27688) üzenetére


F.B.I.
veterán

Most néztem egy hozzáértőbbet….egyáltalán nem lett rosszabb a Hyperx, pl. a Cloud 3 wireless is bitang jó lett.
Fenti fejesek közül, mindkettő jó választás, a razer szoftveresen jobb és az a könnyebb fejes, a Hyperx kicsit minőségibb összeszerelés de egyikkel sem lesz gond ha nem dobálja őket.

[Razer Blackshark V2 X USB bemutató]

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27690) Gzula[HUN] válasza F.B.I. (#27689) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

De, valamivel rosszabb lett. Ha nem is szignifikánsan. ITT már korábban próbáltam összeszedni hányány szempontot, hogy pontosan min kezdtek el spórolni. Többek közt ezért nem rendeltem új Alpha-t Black Fridaykor, inkább féltem a mostanit (gold). Annak még fém a kagyló oldala.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#27691) F.B.I. válasza Gzula[HUN] (#27690) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az anyaghasználat, az igen de hangzásbeli minőség, a wireless verzióknál jobb és főleg a mikrofon lett nagyon jó. Sajnos itt a “gamer” fejesek esetében, ez fontos tényező.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27692) roodie


roodie
csendes tag

Köszönöm mindenkinek, konzolstúdiónál 28,5-ért találtam Hyperx Cloud 2 Gamer vezetékeset, szerintem boldog lesz vele a gyerkőc (kis olcsó 10k alatti gamer fülesről vált majd.

(#27693) BioNiCMaN válasza roodie (#27692) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

10 napja 5k-val olcsóbb lett volna, az Alpha meg még olcsóbb volt.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#27694) Deck válasza roodie (#27692) üzenetére


Deck
titán

Jelenleg egy árban van akció nélkül a Cloud 2 és az Alpha.
Mindegyik jó, de ha választani kell akkor egyértelmű a dolog :))

PS5

(#27695) roodie válasza Deck (#27694) üzenetére


roodie
csendes tag

Ennyivel jobb az Alpha? :-D

(#27696) F.B.I. válasza roodie (#27695) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27697) Gzula[HUN] válasza roodie (#27695) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Aprón van a listaárnál olcsóbban. Gondolom a 18-19ezerét BF-en vásárolt, de most akkor is olcsóbb, mint "boltból".

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#27698) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Van egy Asus Strix Wireles fejhalgatóm. Aminek az eggyik oldala eggyik napról a másikra nem ad hangot. Se vezeték nélküli csatlakozásval, sem 3.5 jack jatlakozásval. Lehet esetleg ebbe hangszórót venni? 60mm 32ohm van benne.
Vagy valamit tudnátok ajánlani helyette. 40 000 Huf körül, lehet vezetékes is. De inkáb saját hangkártyás nekem csak alaplapi van.

(#27699) Deck válasza Gzula[HUN] (#27697) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#27700) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Időközben PS5 tulaj is lettem, így szükségem lenne egy másik, vezeték nélküli fülesre. :)

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
50-100 ezer, nem a maximum összeg elérése a cél
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezeték nélküli
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Fül köré
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
Jó lenne ha tudna virtuális 5.1, vagy 7.1-et, de egy jó minőségű sztereót is elfogadok
(7) Milyen csatlakozású legyen?
USB type A, vagy C (a vevője, ha olyan lenne)
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
PS5, illetve PC alaplapi
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Ne legyen rózsaszín/piros.
PS5 és PC kompatibilitás.

Jelenleg vezetékes Steelseries Arctis PRO-m van, amit szeretek, így kérem mindenképp legyen SS ajánlat is, viszont olyat is kérnék, ami szoftver nélkül is jól szuperál, mivel PS5 lenne a fő célja ennek az újnak.
Sokat látom itt a HyperX Cloud 2 és Alpha ajánlásokat.
Azok tényleg olyan jók?

Köszönöm előre is! :)

Malaka!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.