Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15753) Rick4 válasza Gicz (#15737) üzenetére


Rick4
félisten

Nem fogsz meggyőzni, mert nincs mivel, nekem plazma többé nem kell. Baxhatom a csoda feketét, ha a fehér nem fehér, a széle vibrál, a csarotnalogó meg beég.. A szemem meg annyira a sajátom, hogy ami nekem tetszik, azt jónak látja, ami meg nem tetsik, azt rossznak. Én konkrét modellekről beszéltem, nem hinném, hogy hasonló készülékkel kapcsolatban nyilatkoznád ugyanezt, ugyanis annak az lcd-nek (és még a félgagyi vestel belsős 50"-os Blaupunktomnak is) olyan feketéje van, hogy ha az egész képernyő fekete, nem tudom eldönteni, be van-e kapcsolva, vagy nincs.

Tőlem örülhetsz, lehetsz elégedett is, de nekem soha többé nem kell. Ja, amúgy 5 éves plazma.. Nos, a plazma topicban akkoriban ez egy favorit volt, az említett dolgokról nem írt senki (vagy nem is látják, vagy maguknak is hazudnak) ezért vettem meg, 3 nap múlva eladó volt. Egyet kell megérteni, én nem beszéllek le a plazmáról, csináld ahogy szeretnéd, csak leírtam, nem hiszek abban, hogy az általam kiszúrt problémákat valaha is meg tudják oldani.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.