Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) gyeniko válasza apszi (#16899) üzenetére


gyeniko
őstag

Tényleg nem egyszerű, de feladatul kaptam, van még 4 hetem a költözésig (felszerelésig). Elég nyilvánvaló, hogy szeretném a tulajdonos igényeit a legjobban teljesíteni, miközben Ő nem mondott egyetlen egy konkrét szempontot sem. Neki az a dolga, hogy fizessen... :DD Amikor megkérdeztem, hogy mire gondol, ezt válaszolta: " Te értesz hozzá, vegyél olyat, amit - a helyemben - magadnak vennél".

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#16902) apszi válasza gyeniko (#16901) üzenetére


apszi
őstag

Mintha anyukámtól idéztél volna :DD

(#16903) Mentiii válasza apszi (#16902) üzenetére


Mentiii
tag

Nem anyuka a főnök? :D

(#16904) nismoka válasza gyeniko (#16901) üzenetére


nismoka
addikt

(#16905) apszi válasza Mentiii (#16903) üzenetére


apszi
őstag

Őőőőőő....nekem is gyanús a dolog...otthon rá is kérdezek, hogy megy a parókaipar mostanság :DDD

(#16904) nismoka: Hány fős is a várható delegáció? :D

(#16906) smekone


smekone
tag

Valaki tud esetleg segíteni ?erre

(#16907) bozont válasza gyeniko (#16896) üzenetére


bozont
veterán

Ha ilyen igények vannak, akkor a smartot gyorsan el kell felejteni, gyártótól függetlenül. Én még nem láttam olyan TV-t az új modellek között sem, ami gyors, stabil és minden rendeltetés szerűen működik (amúgy már a legtöbb TV-hez lehet kapni billl+egér kombót és nem a távirányítóval kell bohóckodni).
Ahogy írták vagy HTPC vagy laptop mellé, vagy HDMI-vel rá kell kötni az ügyfélét és megvan oldva.
De valami ultra dimminges TV-t érdemes nézegetni szerintem, a felhősödés minimalizálása miatt is. Persze ha plazma ott nincs ilyen, viszont az meg nem szereti a több órán át tartó statikus képet.

Viszont az új 2014-es Samu modellek médialejátszója nagyon korrekt, most vettük egy H7000-es modellt és mindent megevett eddig és egész jó minőségben játszik le. Viszont a smart része sokszor beröccen vagy gondolkodik 1-2 másodpercet, az agyonreklámozott 4 mag ellenére is. Ez a smart távirányító viszont meglepően jól működik, szkeptikus voltam vele szemben, de jól lehet vele "gépelni". Ritkán ütöttem mellé. Azt mondjuk nem tudom, mekkora a hatótávja, egy tárgyalóban azért jóval nagyobb távolság is lehet a néző fél és a TV között , mint a nappaliban.

[ Szerkesztve ]

(#16908) nismoka válasza bozont (#16907) üzenetére


nismoka
addikt

Sajnos a Full HD 50/60 képkocka/mp AVCHD kamera felvételeket nem játsza le USB-ről, csak a max 30 képkocka/mp Full HD felvételt.

[ Szerkesztve ]

(#16909) #75912448 válasza gyeniko (#16901) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ma lenyugozesre ket teve kepes szvsz, a hamarosan megjeleno LG ivelt 4k OLED tipusok. 77EG9700, illetve 65EC9700.

(#16910) windlord válasza w333 (#16871) üzenetére


windlord
őstag

Szia!

Köszönöm a válaszod!

Esetleg a többi gyártótól is linkelnél nekem olyat amely megérheti?!
Megköszönném!

(#16911) Lineup


Lineup
csendes tag

Sziasztok! Tegnap kaptam egy 24"-os CMX típusú LED TV-t rákötöttem a gépemre minden tökéletesen megy a felbontás 1920x1080 csak egy olyan problémám lenne hogy a TV bal oldalán tökéletesen éles a kép a jobb oldalon viszont látszik hogy nem annyira éles mint a bal oldalon. Ez a jelenség mitől lehet? Előre is köszönöm mindenki válaszát. Üdv.: LineUP. :R

(#16912) w.miki


w.miki
veterán

Arról tudtok valamit, hogy az új TV-k közül hány %-al akad gond?
Mennyit visznek vissza, különféle problémák miatt?
Én a neten, használtan vettem egy LED TV-t, amire elvileg még van garancia, csak elég macerás, vissza kéne juttatnom.
Az mennyire általános jelenség, hogy az új LED TV-k közül csak a 2.-3. lesz jó? Volt ilyen valakinek?
(Nálam az van, hogy olyat csinál a TV, hogy megy a műsor, egyszer csak függőleges zöld csíkok jelennek meg a képernyőn, pirosra vált a led, kikapcsol, aztán kékre vált, és bekapcsol újra, megy tovább onnan, ahol volt. Pár másodperc kiesik, mintha néhány pillanatra elveszítené a feszültséget. Kb 1-2 óránként egyszer.
(Miközben itt mellette a laptopom, akku nélkül megy tovább.)
Próbálom felvenni a jelenséget videóra, de elég nehéz, mert ritkán van.)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#16913) w333 válasza w.miki (#16912) üzenetére


w333
félisten

Ilyen hibák elég ritkán fordulnak elő, inkább a felhősödés / bevilágítás miatt !

Nem lehet hogy áramingadozás van ? esetleg az eon ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16914) w.miki válasza w333 (#16913) üzenetére


w.miki
veterán

de lehet, de akkor a laptop miért nem áll le?...
Több ismerősömtől is hallottam, hogy az 1. LED TV-t vissza kellett vinni szervízbe, igaz egyönk sem nagy márkákat vett.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#16915) w333 válasza w.miki (#16914) üzenetére


w333
félisten

laptop miért nem áll le?

Mert az tápról megy, és még elviseli azt a kis áramingadozást ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16916) L4mie válasza w333 (#16915) üzenetére


L4mie
veterán

Tv is tápról megy gondolom, ha nem külső akkor belül van valami táp :)

De ha már írok nem csak megfigyelek, lemértem a leendő TV helyét 50" lesz a nyerő :)
sajnos + költség, de ha már lúd legyen kövér, azért ne túl kövér. Megint bele fogok esni a hibába, hogy hónapokig válogatok.... aztán megunom és bumm megveszem amit először kinéztem.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#16917) w.miki válasza w333 (#16915) üzenetére


w.miki
veterán

én is úgy tudom, hogy a TV is tápról megy, nem közvetlen 220V-ról, csak az belül van
másrészt a mai rendszerekben már nem nagyon van áram ingadozás... de ehhez nem értek

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#16918) tomp válasza w.miki (#16917) üzenetére


tomp
félisten

Sajnos vidéken a szülővárosomban nyáron minden napos a tized mp-es áramkiesés. Pont elég ahhoz, hogy az asztali pc leálljon. A szomszéd épület(kórház) vészcsengője mindig szól ha kiesik az áram. Na ha kikapcsol a pc és szól a csengő akkor tudjuk/tudtuk, hogy megjött a menetrend szerinti napi kiesés... Pedig a város mellett ott volt a hőerőmű...

(#16919) L4mie válasza tomp (#16918) üzenetére


L4mie
veterán

APC ftw! :) én is gondolkoztam rajta, hasznos dolog és már gyártanak elosztóba épített változatokat is.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#16920) szkink


szkink
aktív tag

Sziasztok.Bocsi az off-ért a ledtvplázától rendelt már valaki,esetleg tapasztalatok vannak?

(#16921) djculture válasza tomp (#16918) üzenetére


djculture
félisten

Itt meg jófoirmán minden nap van egy két ilyen.. Én már szünetmentesre dugtam mindent tv-t is.standby 600w-os fsp-ket vettem .Egyedül a nyomtatót meg a szkennert nem lehet ezekre rádugni.

[ Szerkesztve ]

(#16922) jaklimakli


jaklimakli
csendes tag

Üdv! Tovább agyalva a dolgokat, most a SONY kdl 55w828b van képben. Milyen lehet? Sehol nem találtam tesztet róla, látni sem láttam, de telefonon az egyik bolti eladó ezt ajánlotta. Valaki nézte már?

(#16923) B-L-A-C-K válasza jaklimakli (#16922) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem 55W829B van, elvileg ugyan az, mert mai napig nem jöttünk rá mi különbség a 828B-hez képest. Szóval 829B teszteket olvasgathatsz 50-es méretben van egy pár róla (pl.: link), mindenhol jó értékelést kapott. Én személyes tapasztalataimat összefoglalom neked:

Pozitívum:

- Az idei típusok közül adott kategóriában ennek van az egyik legszebb képe
- A feketéje már elég elfogadható led TV kategóriában
- Jó 3D

Negatívum:

- A smart része kissé lassú, vannak tőle gyorsabb készülékek is

[ Szerkesztve ]

(#16924) #94529552 válasza gyeniko (#16901) üzenetére


#94529552
törölt tag

Lézer tv: [link]

(#16925) gyeniko válasza #94529552 (#16924) üzenetére


gyeniko
őstag

Ez egy vetítő, csak a neve TV.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#16926) windlord


windlord
őstag

Két játékosra sikerült lecsökkentenem a csapatot.
Az említett Philips 42" -es 6309 -re és egy Samsung 48"h6400 -ra.

Ránéznétek a Samsung -ra.
Igaz, hogy nagyobb, drágább de az is hozhatja a Philips szintjét, vagy a Philips a jobb?!

Előre is köszönöm!

(#16927) glocker


glocker
tag

Sziasztok!

TV vásárlást fontolgatunk és a tanácsotokat szeretném kérni. Eddig főleg ez a kiszemelt: LG 32LB650V

a szobába nem nagyon illik / szeretnénk nagyobbat...

kb:
- 3-3,5m-ről néznénk
- nem vagyunk nagy TV nézők de a HD adásokat elő fogom fizetni
- internetről letöltött filmek nézése valószínű
- fényképek nézegetése valószínű
- 3D-ért nem vagyunk oda
- egyelőre nincs játék konzol a gyereknek, de később még lehet :U
- inkább Samsung párti voltam de másra is nyitott vagyok (azért a Samu és az LG az esélyes)
- WIFI és/vagy LAN elérés fontos (látnia kellene a belső hálózatot, főleg a Samba megosztást)

legyetek szívesek mondjatok:
- érveket pro és kontra
- megfontolásra érdemes alternatívákat
- ötleteket, hogy mire figyeljek (első lapos tévénk lesz, nincs tapasztalat)

előre is köszönöm
:R :R :R

bocs a béna kérdéseket :-(

(#16928) L4mie válasza B-L-A-C-K (#16923) üzenetére


L4mie
veterán

Jó Tv nek tűnik, csak számomra kiesik a keretből :S :S

btw: teszt végén van egy lag-érték írva, azt hogy mérik? gondolom nem a sima monitoroknál megszokott késleltetős érték, mert azoknál már ilyen 1-2ms ben mennek ami szerintem teljesen fölösleges. 12-16 között elég.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#16929) B-L-A-C-K válasza L4mie (#16928) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akcióba érdemes nézegetni...

Amiről te beszélsz monitoroknál ez nem az, ez teljesen más. Ez az érték annyit jelent hogy ha pl játszol egy konzolon a jel mennyi idő alatt megy át a TV-re. Szabad szemmel alig észrevehető, de ha egy készüléknél ez az érték 30 felett van akkor annyit fogsz észrevenni ha pl neten játszol, lősz, de téged hamarabb lelőnek, mert a TV-re a jel lassan megy át. Sony-k ebben a legjobbak.

[ Szerkesztve ]

(#16930) Tegla80 válasza B-L-A-C-K (#16929) üzenetére


Tegla80
addikt

Az input lag az mindig ott van(mint neve is mutatja)!!!
Mar asztal szinten,menuben is zavaro..... ,igy flipperezni sem jo pl offline sem az aminek 30ms folott van ezen erteke.
A sony-k meg tavaly es iden a legjobbak e teren...(nezz csak meg egy regebbit...... ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#16931) B-L-A-C-K válasza Tegla80 (#16930) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"A sony-k meg tavaly es iden a legjobbak e teren...(nezz csak meg egy regebbit...... ;) )"

Én azt írtam a Sony-k ebben a legjobbak, miért írod ezt nekem? :)

(#16932) ittakary


ittakary
nagyúr

Kaptam egy privátot Hangolka-tól, amiben a TV-mről kérdezett, de mivel olyan kevés vélemény van róla, gondoltam inkább itt válaszolok neki, hogy maradjon nyoma.

Szóval az alany: Hyundai HYUFL50272 - 50" , fullHD, LED világítás, mindez 120k

A TV elég fapados, gyakorlatilag egy megjelenítő eszköz, semmi SMART meg ilyesmi, de mivel ezekre nekem egyáltalán nem volt szükségem (PC mellett van a TV -> HDMI-vel összekötöm, és lesz egy 4,5GHzes 4 magos okosTVm 8GB RAMmal :D) ezért vettem meg. Nekem csak az kellett, hogy xboxozzak és filmezzek egy nagy fullHD TV-n. Nekem nem volt szükségem olyan TV-re, ami háromdés, meg okos, meg kávétfőz-gyerekrevigyáz-sliccemetislehúzza...

A képe: nekem nagyon tetszik, bár kicsit állítgatni kellett a gyári beállításokon, mert iszoynatosan túl volt húzva az Élesség. FullHD felbontás, jól néznek ki rajta a filmek, sorozatok, képek, NAGY.. mi kell még?!

Van rajta magyar menü, tudja a műsorújságot (EPG), sőt a műsorrögzítést, TimeShift-et is ha raksz bele pendriveot. UPC MediaCardHD-t egyből megette, így nem kellett egy külön áramfogyasztót (beltéri egységet) sorbakapcsolnom, hogy tudjak TVzni.

2 db HDMI bemenet van rajta, ami nekem elég, de másnak lehet kevés lesz (1 XBOXnak, 1 PCnek nálam)

15 kg szóval viszonylag könnyű neki állványt találni, amik viszont relatíve drágák. Pl nekem elég kicsi szobám van, ezért olyat kellett találnom, ami minimum 45-50 cm-es max távolságot tud, és minimum 10°, de inkább 15°-os negatív dőlésszöget. Végül iPonból vettem ezt..

Most ahogy nézem rádobtak egy 5-öst MM-ban az árára, most 125k (múlthéten 120k volt), ami szerintem már nem kevés, de így is bőven kevesebb mint a hasonló nagyságú és minőségű, de márkásabb TVk ára.

A gyári 1 év garancia picit kevés szerintem, ha hosszú távra tervez az ember. Egy garanciakibővítés +10k megfontolandó!

(#16933) apszi válasza B-L-A-C-K (#16923) üzenetére


apszi
őstag

Én valami olyasmire emlékszem, hogy a 828-ban van ólom...illetve mintha a HDMI csatlakozómennyiség több lenne a 829-ben, de erre nem vennék mérget.
A 3D-re még mindig azt mondod, hogy jobb mint a Panának volt? Vagy legalább az a szint?

[ Szerkesztve ]

(#16934) nismoka válasza Tegla80 (#16930) üzenetére


nismoka
addikt

Itt egy régebbi sony volt ilyenem jó kis tv, most egy ismerősnél van még mindig jó. :) [game mode: 10ms input lag]

[ Szerkesztve ]

(#16935) B-L-A-C-K válasza apszi (#16933) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt az ólmos dolgot nem tudom hol hallottad, én nem tudok róla, HDMI csati is ugyan annyi van rajta, itt kezdte el mondani valaki kevesebb, de ez nem igaz.

Az a Pana passzív volt, ez meg Aktív, szóval van akinek ez jön be van akinek az. Azt tudom hogy nekem ezen sokkal jobban átjön a 3D élmény mint a passzívon.

[ Szerkesztve ]

(#16936) apszi válasza B-L-A-C-K (#16935) üzenetére


apszi
őstag

3D tekintetébe erre voltam kíváncsi, köszi. :R Az ólmos dolgot meg emlékeim szerint valamely prohardver fórumon olvastam a csati mennyiséggel együtt, de már meg nem mondanám melyiken, viszont az utóbbi ezek szerint nem igaz, az ólom meg valszeg senkit nem zavar a környezetvédőkön kívül. :)

(#16937) B-L-A-C-K válasza apszi (#16936) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt, vagy a Sony topikban mondta már valaki hogy egymás mellé rakta a két készüléket, és koppra ugyan az, ezért nem tudjuk a mai napig valójában mi a különbség közte...

(#16938) Tegla80 válasza B-L-A-C-K (#16931) üzenetére


Tegla80
addikt

Mert kimaradt a mondatbol,h "jelenleg". ;)

nismoka
Nem is erre gondoltam....(a linkelt oldalon lesz boven regebbi modell ami 30ms kornyeki ,ami meg mindig jo,de azert joval feljebb van,mint a tavalyi vagy az iden kijott modelleke. ;) . )

ittakary
ha multyzol es osszesegeben osszeadod a keseseket ("reakcio ido-d,tv kesese,netes keses",),akkor az mar "nagy" szam is lehet,ami meg nem szerencses.
Amugy meg 30ms kornyeketol kierezheto , es ezt nem En mondom,hanem a "wiki ". ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#16939) ittakary válasza nismoka (#16934) üzenetére


ittakary
nagyúr

ettől az input lagtól úgy féltek, mintha ti mind profi játékosok lennétek, akiknek már 20ms is sok...

(#16940) L4mie válasza ittakary (#16939) üzenetére


L4mie
veterán

én voltam félpro/hc :) de már kinőttem, az igényeim maradtak csak a skillem ment le a béka segge alá

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#16941) Tegla80 válasza L4mie (#16940) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem lehet kioregedni a jatekbol. ;)
En spec "csak jatszom" es messze nem pro hc szinten,(az monitoron jatszana ugye),de zavar ha kesik a tv,mert kierzem.
Jah skill , 200koruli a ps4/bf4ben tv-n ,mig a ps3/bf3 a samu monitoron 400korul volt. (battlelog, Tegla80_HUN es lathato) oregszem,ennyi . (Nem fogom a tv-re fogni,bar lehet az is kozrejatszik,de sztem nem.)
A legjobb skill jelenleg 990 koruli a tablazatban nalam ps4 bf4 szinten.... nah az mar nem is ember. :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#16942) nightshadow


nightshadow
veterán

Samsung 48H6500 review [link]

(#16943) gabaly válasza tomp (#16918) üzenetére


gabaly
tag

Szia.
Ezen a nyáron a mi kisvárosunkban is bejött ez, hetekig napi 3-4-szer áramkimaradás, de csak éppen hogy! Még az érzékeny Hi-fim órája sem "ment el" de az asztali Pc-met minden egyes alkalommal újra indította! Nagy volt a felháborodás és az utóbbi 1-2 hétben rengetegen telefonáltunk az EON-na ki fenyegetőzött, ki szépen ki meg jelezte, hogy tönkre ment a gépe miattuk. Nekem azt mondta az ügyfeles, hogy áramtalanítsak ne, hogy tönkre menjen valami. :C Mondtam neki, hogy a napi 3-4-szeri kimaradás reggeltől estig osztódik el hogyan is gondolja azt az áramtalanítást? Kérdeztem még ha bármelyik cuccosom tönkre megy miattuk mi lesz? Azt mondta szerelővel kell bizonyítani, hogy a kimaradás miattuk történt és meg fogják fizetni. :K Mindenesetre oly mértékben árasztottuk el őket telefonnal, hogy kénytelenek voltak lépni és vasárnap óta nincs egyetlen kimaradás sem. Természetesen érdekes, hogy addig le....ták az egészet.

(#16944) gyeniko válasza bozont (#16907) üzenetére


gyeniko
őstag

A hdmi-s "összedugás" eléggé snassz, ezt nem szeretném.
Nekem is jó tapasztalatom van a H8090-nel, számomra elfogadható a smart sebessége is, a formátum támogatása tényleg meglepő (DVD .iso-t lejátszik (???). A smart távirányító pedig egyenesen fantasztikus, de külső billentyűzettel tovább fejleszthető a dolog.
Nézegetem én is a 60H7000-t, de a helyszín inkább kívánna 65-öst, viszont a 65H-s Samukban a 6400 az, ami nem ívelt képernyős, úgy tudom, hogy feljebb már igen.
A kisebb H6400-akat a teszteken nagyon méltatják, lehet, hogy egy 65H6400 elegendő volna? A kinézete nem különösebben atraktív, de azért 65"-ban már van "megjelenése" így is.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#16945) #75912448 válasza gyeniko (#16944) üzenetére


#75912448
törölt tag

Komolyan mondtam az LG 65EC9700-at :U , nem tudom itthon mennyi lesz, de kint már 7k USD körül rendelhető. Ha tényleg lenyűgözni, "hivalkodni (is) kell, akkor a legjobb választás lehet. Ha 2,5m körül megáll, akkor a plusz 1,5M költséget ( más 65" LCD-hez képest) kell beleszámolni a jövőbeli "elkápráztatás" jelenlegi veszteségeként, ami a tévének köszönhetően nyereséggé válhat. Főnök fizeti, de élőben megtekintés kötelező. :) Ha a mostani OLED típusokra gondolok, az újakat UHD tartalommal etetve szégyenként tekintene az emberi faj a VT60-ra, hogy tévé címén valaha olyan tárgyat gyártott :D

(#16946) bozont válasza #75912448 (#16945) üzenetére


bozont
veterán

Mondjuk ha már az újabb technológiák felé tekintgetünk, ez is elég érdekes:[link] :K

(#16947) gyeniko válasza #75912448 (#16945) üzenetére


gyeniko
őstag

Nem nagyon jó az íves, mert oldalról is látni a TV-t. Ez egyébként megérkezne szeptember 27. péntekig? Az viszont igaz, hogy kevés lehetőség maradna a kritikára. :K

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#16948) w333 válasza glocker (#16927) üzenetére


w333
félisten

Azért 3-3.5m -re nehogy már egy 32" TV -t vegyél :Y

Ilyen áron már kapsz 40F6100 -t ami sokkal jobb vétel, és valós 100Hz :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16949) #75912448 válasza gyeniko (#16947) üzenetére


#75912448
törölt tag

OK, addig biztos nem.

(#16950) gyeniko válasza #75912448 (#16949) üzenetére


gyeniko
őstag

Most úgy látom, hogy a Samu 65HU7500 tűnik a legmegfelelőbbnek. A 4K-val a fotók nézegetésénél lehet "púposkodni", illetve verbálisan is lehet "nagyoskodni" a 4K-val. Érdekes, van itt egy teszt, eléggé nagyon megdícsérik.
Az 55-ösről pedig itt lehet olvasni.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.