Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) nismoka válasza Soma01 (#15750) üzenetére


nismoka
addikt

De a W805B (50" VA panel aktiv, 42" VA panel passzív) az idei. A W805A (IPS passziv) az tavalyi.

[ Szerkesztve ]

(#15752) Soma01 válasza nismoka (#15751) üzenetére


Soma01
veterán

És mi az a KDL-50W829 modell? Valami áruházláncnak gyártott spec. modell?

[ Szerkesztve ]

(#15753) Rick4 válasza Gicz (#15737) üzenetére


Rick4
félisten

Nem fogsz meggyőzni, mert nincs mivel, nekem plazma többé nem kell. Baxhatom a csoda feketét, ha a fehér nem fehér, a széle vibrál, a csarotnalogó meg beég.. A szemem meg annyira a sajátom, hogy ami nekem tetszik, azt jónak látja, ami meg nem tetsik, azt rossznak. Én konkrét modellekről beszéltem, nem hinném, hogy hasonló készülékkel kapcsolatban nyilatkoznád ugyanezt, ugyanis annak az lcd-nek (és még a félgagyi vestel belsős 50"-os Blaupunktomnak is) olyan feketéje van, hogy ha az egész képernyő fekete, nem tudom eldönteni, be van-e kapcsolva, vagy nincs.

Tőlem örülhetsz, lehetsz elégedett is, de nekem soha többé nem kell. Ja, amúgy 5 éves plazma.. Nos, a plazma topicban akkoriban ez egy favorit volt, az említett dolgokról nem írt senki (vagy nem is látják, vagy maguknak is hazudnak) ezért vettem meg, 3 nap múlva eladó volt. Egyet kell megérteni, én nem beszéllek le a plazmáról, csináld ahogy szeretnéd, csak leírtam, nem hiszek abban, hogy az általam kiszúrt problémákat valaha is meg tudják oldani.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#15754) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Hali!

Tegnap elmentem egy jo baratommal a Media marktba es masfel oran kinoztunk egy elado sracot (Samsungos). Haverom eleg nagy Sony-s egy 47W805A-ja van.

A kovetkezo modelleket neztuk meg:

Samsung
40H6400
55H6700
Sony
50W805B
50W815B
LG
50LB670V

A H6700 es a W815B tetszett a legjobban de ezek nem egymas mellett voltak, a W805B a H6700 mellett volt es nekem jobban tetszett a H6700. Az elado egyebkent a H6700-ast javasolta, de Samsungos letere nagyon elismeroen beszelt a Sony W815B-rol, viszont kritizalta a W805B-t a pontos okokra nem emlekszem, sok mindent mondott es a H6700 mellett nekem se jott be, plusz az MM-ben mindket Sony modell egy arban volt szoval elhittem neki, hogy jobb a W815B nem talaltam logikus okat annak, hogy alaptalanul kritizalna a W805B-t. A Samsung Smart rendszere jobb mint a Sony-e es sokat fejlodott az F6400-hez kepest pl a weblapkezelese (nemreg egy F6400 boldog tulajdonosa voltam es en is szivtama weblapkezelessel). Nagyon bejott a Samsung smart taviranyitoja is. Szoval a sorrend idaig H6700 W815B W805B volt nalam. Haverom is azt mondta Sonyskent, hogy a H6700 meggyozte.

Az LG-t csak a passziv 3D miatt neztuk meg nekem ez a modell nem tetszett amugy, jobban tetszett a passziv 3D, kar hogy mind az emlitett Sony es Samsung modellek aktiv 3D-sek.

Es vegul a H6400. Nagyon tetszett a ez a TV is, kar hogy csak 40"-ben lathattam, kepe is majdnem olyan szep mint a H6700 a kulonbseg nem jelentos. Es mivel a 48H6400 210k, a 48H6700 320k, 50W815B 295k ezert en a H6400 mellett fogok donteni, mar csak azert is mert nem tudom melyik tv milyen beallitasok mellett volt, de ha valami be volt allitva frankora akkor valoszinubb, hogy a 3-500ezres tv-k voltak azok, ennek ellenere a 40H6400 is meggyozo volt, es biztos, hogy azt is be lehet a boltban latottnal jobbra loni.

[ Szerkesztve ]

(#15755) nismoka válasza kulfoldi (#15754) üzenetére


nismoka
addikt

A 805B -t kritizálta, a 815B-ről jót mondott?! Jóhogy lényegében a két tipus ugyan az csak a 815 ezüst... Mondjuk ha samus volt akkor ennyi... :) Nézzetek meg egy fehér jpg képet mindegyiken, a samu valószinüleg foltosabb lesz...

[ Szerkesztve ]

(#15756) nismoka válasza Soma01 (#15752) üzenetére


nismoka
addikt

XR800 motionflow, elsősorban márkabolti modell.

(#15757) kulfoldi válasza nismoka (#15755) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Hat nezd nehez megmondani, hogy miert mondta, sajnos a ket Sony tv nem volt egymas mellett, hogy egyszerre ossze tudjam oket hasonlitani. A H6700-hoz kepest a W805B nem volt olyan jo. Eleg keves infot talaltam a ket Sonyrol de ami talaltam az alapjan a 805B a 400Hz a 815B az 600Hz. Egyebkent tok nem tudom, hogy melyik tv milyen beallitasok mellett volt es lehet csak a szurke talp a kulonbseg a Sony-k kozott es lehet hogy az elado volt hulye/nem ertett a Sony modellekhez de az is lehet, hogy a Samsungokhoz se. Ezekert is inkabb csak a szememre es a penztarcamra hagyatkozom, nekem eleg lesz a H6400 is.

Javaslom mindenkinek aki dontes elott all, hogy menjen el egy ilyen helyre es nezze meg oket. Nagyon okos nem lesz tole, mert szar adas megy es minden tv akarhogy be lehet allitva, de azt latni fogja, hogy hogy az olcsobb modellek nem olyan szarok es onnantol kezdve maga tudja eldonteni, hogy ahhoz kepest o maga mennyit lat a hangzatos kepjavito izekbol a dragabb modelleken.

[ Szerkesztve ]

(#15758) Soma01 válasza nismoka (#15755) üzenetére


Soma01
veterán

Ahogy olvastam a 815 az Motionflow 600Hz. Annyival több. Szerintem, én így olvastam.
A 805-ből nincs ezüst? Ha ezüst kell, az 815 lesz?

[ Szerkesztve ]

(#15759) nismoka válasza Soma01 (#15758) üzenetére


nismoka
addikt

805B az fekete, 815B ezüst, az hogy XR400 vagy XR600 semmit nem jelent a gyakorlatban szimpla marketing adat, semmit nem veszel észre belőle, tapasztalat... Sokan azt gondolják hogy egy tv képminőségét főként a Hz-ek száma határozza meg, tévedés!

[ Szerkesztve ]

(#15760) Soma01 válasza kulfoldi (#15757) üzenetére


Soma01
veterán

"De ugyanakkor tegnap elmentem az Auchanba, mert volt itt egy srac a forumban (66653. hsz) aki irta, hogy a 46F6400 175000 ott (hat sajnos 190000) es ott lattam egy 50" W805-ot aminek sokkal szebb kepe volt mint a az F6400-ese..."

"A H6700 es a W815B tetszett a legjobban de ezek nem egymas mellett voltak, a W805B a H6700 mellett volt es nekem jobban tetszett a H6700."

"Es vegul a H6400. Nagyon tetszett a ez a TV is, kar hogy csak 40"-ben lathattam, kepe is majdnem olyan szep mint a H6700 a kulonbseg nem jelentos. "

Akkor most mi van? A Sony 805 (=815) hol helyezkedik el?
Ezek szerint ennyit jelent a beállítás?

Csak azért kérdezem, mert én is ezek közt válogatok és azon gondolkodok, hogy melyik legyen. Ma bemegyek a MM-ba és megnézem én is őket. (Debrecen, nem jön valaki mostanában?)

[ Szerkesztve ]

(#15761) nismoka válasza Soma01 (#15760) üzenetére


nismoka
addikt

A rossz beállításokkal a legjobb tv t is el lehet cseszni.

(#15762) kulfoldi válasza Soma01 (#15760) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Nezd en sem tudom a magyarazatokat. Emlekszem erre amit beideztel tenyleg szebb volt a kepe a W805-nek az Auchanban, de lehet, hogy az a 47W805A volt es a felette levo az egy F6400 volt...sajnos erre nem emlekeztem, de ha emlekeznek se lennek elorebb mert a beallitas miatt lehetnek nagy kulonbsegek. Komolyan mondom nem tudom, ugy erzem nincs igazsag, egyre melyebben merulok bele egyre inkabb elveszettnek erzem magam, de mar nem erdekel tegnap a H6400 meggyozo volt boven elegedett voltam a kepevel.

Ezt csak ugy lehetne kideriteni, ha elmennek szemeszhez, aki javitana a latasomon hatha ott is van nemi hiba, aztan megvennem a H6400 H6700 W805B W815B teveket mind, hivnek 1 igazan profi szakembert aki bekalibralna olyanra ami a jo aztan adas fajtankent meg beallitgatna ezer dolgot ahogy szerinte es szerintem is jo es akkor talan lehetne donteni, de akkor sem hiszem, hogy konnyu volna donteni. Es persze nyilvan ez az egesz egy kivitelezhetetlen helyzet. Egyszeruen nem lehet eldonteni, annyira szubjektiv, adas, beallitas-fuggo ez az egesz. Valasztani kell egy modellt ami megnyugtatja vagy a teljesitmeny iranti vagyaid vagy a penztarcad es hinni kell benne, hogy neked az a legjobb. En ezt hiszem, de en csak egy laikus senki vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#15763) Soma01 válasza kulfoldi (#15762) üzenetére


Soma01
veterán

Jó, én is így vagyok. Valamit dönteni kell, mert már én is vívódok egy ideje...
Meg a hozzáállás is fontos, hogy a végén érezzük úgy, hogy minden rendben és jót vásároltunk.

(#15764) kulfoldi válasza Soma01 (#15763) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Igy van ez a legfontosabb. Maradektalanul sosem leszek biztos abban, hogy a legjobb dontest hoztam, hisz a tobbi modellt sosem fogom birtokolni, megismerni de most vegre eljutottam arra a pontra amikor ugy erzem ez nem zavar tulsagosan. De hamarosan jon valaki aki kijavit (ezt teljesen jo ertelemben mondom -nyugodtan javitsatok ki! ) vagy mond egy uj modelt es lehet hogy ujra nyugtalan leszek. :)

(#15765) #94529552 válasza nismoka (#15749) üzenetére


#94529552
törölt tag

Inkább 330 ezer Ft. :Y Többi márka azért jóval kevesebbe kerül. Aktiv 3D az fejfájós, és ahol gyerekek is vannak ott nem javasolt.

(#15766) nismoka válasza #94529552 (#15765) üzenetére


nismoka
addikt

Hmm ezt igy nem mondanám. Itt van ez, és még kissebb is.. [link]
Ráadásul a teszt szerint kevesebb pontot kapottt és jobban foltosodik (DSE), mint a Sony. [link]

[ Szerkesztve ]

(#15767) nightshadow


nightshadow
veterán

Ezt az idei Sharpot LC50LE760E[link] látta valaki élőben kirakva? A képek alapján gyönyrű a tévé, nagyon jó ára van: [link], csak kérdés, hogy milyen a képe?

[ Szerkesztve ]

(#15768) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Vki tudna segíteni a Time Machine beállításban? Lg 50Lb650v tv-m van. Köszönöm előre is.

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#15769) #94529552 válasza nismoka (#15766) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ok, de ez se rossz [link] és minusz110ezer.

(#15770) nismoka válasza #94529552 (#15769) üzenetére


nismoka
addikt

Na azért nem egy ligában játszik a 6400-as a W829-el, ne vicceljünk már, a minimum az a H6700-as...

[ Szerkesztve ]

(#15771) Soos95


Soos95
tag

Sziasztok!
TV vásárlás előtt állok, és nagyjából 2 hét múlva szeretném letudni az egészet. A véleményeteket szeretném kérni, ti milyen tv-t választanátok.

Legalább 42"-os FullHD okos TV-t szeretnék, többségében filmnézésre pc-ről, játékra xboxról és tévénézésre lenne használva falra szerelve. A 3D nem olyan fontos, természetesen ha belefér akkor nem hátrány, de inkább a jó képminőség a lényeg. A max keretem 150 ezer Ft

Amit eddig néztem: LG 42LB650V, LG 42LB671V

Ti mit javasolnátok? Előre is köszönöm! :C

(#15772) LucasGrant válasza Soos95 (#15771) üzenetére


LucasGrant
aktív tag

Hát ha ekkora a max keret, akkor a 42LB650V is elég karcsún fér bele, nem hogy a 42LB671V. LB671V a local dimmingal, a jobb panellal, magic-el, mélnynyomóval, cinema screen designal tud többet, ér annyival többet amennyivel drágább mint a 650es, de nem fog beleférni a keretbe. Szóval kompromisszumot kell kötnöd :)

(#15773) Soos95 válasza LucasGrant (#15772) üzenetére


Soos95
tag

Köszi a segítséget, lehet meg tudom toldani a keretet, és 160-ért már van LB671V.
Más gyártóknál (gondolok itt Samsung, Sony, stb..) van konkurenciája, vagy ebben az árszegmensben az LG-k a legjobbak?

(#15774) Astrasattila


Astrasattila
tag

Szervusztok!

Érdeklődés szintjén írok. Televízió vásárlásán gondolkodom. A rendelkezésre álló keret ~200.000 Forint. Mindenképpen csak "buta tv" jöhet szóba! Legyen rajta legalább 1 Scart, 1 HDMI, 1080p vagy nagyobb felbontás. Kijelző méretében legalább 32". Felhasználási terület: tv adás, DVD, BluRay, esetleg PC-vel összekötve játék, ha megfelelően gyors hozzá a kijelző. Ha valamit kihagytam szóljatok és pótlom. :) Csak belföldön kapható érdekel.

(#15775) Soma01 válasza Soos95 (#15773) üzenetére


Soma01
veterán

Elmentem ma a MM-ba és ott az egyik LG pólós azt mondta, hogy a VA panelen a fehér a szebb nem a fekete. Az IPS panelen jobb a fekete szerinte. És a VA "ki fogja verni a szememet" sötétben, annyira fehér. :F Akkor most mi van? Én mintha fordítva emlékeznék az itt olvasottak alapján. Legalább is a fekete VA-n jobb.
Ja, meg a szöveg: azért, jobb az IPS, az iPhone-ban is az van. De mondtam neki, hogy az nem TV! ;)
Mondjuk nem felejtettem el, hogy LG-s a srác és az LG IPS panelt gyárt. De az alapján amit láttam, a Sony W805 képe jobb volt mint az LG. De a távirányító tényleg jobb az LG-nél és a WebOS is.

(#15776) nismoka válasza Soma01 (#15775) üzenetére


nismoka
addikt

Vicces gyerek lehetett... :D

(#15777) Zsmester89 válasza Soma01 (#15775) üzenetére


Zsmester89
őstag

Ha nem számít a passzív 3D, a betekintési szög és színek milyensége, akkor VA jobb.

Szerk: Amúgy az LG tényleg IPS és rosszabb a feketéje. Valamit valamiért.. sajna :)

[ Szerkesztve ]

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#15778) Soma01 válasza Zsmester89 (#15777) üzenetére


Soma01
veterán

Az igaz, hogy az IPS panelek passzív és a VA panelek aktív 3D-sek? Vagy ez nem törvényszerű?

(ezt az LG-s srác mondta amúgy)

(#15779) viharkabat válasza Soos95 (#15773) üzenetére


viharkabat
aktív tag

ebben az árszegmensben az LG-k a legjobbak?

Ezt bátor dolog lenne így kijelenteni. Nyilván sokan vesznek LG-t, nekik az igényeik és az ízlésük alapján az a legmegfelelőbb :)

(#15780) nismoka válasza Soma01 (#15778) üzenetére


nismoka
addikt

Nem met pld sony 42W805B az passzív és VA panel.

(#15781) nismoka válasza Zsmester89 (#15777) üzenetére


nismoka
addikt

A szinek milyenségével a VA panelnek sincsen gondja.

(#15782) Kachorra válasza Soma01 (#15775) üzenetére


Kachorra
csendes tag

"a távirányító tényleg jobb az LG-nél.."

Meg még gondolom világít is, de ezzel nem kéne foglalkoznod, mert baromira jelentéktelen a képhez képest. Az lg-s fickó az ips feketéről meg egyszerűen hazudott neked.
(Ehhez mondjuk elég lenne neked is egyetlenegy tesztoldalt felkeresned tájékozódásul,hogy számszerűen is lásd, hogy mekkorát)

(#15783) viharkabat válasza Soma01 (#15775) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Nem tudom, hogy a fehérrel mi a helyzet, szerintem nagyon nincs is jelentősége. Viszont a fekete dolgot fordítva mondta a koma. Sajnos én is találkoztam műszaki eladókkal, akik hetet-havat összehordtak.

(#15784) tibtib62


tibtib62
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni, Ma a MM-ban láttam egy LG 47 LB700 típusú televíziót. Erről valami infó? Megnéztem más üzletek nem forgalmazzák, de a MM-ban igen borsos az ára. Képileg és külsőre is nagyon szép volt, de valahogy én az eladóknak nem nagyon akarok hinni. :)

(#15785) *Tata* válasza tibtib62 (#15784) üzenetére


*Tata*
senior tag

Itt egy teszt róla: [link]

(#15786) Samus


Samus
addikt

Budget TV nézésre mit ajánlotok jelenleg? 32" méret lenne a tuti, nagyrészt PC lenne a forrás. Én hajlok a fullHD felé, de mivel a noteszemen csak VGA és S-Video van, így maximum a TV USB aljazatában bízhatnék. mi lenne a Bestbuy ajánlat fullHD és HDReady kategóriában? Technika by Tesco árához képest?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15787) tibtib62 válasza *Tata* (#15785) üzenetére


tibtib62
csendes tag

Köszi!

(#15788) tibtib62


tibtib62
csendes tag

Ezt a 3 TV-t néztem ki, szerintetek melyik lenne a befutó:
Panasonic 47 AS 650E
LG 47 LB 700V
Sony KDL 50 W 815 B

(#15789) Soos95 válasza viharkabat (#15779) üzenetére


Soos95
tag

Természetesen ízlések és pofonok, a kommentemben csak az általam korábban említett két termékre értettem :)

Még mindig az érdekelne, hogy a 42"-os LG LB671V-nél Samsungnál, illetve Sonynál van-e hasonló, vagy jobb termék ár/érték arányban (passzív 3D, korrekt okosTV funkciók, DLNA, Miracast, 3 HDMI, legalább 1 optikai hangkimenet) max 160 ezerért? :F

[ Szerkesztve ]

(#15790) apszi válasza tibtib62 (#15787) üzenetére


apszi
őstag

---

[ Szerkesztve ]

(#15791) apszi


apszi
őstag

Szia Mindenki!
Végre van 3 potenciális jelöltem (feltéve, hogy mennyire beszerezhetőek még) :DDD
Sony KDL W805A
Panasonic ET60E
LG LB730V

Figyelmen kívül hagyva a Smartot, képminőség tekintetében (digitális SD adások, 3D), melyik lenne a befutó.
Panát és LG-t bolti vacak körülmények között már láttam, Sonyt sajna nem volt alkalmam, még vadászom. Sonyt eléggé lehúzzák a tesztek a feketéje miatt, kérdés, hogy rosszabb-e ilyen téren a másik kettőhöz képest, lévén, hogy mindegyik IPS paneles. Műszaki paramétereikkel tisztában vagyok.
Előre is köszönöm a hozzámszólásokat!!!

(#15792) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Üdv Urak!

olyan 60k körül milyen tévét lehetne kapni? 2-3 méterről nézném, úgyhogy nem kellene túlságosan nagy (58 centinél azért nagyobb legyen) és így talán kis méretnél beleférne egy fullhd-s? :D USB jó lenne ha lenne rajta, úgyhogy kb ennyik lennének az igényeim. HDMI nem lenne rossz, de nem feltétel. Nagyon nem néztem most körül, szóval nem tudom, hogy reálisak-e az igények ennyi pénzért? :R

[ Szerkesztve ]

(#15793) Soma01 válasza nismoka (#15780) üzenetére


Soma01
veterán

Akkor ilyet veszek.
Hol érdemes megvenni? Innen jó? [Avplanet]

[ Szerkesztve ]

(#15794) nightshadow válasza Tomi0703 (#15792) üzenetére


nightshadow
veterán

22H5000 [link]

(#15795) Tomi0703 válasza nightshadow (#15794) üzenetére


Tomi0703
őstag

22-23"-nál nagyobbat keresnék, ha nem fér bele a fullHD az nem olyan nagy gond, az USB lenne a fontos. :)

(#15796) Stef@N


Stef@N
tag

Sziasztok,

jelenleg egy 3 éves Sony LCD tv-t használok, melyre 3 eszköz van rákötve HDMI-n keresztül. A tv toslink kábellel van összekötve az erősítővel, és minden eszköz digitális 5.1 hangját továbbítja a tv az erősítő felé. Az a kérdésem, hogy ez a funkció meg van az újabb LG tv-kben is? Konkrétan az LB65-ös szériában, mert sajnos az erősítőn nincs még HDMI bemenet, ezért eléggé fontos lenne ez a funkció.

(#15797) Astrasattila


Astrasattila
tag

Ilyen lehetetlen dolgot akarok, hogy senkinek nincs felém egy szava sem?
[link]
VGA fórumon is kérdeztem korábban valamit, 1 ember reagált, Ő is annyit, hogy a helyemben olyat nem venne, mert pénzkidobás. Inkább tartogassam a pénzt. Ott se akadt senki, aki segített volna abban, amit kérdeztem. Lehetetlen kérdéseim vannak ezek szerint. :)

(#15798) viharkabat válasza Astrasattila (#15797) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Szerintem eléggé értelmetlen paramétereket adtál meg. 32 collos buta TV 200e-ért??

(#15799) apszi válasza Astrasattila (#15797) üzenetére


apszi
őstag

Nos, ha mindenképp buta, akkor Sasmung H5000-es széria. Állítólag játékra is remek az alacsony input lag miatt. Vagy esetleg Sony tévék között érdemes még nézelődni, amik játékra kifejezetten ajánlottak, és a képük is szép...bár nem tudom, hogy van-e belőlük teljesen buta, de nem túl okosak az biztos :D

(#15800) Astrasattila válasza viharkabat (#15798) üzenetére


Astrasattila
tag

Értelmetlen? Miért? Normális minőségű buta televízió mennyibe kerül? 20 ezer Forintba? A ~ 200.000 Forint meg.. hát abból lehet gazdálkodni. De ha 20 ezerért lehet kapni, nekem az csak jó! Mint írtam 32"-tól indulna, nem ott a vége. Gőzöm sincs, hogy mennyi egy "buta" LED TV. Mindenütt csak ezt az ( számomra felesleges ) "okos televíziót" látom már. Nekem a televízió legyen televízió, a telefon telefon, a karóra karóra és a zenelejátszó zenelejátszó..Én már csak ilyen maradi, funkcionális ember vagyok

apszi Köszönöm szépen, legalább már van honnan kiindulnom. Jelenleg is Samsung televízióm van, bő 13 éves, gond nélkül üzemel, csak már bajok vannak ugye a felbontásokkal. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.