Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27451) KaLeun


KaLeun
senior tag

A 7.0 után észrevettem, hogy egy csomó lövésem indokolatlanul a földbe csapódik vagy eltűnik ha egy domboldalba állok vagy pl. hull downba vagyok és kikukucskálva lőni szeretnék. Egy [kép sniper módban], legalább 5 lövésem eltűnt, egy picivel arrébb mentem és már ok volt.

Olyan mintha a talaj hitboxa és megjelenített kép nem egyezne. Lehet, hogy régi dolog de pl. a bázist jelölő kör is jóval a föld felett lebeg.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#27452) CactuS válasza Fel (#27450) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A T34 helyére jön az M103. Gondolom azért...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#27453) echterion


echterion
nagyúr

Na, kezdek ráérezni, hogy mit kell tenni a 3601-essel. Ezt 65 %-os legénységgel csináltam:

Győzelem!
Csata: Malinovka 2012. január 13. 20:58:27
Jármű: VK 3601 (H)
Szerzett tapasztalat: 1 041
Szerzett kredit: 28 536
Csatában elért Achievement: Ekins Kitüntetés IV Osztály

**********

(#27454) fsb1000 válasza đe$|re (#27442) üzenetére


fsb1000
nagyúr

EZ szép eredmény... sokat derítettél is.

Egyébként nekem az E-75 hozott a legtöbbet, amíg nem lett Type59.

(#27455) ollie válasza echterion (#27453) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De miért nem 75%-ossal kezdesz? Az nem nagy pénz.

***

(#27456) KaLeun válasza CactuS (#27448) üzenetére


KaLeun
senior tag

Április végén jelent ez meg először (full után pár héttel) és gondolom, hogy sokkal előbbre tervezték a T34 leváltását. Úgy gondolhatták, hogy amikor ez megtörténik még csak keveseknek lesz meg a T34 és így nem lesz akkor érvágás nekik.

Szerintem kicsi az esély arra, hogy megkapjuk prémiumként. Ha mégis akkor lehet, hogy feltételekhez lesz kötve: pl. 10k csata vagy vmi hasonló.

Cila

(#27457) Paul119 válasza đe$|re (#27442) üzenetére


Paul119
addikt

nem rossz.. nekem duplázás nélkül csak 2022:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#27458) KaLeun válasza CactuS (#27448) üzenetére


KaLeun
senior tag

wtf 2x

[ Szerkesztve ]

Cila

(#27459) CactuS válasza KaLeun (#27456) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ebből szerintem jól már nem fognak tudni kijönni. Ha mindenki megkapja, akkor az a baj, ha senki akkor az. :)

Anno a premium miatt kezdtem el az amcsi ágat, de mostanra már egészen megszerettem.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#27460) đe$|re válasza fsb1000 (#27454) üzenetére


đe$|re
senior tag

Köszi, igyekeztem. De azt a 2866xpt, ráadásul duplázva, kevésnek érzem.

Paul119: Az még mindig jobb, mint duplázva 2866. :(

(#27461) Fel válasza CactuS (#27459) üzenetére


Fel
addikt

Azzal, hogy a T34 helyett a tulajok megkapják az M103-at, már jól jár mindenki. A prémium T34-gyel annyit tehetnek, hogy kb. alig használhatóvá teszik. Azt nem hiszem, hogy meglépik, hogy nem adják meg a népnek, mert lázadás lesz. Azt viszont már megtehetik, hogy szerteszétnerfelik, mert arról szó se volt, hogy überbrutál T8 prémium lesz belőle, csak szimplán az, hogy T8 prémium. A páncélzat értékei maradnak, viszont a mozgékonyság, tűzgyorsaság, tűzerő jelentősen meg lesz faragva. Szerintem...

(#27462) csaabz


csaabz
őstag

Halljátok, ez a francia heavy line katasztrófa...
De ezt már említettem...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#27463) jahrn válasza Fel (#27461) üzenetére


jahrn
senior tag

Par napja irta vmelyik dev h a T34 megtartja a 120mm-t (anelkul T29-nek hivnak), es valoszinuleg megmarad a pen ertek (248mm) is. Gondolom lessz egy jokora HP es RoF nerf, de mast nemigen lehet csokkenteni.

[ Szerkesztve ]

(#27464) vbbb


vbbb
őstag

Hali mindenkinek...két hét kihagyás után újra lehet kockulni.

Most olvasom, hogy kivonják a Type59et vagyis nem lehet többet venni viszont akinek van az használhatja tovább. Érdemes beruházni ebbe?

(#27465) CactuS válasza Fel (#27461) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Legyen igazad. Mármint abban, hogy nem merik meglepni, hogy nem adják meg premiumnak. Lassúsággal nem lenne gond, KV-KV3-AMX(T4) tulaj vagyok. Ezek után nem hiszem, hogy lassabbat tudnak alkotni. :D

M103 is olyan keményfejű lesz, mint a többi amcsi HT?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#27466) diegho válasza csaabz (#27462) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem is nagyon szarok, több okból is:
-nagyok
-minden átlövi a tornyukat
-arty óriásit sebez rájuk
-tier8tól van csak tárazás
-csak 4 töltény fér a nagyok tárába

Ma találkoztam egy 9-essel IS-4ben, de meg se karcolt, mire én simán kinyírtam 4 lövésből. Object-ben meg 2x tier10-el találkoztam, azt is nyertük.
Light/medium ág sokkal jobb szerintem. Egyedül a 10-es heavy ami jó lehet, de nagyon támogatni kell. A 7-es lighttal még mindig 1100xp körül van az átlagom, pedig ma este elég hülye csapatokba rakott (6x Type 0kill-el halott a csapatban és társai) és talán összesen 10 kört mentem vele szakaszban, vagy még annyit se. Jövő héten meglesz a 8-as med, nagyon érdekel milyen lesz a nagyobb pen-es ágyúval, a 13 90 penje pont nem elég ahhoz, hogy a nagyokat oldalról szedjem.

(#27467) virkir válasza sptkyle (#27446) üzenetére


virkir
veterán

Most már értem miből alakulnak ki a lemming csapatok.
Ez nagyon tetszik, ez a "mindig oda megyek". Mivel játszol? Villamossal?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#27468) CptMisi válasza virkir (#27467) üzenetére


CptMisi
őstag

Az igen. :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#27469) Murder3


Murder3
addikt

ahha nahát,nahát mégiscsak megérik a pénzüket....
While switching into sniper mode when a tank encountered an obstacle or is situated close to a wall, a window, or an archway, a gun barrel has a tendency to jerk upwards. Will you correct it?

-Unfortunately, this particular issue is impossible to correct.

(#27470) virkir válasza diegho (#27466) üzenetére


virkir
veterán

Szvsz nem szarok csak nem tanultak még velük harcolni.
Viszont
- brutál gyorsak T9-től de már a nyolcas is elég mozgékony, hogy bárhova eljusson ha segíteni kell
-nagyon jó ágyúik vannak már T8-tól
-igaz, hogy csak 6 meg 4 töltényes a tárjuk de azt egy T8-9-es újratöltése alatt ki is lövik
-értelmes platoon-ba szvsz tarolhatnak bármelyik pályán
Az meg, hogy nem lőtt át IS-4be nem a farnszia gyengesége hanem a fosh WG buffolása a szegény orosz hevy-knek meg esetleg a béna juzer hibája hiszen kb kétszer megkerül mire te egyszer újratöltesz.
Ha te a hetes light-al olyan eredményt tudsz akkor nem a tankok szarok csak a júzerek nem értenek hozzá.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#27471) diegho válasza virkir (#27470) üzenetére


diegho
nagyúr

A Heavy vonal akkor is jóval gyengébb, mint a light/med, bármit is mondasz. Sokkal nagyobb védtelen felület van rajtuk, a heavy mindig kiemelt figyelmet kap a minimapon is, plusz az se mindegy, hogy azok a heavyk nem olyan mozgékonyak, mint azt az adatok alapján lehet gondolni, tehát arra a laza 40+ másodperces tárazásra nem olyan egyszerű visszahúzódni.

A 7es lighttal azért lehet ilyen statot menni, mert
-nagyon kicsi, nehéz eltalálni
-nagyon jó a camo
-nagyon jó rugalmasság
-light-nak mutatja a minimap ezért sokan leszarják, így könnyen lehet bemenni bármi hátába

[ Szerkesztve ]

(#27472) sptkyle válasza virkir (#27467) üzenetére


sptkyle
senior tag

A lemming csapatok abbol alakulnak, hogy elindul 3-4 izmosabb gép 1 irányba, a többiek meg hogy lehetőleg ne haljanak meg, mennek utánuk. Nem szoktam ezt csinálni.... (mint ahogy a topicba irkálni se... de látom ez a jövőben is így marad)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#27473) D.Orion


D.Orion
veterán

Gondoltam triplázom pár tankomat így este meló után.. Hát nem... 5csata, 5 különböző tank, 5 egylövéses ammorack+tűz. Köszönöm wargaming a remek estét, én elmentem aludni, rád meg igyon hideg vizet a sírásó.

(#27474) Met válasza sptkyle (#27472) üzenetére


Met
nagyúr

Én akkor szoktam lemingkedni ha a csapat nagy része egy irányba megy, pár másodperc után lehet látni merre szélednek szét.
Leszoktam a hősködésről :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#27475) Fel válasza virkir (#27470) üzenetére


Fel
addikt

Egyetértek! A legtöbben nem igazán éreztek még rá, hogyan kellene használni a magasabb tierű francia heavyket. Ma az egyik csatában az első kihulló az ellen 50B-je volt. Előreszaladt, és nyekk. Biztosan elkapta a sebesség mámora, a lila köd...

Hogy haladsz az ARL-lel? Én kezdem egyre jobban utálni... A 120mm-es frontpáncél eléggé huzatos helyenként, mert a T6-os VK-k itt-ott átütik. A DCA 45 is tud "meglepetéseket" okozni: folyamat 180-as sebzés; ha nincs összeszűkülve a célkör teljesen, akkor semmit nem talál el (hiába teljesen rajta az ellenen), állandóan földet lő..

A 105-ös 13TR-t nem próbálta vki?

(#27476) virkir válasza diegho (#27471) üzenetére


virkir
veterán

Ezekben részben igazad van meg mint írtam csak akkor hatékonyak, ha támogatja őket a csapat, company, CW, mert szerintem fogják őket vinni legalább kipróbálni és a platoon.
Randomba egyedül nem lesz egyszerű nagyon meg kell tanulni vele játszani.
Hidd el mozgékonyak azok, amikor az 50 100-at berakta mines-ra mindig előbb fent voltam a hegyen mint a többi med. Namost ezt gondold el ha nem 51 a vége hanem 65. Erősek a motorjaik ezért emelkedőt is jobban bírják mint a T9-es med-ek.
A tárazás meg egy dolog arra is nagyon oda kell figyelni de nem megoldhatatlan feladat.
Azt azért már sajnálom, hogy nem a med ágon megyek mert ott már 6-os is élvezetes lehet de a heavy ágon totál szopás talán még a 7-es is.

Fel
Leginkább sehogy annyira utálom, hogy nem akaródzik szenvedni vele a páncélja meg nem huzatos, hanem nincs.
Kb az nem lövi át bárhonnan aki nem akarja de ennek örömére legalább ha hátul meglőnek és véletlen még túlélném akkor biztos, hogy kigyullad.
Azt már többször leírtam, hogy szerintem bugosak az ágyúk mert szeretnek minimum alatt is sebezni meg átütni. A SU-152-vel majdnem ugyan az a találati arányom mint ezzel pedig azon csak a 152-est használom tehát a pontossága sem az igazi pedig már próbálom úgy haszni mint azt csak álló célra lövök 100 méter felett.
Ha mindez nem lenne elég akkor még ott van, hogy tíz körből 6-8-ba tízesek közé rak ha meg véletlenül a felső harmadba kerülök akkor meg a totál zöldség csapatok jönnek.
Nem is emlékszem volt-e tank ami ennyire nehezen ment és ennyi xp-t kellett összeszedni vele ezért a 105-re nem pocsékolok úgy is csak ezen lenne használható.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#27477) ollie válasza virkir (#27470) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, engem az IS-4-ben simán átlőtt a francia T8-as heavy.

***

(#27478) csaabz válasza virkir (#27476) üzenetére


csaabz
őstag

virkir, én csak annyit mondok, nézd meg a francia heavy ágon a hull armort...
Nevetséges mind.
Hiába akar vki jól játszani vele, ha bármi, bármikor kilövi.....

:( :((

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#27479) sutyi^ válasza csaabz (#27478) üzenetére


sutyi^
senior tag

Tigris tankon edződöttek előnyben. :DDD

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#27480) csaabz válasza Fel (#27475) üzenetére


csaabz
őstag

Az ARL 44 számomra nagyobb csalódás, mint a BDR.
Papír tank. Teljesen használhatatlan.
Az ágyúval pedig ugyanazt tapasztalom, mint Te, összeszűkült célkörrel (100%-os legénységgel) mellélő... és nincs is messze az ellenséges tank.
Biztos, hogy bugos.
A 105-öst nem próbáltam. Kicsi a penetration...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#27481) Paul119 válasza đe$|re (#27460) üzenetére


Paul119
addikt

jaa hogy a tied duplázott.. nem láttam :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#27482) Murder3 válasza csaabz (#27480) üzenetére


Murder3
addikt

ja papír mert a többi nem az?
t6 on kv-3on kívül minden papír.

(#27483) virkir válasza csaabz (#27478) üzenetére


virkir
veterán

És?
A játékban kb 3 és fél tank van amit nem akkor és ott lövök át high tierben ahol akarok most akkor a többi szar?
Nem. csak más játékstílust követelnek meg.
Érdekes akik már eljutottak odáig nem ezt mondják.
De leírom még egyszer.
A fransziák nem első vonalbeli tankok hanem támogatók és nem egyedül tudnak eredményesen harcolni hanem falkában.
Ezzel egy a baj, hogy randomban elég ritkán jön ki így a lépés.
Hunyd le a szemed és képzelj el egy pályát ahol mondjuk vonul pár darab T9-10-es heavy a maguk versenytempójában, lásd 20-25 km/h.
Egyszercsak feltűnik 3 db francia hevy 60-al mire azok egyáltalán sniper módra váltanak azok már kiosztottak 4k sebzést szerencsés esetben de legyen csak 2,5 amit ha van eszük egy tankra lőttek el ami ott és akkor meg is pusztult és már nincsenek sehol.
Ha játszottál a bétában ott nagyon szép T-54-es falkák voltak amik az esetek 90%-ban hozták is a köröket. Namost gondold el azt egy olyan tankkal ami cirka 20 másodperc alatt kioszt 1,6-2k sebzést a játék egyik legnagyobb átütésével.
Mit vársz a csapatoktól ha a type59-től összefossák magukat ha kettőnél több van az ellenfélnél?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#27484) virkir válasza Murder3 (#27482) üzenetére


virkir
veterán

Soroljam?
M4A3E8
M6
VK 3601
A teljesség igénye nélkül

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#27485) Murder3


Murder3
addikt

elegem van megyek 10 csatát és nem képes egy wint beadni a duplázásra...
tigris 2-vel most végre lett egy jó köröm és majdnem 4k xp-t kaptam...
sorozatosan vereség...de ha meg győzök még véletlenül se a jó kört adná be, nem hanem ahol alig tudtam csinálni vmit...

(#27486) Paul119 válasza Murder3 (#27485) üzenetére


Paul119
addikt

én ilyenkor fogom magam, beugrok egy kis bf3azésra, usgyi a cobra helivel , én repülök haverom a gunner.. és szénné baszunk mindenkit,bár ez kivételesen sima metros pálya[link] :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#27487) echterion válasza ollie (#27455) üzenetére


echterion
nagyúr

Mivel előtte vettem egy Grille-t, és teljesen ki voltam nullázódva, ezért egy korábbi tankom 75%-os legénységét neveltem át, ami 60 körülire esett vissza.

**********

(#27488) bandiras2 válasza echterion (#27487) üzenetére


bandiras2
senior tag

10% képpességminusz ha kategórián belül rakod át a legénységet, 20% ha kategóriátváltasz.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#27489) D.Orion


D.Orion
veterán

Szeretném kihasználni az x3 köröket T6ban, de a mostani WoT felhozatallal ez megint lehetetlen.

9:50től 3fős T4-T7 platoon? TC jelenleg lehetetlen, mert nincs egy darab medium sem.

[ Szerkesztve ]

(#27490) echterion válasza bandiras2 (#27488) üzenetére


echterion
nagyúr

Ja, nagyjából ennyit esett vissza, nem emlékszem a pontos számokra, de nagyságrendileg ennyi volt.

(#27489) D.Orion: Én sajnos munkahelyen nem tudok játszani. :(

[ Szerkesztve ]

**********

(#27491) bandiras2


bandiras2
senior tag

Kikúrt módon elegem van a debilekből, pofázom nekik h ne foglalják a bázist, hogy öljük meg őket mind egy szálig, de csak seggelnek.
[link]
[link]
[link]
Már hatodszor játsszák el velem ezt a debilek csak a Pz35t-vel, és még mindig nem sikerül megcsinálnom a kikúrt medálomat a hetedik kilőtt tankért.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#27492) CptMisi válasza bandiras2 (#27491) üzenetére


CptMisi
őstag

Pz35t-vel nem is fogod... Ha már ennyire oltasz valakiket, nézd már meg, milyen hülyeséget írsz.... Pz35T tier 2es, a Boelterhez meg legalább tier4es tankokat kell kilőni... 1es, 2es tankokból kilőhetsz 15öt is, akkor sem kapod meg... ;) :C

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#27493) bandiras2 válasza CptMisi (#27492) üzenetére


bandiras2
senior tag

kösz a kiigazítást.
Viszont még egyik tankommal sem lőttem hetet, legalább az meglett volna.
Meg halomra gyilkolom a mezőnyt, masszívan nyerünk, a gyáva férgek meg foglalnak a harc helyett.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#27494) đe$|re


đe$|re
senior tag

Szemből kilövi az IS a beforgatott E75-t...azaz...szép volt WG. Az már csak hab a tortán, hogy az S70 kemény 11%-t vett le egy IS7 életéből.

(#27495) CptMisi válasza bandiras2 (#27493) üzenetére


CptMisi
őstag

Most AMX M4 45-tel mentem egy kört, az arty kilőtt előlem egy 3%-os Pz4-et, egy stug3 kilőtt egy AMX 12T-t, 5öt lőttem ki, foglalással nyertünk, pedig simán lehetett volna topgun... Mesterlövész nem lettem, nem értem hogy: 15ből 13 lövés talált, 85% megvolt, kilőttem 5 tankot egyedül, az amx-et 12%ra lőttem le, a Pz4be 65%ot lőttem, de valaki más ezek szerint többet sebzett (vagy pattogott...) Acélfal sem lettem, hiába kaptam 16 lövést, többek között 1et a hummeltől, 4et meg egy T43tól... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#27496) Dictator^ válasza bandiras2 (#27493) üzenetére


Dictator^
veterán

A másik meg az, hogy ilyen kis tierbe még annyira se várd, hogy azt csinálják amit mondasz, mint a nagy tierbe..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#27497) CptMisi válasza CptMisi (#27495) üzenetére


CptMisi
őstag

Úgy gyöngyszem: Cliff, toptank vagyok AMX M4 45-tel... Egyedül beálltam lent a sziklafalhoz védekezni, látom 2 tank, a másik toptier tankunk (TigerP) és egy M6 álldogál a bázison, de nem afk-k...Látom fent bénáznak, nyomtam egy szektorjelölést+támadást... Semmi. Jön két T29 + lődözz az artyjuk, 2 M7. Szektorjelölés, segítségkérés... Egyszer csak hátulról meglőnek. Mondom biztos ellenség, vagy begurultam a T29 elé, bár nem hiszem...2 T29 visszább gurul, erre megint hátba lőtt valaki, most viszont criticalt is lőtt, a TigerP-nk volt. ZSÍR! Meglő az arty közvetlenül a sziklafal aljában, úgy, hogy 1. ráálltam a falra, 2. 750körül sebzett. :Y Aztán a T29 elintézett 1xxHP-ról. 2tankjukat azért így is magammal vittem. :(((
Kárpótlást nem kaptam.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#27498) D.Orion


D.Orion
veterán

Victory!
Battle: Malinovka 2012. január 14. 12:25:41
Vehicle: Hummel
Experience received: 1 237
Credits received: 48 499
Battle Achievements: Confederate

Lövés: 18
Telitalálat: 6
Közel volt: 8-10

Sebzések: IS4, Löwe, Tiger II, Tiger II, Tiger, SU-152, JagTiger
Kill: Su-14

ÉS volt nálunk 3 Type59 platoon-ban, és nem rusholtak, hanem szépen a hegyen spottoltak. :)

(#27499) D.Orion válasza D.Orion (#27498) üzenetére


D.Orion
veterán

Az viszont elkeserít, hogy 8 Hummel csatából 4 az Himmelsdorf volt a mai napon... Már meglehetne a GW, de alap ágyúval nem akarok nekiállni.

(#27500) sutemeny válasza đe$|re (#27494) üzenetére


sutemeny
csendes tag

Főleg úgy szép, hogy a BL10essel folyamatosan pattogok az E75ről... arról ne is beszéljünk, hogy a t29 (és feljebb) tornya szemből 279mm... bl10 pattog róla mintha muszáj lenne... a kérdésem a következő: mi a jóédes...mmal lőjem át, ha ez sem viszi??? :(((

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.