Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28483) Iron Funeral válasza fsb1000 (#28474) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mi az az értékelhető stat?
Amikor én megvetettem az E-100at akkor úgy gondoltam, hogy a 15cm ágyúval damage dealerként fog működni némi páncéllal és egész sok hp-val. Célkitűzés volt a 3000 átlagsebzés vele ( T30-al ez most 3290 körül van, de pár napja még 3400 fölött volt, majd beáll egy ~3350re szvsz), de ezt nem tudta hozni, 2900 és 2600 között ingázott a sebzés majd beállt 2700ra (amikor eladtam akkor 2686 volt). Szerintem a 15cm ágyú nem elég jó erre a feladatra, lótúró pontossággal és kicsi átütéssel (bár az a ~235 még az elmegy kategória, csak éppen más tankok 260-276al operálhatnak...), volt egy olyan meccs ahol 12(!) lövésem volt egy T95 parancsnoki kupolájára irányozva, mindegyik lepattant, a kupola meg fém színű volt nem az a rondabarna, tehát nem ment egy lövésem se mellé(plusz kaptam sniper plecsnit is... kösz), mindezt 20-50 méterről. vhw írta, hogy miért nem használom a 12,8cm ágyút mert az is jó, stb stb, amiben ugyan van logika, de kérdem én; ha azt használom akkor minek cseréltem le a 75öt? Ráadásnak ehhez a fegyverhez mint platform már ott a Maus ami... Maus. Legjobb esetben is Maus-400hp=E-100, de a páncélzatban jobb a Maus, még ha nem is feltétlen klasszisokkal.
Ha nem veszed piszkának beírod az átlagsebzésedet? Kíváncsi vagyok, hogy más tulajok mit tartanak "értékelhetőnek". :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.