Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) gzbotii válasza psycroptic (#24399) üzenetére


gzbotii
veterán

De, szeretnek, max tier8-ig. Utanna allitolag premium nelkul vesztesz mindig penzt :(

ollie: kosz a reszletes leirast :R

Amugy, most valamien perverz gondolat folytan egy AMX38-al kinlodok. AMX40-et akarom kiproblani meg az ELC AMX - az egyik legszebb tank, szvsz

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24402) jozefgucci1 válasza ollie (#24400) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A T50 et és a nagytesót kezdőnek nem ajánlanám , mert maga a játék sem egyszerű vele és a fentartás + egy nehézség. Egy zsákutca az az ág amúgy is és sok fölös xp kidobás .Anno végigcsináltam ,de csak a T50-et tartottam meg csak és kizárólag fanból. Szeretem szivatni vele az ellent , viszonylag gyakran rak T6 ba vele ahol nem csak scout-ra jó.

Kipróbáltam ma az IS7 -et gold ammoval és szerencsémre pont egy másik IS7 -el kerültem szembe a csatában . Nem tudom béna volt -e vagy sem ,de csak egyszer sebzett mig én lelövöldöztem szépen az életét . Kérdezte is hogy goldal lövök-e rá ? A lényeg ötböl -öt betalált és sebzett szóval abban a körben megérte.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24403) ollie válasza jozefgucci1 (#24402) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, igaz. Mondjuk én semelyik lightot nem javasolnám kezdőnek.

Az IS-7-et tényleg golddal lőtted?

***

(#24404) jano_77 válasza ollie (#24400) üzenetére


jano_77
nagyúr

Német:
Tier 5 med: Pz III./IV., Stug III.
Tier 6 med: VK3601H

Amcsi:
Tier 4 TD: M8A1

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24405) psycroptic válasza gzbotii (#24401) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha csak Tier 8-ig mész, akkor szerintem mindegy, hogy mivel játszol, mert a Panther II-vel is lehet élvezni a játékot, mint az AMX 13 90-el vagy Tiger II-vel és IS-3-al. A lényeg, hogy Te érezd jól magad az általad kiválasztott tankkal, mert én hiába ajánlom pl. a KV-2-őt, ha Neked nem tetszik.

PSNID: Tomy83PS

(#24406) #48613632


#48613632
törölt tag

Na, az ILYEN csatákat szeretem :K Végére megdöglöttem, bár ha nem bénázom el az utolsó lövést, akkor az M6 is meglett volna. Minden percét élveztem :C Sajnos a legtöbbször még a közelébe sem érek az élménynek :O

(#24407) jano_77


jano_77
nagyúr

EZT ismeri vki? :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24408) #48613632 válasza jano_77 (#24407) üzenetére


#48613632
törölt tag

ja, láttam már, jók a pólók :)

(#24409) #48613632


#48613632
törölt tag

Állandóan azoktól a kurva magasabb tierektől kapok be valamit. Nem is látom, és szétkap 2 lövésből. Úgy várom már a T10-et, mint a messiást

(#24410) gzbotii


gzbotii
veterán

AMX38-tol a hajamat tepem: lassu, gyenge agyu, pontalan. Legalbb a lovedekek jo aranyban pattank le rolla.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24411) ollie válasza #48613632 (#24409) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ott is 2-3 lövés leszel egy TD-nek.

***

(#24412) Enzolord válasza #48613632 (#24409) üzenetére


Enzolord
addikt

Majd ,amikor ott is kiszed az arty 2 lövésből, és minusz 20000re, vagy 30ra jön ki egy bukott meccs, akkor majd nem várod annyira..:)

Ollie ,majdnem egyre gondoltunk..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24413) Mcray válasza gzbotii (#24410) üzenetére


Mcray
senior tag

Hehe, akkor alig várom az élménybeszámolódat az Amx 40-ről :DD :DD :DD

A fél játékot kitoltám már, de eddig az "Asszony, csinálj valamit, mert megdugom magam" dij nyertese nálam az Amx 40. 2. Helyen a Somua 40-es áll. 3. helyen meg a Pz38NA.

A vicc az, hogy az ezek után jövő tankok mind jók. Sőt a két francia 5-ös egyenesen szuper.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#24414) gzbotii válasza Mcray (#24413) üzenetére


gzbotii
veterán

ELC AMX-rol van tapasztalatod?
En ugy erzem, a 38-as valami tier1-2 szintjen van. Meg azokkal kinlodtam ennyit

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24415) gzbotii válasza psycroptic (#24405) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha mar jatekelmeny: en a Luchs-al es a SU-85B-vel hoztam a legjobb formam. A SU-85B-vel egy csataban 9 tankot szedtem ki, valami 9%-al vegeztem de nyertunk :C
A legjobb csatam aval volt. Egyhamar nem adom el :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24416) Mcray válasza gzbotii (#24414) üzenetére


Mcray
senior tag

Ha a Luchs-szal sokat mozogsz és úgy is jó vagy vele akkor az ELC nem fog gondot okozni. Az ELC-nek nincs tornya ezért hasonlít a Su-76-re csak 3X, annyira mozgékony és a nagy dögök is félik a lövegét, ha seggukben vagy. Csak arra kell odafigyelni, hogy ne nyíl egyenesen haladj vele, mert akkor mindenki kiszed. Első lövés leláncol és már kapod is a tüzérségi lövést.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#24417) #48613632 válasza ollie (#24411) üzenetére


#48613632
törölt tag

De legalább látom, hogy honnan lő, meg ki lő rám! Biztos megvannak a T10 nehézségei, meg OK, az arty ott is szopat, de max T8, nem úgy mint itt, hogy Stug a Hummel ellen :W

Csak azért gondolom, mert azokból a meccsekből, ahol aránylag fent vagyok, tudok élvezetes csatákat vívni. 2 géposztállyal feljebb egyszerúen nincs mit tenni, még a sebzésnek is tudok örülni. Na, ha ez megszűnik, boldog ember leszek.

Enzolord
Pénzrészét lesz@rom, ha annyira bukó, akkor veszek aranyért, az én bénaságom, hát fizessem meg. Vagy összeszedem a rávalót a kisebb tierekből. A lényeg, hogy meg lehet oldani! A fel nem fedezett ellenség ellen nincs módszer. Egyszer csak bekapod és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#24418) myckey válasza ollie (#24400) üzenetére


myckey
veterán

TR4:
M3Lee forever !!!!!! :DDD

ez a hegylakó

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24419) ollie válasza #48613632 (#24417) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T8 arty 2 lövésből ki tud szedni a tier 10 heavydből, ha ammo racket kapsz, akkor meg egyből. Azt meg ne hidd, hogy minden ellenfelet fogsz látni, aki rád lő. Sőt, minél magasabb tier-en vagy, annál gyakoribb, hogy akár a pálya túl feléről is meglőnek olyanok, akiket nem látsz, mert egyre pontosabbak az ágyúk. A TD-k többségét valszeg ott sem fogod látni.

***

(#24420) #48613632 válasza ollie (#24419) üzenetére


#48613632
törölt tag

De akkor ez ellen hogyan védekezzünk? Mármint a láthatatlan lövészektől? Engem kikészítenek teljesen. :W

(#24421) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Az Sg-n láttam 1 táblázatot arról hogy az IS-7 másik ágon lesz mint T10! Ezt valaki meg tudja erősíteni vagy fake? Ha igaz akkor akinek lesz IS-7-e akkor megkapja a másik ág T10-ét?

(#24422) diegho


diegho
nagyúr

3 egymás utáni köröm, szerintem nem szerettek az ellenségek:

Victory!
Battle: Widepark 2012. november 15. 13:55:38
Vehicle: T-62A Experience received: 3 792 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 89 545
Battle Achievements: Top Gun, Sniper

Victory!
Battle: Ruinberg 2012. november 15. 14:04:21
Vehicle: M48A1 Experience received: 3 324 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 72 129
Battle Achievements: Radley-Walters's medal, Pascucci's medal, Top Gun, Sniper

Victory!
Battle: Widepark 2012. november 15. 14:20:59
Vehicle: Bat Chatillon 25 t
Experience received: 3 404 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 86 065
Battle Achievements: Top Gun, Sniper

lehet többet kéne tier10 medekkel játszanom.

(#24423) ollie válasza GaburroSan (#24421) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a váltás már rég megtörtént, így lett az IS-4 tier 10-es. Korábban csak 1 ruszki heavy ág volt.

(#24420) pitepeti71:
1. ésszel kell játszani
2. lehetőleg mindig fedezékben kell lenni
3. lehetőleg soha nem szabad egyedül maradni
4. nagyon jól kell ismerni a pályákat

Még sorolhatnám.

De teljesen kivédeni sose lehet.

[ Szerkesztve ]

***

(#24424) scyllarus válasza gzbotii (#24415) üzenetére


scyllarus
veterán

A Su-85B-t én is imádom, 8 killes 15-14-re nyert csatám is volt vele :)
Az ELC-AMX nekem is tetszett borzasztóan, rá is hajtottam, aztánaz AMX-40-nél feladtam. A 38 még használható volt, hogy sokat pattintott, de a 40-essel, mint light tankkal berakott a nagyok közé. Scoutolni nem lehet vele, mert tetű lassú, a nagyok meg 1 lövéssel kiszednek, azok már nem pattannak. Csak akkor jó, ha top közelinek oszt be az MM, de az meg ritka volt nálam. Egyszer lehet, hogy újra rászánom magam, de ahhoz még lelkierőt kell gyűjtenem, sokat.

jano_77: a Panther mikor volt heavy?

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24425) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Regebben valaki arult itt wot dobozos kodot, jelentkezne nalam privatban ha megkernem. erdekelne egy kod, elore is koszonom!

Miert?????

(#24426) GaburroSan válasza ollie (#24423) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

(#24427) gzbotii válasza scyllarus (#24424) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat, 38-al is szenvedek. Csak legyen meg az ELC es akkor remelem lessz egy ujabb kedvenc :C

Most jovok egy olyan csatabol, ahol belfuttam telibe az ellenbe: 8 tank nyitott ram tuzet es 3mp altt kilottek. Ilyen se volt meg..peddig nem en mentem legelol, csak azok mind egy csokorban voltak :N

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24428) diegho válasza #48613632 (#24409) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak egy tanács!

Tanulj meg tier 1-5ben játszani rendesen és utána indulj el felfelé. Ha kell vegyél egy tier2-3-4-5 prémium tankot pár forintért, hozni fogja a free xp-t dögivel, letolsz vele egy 500 csatát, megtanulod a játékot rendesen és utána indulás felfelé. Azért ne tier 6on tanulgass, mert ott már kéne tudni játszani és tisztában lenni az összes dologgal, különben nem lesz sok sikerélményed, pláne nem tier10 tankban ülve, amikor 3 másodperc alatt meghalsz egy épület mögül kinézve (és még sokat mondtam a 3 másodperccel). Amiket meg kell tanulni:
- melyik pályán milyen tanktípussal hova célszerű menni
- melyik pályán hova áll az ellenséges arty és hova tud belőni (megnézed a sajátot hova áll, megjegyzed, következőben azon a pályán a másik oldalról már tudod hol szoktak állni)
- melyik tanktípussal hogyan kell mozogni és mi az elsődleges dolgod, tehát mikor nézel ki és mire lősz (nem, nem mindegy, hogy milyen tankkal milyen tankot lősz, az meg pláne nem mindegy, hogy hol lövöd)
- mik az alapvető taktikák a pályákra, tehát melyik oldalon célszerű támadni, melyiken védeni, honnan tudsz belőni a vonuló ellenfelek oldalába stb

Ha ezek megvannak, akkor lehet menni tier6-ba és élvezni a játékot.

(#24429) scyllarus válasza gzbotii (#24427) üzenetére


scyllarus
veterán

Sajnáltam, amikor feladtam, mert szerettem volna nagyon én is. Bár most, hogy az A-20-at viszem a T-34-ért, képzett lettem annyira mazochisztika szakon, hogy újra megpróbáljam :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24430) vhw válasza #48613632 (#24420) üzenetére


vhw
addikt

A pályák ismeretével, tipikus "tűzzónákba" nem hajtunk bele hacsak lehet.
Ügyes mozgással, fedezékek maximális kihasználásával, amihez ismerni kell az épp aktuális tankunk képességeit/jellemzőit (méret, gyorsaság, páncélzat - hova, mi mögé fér el, hova tud időben odajutni, melyik rész tehető ki jobban ellenséges tűznek)

Kiismerni a legkedveltebb camper helyeket (oda-vissza). Ha előző csatában arról az oldalról, arról a helyről mi tudtuk jól osztani az ellent, akkor a következő csatában mindenbizonnyal az ellenség is elfoglalja azt pozíciót.

Sok játékosnál látni ezt a hibát, ha valami láthatatlanul elkezdi lőni, akkor csak néz bambán maga elé, keresi a célpontot és nem tudja mit tegyen, vagy újra és újra kidugja magát a fedezékből, újra és újra beszedve a rejtőzködő támadó lövéseit. De nem kell! Nem kell minden áron megsemmisíteni a láthatatlan veszélyt, tudni kell róla hogy ott van, és ennek tudatában tevékenykedni. Talán az egyik lövés után felvillan, vagy előrébb mászik. Vagy ha mindenképp tenni kell valamit, akkor csak spotolni a kérdéses területet pillanatokra elő bújva a fedezék mögül.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24431) ollie válasza GaburroSan (#24426) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez érdekes. Kérdés, hogy honnan van a kép, mert én is tudok ilyet szerkeszteni.

***

(#24432) GaburroSan válasza ollie (#24431) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Az SG-n linkelte be valaki, azért kérdeztem! Fake lenne??

(#24433) jozefgucci1 válasza ollie (#24403) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azzal lőttem , gondoltam kipróbálom pattog-e vagy egyáltalán mit sebez és adta is rendesen. Nekem amúgy T10 ban az E100 a mumusom szemből .Ok tudom alul lőhető ,de beforgatva nem egyszer pattantam már róla . Amúgy a superpershing is egy nagy talány nekem .Néha simán átütöm szemből máskor többször egymás után sem.

Most valaki egy kis szakasz ?

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24434) ollie


ollie
MODERÁTOR

Valaki ismeri ezt a klánt? Global Liberation Army

Meghívtak, hogy lépjek be hozzájuk.

(#24432) GaburroSan: szerintem fake így elsőre

(#24433) jozefgucci1: a superpershing szemből szinte mindenhol elnyeli a lövedéket a spaced armor miatt. Lődd a lower hull-t (ezt nehéz nála), vagy a parancsnoki kupolát (lelőg róla egy géppityu).

[ Szerkesztve ]

***

(#24435) gzbotii


gzbotii
veterán

En PzIII kinlodas utan a PzIII/IV-el eleg jol elvagyok...nem persze kifejlesztve ra minden, igy eleg jo

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24436) scyllarus válasza gzbotii (#24435) üzenetére


scyllarus
veterán

Én a III-at is szerettem, a III/IV meg pláne remek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24437) gzbotii válasza scyllarus (#24436) üzenetére


gzbotii
veterán

III-ban mi a jo? Gyorsnak gyors, de agyuja meg tier4 ellen is gyenge...en csak kinlodtam vele mig osszegyult az XP

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24438) jano_77 válasza scyllarus (#24424) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmm....ilyet írtam volna vmikor :F
nem emlékszem, de ha így van, akkor én kérek elnézést és megkövetem magam. :B :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24439) ollie válasza gzbotii (#24437) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Scoutolj.

más:

Ez nem semmi, 3723 XP vk2801-gyel (nem duplázós és nem én csináltam).

***

(#24440) jano_77 válasza ollie (#24439) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért az nem semmi, hogy mindkét csapatban egy felderítő tank végzett a csapat élén.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24441) Patrick76496 válasza GaburroSan (#24426) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mi a szar? Most ezekre mind rá kell keressek. :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24442) GaburroSan válasza Patrick76496 (#24441) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Piros passz! Full orosz tech tree!De mi igaz ebből az passz!
Orosz site! [link]

[ Szerkesztve ]

(#24443) Paul119 válasza GaburroSan (#24442) üzenetére


Paul119
addikt

[link] hát ez a vas úgy érdekes lenne 450mm páncéllal :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24444) ollie válasza Paul119 (#24443) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meg se érezné a HE-t.

***

(#24445) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Érdekes a mai nap. Ha veszítünk, nekem 4 kill 500 ~xp van, és a csapatból 2 tankon még 2 kill, ha nyerünk 4 kill ~500 xp. KV-2vel és esetleg a csapatnak még 2 tankon 2 kill... Ha más nem, a kill/battle arányom szépen növekszik vele...XD Így még 48 csata, és meglesz az S-51...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24446) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Millenium volt... :)

(#24447) ollie válasza SoulReaver (#24446) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az első osztály is jó érzés lesz. :)

***

(#24448) SoulReaver válasza ollie (#24447) üzenetére


SoulReaver
veterán

Remélem :) Egy tank ászt illene már összedobnom.. :U

(#24449) gzbotii válasza SoulReaver (#24448) üzenetére


gzbotii
veterán

Neke az hamar megvolt..de a II. Craius meg varat magara :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24450) AVarice


AVarice
tag

Legszebb csatám a 3. napos KV-1-el. :D
Az volt a szerencsém, hogy aránylag egymás után jöttek.

M7 Priest-ről tudna valaki véleményt mondani? Érdemes megvenni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.