Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) #48613632


#48613632
törölt tag

na ilyen sem volt még. Westfielden 15:1-re szívtunk, mi voltunk a védők :Y Szokásos kempelgetéses "stratégia" ezúttal nem jött be.

(#23152) krisss93 válasza kanyipicske (#23150) üzenetére


krisss93
aktív tag

Ő a másik kedvencem. :DD

(#23153) Akos96 válasza kanyipicske (#23150) üzenetére


Akos96
senior tag

Így van, a 85B-t az gyakorlatilag minden átszakítja, mindenhonnan. :))

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#23154) Cooper911 válasza Patrick76496 (#23009) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ja igaz, mert az Alpha teszterek elvileg megkapják már egy patch-el korábban, de asszem csak teszt szerón.
De még mindig nem látom mi az a prem tank ami eddig nem volt.
Ja már látom :D

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#23155) krisss93 válasza Akos96 (#23153) üzenetére


krisss93
aktív tag

Jó én maxos legénységgel, 100%-os álcával és minden földi jóval megrakott géppel pusztítottam a bokrokból.
Nagyon csúnya dolgokat lehet művelni midkettővel,

(#23156) Patrick76496 válasza Atlantis (#23136) üzenetére


Patrick76496
őstag

A bekkelés alatt mit értesz?

(#23139) kisküzdő: Nem szép? A 152-es nagyon jól néz ki. :D Abban viszont egyet értünk, hogy hatékony, várom már, hogy lecserélhessem az M1-et egy ilyenre. :))

(#23140) Djuree: Tanár úr, IS-4 órára jelenteznék! :C 21 k xp az ST-I-ről, szívesen fogadom a tippeid, ha vannak, majd mutatsz valamit random csatákban. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23157) sanya67 válasza Djuree (#23140) üzenetére


sanya67
tag

[link]
:DDD

szerk: hogy a pöcsömbe kell rendesen belinkelni? :F

[ Szerkesztve ]

(#23158) SoulReaver válasza kisküzdő (#23139) üzenetére


SoulReaver
veterán

ilyeneket én is lőttem párszor.. :)

type 1 lövés.. :D

(#23159) #48613632 válasza SoulReaver (#23158) üzenetére


#48613632
törölt tag

Rakom én is mellé az enyémet :C

(#23160) vbbb


vbbb
őstag

A KT az milyen mostanában? Még mindig veszteséges a fenntartása? Vagy T32?

Kéne megint valami 8-as heavy...jajj..de az ISU-152 meg a Panther is hívogat...végre összejött a kredit valami jóra! :)

(#23161) krisss93 válasza vbbb (#23160) üzenetére


krisss93
aktív tag

A KT egész jó a 8.0 óta erősebb a páncélzata,
Egész korrekten pattog.
Nekem mit átlagos játékosnak prém nélkül a legtöbb köröm 0-ás vagy egykét ezer +. (jobb vereség gyengébb győzelem)
De szerintem aki hozza vele a 3000 feletti átlagsebzést az már egész jól tud keresni. De nekem 2300 fölött ritkán jön össze. Keveslem is a sebzésést :DDD

(#23162) diegho válasza krisss93 (#23161) üzenetére


diegho
nagyúr

3000 feletti átlagsebzést KT-val? Talán egy embert ismerek, aki erre képes, vagy mondhatom úgy is, hogy 3000 feletti átlag tier8 tankkal randomban, nem folyamatosan prémium ammo-t használva majdnem lehetetlen, de még azzal is necces lehet.

[ Szerkesztve ]

(#23163) krisss93 válasza diegho (#23162) üzenetére


krisss93
aktív tag

Azért írom, hogy az már biztos jól keres :DDD
Egyenlőre azon ügyködök, hogy ne csússzak vele 2000 alá, de ha hülyén helyezkedek, nem jön össze :S
Szeretem a KT-t de ritka szar WR-em van vele sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#23164) diegho válasza krisss93 (#23163) üzenetére


diegho
nagyúr

Most ugye nem arról beszélünk, hogy egy csatában sikerül 3000 aztán meg 500, 870 stb? A 3000 átlag az 100 csata után 300000 sebzés a tankkal elért statisztikák között 300 csatánál pedig 900000 stb. A játékosok zöme tier8 heavy tankban még az 1500-at sem éri el átlagban, nem ám 3000-et.

(#23165) krisss93 válasza diegho (#23164) üzenetére


krisss93
aktív tag

Nem, én csak arra próbálok utalni, hogy az már biztos jól keres vele aki képes annyit elérni.
Én is tisztában vagyok vele, hogy mi az, hogy átlag.

(#23166) diegho válasza krisss93 (#23165) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak az a gond, hogy ezt a célszámot ezen a fórumon senki nem fogja tudni elérni.

(#23167) krisss93 válasza diegho (#23166) üzenetére


krisss93
aktív tag

Meghajlok érveid előtt.
(Létezhet olyan játékos akinek ez megy?)

(#23168) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Mi a szar van ezzel a Type 59-el? :F M6 átlövi szemből, én meg annyira nem tudok pontosan rálőni az IS-re, hogy ne a tornyát találjam el. :W

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23169) Enzolord


Enzolord
addikt

Az előbb volt egy csatám az IS-sel, 16 lövést kaptam, nyertünk, és az ellen IS-e kapta a steel wall-t 11 bekapott lövéssel..
Hogy van ez??
Ja, túléltük mindketten.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23170) vhw válasza Patrick76496 (#23168) üzenetére


vhw
addikt

A helyes megfejtés;
Gold ammo!
ding-ding

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23171) V.Dave


V.Dave
senior tag

ha bekapcsolom a "Gyorsított legénységi képzést" egy tanknál attól még kapok vele free xp-t?

Xiaomi mi 8 6/128

(#23172) Patrick76496 válasza vhw (#23170) üzenetére


Patrick76496
őstag

Tényleg. Nem is használom, nem csoda, hogy elfelejtettem, van ilyen is.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23173) mynames válasza sanya67 (#23157) üzenetére


mynames
senior tag

:C
az egyik nagy kedvencem!

(#23161) krisss93 : nekem a KT olyan mint egy IS a D-25-T-vel és több HP-vel, ill. kisebb fordulékonysággal.

Más: a mai nap slágere (nálam): "main gun hit!!!!" 16 kőrből 7 main gun hitem volt , egy alkalommal kétszer is.

[ Szerkesztve ]

(#23174) echterion válasza V.Dave (#23171) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem, pont ez a lényege, hogy az összes megszerzett xp megy a legénység életben maradt tagjainak.

**********

(#23175) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Egy kis érdekesség:

Nem tudom ti észrevettétek-e, hogy az A13 Covenanter nagyobbik motorja eléggé gyúlékony.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23176) vJokka válasza V.Dave (#23171) üzenetére


vJokka
aktív tag

Az 5%-ot igen. Annyi, hogy nem a tankon gyűlik az XP (amit át tudsz konvertál "free"-be), hanem a legkevesebb XP-s ember kapja.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#23177) Djuree válasza sanya67 (#23157) üzenetére


Djuree
félisten

azért kell egy kicsit dicsekedni néha :DD

patrikgtaivs: hát az is-4-el nem megy rosszul én úgy érzem. persze nem minden köröm jó. el tudom néha balfaxkodni én is, de hát ez benne van.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23178) #48613632


#48613632
törölt tag

Sziasztok, valahol valamit megnyomtam, és előjött egy egyedi festési lehetőség a játékon belül, pl terepfestés, harci logo-k, nemzeti zászlók. Na ezt keresem, de nem találom, tudtok segíteni?
Köszi :R

(#23179) Djuree válasza #48613632 (#23178) üzenetére


Djuree
félisten

asszem megjelenés a neve és a garázsban tudod előzni, a kép alsó felében kell keresni, legaábbis régebben ott volt.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23180) #48613632 válasza Djuree (#23179) üzenetére


#48613632
törölt tag

Azaz, köszi! Rá lehet festeni a magyar zászlót, de kemény :D Asszem a primarykra fel is nyomom :C

(#23181) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na, azt hiszem 10-es tankokkal sem megyek mostanában. Sokkal kevésbé fáj kreditügyileg ha csak mondjuk tier 6-ban bukok a sok hasznavehetetlen idióta miatt.

Mert ugyebár 10-es csatában 10-es tankkal mi a teendő az alábbi pályákon?

Malinovka: 5-ből 4 10-es tank kempel a bázisunkon majd 2 perc után az E-100 megindul keresztben a mezőn előre. A dombra szigorúan senki (csak én=núb). :R

Fisherman's Bay: szigorúan csak a malom körüli kemp az elképzelhető, a dombra és a kikötőbe menni ( csak én=núb) tilos! Ha lő az arty, akkor maradjunk egy helyben, ne mozogjunk arrébb!

Westfield: a faluba ne menjünk (csak én=núb), lemmingvonat fel északra a dombokhoz, majd ott 2 ellenséges tank kivégzi az összes idióta, barom lemminget.

És akkor valaki magyarázza meg nekem, hogy egy játékban ahol a 10-es tankok a legerősebbek, mi a francért kell hátul kempelni... Nehéztankkal... Miért? Nem azért szerzi meg az ember ezeket a gépeket, hogy ő legyen a csatatér királya, nyomuljunk, sebezzünk, öljünk? Rosszul gondolom?

Ezekben a hülyékben ez játszódik le? "De jó, 10-es nehéztank, ezzel megvédem a malom környékét, mert sok lövést kibír!!!"

Kicsit kiakadtam, bocs.

[ Szerkesztve ]

(#23182) #48613632


#48613632
törölt tag

Fijjug!
Két kérdésem voolna
Álcaháló, vagy álcafestés?
Az álca képesség hol található meg? Mert a hálónál %-ban határozza meg, amihez kell az eredeti változó ugye. :F Másfelől a festésnél még %-ban sem találtam meg. :B

Dobi 562
Ez megy T6-ban is. Én már nem is küzdök, megvárom, míg szépen elslasszognak, és a nagyobb kupachoz csatlakozom. Másnak nincs értelme. 10/1 az élvezetes random meccsek száma átlagban, szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#23183) Napfénysüti

Tegnap megvolt az első csatám ahol egy ellenféltől megkaptam hogy gold ammos k*cs*g vagyok. :D
Jagdtigerrel 1az1-ben kiszedtem az ellenfél T30-asát és ezt ő eléggé zokon vette hiába írtam neki hogy én nem élek ilyen dolgokkal. Eddig még 1db kredites gold lőszert nem vettem...
Egyébként a vicc az egészben az hogy a srácnak sokkal jobb statja volt legalábbis effben valami 1500 körül mozgott. Na meg ugye T30 forgótornyos TD így előnyben lett volna elvileg. :)

Més que un club!

(#23184) Dobi 562 válasza #48613632 (#23182) üzenetére


Dobi 562
addikt

A festés +5%-ot ad az álcaképességhez.

(#23185) Atlantis válasza #48613632 (#23182) üzenetére


Atlantis
veterán

A háló csak 3 másodperc állás (=alváz nem mozog, torony foroghat) után aktivizálódik, a festésnek (szerintem) állandóan van hatása, ami ahogy írták előttem, 5%.

Az, hogy ez az érték mihez jön hozzá, egy bonyolult képlet alapján számítódik, amiben néhány paraméter nem nyilvános, csak megtippelni tudják.

Véleményem szerint hálót max TD-kre és arty-ra érdemes tenni, esetleg passzív scout taktikát folytató könnyű tankokra, máshol csak hasznos helyet foglal el értelmesebb kiegészítők elől, nehéz és közepes tankon (szerintem) már-már ciki, azokkal nem egy helyben kell állni, így nincs semmi hatása a hálónak.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23186) marked one94


marked one94
őstag

[link] Csúnyán vissza tértem tegnap a játékba :D Mondjuk visszaemlékezve sokkal jobbnak érzetem a dmg mint itt ahogy írja :B (de skill megvan)

You'll Never Walk Alone

(#23187) Timyyy


Timyyy
őstag

Tegnap brutálisan élveztem a játékot, és csak úgy röpködtek az 1000 xp-k, estére meg lett a T29, megmentettem a free xp-t, így szinte egyből rá is tudom dobni a top löveget, már alig várom, hogy mehessek vele. :))

(#23188) jozefgucci1 válasza Dobi 562 (#23181) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Teganp én is levezettem ezt ugyan így , csak én akkor T7 arty-val mentem T10 csatába 5x és mind így buktuk . Amúgy alacsonyabb tierben is ez van szóval ezek többsége nem tanul semmit a T10 ig. Hétvégén kifejlesztettem a T100E5-t de pont ezért nem vettem meg mert egyedűl egyszerüen nincs értelme menni vele . Az IS7-IS4 ott ál és talán ha heti egyszer előveszem . Kivétel talán a BatChat azzal el lehet mókázgatni azért .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23189) Flatron710 válasza Patrick76496 (#23175) üzenetére


Flatron710
tag

Nekem feltűnt, de még egyszer sem gyulladt ki. :) Igaz nem is mentem vele sokat.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#23190) psycroptic válasza Timyyy (#23187) üzenetére


psycroptic
őstag

Milyen a pershing? Papír, mint a T-20? Nekem csak meg kellenne venni, de még nem éreztem késztetést rá. A T-20-al gyorsan végeztem, élvezet volt vele tolni, bízok benne, hogy a pershing is ilyen lesz csak páncélozottabb.

PSNID: Tomy83PS

(#23191) Timyyy válasza psycroptic (#23190) üzenetére


Timyyy
őstag

Nem valami pattogós, ahogy a T20 sem, de ha azt bírtad, akkor ezt is fogod. ;)
Nekem az egyik kedvencem a Patton után, úgyhogy én elfogult vagyok :B

(#23192) ollie válasza Patrick76496 (#23168) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az M6 valszeg gold ammot használt, ha sorozatosan átlőtt szemből. Nem lehetetlen gold ammo nélkül sem amúgy, de ahhoz nagyon pontosnak kell lennie. Persze nem mindegy, hogy milyen szögben érkezik be a lövedék.

(#23171) V.Dave: free xp-t, ami 5%, mindig kapsz

(#23174) echterion: free xp mindig van. Te kevered azzal az xp-vel, amit maga a tank kap

(#23183) Napfénysüti: lol, T30-ban ül, és gyakorlatilag nem tudja, hogy nincs páncélja a tanknak? Amúgy nem feltétlen volt előnyben, mert ugyan forog a tornya, de neked meg van páncélod, így neki célzott lövést kell leadni, te meg bárhol lőhetted a testét.

[ Szerkesztve ]

***

(#23193) psycroptic válasza Timyyy (#23191) üzenetére


psycroptic
őstag

Köszi a választ! Akkor olybá tűnik, hogy a pershinget veszem meg hamarabb a VK4502 ausf A még kibír egy kis időt... :D

PSNID: Tomy83PS

(#23194) Timyyy válasza psycroptic (#23193) üzenetére


Timyyy
őstag

Van vk4502a-m is, nem szeretem. Olyan semmilyen... heavy-nek szar papír, mednek lassú... de még 60K xp-t ki kell kínlódnom belőle.

(#23195) Atlantis válasza psycroptic (#23190) üzenetére


Atlantis
veterán

Érezhetően lomhább, mint a T20, cserébe jobban páncélozott, a tornya szemből elég sokat kibír. Ágyúja saját szintjén egészen jó...az igazi szívás majd a Patton lesz ugyanezzel az ágyúval egy szinttel feljebb.

Egyetértek Timyyy-vel, a VK4502A nekem se lett a kedvencem, szóról szóra ugyanez a véleményem róla, pedig sokan kedvelik. Az összes T8-as HT közül ezzel végeztem a legrosszabb statisztikával, még a gyűlölt IS-3 is jobban állt, mikor eladtam.Ágyúja éppen elmegy T8-on, hasonló, mint a T32-é, csak ugye ennek a tanknak nincs olyan kemény feje...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23196) ollie válasza marked one94 (#23186) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szép! Látom a KV-1S még mindig nagyon jó.

(#23190) psycroptic: a teste ugyanolyan papír, de a tornyát gyakorlatilag nem lehet átlőni szemből, így álomtank ha megvalósítható a hulldown.

[ Szerkesztve ]

***

(#23197) jozefgucci1 válasza psycroptic (#23193) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A pershing jó választás ha fullos akkor nagyon lehet vele aprítani .Ez az a med amivel a legjobb a statom 62%. Egyedüli gond , hogy van amikor egymás után jönnek a bekapott kritikus találatok , mint ellövik a tornyot aztán ammorak találat. Elég érzékeny ezekre. Égni talán ha egyszer égtem nem egy gyúlékony gép . Az ágyú a saját szinten jó pontos és gyors még T9 ben elmegy kategória ,de a felett már felesleges vele lőni szinte.

Nem bírtam ki így a maradék free xp-m beáldoztam a patton nagy ágyújára. Hát azt kell mondanom megérte , érezhetően és élvezetesen lehet vele csipegetni a nagyok oldalát. Aki erre hajt az gyüjtögessen free-t szerintem mert amúgy a hajam téptem az első csatákban .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23198) psycroptic válasza Timyyy (#23194) üzenetére


psycroptic
őstag

és (#23195) Atlantis: ezek alapján a vk projekt még sokáig várni fog a megvalósításra amit sajnálok, mert a maus tetszik és teszten próbálva nem is olyan rossz.

PSNID: Tomy83PS

(#23199) Zadia válasza psycroptic (#23198) üzenetére


Zadia
senior tag

Szerintem ne várj a VK projektel.Heavyk között gyors fordulékony,eléggé pattogós a páncélja,az ágyú valóban lehetne erősebb vagy legalább nagyobb átütőerejű.
Nekem nagyon bejön az Aladár. Előbb fogom eladni a szar IS-3-at.
Ilyen legénységgel,már használható.

[ Szerkesztve ]

(#23200) Atlantis válasza jozefgucci1 (#23197) üzenetére


Atlantis
veterán

Én is arra fogom ellőni a free-t, mert így nagyon vacak. Sajnos most nincs elég hozzá...

psycroptic: azt elfelejtettem írni, hogy a Pershing tényleg elég érzékeny, állandóan ellövik a lőszerrekeszt. Gyulladni nem szokott, robbanni se nagyon, csak sérül a rekesz és a töltési idő úgy már nem vicces. Nekem az első tankom volt, amire vizes tartót tettem.
Maus-projekt...a 4502A után végképp elment tőle a kedvem, Bélát teszten próbálva meg azt mondtam, ez nekem nem kell.

Egyébként meg nem szabad mások véleményére sokat adni, nagyon stílusfüggő a dolog.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.