Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23651) Cooper911 válasza Djuree (#23644) üzenetére


Cooper911
senior tag

Na mert aztán kina városaiban jól tudtak harcolni a hajóikkal.... oké nem volt annyi és olyan tankjaik mint pl az oroszoknak de volt és nagyrészt saját volt nem olyan copy paste mint a kinaiaknak. De ha nem kellenek japán tankok akkor ne kelljenek a magyarok sem, mert nekünk sem volt több mint a japóknak. Most miért baj hogy mégtöbb féle tank lesz?

Nem poén hogy igy lesznek a nemzetek, otthon előkeresem majd a videot róla. Valami E3 vagy milyen rendezvényen nyilatkozta a Viktor.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#23652) Cooper911 válasza Akos96 (#23641) üzenetére


Cooper911
senior tag

Az összeuropai treeben benne lesznek a mi tankjaink is.
Persze lehetne pár fantasy tankot csinálni pl T10 Heaby Széchenyi :D (Na ez most poén volt.)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#23653) Vikthor válasza Cooper911 (#23652) üzenetére


Vikthor
nagyúr

amibe meg csak SZÉP kártyával lehet lőszert venni mi? Senki nem kajálna hallod, mert este meccs lenne... :P

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#23654) Cooper911 válasza remington2 (#23634) üzenetére


Cooper911
senior tag

Akkor kerest ki a tűz szót valami japán szótárból :D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#23655) Cooper911 válasza Vikthor (#23653) üzenetére


Cooper911
senior tag

lol
Röhögni fogsz én kipróbáltam, hogy elfogadja e a játék fizetésnél a szép kártyát :D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#23656) Vikthor válasza Cooper911 (#23655) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ÉÉÉS? :D Mondjad már, hogy igen! Akkor viszek be szendvicset az irodába köv héten! :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#23657) Taragas válasza Cooper911 (#23655) üzenetére


Taragas
aktív tag

Ez kamu, nem hiszem el....
Na, izé, erre valaki? köszi a választ! :R

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#23658) xedos


xedos
addikt

Hmm... magyar vonal?
Lennének ott érdekességek és nem is bonyolult megcsinálni!
A Zrinyi rohamlöveg... majd a Párduchoz hasonló tervezett harckocsi ... (44M TAS)
[link]
A többi max Tier 2be...

(#23659) CptMisi válasza diegho (#23645) üzenetére


CptMisi
őstag

57mm

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#23660) diegho válasza CptMisi (#23659) üzenetére


diegho
nagyúr

Az nem volt meg még hozzá, 76-ossal mentem csak, de néztem, hogy az talán még jobb.

(#23661) Fel


Fel
addikt

A japán tankokat pedig érdemes komolyan venni, mert bizony lesznek.
Az már csak a piac diktálta kényszerű helyzet - nem, inkább a wg seggnyalása a kínaiak felé - , hogy előbb a kínai techtree kerül be a játékba.

[link] [link]

(#23662) Cooper911 válasza Vikthor (#23656) üzenetére


Cooper911
senior tag

Nem müködik :)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#23663) D.Orion


D.Orion
veterán

WOTmáá?

New USA tech tree

Chinese Tech tree:

[ Szerkesztve ]

(#23664) Patrick76496 válasza Remus389 (#23601) üzenetére


Patrick76496
őstag

A Churchill a szerintem legjobb T5 prémium tank. Közelharcban tökéletes, távolra már nem annyira szeret lövöldözni.

(#23620) Djuree: Igen ez így egyszerre nagyon sok. Egyelőre a kínai jöjjön, azzal viszont siessenek már, én nagyon várom őket. ;]

Más: Ma találkoztam egy hülye Object 704 playerrel, akinél 2x annyi xp-t kaptam a vereségre. Végig azt mondogatta, hogy nekünk milyen hülye medjeink vannak, noobok. Én a T-54-el voltam.

A különbség kettőnk között, hogy ő alig sebzett többet 1k Hp-nál:

Én pedig ezt hoztam össze:

Az oké, hogy nem basic közepes tank taktikákat alkalmaztam, mivel campeltem nagyon sokat, amikor védtem a bázist. Ha nem így van, sokkal hamarabb meghaltam volna, így viszont a ház mögül bújkálva szépen csipegethettem őket messzebbről is a D-10T2S pontosságának köszönhetően. A végén nem sikerült kilőni egyedül a full hp-s T110E5-öt, esélyem nem volt ellene. Próbáltam körbeflankelni, direkt le is láncoltam, de gond nélkül fordult utánam a tornya. Most nem az a lényeg, hogy lesebeztem 4700 hp-t? Ha magyar, biztos beírtam volna az Objectnek:

:C

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23665) Cooper911


Cooper911
senior tag

Itt a videó!

5:28 tól van benne szó a Japán-Kinai tankokról és utánna a Lengyel tree-ről.
Most megnéztem újra és a Japánoknál meg a Lengyeleknél is azt mondja, hogy ha találnak olyan tankokat amit berakhatnak T10-ig akkor külön tree lesz ha nem akkor egyben lesz (Japán-kinai és összeuropaiban lesz a Lengyel). Kéri is a lengyeleket, hogy akinek van infója az küldje el, hogy segitse őket.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#23666) jahrn válasza xedos (#23658) üzenetére


jahrn
senior tag

A japanok megvettek a Tiger meg a Panther licenszet (nekik eladtak a nemetek, nekunk meg nem), amiket rendszerbe szandekoztak allitani. Sot voltak ezenken alapulo harckocsi terveik is. Szal nem abbol kell kiindulni h az alacsony tierekben gyalogsagi tankjaik lesznek. A high tier medek gondolom japanban gyartott sajat igenyeikhez modositott Pershing/Patton vasak lesznek szal itt nem latok problemat, max a high tier hvy-k kozott (azok mar olyan nagy meretuek lesznek h eletkeptelenne valnak).

[ Szerkesztve ]

(#23667) Taragas válasza Patrick76496 (#23664) üzenetére


Taragas
aktív tag

Úgy látom(én), hogy elment egy olyan irányba a medek szerepe, amire nem való, mégis mindenki ezt várja, mégpedig az arty vadászat, és felderítés. Pedig nekik a heviek supportja a feladatuk, esetlegesen a scoutok levadászása(én ezeket csinálom). Egy gyors tdvel is lehet artyra vadászni, nem csak egy meddel, vagy scouttal, és egy jól páncélozott hevie sokkal jobb spotolni, mert nem lövik ki egyből. Úgy rühellem, mert ha már nem rohangászok föl alá a pályán, akkor már noob vagyok. Persze jó a sebesség, és néha muszáj nyomatni, de vagy azért nooboznak, mert nem mész előre felderíteni, vagy azért mert előre mentél, és megdöglesz De annyi eszük lehetne, hogy amíg feltartjuk elől a frontot a medekkel, odatolhatnák a képüket segíteni..... :U

Ezeknek az új techtreeknek semmi értelme nincs. Inkább balancolni kéne, meg bugokat javítani... :U

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#23668) bullseye


bullseye
addikt

Én kérek elnézést előre is...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23669) homeless09


homeless09
őstag

Állandóan megsérül az ammorack ezen a rohadt Tigeren...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23670) D.Orion válasza bullseye (#23668) üzenetére


D.Orion
veterán

Sajnos nem azért van ekkora eff-je, mert mondjuk T8-ban vagy ne adj isten T10-ben van az a 13K csatája, hanem ezért. :(

(#23671) D.Orion válasza homeless09 (#23669) üzenetére


D.Orion
veterán

Ne a tank oldalát használd golyófogónak. :DDD Lehetőleg úgy szögeld, hogy a tankban ülve a jobb oldala legyen szögben a löveggel az ellenre. Itt kisebb kiterjedésű az ammo rack, de a rádiódat cserébe lehet kiviszik. Egyébként én mióta csak ismerem azóta a negatív szögelést használom, ha tehetem.

(#23672) homeless09 válasza D.Orion (#23671) üzenetére


homeless09
őstag

Nem szándékosan álltam oldalast az ellennek :DDD De akárhányszor oldalba kapnak sérül a rack és 5000 év mire újratölt a gun. Vizes rekesz használata ennek a sérülési esélyét is vissza veszi 50%-al? Vagy ha a crew membernek adom ezt a skillt?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23673) D.Orion válasza homeless09 (#23672) üzenetére


D.Orion
veterán

A vizes lőszerrekeszt pont erre találták ki. Rakd rá, hogy ha tényleg ennyire zavaró. A crew-en ha jól rémlik, akkor 100% alatt is működik, de elenyésző %, akkor inkább a WAR.

(#23674) homeless09 válasza D.Orion (#23673) üzenetére


homeless09
őstag

600k credit a vizes rekesz? :Y Ahhoz el kellene adnom a "kis" T32-est...mert nincs sok geld most.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23675) D.Orion válasza homeless09 (#23674) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezt olvasd el.

Ui.: Én mentem aludni.

(#23676) homeless09 válasza D.Orion (#23675) üzenetére


homeless09
őstag

Mindig azoknak a tankoknak van credit felpumpálásuk amik nekem pont nincsenek meg :DDD Egyébként köszi :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#23677) Patrick76496 válasza Taragas (#23667) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ha nincs tipikus közepes tank pozíció (pl mines hegy), akkor inkább én is maradok hátul, onnan csipegetek a nehezek mögül. Szarok is bele ki mit mond, üzenem nekik a képet, amit az előbb linkeltem. :D Nem szeretek menet közben lőni, mivel hiába a vert stab + olyan skill, még így is pontatlan menet közben.

Pár hete írtam, hogy miért érdemesebb vert stab-ot rakni a tankunkra, miért nem EGLD-t. Nos kipróbáltam a Type 59-en a vert stab-ot kb 2 hétre, aztán amikor volt az akció, gyors vissza is vettem rá az EGLD-t. Nagyon lassan célzott, nem volt jó közelharcra. Ebből arra a következtetésre jutottam, hogy lassan célzó tankokra tilos rakni vert stab-ot, különben nem sokat segít rajtuk. Szvsz 2,3-mas célzási idejű tankokra mehet még a vert stab, mert ott nincs gond a célzással, viszont a 2,9-esekre már sokkal inkább az EGLD.
Ergo:
<= 2,3< 2,9=<
<=egld<vstb=<

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23678) Iron Funeral válasza D.Orion (#23670) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mindemellett általában a 322-ben nem kakák játszanak.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#23679) Mcray


Mcray
senior tag

Victory!
Battle: Serene Coast 2012. november 10. 1:27:52
Vehicle: M6
Experience received: 4 730 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 59 838
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun

Prémes eredmény, de 4000 sebzést 6-es tankkal még nem osztottam ki :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#23680) D.Orion válasza Iron Funeral (#23678) üzenetére


D.Orion
veterán

Igen, biztos ő is egy kisebb pro, csak nem jönnek be neki a nagy tankok.

(#23681) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Egy kis érdekesség.
Kifejlesztettem M18on most az M1A2 ágyút. Közben nézegettem a heavy oldalt, hogy lehet neki kéne állni, M6nál épp nézem, mi van meg, s ott vannak azok az ágyúk, amiket már kifejlesztettem, de azon az a tankon újra ki kell fejlesztenem őket? Tök ugyan azokat az ágyúkat? Ez nem hiba?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#23682) Djuree


Djuree
félisten

a klánalapításnak mi a menete? csinálni akarok egyet haveroknak.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23683) balintka válasza Plasticbomb (#23681) üzenetére


balintka
addikt

Azért mert az egyik sima tank ágyú, a másikak meg antitank (AT) ágyú. Még ha paramétereiben ugyanaz, attól függetlenül is újra ki kell fejleszteni.

(#23684) Djuree válasza Patrick76496 (#23664) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha ott nem baszom el lórival lehet nyertünk volna. elmentem a kezdőjükre, 2 arty volt meg egy nem is tudom milyen tank. az egyik arty elment, a tank nem rám figyelt, a másik arty rám volt fordulva. erre én kilőttem a tankot, az arty meg engem 1 lövéssel 1000hp-ról. ha kilövöm az artyt, ti meg a tankot kilőttétek volna, sokkal jobban járunk, én éltem volna, hátbakaptam volna azt a t110-et. nyerhettünk volna, de hibáztam. van ilyen sajnos.

egyébként ez a t110 mitől ilyen gyors?! szinte mint a lóri úgy megy :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23685) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Füstöt/port a játékban melyik beállítási opcióval lehet kikapcsolni?

(#23686) sanya67 válasza Tomi0703 (#23685) üzenetére


sanya67
tag

[link]Wot tweaker

[ Szerkesztve ]

(#23687) jano_77


jano_77
nagyúr

15 KILL! :Y Láttátok már? Ha igen, bocsi én még csak most reggeli közben. Nagyon durva, még akkor is, ha kellett hozzá a saját és az ellenfél csapatának bénasága is.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23688) diegho válasza jano_77 (#23687) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez ékes példája annak, hogy átlagon aluli játékosok is jó időben (éjjel) óriási mákkal mit tudnak művelni. Én nem játszok éjjel, de lehet egyszer kipróbálom milyen istenként mászkálni a csatamezőn a sok birka között.

(#23689) jano_77 válasza Dr_Syrex (#23605) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem pedig szintén a VK36-al, de említhetném a kis Sherman-t is, jobb a statom mint a Type59-el.
Nem kevéssel sajnos :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23690) diegho válasza Mcray (#23679) üzenetére


diegho
nagyúr

Pont tegnap mondtam stieger-nek, hogy nem értem az itt fanyalgók és kreditre éhezők miért nem játszanak M6-al. Az a tank nagyon kilóg a tier6 mezőnyből felfelé, egyetlen tier sincs ahol ekkora szakadék lenne az első és a második legjobb tank között. Hogy miért lóg ki az M6? 160pen 240dmg brutális rof, jó gun depression, lövéseket elnyelő front és track, prémium ammoval pedig 243pen, ráadásul APCR lőszerrel. Tehát összegezve, ha tier6-7 csatában vagy kb 7 másodpercenként lősz 240-et 160pen-el, ha tier8 csatában vagy nem te leszel az elsődleges célpont, de 243pen-el fogod lőni 7 másodpercenként a 240-et, ha kell és bizony pusztán dpm-ből szarrá fogod lőni az ellenséges tankok zömét. Nem kell ehhez semmi extra, csak jól kihasználni a tank adottságait, beletenni 10 prémium lőszert, ha netán tier8 csata lesz, vagy fontos a biztos sebzés és kész.

(#23691) Napfénysüti válasza Djuree (#23682) üzenetére

Nocsak Djuree mikre nem vetemedsz. :D

Més que un club!

(#23692) ollie válasza Taragas (#23667) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezeknek az új techtreeknek semmi értelme nincs. Inkább balancolni kéne, meg bugokat javítani... :U

A pénzt az új tankok hozzák a WG-nek, mivel több játékost vonzanak, így ez a prioritás. És úgy látszik erre nemrégiben jöttek rá.

(#23670) D.Orion: és ezzel mi a baj? Nyilván nem szeret nagy tankokkal játszani. De ennek ellenére ott van a Lorraine is az első 5 között.

(#23684) Djuree: a T110E5 gyors és agilis, cserébe viszont nem túl acélos a páncélzata és kicsiket sebez.

(#23687) jano_77: a killek nagy száma általában csak óriási szerencsével lehetséges. Ehhez valóban az kell, hogy az ellenfélnél és a saját csapatban is mindenki nagyon béna legyen, de a saját csapat azért ne legyen annyira béna, hogy ledarálja az ellenfél, mert akkor a túlerő legyőz téged is (hacsak nem mennek rád egyesével a végén).

[ Szerkesztve ]

***

(#23693) Djuree válasza Napfénysüti (#23691) üzenetére


Djuree
félisten

semmi komoly, csak amolyan fun klán, egyenlőre csak én meg haver leszünk benne :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23694) ollie válasza diegho (#23690) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Sherman-t és a Pz4-et kipróbáltad már HEAT-tel? Bár ezeknél azért nem elég csak lövöldözni, mert ugye nincs páncél meg HP, és semmi sem nyeli el a lövedékeket. Ráadásul a derp gunok pontossága és célzási ideje eléggé rossz.

Amúgy az M6 tényleg nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

***

(#23695) diegho válasza ollie (#23694) üzenetére


diegho
nagyúr

Próbáltam M4-et, némettel még mindig nem játszok.

(#23696) Cooper911 válasza Djuree (#23693) üzenetére


Cooper911
senior tag

Erre szerintem felesleges eldobni 2500 aranyat. Csinálsz egy csatornát a wot-ba, esetleg lejelszavazod, megbeszélitek, hogy aki wot-ozik az oda felmegy és ott ugyanúgy lehet platont netán századot szervezni mint klánban.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#23697) Cooper911


Cooper911
senior tag

Nemrég az jutott eszembe, hogy a legénység átképzése elég furán van megcsinálva.
Tegyük fel hogy van egy tank parancsnok 100% alap skillel meg 100% recon képességgel.
20k ért átképzem egy másik tankba ahol 100%-os alap képzetsége lesz és kb 40% reconja.
Szerintem úgy lenne korrekt ha 75% alap képessége lenne és megmaradna a 100% reconja. Mivel az új tank okoz neki nehézséget nem pedig a recon képesség használata az új tankban. Ezután a másodlagos skill csak akkor növekedne megint ha az alap skill újra eléri a 100%-ot.

Pesze ez egy tök lényegtelen dolog, csak úgy eszembe jutott.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#23698) CptMisi válasza Cooper911 (#23697) üzenetére


CptMisi
őstag

Te miről beszélsz? Kiosztott skill/perk megmarad átképzésnél.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#23699) psycroptic válasza Cooper911 (#23697) üzenetére


psycroptic
őstag

A kiválasztott skill megmarad másik tankba való átképzésnél. Azok nem vesznek el illetve nem csökkenek. Az alap képzettség ha nem használsz aranyat átképzésnél, akkor esnek kb. 20 százalékot.

PSNID: Tomy83PS

(#23700) Taragas válasza Cooper911 (#23697) üzenetére


Taragas
aktív tag

Ezzel teljesen egyetértek, de nem hiába van ez sajnos így kitalálva, és szerintem jobb is így, mert a 100% alapképességgel többre megyek, akár parancsnoknál is, a látótávolság miatt(nem beszélve a töltőről, vagy lövészről). Amúgy nem 40%-ra veszi vissza, hanem az alapképesség 80 vagy 90 és 100% közt megszerzendő xp mennyiségének értékével. De ezt a 40%-ot lehet csak példa kedvéért írtad, akkor ne haragudj. :R

UI: Jah és ahogy mondták mások is, alap átképzésnél maradnak a skillek/perkek, csak újraképzésnél van ez így.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.