Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) Atlantis válasza Fel (#23249) üzenetére


Atlantis
veterán

Ennyire kevés lenne? ~10k sebzés az rengeteg, legjobb esetben is 10-12 sebző találat kell vele..

Oooo: csúnyán mellélőttem.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23252) vbbb válasza krisss93 (#23161) üzenetére


vbbb
őstag

Akkor még várok vele amíg beaktiválok megint egy hét prémiumot ráérős időmben. Köszi :)

(#23253) #21346560 válasza diegho (#23250) üzenetére


#21346560
törölt tag

:Y

(#23254) Timyyy válasza diegho (#23250) üzenetére


Timyyy
őstag

2400 prémmel duplán, tehát 1200 xp-s kör, akkor ez prémium nélkül 800 xp lenne? :Y :Y :Y
Úristen... de talán azért ad ilyen keveset, mert top tier lévén nem kell már semmihez az xp, majdnem tökmindegy, csak a legénységbe megy max. :U

(#23255) ollie válasza diegho (#23250) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Durva. Persze nem csak a sebzéstől függ az XP, de akkor is durva. Nekem ott tűnt fel, hogy mennyire kevés XP-t kapnak a tier 10-es TD-k, amikor egy nyertes csata után (bár az csak 4000 sebzés volt, ha jól emlékszem) 500 XP-t kaptam a T110E4-gyel.

***

(#23256) CptMisi válasza diegho (#23250) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem feltétlenül.
Volt két egymás utáni köröm JT-vel, elsőben 5600sebzés, de csak valami minimális spot sebzés, míg a második 3000 sebzésem sem volt, ellenben 1500+ spot sebzés. Utóbbira másfélszer annyi xp-t adott. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#23257) psycroptic válasza CptMisi (#23256) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha jól emlékszem eddig azért nem kapott ekkora expé többletet a spotolásból eredő sebzés vagy igen? Így meg lehet toszni az egész TD-zést, mert még mindíg nem az a feladata egy TD-nek, hogy scoutoljon és mások lövögessék az ellent. De lehet, hogy haladnom kellenne a korral és kitúrni a spot helyekről a lightokat... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#23258) diegho válasza CptMisi (#23256) üzenetére


diegho
nagyúr

Persze a spot is számít, de az 1935xp-s körömben 3 töltény maradt a gépben, pattogni nem nagyon szokott, ha csak kétharmada talált már az is 15k sebzés bőven.

[ Szerkesztve ]

(#23259) CptMisi válasza psycroptic (#23257) üzenetére


CptMisi
őstag

Erre tisztán emlékszem. 5600 sebzésre 900-1000xp-t adott győzelemre, néztem is, hogy akkor ezt most miért.
Következő körben fele annyit se sebeztem, csak spottoltam párat, és 1500+ XP.

És ezt azóta már nem egyszer láttuk, hogy hiába td, akkor is így kapod vele az xp-t. Kíváncsi lennék, hogy artynál is így van -e. :))

diegho: Amúgy is elég szarul adja az xp-t td-knél, főleg nagyobb szinten. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#23260) diegho válasza CptMisi (#23259) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezért nem lesz kb soha 263-asom. A 122-54 egy rakás fos, igaz még nincs meg rá a nagy löveg, azt azért megvárom, de brutálisan szar minden téren, kivéve a sebességet, 0 gun depression, armor kb mint egy loltraktoron, camo 100%-on olyan, hogy abbey-en nézem közepet az északi bázisról a bokor mögül, felvillan egy lorraine, amit nem én spotolok, hanem a középre menő T-54 és bevillan a lámpám, hogy észrevett a lorraine miközben felkanyarodik a teraszra, meg se mozdultam és nem is lőttem... klántársaknak van már 263-as többnek is, de azt mondják nagyon szar, így nem is igazán érdekel a dolog, teszten sem tetszett.

(#23261) Dr_Syrex válasza Xmodule (#23241) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ezt ma sikerült nekem is tapasztalnom, Egyik kedvenc pályám a Ruinberg jött és egy IS-el együtt tank voltam (nem szakasz). Na gondoltam, most lesz egy jó köröm, de nagyot tévedtem.
Épp kilőttem a 4. ellenséges tankot, egy KV-1S-t és fordulok vissza egy Stug III felé, be is céloztam, de szemből 1 lövéssel elintézett :N
Az IS-ünk szintén 4-et kőtt ki, valamint egy VK3001P 1-et. Bukta lett, nem is kell mondanom :N
Szerencsére utána volt egy tűrhető szorzós köröm.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#23262) -vitya-


-vitya-
őstag

http://9gag.com/gag/5771810

na ez mekkora poén;-)

-=Витя=-

(#23263) psycroptic


psycroptic
őstag

Valaki egyébként rájött már, hogy mit lehet tenni a célkereszt indokolatlan rángatózása ellen? :F Amikor sniper nézetben olyan, mintha valaki meglökné a tankot de mégsem.

PSNID: Tomy83PS

(#23264) Dr_Syrex válasza psycroptic (#23263) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

türelmesen várni, amíg a WG kijavítja a bugot :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#23265) psycroptic válasza Dr_Syrex (#23264) üzenetére


psycroptic
őstag

Szóval ez a megoldás... :DDD Az is lehet, hogy ez nem is bug, hanem valami fííícsőr és ha valaki így tud találatot bevinni, akkor kap plusz ötszázexpétmertolyanügyesvolt... :))

PSNID: Tomy83PS

(#23266) ollie válasza -vitya- (#23262) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezen jó röhögtem. :D

***

(#23267) vhw


vhw
addikt

Hát srácok... úgy látszik ez a nap is eljön...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23268) GaburroSan válasza vhw (#23267) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

SZUPER!!!! Lee Wang Csung visszavág! :DDD
Képezhetem majd át a Type 59ben az ebörkéimet! :C

(#23269) psycroptic válasza vhw (#23267) üzenetére


psycroptic
őstag

Ez nem csak az ázsiai szerverre szól?

PSNID: Tomy83PS

(#23270) vhw válasza psycroptic (#23269) üzenetére


vhw
addikt

Semmi hivatalosat nem tudok róla, csak linkelte egy tag a official forumra...
De kétlem, hogy csak oda szánnák, egy egész tech tree-t...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23271) nagysandor88 válasza GaburroSan (#23268) üzenetére


nagysandor88
tag

Prémium tankból nem kell átképezni...

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#23272) psycroptic válasza vhw (#23270) üzenetére


psycroptic
őstag

Végülis bármi megtörténhet.Még a végén kóser tankok is lesznek a játékban... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#23273) Gyuri27 válasza vhw (#23267) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ilyen kicsiben semmit nem látni. :(

Amd - Radeon - Ryzen

(#23274) csaabz válasza -vitya- (#23262) üzenetére


csaabz
őstag

Top Gear - Jeremy Clarkson rulez!! :C

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#23275) nagysandor88 válasza Gyuri27 (#23273) üzenetére


nagysandor88
tag

Jobb klikk, kép megnyitása új lapon.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#23276) Fel válasza nagysandor88 (#23271) üzenetére


Fel
addikt

Prémium tankba nem kell átképezni... (feltéve, ha ugyanolyan osztályúból ülnek bele)
Ha prémium tankból szeded ki az embereket más tankba, akkor oda már át kell képezni őket.

(#23277) vhw


vhw
addikt

Valami mégis van:

Trailer

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23278) Fel válasza vhw (#23277) üzenetére


Fel
addikt

Az orosz fórumon azt írták, hogy nem csak a kínai szerverre jönnek majd.. De remélem nem ezek lesznek a 8.2-ben :U

(#23279) vbbb válasza vhw (#23267) üzenetére


vbbb
őstag

Az angol ág után jöhetne valami normális is. :DDD

(#23280) Fel


Fel
addikt

Közben találtam egy s mást a 8.2-vel kapcsolatban, ami nem hivatalos infó, de érdekes lehet:

Techtree, optimalizáció, hibajavítás, játékmenetbeli változások. - A célzásra vonatkozó részen remélem a célkereszt ugrálás javítását értik..

És az érdekesebb, amire én azt mondom: hiszem, ha látom! :)
Amcsi, francia közepes és nehéz tankok és német közepes tankok és TD-k...

Ha ezekből csak valamelyik jön - és nem a kínaiak - az talán hihető, de ez mind együtt kicsit soknak tűnik..

(#23281) nagysandor88


nagysandor88
tag

Várom már a kínai treet, meg az európait is. Bár leginkább már egy Type 62-öt szeretnék a garázsomban tudni... Remélem hamarosan elérhető lesz.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#23282) Gyuri27 válasza Fel (#23280) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az új leók jól hangzanak. Persze kérdés a wg hogyan csinálja meg őket. Félek attól, hogy ratyi tankot csinálnak belőlük.

Amd - Radeon - Ryzen

(#23283) Grillo


Grillo
senior tag

Ezekre a med tier magyar tankokra kíváncsi leszek.

(#23284) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Én csak az új német med ágat várom, képzem is rá a legénységet. Bár lehet felesleges az egész hercehurca és jól befürdök majd velük ha egyszer megjönnek :DDD

Jobban megnéztem ezt a kínai ágat amit linkeltek, van egyáltalán benne saját fejlesztés vagy mind innen-onnan lett átalakítva? :)

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#23285) Atlantis


Atlantis
veterán

Engem inkább z amerikai autoloader-es gépek érdekelnek. Aztán majd meglátom, nem nagyon akarok új ágat kezdeni, a mostaniak menjenek végig, oszt elé lesz ebből a játékból.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23286) krisss93 válasza Grillo (#23283) üzenetére


krisss93
aktív tag

Szerintem lesz benn egy Tier V-ös Turán III, meg egy Tas Tier VI-VII-re.
Ha a későbbiekben lesz majd egyszer össz európai TD-ág akkor Tier V-re mehet a Zrínyi (I-II mindegy csak a löveg különbözik) Tier VII-re megy a Tas rohamlöveg.
Ja meg Tier III td-re a nimród (bofors már úgy is van a játékban)

(#23287) Akos96 válasza krisss93 (#23286) üzenetére


Akos96
senior tag

Ezekért még prémiumot is vennék. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#23288) Patrick76496 válasza Flatron710 (#23189) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én sem nagyon vettem észre, hogy gyúlékony lenne, bár ez lehet, hogy azért van, mivel alig megyek azzal a járgánnyal. :)

(#23192) ollie: Fentről lövöldözött rám, valszeg az is besegített neki. Volt már, hogy én is lőttem már át Type-ot szemből 13 75-el úgy, hogy mozgott is, bár ahhoz nagy mák kellett.

(#23205) Timyyy: Ebben a hsz-ben körülbelül magamra ismerek, pár napja én is így szidalmaztam, csak éppen az IS-3-mat, hogy milyen papír. :D

(#23250) diegho: Azt vettem észre a napokban, hogy hiába én sebzem a legtöbbet gyakran, még sem mindig az enyém a legtöbb xp. Úgy látszik nagy jelentősége a felderítés általi sebzésnek és a frag-nek is, múltkor többet kapott egy olyan, aki kevesebbet sebzett nálam, viszont kettővel több frag-je volt. Az a "800" xp viszont tényleg nagyon durva, erre a körre szerintem megérdemeltél volna legalább 1500-at (2x és prém nélkül), még ha td-vel is voltál. Nem kevés lövésed ment mellé. Talán ez is befolyásolja már? :F

(#23267) vhw: Vicces, hogy a tankok több, mint 75%-uk külföldi, de szerintem azért jó kis nemzet lesz. A non prémium Type keménynek ígérkezik tier 9-ben, bízok benne, hogy lesz olyan jó, mint a mostani T-54.

(#23278) Fel: Remélem 8.2-ben jönnek, kíváncsi vagyok, mi lesz a gyengeségük és az erősségük. Erősségnek a páncélt tippelem, gyengeségnek pedig gyulladósak lesznek szvsz az üzemanyag tank miatt. Még az ammo rack is szóba jöhet, főleg ha majd nerfelik őket...

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23289) kortex


kortex
csendes tag

ne háborúzz, úgyis meghalsz :P
Izgi volt :)

[ Szerkesztve ]

(#23290) nyunyu válasza Dr_Syrex (#23264) üzenetére


nyunyu
félisten

türelmesen várni, amíg a WG kijavítja a bugot :)

Ezt a bugot elvileg mar javitottak a 8.0-ban, most megint megjelent.

Amugy meg E-vel lehet kikapcsolni az autoaimet, utana nem ugral a celkereszt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#23291) vhw válasza Patrick76496 (#23288) üzenetére


vhw
addikt

Ezek után minden további nélkül el tudom képzelni, hogy egy külön lengyel fát is összgányolnak, ezek után úgy tűnik már a kutyát se érdekli, hogy honi vagy külföldi tank van átmázolva, a lényeg, h a fa a nemzet meglegyen mert ez az üzlet...

nagysandor88: csak kíváncsiságból, miért akarod te annyira azt a Type 62-t?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23292) krisss93 válasza nyunyu (#23290) üzenetére


krisss93
aktív tag

Nem használok auto aim-et mégis ugrál :U

(#23293) Dr_Syrex válasza vhw (#23291) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

És egy prémes lengyel tank biztos nem keveset hozna akonyhára :)

Hmm, eddig nem is használtam auto aim-et. :U

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#23294) Remus389


Remus389
veterán

Tré-34 az nem volt valami jó, közepes, de a T-34-85-ről mi a vélemény?

megéri megvenni? élvezetes?

a brit tankokat érdemes elkezdeni? melyik ágon?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#23295) Vigneau


Vigneau
félisten

Az XVM megjelenítése konfigurálható? Mert nálam a Hits megjelenítése nem a képernyő jobb felső sarkában van - mint a netes printscreeneken látható -, hanem a PING és a LAG takarásában.

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#23296) Akos96 válasza Remus389 (#23294) üzenetére


Akos96
senior tag

Hát... nemtudom. VK3601H ellen egyszer sem volt esélye. Brit tankokat meg inkább hagyjuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#23297) SoulReaver


SoulReaver
veterán

szép vereség... kár, hogy nem volt a végére aki fedezzen még egy kicsit :D

[ Szerkesztve ]

(#23298) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Nem tudom mennyit kéne még sebeznem hogy nyerjünk is :(((

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#23299) SoulReaver válasza kisküzdő (#23298) üzenetére


SoulReaver
veterán

Neked mitől iylen éles a kép? :) valami app?

(#23300) Vigneau válasza Remus389 (#23294) üzenetére


Vigneau
félisten

Nekem az egyik kedvenc tankom a T-34-85 - elég fürge és igen jó a VII-es ágyúja. Bár A-20-szal és a sima T-34-essel én is megszenvedtem.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.