Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) Patrick76496 válasza AVarice (#24450) üzenetére


Patrick76496
őstag

10 másodperc alatt tölt, ha betalál néha az ötös tankokba is keveset sebez. Csak akkor vedd meg, ha bírod ideggel az álló tankra teljesen rászűkített sorozatos mellémenő lövedékeket. Nem annyira lassú, csak a forgása lomha cseppet, de hozzá lehet szokni. Stock löveggel kész kínszenvedés, a pálya felét sem lövi be, ja és a nagy lánctalp is kell a komolyabb löveghez... Pozitívum, hogy jó a horizontális löveg kitéríthetőség, balra 14, jobbra 29.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24452) AVarice válasza Patrick76496 (#24451) üzenetére


AVarice
tag

Teljesen kifejlesztve ér valami? Így eléggé elment a kedvem tőle.

(#24453) Timyyy válasza AVarice (#24452) üzenetére


Timyyy
őstag

Alacsony szintű arty lévén nem élvezetre való hanem átlépős tank, a célod felé. Ha szeretnél arty-zni és biztos vagy abban hogy ennél a nemzetnél, akkor még mi a kérdés? Haladsz az úton addig, amíg találsz egy tökéletes arty-t a célodhoz.

(#24454) scyllarus válasza jano_77 (#24438) üzenetére


scyllarus
veterán

Bocs, félreérthető voltam. Természetesen nem te mondtál ilyet.
Az általad linkelt oldalon volt, hogy: "Párduc nehéz harckocsi"

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24455) Sanya válasza scyllarus (#24454) üzenetére


Sanya
nagyúr

tömegét tekintve az :)

legalábbis amikor tervezték az a 40 tonna a nehéz harckocsi kategóriába tartozott

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#24456) Patrick76496 válasza AVarice (#24452) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kisebb páncélzatú tankok könnyen egylövésezhetőek (pl M3 Lee, T-28, 4-es td-k, stb...). Lehet, hogy csak engem szopat a random faktor a sok mellémenővel, az elődjével még mesterlövészem is volt egyszer, 50+%-os átlag találati aránnyal. Amúgy lehet vele osztani az ellent, de ha nagyon hülye a csapat, akkor semmit sem tehetsz. Nem biztos, hogy másnak is ez a véleménye a fullosról, de stock-ként játszhatatlan. Annyi biztos, hogy T7-8-ban 100 alatti sebzéseknél ne várj többet, fogsz találkozni lepattanókkal és 0 dmg-kkel is.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24457) #21346560


#21346560
törölt tag

Én nem értem, meglátják a JagdPz E-100 -amat, és elhátrálnak... nem annyira op tank az.... :U

(#24458) ollie válasza #21346560 (#24457) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Senki nem szeretne egy ezres puszit. :)

***

(#24459) jozefgucci1 válasza #21346560 (#24457) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért mentségére legyen mondva az artyk szeretik nagyon :DDD Remélem ez kicsit megnyugtatott ! Nyílt terepen amúgy halálos az tény ,de szűk helyen könnyű kisakkozni mint a legtöbb nagy vasat .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24460) Akos96


Akos96
senior tag

Na mivan, ma van a PzIV-el felgyújtás világnapja? Egy körön belül tök véletlen lángra robbantottam két páncélost. :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#24461) forras2


forras2
őstag

Hát, eddigi pályafutásom során talán még sohasenem volt ilyen élvezetes köröm. És sosem gondoltam volna, hogy pont párduccal lesz ez meg.
11:5-re ment az ellen, és sikerült megfordítanunk :))


(#24462) #21346560 válasza jozefgucci1 (#24459) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem is megyek "support" nélkül vele sehova, mindig 2-3 tankot kísérek vele :DDD
Az artyk ellen meg van Asgard védőpajzsom :P

(#24463) jahrn válasza jozefgucci1 (#24433) üzenetére


jahrn
senior tag

Sok helyzetben be lehet loni az elotetpancel moge ha szemben all. De itt egy kep ami segit:

Oldalrol/hatulrol ugyanolyan papir mint a sima Pershing.

(#24420) pitepeti71 Ha nem tanulsz meg jatszani (es ami fontosabb, elvezni a jatekot) alacsony szinten akkor high-tierben is szenvedes lessz.

[ Szerkesztve ]

(#24464) forras2


forras2
őstag

KV1s-re van vmi grátis ma? :U 3 tankot lőttem ki, 1,8k-t sebeztem, tehát teljesen átlagos kör volt vele.
Annyi volt a változás, hogy vízbe fulladt a legénységem :DDD
És 19k kreditet kaptam :U Ilyen átlagos teljesítményért nem szoktam ennyit kapni :F

(#24465) Enzolord


Enzolord
addikt

Azt tudja valaki, hogy mi alapján kapjuk az XP-t csatánként?
Hogy mi milyen súllyal esik bele a számításba?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24466) vhw válasza Enzolord (#24465) üzenetére


vhw
addikt

A pontos részleteket nem tudja senki, mi milyen arányban, számszerűen mennyi xp-t ér, mi a befolyása erre a tankok típusának, hogy mik az egyes modellek egyéni szorzói...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24467) ollie válasza forras2 (#24461) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szép! Kár, hogy nem járt hozzá valami plecsni.

(#24464) forras2: 1,8k sebzésért simán kell annyinak járnia prém nélkül

[ Szerkesztve ]

***

(#24468) jozefgucci1 válasza jahrn (#24463) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hát köszi , hogy fáradoztál a képpel . Oldalról tudom , hogy papír ,csak szemből nehéz belőni . Ki kell ezt is tapasztalni mint a többit.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24469) jahrn válasza jozefgucci1 (#24468) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem en csinaltam a kepet szal nem nekem jar a koszonet.
Amugy a legtobb tankommal az elotetpancel ala a torony tovebe lovok mert az a leggyorsabb/legegyszerubb.

(#24470) garcia66 válasza #21346560 (#24457) üzenetére


garcia66
tag

Sziasztok!

Kedvencem :DD

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#24471) Enzolord válasza vhw (#24466) üzenetére


Enzolord
addikt

Köszi az infót..
Akkor továbbra is vakon harcolok.:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24472) forras2 válasza ollie (#24467) üzenetére


forras2
őstag

Köszönöm :R Plecsni nem járt érte, de nem bánom, ez most nagyon kellett az én WoT-os önbizalmamnak :K
Most újra kedvet kaptam.
Szerk.:
Jahm, és a lényeg, nagyon rég óta az első olyan köröm, amit ténylegesen élveztem, és emlékezetes csata marad, és ez a lényeg :)

Tudok mutatni olyan képet, ahol 2,4k-t sebeztem, nyertünk, túléltem, és majdnem ugyan ennyi kreditet kaptam. De tudok olyat is mutatni, ahol hasonló mennyiségűt sebeztem, túléltem, nyertünk, és nem kaptam ennyi kreditet. :U

[ Szerkesztve ]

(#24473) Atlantis


Atlantis
veterán

T-44-re melyik ágyút javasoljátok? Papíron a LB-1 tűnik jónak, de fene tudja...mondjuk mindegyiknél kevéske a 175-ös pen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24474) Veatta válasza Atlantis (#24473) üzenetére


Veatta
aktív tag

Én az LB-1 et használom, a másik nagyon lassan tölt és ami rosszabb örökkévalóság mire beszűkül a célkör, ráadásul pontatlan,de kinek melyik jön be.

(#24475) Taragas válasza Atlantis (#24473) üzenetére


Taragas
aktív tag

Múltkor anyázták az egyik meccsen, mert hogy t44-re nem való 122mm. Azt kapásból kinyírt vele a csávó két tankot. Ha elég tapasztalt vagy, és jó a legénység, sztem csak sebzés számít ebben a játékban.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#24476) Atlantis válasza Taragas (#24475) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát, nem tudom. Ha sikerül oldalba vagy seggbe lőni az ellent, akkor ok, de ez nem túl gyakori és a pen szemből ott is kevés. Majd kipróbálom mindkettőt, de asszem elsőnek a LB-1 lesz kifejlesztve, ámbár a D10T-hez képest nem lesz nagy ugrás.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24477) Paul119 válasza ollie (#24444) üzenetére


Paul119
addikt

szerintem kb a heal meg az acpr lenne elég

Atlantis: csak is a bl1 a 122 es tetű lassú hozzá,nem fogsz tudni senkit megrágni 1v1ben mert mire lősz kettőt addigra már bőven 4 et beléd lőtt

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24478) tank1 válasza ollie (#24458) üzenetére


tank1
tag

Hehe. Imént object704 egy lövéssel kilőve. 1600 sebzés. Ammorack. Anyázott is utána a tulajdonosa. Mondjuk megérdemeltem, mert öttel másztam meg egy istenes emelkedőt Dragon's ridge pályán. :)
Egyébként arty kedvenc célpontja a jagdpze100.

(#24479) scyllarus


scyllarus
veterán

El sem hiszem, hogy lehet használni valamire az A-20-at :) Előtte mentem egy kört, ahol kikaptunk, de engem lőttek ki utolsónak. Ilyenek sem voltak még ezzel a vacakkal.
[link]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24480) Simulacrum válasza Enzolord (#24465) üzenetére


Simulacrum
senior tag

(#24481) Simulacrum válasza diegho (#24422) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ebből a hármasból melyiket tartod a legjobbnak? Illetve ha van kedved egy rövid jellemzésre róluk megköszönném.

(#24482) jahrn


jahrn
senior tag

No mivel az M18 hianyzott a t6 TD gyujtemenyembol ezert beszereztem eggyet.
Ugyan 14 csata utan meg korai vegleges iteletet mondani, de ugy tunik h M36 sokkal jobban fekszik nekem. Meg anno a teszt szeron probalgattam az M18-at de mintha ott agilisebb lett volna (persze lehet h rosszul remlik).
Igy viszont mar nem olyan nagy buli, szerintem az eggyetlen igazi elonye az M36-tal szemben a jobb traverse speed, ugyanakkor a Slugger legalabb idonkent pattogni is szokott. Mind1, megyek meg vele 100 csataig aztan felulvizsgalom a velemenyemet.

(#24483) virkir válasza Atlantis (#24476) üzenetére


virkir
veterán

Számolj.
A DPM ugyan akkora átütéssel a
D-25-44-nek 1220
LB-1-nek 1745
0,43 vs 0,35-ös pontosság meg 3,4 vs 2,3-as célzási idő mellett.
Százforintos kérdés.
Melyik a jobb ágyú?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#24484) diegho válasza Simulacrum (#24481) üzenetére


diegho
nagyúr

Szituáció függő. Szerintem kb egyformán jó mindegyik, talán a T-62A van kicsit lemaradva, mert sok vele a 240-260 körüli sebzés és nagyon idegesítő, ha egymás után 3-4 ilyen van.

(#24485) jahrn válasza jahrn (#24482) üzenetére


jahrn
senior tag

No 15.ik csatara azert csak osszejott az M18-al az Ace tanker, mondjuk 1054xp eleg volt hozza -.- LINK

(#24486) vbbb


vbbb
őstag

Ez a Lorri stock-on tényeg egy fostalicska... :((

(#24487) vhw válasza virkir (#24483) üzenetére


vhw
addikt

Amelyik nagyobbat sebez, HE-vel!

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24488) vbbb


vbbb
őstag

Csata: Airfield 2012. november 15. 23:01:15
Jármű: Lorraine 40 t
Szerzett tapasztalat: 1 940 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 37 384
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "III. osztály"

3 vereség után - ma vettem - egy nagyon élvezetes játékot adott a végére. Most először végeztem ki úgy egy tankot(Type 59), hogy 'átugrattam' felette. :))

[ Szerkesztve ]

(#24489) tank1 válasza virkir (#24483) üzenetére


tank1
tag

Melyik a jobb ágyú?

Az attól függ, hogy a cső melyik oldalán vagy. Ahol betöltik, vagy ahol kijön a szörnyűség. :)

(#24490) #48613632 válasza vbbb (#24488) üzenetére


#48613632
törölt tag

:C Nincs replayod?

(#24491) jahrn


jahrn
senior tag

No vegre osszejott az elso csata M18-al ami mar nekem is tetszett: LINK kb 10sec-el a vege elott nyertunk (kill-el persze)

[ Szerkesztve ]

(#24492) KaLeun


KaLeun
senior tag

Egy ideje nem játszottam a T30-cal, de ez a meglövik a lánctalpat és aztán ammorack sérülés, valami új fícsör?

Cila

(#24493) xLt`


xLt`
tag

Ennyire jól, hogy mehet a játék? Tegnap megvettem a kv4-et, stock az egész.
Első körben sikerült leduplázom így hajnalban. Utána 4 kör defeat, végig bedobált tier X-be.
Köv körben megint, be is huppantam a legközelebbi vízbe, mert nem vagyok hajlandó mausokat lövöldözni. Természetesen win.
Újabb két kör. Itt már az egyik csak tier9. Ez is defeat.
Következő körben megint tier X - víz. És ez is win. Peches vagyok :(

Ez is megmutatja, mennyire nem egy emberen múlik a csata. A balanceról meg ne is beszéljünk.
Azthiszem elég is lesz mára :O

(#24494) Napfénysüti válasza xLt` (#24493) üzenetére

Halál komoly 2* direkt a vízbe mentél? :Y

Més que un club!

(#24495) Atlantis válasza virkir (#24483) üzenetére


Atlantis
veterán

Mondasz valamit, én is hasonlóképpen gondoltam. (más: ennyire rossz voltál, hogy elvették az avatarod?)

vbbb: alapon tényleg kritikán aluli a Lorraine, de fullosan nagyon kellemes köröket lehet menni vele. Még nekem se sikerült teljesen ráérezni, de néha már kijön vele a lépés. Egészen kedvet kaptam a francia heavy-khez is, kár hogy T1-ig vissza kéne mennem miatta.

xlt': ne haragudj meg, de nem értem, mi visz rá ilyenre egy játékost. Mentsen meg az MM a hasonlóktól, aki direkt vízbe megy az agyonpáncélozott T8-as gépével...így az egész csapat játékát tönkre tudod tenni rögtön az elején. Nem peches vagy, hanem...no, egy másik jelző jutott eszembe... :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24496) D.Orion válasza xLt` (#24493) üzenetére


D.Orion
veterán

Remélem mindkétszer készült rólad screenshot és az eljutott a megfelelő szégyen topikba wot-eu fórumon. :((( Mindenki aki T7 T8-as tanknál jár és éppen T9 vagy T10 ellen kell menni az beleugrana a vízbe, akkor milyen csaták lennének? :W Gondolkozzál már egy kicsit.

(#24497) jahrn válasza xLt` (#24493) üzenetére


jahrn
senior tag

Na szerintem mindenki azzal jar a legjobban ha letorlod a jatekot. Remelhetoleg a csapat akiket cserben hagytal reportoltak is.
Amugy nemreg az MM meg vidaman bedobott pl stock tier 5-ot tier 8 ellen, megsem volt divat csata elejen kilepni/etc.

[ Szerkesztve ]

(#24498) Fel


Fel
addikt

A tegnapi nap eredménye: [link]

...és poénja:

Steel Wall Comettel...

----------------------------------------------------------------

Ügyes kezű userek elkészítették a WoT Logger 2.12 8.1 kompatibilis verzióját. Korábban csak orosz verzió volt, de most már itt az angol változat is: [link]
Azon túl, hogy ismeri a brit tankokat, még az effi számítás is változhatott benne. A globális érték nálam nem sokat változott (1408-ról 1403-ra), de több tanknál jelentősen más az érték (pl.: Comet ~3400-ról ~1700-ra). Szerintem inkább hibajavításnak tűnik a dolog, mintsem az új számítási módnak.

(#24499) Napfénysüti válasza jahrn (#24497) üzenetére

Nem szeretek nagyon negatívan megszólalni de itt egyetértek az előttem szóló hárommal. Jobb lesz ha az illető inkább törli ezt a játékot. :U

Més que un club!

(#24500) Plasticbomb válasza Fel (#24498) üzenetére


Plasticbomb
addikt

storno

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.