Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23351) Djuree válasza akarmi013 (#23349) üzenetére


Djuree
félisten

lol :DDD jól néz ki :DD

ollie: akkor ezért tölt olyan gyorsan a tpye59. belefér 3 töltő is :DDD

GaburroSan: sztem megveszem, nekem HD-s telóm van. bőven megér ennyit.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23352) ollie válasza Patrick76496 (#23288) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kapott XP tiertől és besorolástól is függ. Több XP jár ugyanannyi sebzésért egy alacsonyabb tierü tanknak. De mondhatnám pl a TD-k és HT-k közötti különbséget is, a TD-k kevesebbet kapnak.

***

(#23353) Mcray válasza emre (#23324) üzenetére


Mcray
senior tag

Grat! Az kemény. Ennyit egy jobb körben hozok a T29-cel is. Lehet ezt is meg kéne venni akkor :)

A Tiger P ászhoz extra grat. Azok után hogy a sima Tigrissel csak 3000 sebzést kellett kiosztani hozzá, ezzel a "P"-vel azért rendesen meg kell majd dolgoznom.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#23354) Napfénysüti válasza Timyyy (#23346) üzenetére

Az pont jó mert akkor neked is van 7-es amivel mennél meg 8-as is. Löwével nekem is kell mennem hogy gyűjtsem a krediteket. Bár ha meglesz a Pershing akkor a kis T20-at eladom hiába kedvelem. Az M18 viszont nálam marad mert nagyon élvezem és jó vele néha levezető, szórakoztató köröket menni. :K

Més que un club!

(#23355) Fel


Fel
addikt

Itt a hivatalos infó a 8.2-ről: [link] Gondolom majd az észak-amerikai és az eu oldalra is felkerül a hír.

Annyi jó van benne, hogy a kínaiak mellet jönnek az autoloaderes amcsi tankok is, az M7 MT-től indul majd az ág.

(#23356) Mcray válasza Fel (#23355) üzenetére


Mcray
senior tag

Akkor jó hogy véletlen nem kapcsoltam be az M7-en a gyorsított képzést és van rajta 8000 XP :DD :DD

Nekem már az M7 is eléggé autóloaderes :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#23357) Djuree válasza Fel (#23355) üzenetére


Djuree
félisten

autoloaderes amcsik :F ehhh, kurvulás ftw :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23358) GaburroSan válasza Fel (#23355) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

A fene! Én meg úgy tudtam hogy majd a T20-tól lesz elágazva! Na mind1 mert nekem az M7 meg sincs! Nem tudom milyen lehet az autoloader-es Amcsi ág! Érdemes-e neki ugrani? Lorraine-nél tartok és van benne 50k xp-m!

(#23359) Timyyy válasza Napfénysüti (#23354) üzenetére


Timyyy
őstag

Ha most eltekintek azoktól a tankoktól amik azért vannak nálam a garázsban mert az adott ág folyamatban van, akkor ilyen tankjaim fognak mindenképpen megmaradni, akkor is ha már túlléptem rajtuk:

Tier2: pz38h735f
Tier4: Pz B2
Tier5: VK2801
Tier6: jelen állás szerint 6-os tankom nem lesz, de még változhat, talán egy sherman-t visszaveszek majd később, mert sokszor szerepel akciókban
Tier7: Amx 13 90, T29

8-as tankom jó sokáig még biztos lesz hiszen a legtöbb ágon itt tartok, + a 2 prém tankom is 8-as, T32-t is tutira megtartom majd, ISU152-t is, lehet hogy a Ferdit is, (vagy majd választok a 2 td közül), a többi meg nem lényeg, 9-es 10-est szerinten nem fogok eladni.

[ Szerkesztve ]

(#23360) Sanya


Sanya
nagyúr

megnéztem ezt a panther-m10 tankot, hááááááát,
150 átlag átütér ap lőszerrel
135 átlag sebzés. igaz kapott egy jó erős motort, de így majdcsak egy vk3002db :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23361) luke. válasza Fel (#23336) üzenetére


luke.
aktív tag

Csak annyit reagálok, hogy a hozzászólásod erősen ellentétes a fórum szabályzatával!

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#23362) bpeti755


bpeti755
csendes tag

bpeti75
Srácok,segítsetek! Ma reggel beléptem a játékba,és egy teljesen "lenullázott" account fogadott. Prém tank sehol,kredit és arany sehol,fejlesztések
eltűntek.Mintha ma kezdtem volna el az egész játékot. Járt már valaki így? Mindjárt agyvérzést kapok.....

(#23364) Djuree válasza bpeti755 (#23362) üzenetére


Djuree
félisten

nem hallottam még ilyenről. írj egy ticketet a wg-nek, biztos találnak rá megoldást, főleg ha fizettél is néha az accra ezt azt :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23365) jozefgucci1 válasza jano_77 (#23345) üzenetére


jozefgucci1
addikt

1750 szakmai hsz és 650 nap a reg óta. Szóval jó úton haladsz ja és persze tiszta előélet" !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23366) bpeti755


bpeti755
csendes tag

Köszi a gyors választ! Mivel harmatos angol tudásom ehhez már kevés,valami ismerőst meg kell
kérjek.Így jártam.. :F

(#23367) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kérem mellőzzük a személyeskedést!

***

(#23368) Atlantis válasza Fel (#23355) üzenetére


Atlantis
veterán

Remek, pont azon a vonalon semmi nincs meg...megkönnyítik a döntést, hogy annak se álljak neki.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23369) Atlantis


Atlantis
veterán

Egyébként vicces, hogy ugyanaz a neve az új T10 med-tanknak, mint a legelső, T2-es TD-nek...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23370) Fel válasza Atlantis (#23369) üzenetére


Fel
addikt

Inkább a tier 10 heavynek lesz ugyanaz a neve, mint a tier 2 artinak :)
Egyébként az amcsi nomenklatura ilyen. Lehet azonos neve két tanknak, ha nem egy osztályban vannak, mert a névhez hozzátartozik az osztály is. Pl.: T57 SPG, és T57 Heavy Tank.
Lehetett volna (és lehet még lesz is) több egyezés akár. Pl: T92 SPG - T92 Light Tank; T54E1 Heavy T - T54E1 MT; T95 AT SPG - T95 MT.

(#23371) Djuree válasza bpeti755 (#23366) üzenetére


Djuree
félisten

sztem ha oroszul tudsz az is megteszi :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23372) Atlantis válasza Fel (#23370) üzenetére


Atlantis
veterán

Majdnem eltaláltam... :) azt hittem, ez medium ág lesz...akkor meg pláne nem érdekel, ha nem az.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23373) myckey válasza Napfénysüti (#23354) üzenetére


myckey
veterán

Én is néztem a tegnapi napot...
16 csata,majd 69%-os győzelmi arány...

Nekem nem volt semmi bajom tegnap se.
Bár az utso 2 JGTigeres csata kissé szíven ütött....de azt leszámítva egész jó nap volt,ez is!

Késő DU.megyek én is,ha beférek :D

heroes most felbsztt :DD

Djuree:
Jól van!
szíves örömest :)

Magam már nem is szoktam játszani,csak ilyen elvetemült 4 órási,5x szorzókat :D
Meg a Lee-met szorzózom egyedül,mert TR-4 be nem sok jelentkező van.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#23374) Djuree válasza myckey (#23373) üzenetére


Djuree
félisten

mehetnénk 3-an akkor :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23375) Napfénysüti válasza myckey (#23373) üzenetére

Engem az arty-k akasztottak ki tegnap. Minek van belőlük T10-es csatában oldalanként 5db?? Teljesen szétcseszik a játékélményt.
Ha tehetném én 2-3-ban maximalizálnám az arty-k oldalankénti számát egy csatában. :(((

Més que un club!

(#23376) psycroptic válasza Napfénysüti (#23375) üzenetére


psycroptic
őstag

Az nem az arty-k hibája, hogy egy csomóba pakolja őket az mm.

PSNID: Tomy83PS

(#23377) jano_77 válasza jozefgucci1 (#23365) üzenetére


jano_77
nagyúr

És akkor van egy fòrum külön az avataroknak, ahol azt is meg lehet tudni, hogy miként lehet létrehozni sajàtìtotta?
ON:
Sajnos az amcsiknal az M7 àgon nekem sincs tankom, csak talàn a tier2. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23378) myckey válasza Napfénysüti (#23375) üzenetére


myckey
veterán

Igaz
eléggé illúzió romboló,mikor nagy TR-be,4-7 között mozog a számuk :W

engem tegnap előtt lőttek ki 3x
tegnap csak 1x :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#23379) Napfénysüti válasza psycroptic (#23376) üzenetére

Tudom hogy nem ők tehetnek róla de ettől még idegesítő. A készítők varálhatnának valamit a maximális arty létszámmal.
Egyébként az ő szemszögükből sem feltétlen jó. Egyik csatában is volt ilyen 5-6 arty oldalanként és miután hamar ledaráltuk az ellen tankjait a vége igazi arty kacsavadászat lett. Ebben sincs valami nagy élmény és ez az ellen arty-jainak sem öröm gondolom...
Viszont ezek miatt kezdtem el az AMX-es ágat mert jó néha megszívatni az ellen arty-kat ha már ők is bosszantanak olykor. ;]

Més que un club!

(#23380) psycroptic válasza Napfénysüti (#23379) üzenetére


psycroptic
őstag

Már variáltak rajta és ez lett belőle... :DDD Szerintem már ők sem mernek mégegyszer hozzányúlni... :DD

PSNID: Tomy83PS

(#23381) Iron Funeral válasza Napfénysüti (#23375) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ez már elhangzott nem egyszer, hogy 2/oldal arányban le KELL korlátozni őket, WG nem tette meg mert ez kézenfekvő és könnyű megoldás lett volna, a playerek még örültek is volna neki.
Helyette drágították az arty fenntartását.
HURR DURR HERP DERP

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#23382) nyunyu


nyunyu
félisten

Valamire megiscsak jo ez a JP2: szuk, nehezen visszaloheto helyekrol gyanutlan tankokat terrorizalni.


1 masodpercen mult, hogy nem dontetlen lett. :DDD
Replay

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#23383) vhw


vhw
addikt

Srácok, nem tudom miért szívatjátok magatokat T10-ben...
Mikor T2-től T7-8-ig ritkaság, ha 4 vagy annál több arty van (ha van is akkoris egy részük kicsi T3-4-es).
Sokan nem mentek századba, nem CW-ztek, vagy klánotok sincs, akkor mégis minek szenvedni T10es tankkal? (főleg ha ennyire zavar titeket a sok arty)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23384) -vitya-


-vitya-
őstag

tegnap előtt volt egy érdekes, aranyos szitu, ami kicsit megmosolyogtatott ;-)

teperek a T-44-el, max sebességgel, elhúz mellettem az AMX 13-90 -ünk, majd egy olyan 50 méterrel előttem felrobban... Telibe találta az ellen Lorain155-e;-), 60 fölött ment, ráadásul domboldal, lefelé, szóval csúszott még szépen.

Hogy az az amx-es gyerek mennyi szép f*ck-ot mondott el, milyen ízesen beszélt, öröm volt olvasni ;-)

(azóta megnéztem, és a tier 6os fracica tüzér max 1138at tud sebezni, ennek meg van 1100 HP-ja, ez valami hatalmas mák volt a tüzérnek...)

-=Витя=-

(#23385) ollie válasza -vitya- (#23384) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy éppen ammo rack-et kapott.

***

(#23386) myckey válasza vhw (#23383) üzenetére


myckey
veterán

Rendben van!
írjunk kérvényt a WG-nek,hogy TR9-10 gépeket adjk ingyé,3 képességgel a TR8 után.....ha lezsíroztuk,nem fogom "húzni" a TR9 tankot :C

viszont amíg oda is el kell jutni,kénytelen leszek "szívatni" magam a sok artypartyval :((( :DDD

:)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#23387) Mcray


Mcray
senior tag

Gold ammo téma:

Egy Gold ammo spammelő KV 5 megfogott minket (két KV-5, T43, KV-1S). Nagy nehezen elbántunk vele és nyertünk, ennyit én is rég fuckoztam. Kb ott lövöldözött át ahol akart. Hazamegyek kiszámolom mennyi creditbe fájt neki az amit benyeltem, meg az ami lepattant rólam. Szerintem Ő jobban fuckozott mint én a végén, amikor meglátta a lőszer számlát :DDD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#23388) ollie válasza Mcray (#23387) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs sok értelme prémium tankkal gold ammozni, mert épp a lényeg (az extra bevétel) megy el. Kipróbáltam Type-pal, és így nem lehet keresni.

***

(#23389) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Ez egy csalás. :( :DD T29-em van és a meccsek 99% Tier 10-esek ellen van. Soha nem lesz 8-as tankom ilyen körülmények között. :(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#23390) diegho válasza Mcray (#23387) üzenetére


diegho
nagyúr

Lehet te sírnád el magad, ha látnád mennyi gold lőszere és kreditje van. Én első nap kb 30ezer gold lőszert vettem és 60 millió kreditem maradt.

PumpkinSeed amit írsz az biztosan nem igaz, hiszen a T29 egymaga csak tier9 csatákba kerülhet.

[ Szerkesztve ]

(#23391) Atlantis válasza PumpkinSeed (#23389) üzenetére


Atlantis
veterán

Ki van zárva, azzal max .T9-esek ellen tesz be, már persze ha nem vagy szakaszban együtt egy nagyobb kategóriás géppel.

Egyébként esetedben jobb ha megszokod, mert az utána következő T32-n ugyanaz az ágyú lesz és azzal már majd össze fogsz futni T10-esekkel is. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23392) Hannibal78


Hannibal78
csendes tag

Sziasztok.
Azt szeretném megkérdezni, hogy jelenleg melyik klánba érdemes belépni.???
Ha valakinek van valamilyen infója a klánokról, azt megköszönném.
Nekem jelenleg még 8 as IS-3 am van. Viszont szeretnék tanulni, és fejlődni.
Még egy kérdés. a jelenlegi klánból , hogy tudok kilépni?? Mert sehol sem találom a kilépés lehetőséget.
Előre is köszönöm.

viktorianusok

(#23393) Napfénysüti válasza vhw (#23383) üzenetére

Baj ha szeretek nagyobb tankokkal játszani? Ha nem klánozok, CW-zek ki se próbálhatom milyen a csúcs gépekkel menni? :F Oké T7-8-ban már lehet jó csatákat vívni de az alatt annyira nem élvezem már.
Na meg valahogy el is kéne jutni T10-ig.

Més que un club!

(#23394) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Gyerekek a II német med ág hol fog kezdődni?
Tech tree jó lenne róla.

Amd - Radeon - Ryzen

(#23395) xLt` válasza nyunyu (#23382) üzenetére


xLt`
tag

Az igen szép :) Ennyire jó ez a jp2?

(#23396) Xmodule válasza Hannibal78 (#23392) üzenetére


Xmodule
őstag

Igy lehet kilepni. a http://worldoftanks.eu/ oldalon

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#23397) Mcray válasza diegho (#23390) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem zavar mennyi van neki raktáron, ha van. Ezek szerint első kézből van tapasztalatod gold ammo-val. Feltételezem, hogy nem tier 5 gépekhez vettél gold ammo-t. Mennyiben érzed jótékony hatását? Segít, hogy eredményesebb legyél? Milyen tankokra vettél és miért?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#23398) myckey válasza Hannibal78 (#23392) üzenetére


myckey
veterán

már jött jobb válasz..

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#23399) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Valaki írta hogy kevés az arty meg hogy nem kell az arty limit....köhömmm..

(#23400) Djuree válasza GaburroSan (#23399) üzenetére


Djuree
félisten

azigen, milyen felbontáson játszol te? alig látszik maga a pálya :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.