Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) marked one94


marked one94
őstag

Na meg is van az M7el a Ace tanker :)
1600dmg t7ben

You'll Never Walk Alone

(#24303) Dr_Syrex válasza Enzolord (#24299) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ok, biztosan nem ugyanannyi, de hasonló lehet.
De ez csak részben fefojásiolja a végeredményt, mivel ugye lőszer, javítási költség, sebzés általában eltér.
A wotos fórumban pedig azt állítják, hogy WG-s srácok bizony módosítják néha ezt az értéket :)

"No, the credit multipliers for premium tanks are not equal. And you never know when premiums will get buffed or nerfed. For example, after 8.0 the KV-5 makes a lot more credits than it did pre-patch, and the T34 makes a lot less credits after 8.0. Don't know where WG is going with all of that."

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#24304) Paul119 válasza marked one94 (#24301) üzenetére


Paul119
addikt

nájsz :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24305) Mcray válasza marked one94 (#24301) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem férek be 3.nak hozzátok? Van pár tankom ami hármasban jó: M4, M7, Churchill, KV1S, IS, T29,M18 :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#24306) Djuree válasza Dr_Syrex (#24303) üzenetére


Djuree
félisten

tehát a kávé5 jobban hoz mint régen? lehet kipróbálom megint.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24307) ollie válasza marked one94 (#24301) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdemes gold ammóval tolni? Melyik ágyút használtad?

***

(#24308) Mcray válasza Djuree (#24306) üzenetére


Mcray
senior tag

Hülyeség. Ráadásul alá sem tudják támasztani semmivel. Régen is 45 ezreket hozott átlagos körökön és most is annyit hoz...Sőt, ott lövöldöznek át ahol akarnak. Eddig azért ilyen nem volt...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#24309) vbbb


vbbb
őstag

Akinek van ARL V39 TD-je az tényleg a 105mm Schneider-t pakolja rá, jobban jár.
Tegnap ráraktam ahogy tanácsoltátok, és csak 300 dmg feletti sebzéseim voltak vele pattanó nélkül...

(#24310) marked one94 válasza Mcray (#24305) üzenetére


marked one94
őstag

Felőlem beférsz, mondjuk nekem nincs prémem :D csak tudjál jönni mumble-ra ;)

Paul119: köszi :R

ollie: Nem használom hozzá gold ammot drága :) QF 6-ot vagy mit használok.

You'll Never Walk Alone

(#24311) xedos


xedos
addikt

Úgy jött össze, hogy mindennap 10 csata körül tudok játszani. Ez minden tankkal 11 max 2kört jelent.
mostanában valahogy rendszeressen hülye csapatot kapok, vagy nincs szerencsém...
Legnagyobb heavyk hátul elbújva, hiába támadják a csapatot... stb :-(

Mintha pár tanknak gyengébb lenne a pontozása és a hatásossága is...
Pz4-el régebben arattam, mostanában alig :-( A király Tigris is rendszeressen pattog akár 200m-ről szinte bármiről... volt olyan csatám ahol 20lövésből 18 talált, de csak 10ért valamit :-(

Végül a SU-152-ön visszaváltottam a 152mm-es alap ágyúra... Ez a trollgun? :-)
Első körben 3lövés 2tank kilövés...
Lazán 5-600-as sebzéseket oszt 200m-en...
Azután volt egy olyan köröm ahol elsőre egy kisebb AMX, majd 2db VK3601 egy lövésre! Már a csapat kérdezgette, hogy mivel lövök :-) Azután a döbbenet: egy szerencsétlen fullos Tigris ammorackjét találtam el: huss 1450pont - ez kemény lövés volt -ehez képest adott vagy 18000pontot prémium nélkül...

(#24312) Fel


Fel
addikt

Ezt a rohadt mákos köcsögölőt... KV-3 két egymás utáni lövése is max sebzést osztott.

Persze én meg szórhatom mindenbe a 120-130-akat a 135-ös álagsebzésű löveggel. Előző csatában 4(!!) lövés kellett, hogy kinyírjak egy ~250hp-s T34-et.. Fax kivan :((( .

(#24313) Patrick76496


Patrick76496
őstag

59-16, Tier 6-os kínai könnyű tank. Szerintem kis aranyos, must have. ;]

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24314) forras2 válasza scyllarus (#24228) üzenetére


forras2
őstag

96 csatát mentem a VK3002DB-vel, és kifejlesztettem vele a L70-es ágyút, a párducot és a tigrist.
Azaz stock tankkal 96 csata alatt jött össze annyi TP, hogy kifejlesszem a párducot és a tigrincset. :K

(#24315) Dr_Syrex válasza forras2 (#24314) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Akkor az erő lehetett veled :) , mert nekem nagyon nem ment vele a játék :B . Csak azért nem adtam még el, mert nem maradt annyi aranyam, hogy leszedjem róla a felszereléseket. A tigrist viszont a VK3601-ből nem volt túl nehéz kigrindelni :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#24316) forras2 válasza Dr_Syrex (#24315) üzenetére


forras2
őstag

Hátul maradtam, és onnan csipegettem az ellent, mint a párduccal. De a 3002DB kicsit pattogósabb, így azzal könnyebb volt.
Nekem pont hogy a 3601H-val nem ment. 186 csatát mentem vele, igaz mindent kifejlesztettem rajta, de nem lett meg a tigris, ezért mentem el a VK3002DB fele. Meg azért is, mert kellett a párduc :D

(#24317) Iron Funeral válasza Fel (#24312) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A jó öreg VKDB? :)
Majd ha ki lesz rá fejlesztve minden modul sokkal jobb lesz, persze az ágyúinak semmi köze a Szovjetunió gyöngyeihez de használható lesz ettől függetlenül.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24318) Paul119 válasza Iron Funeral (#24317) üzenetére


Paul119
addikt

csak győzze tömni goldal :DDD (sarcasm off)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24319) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Velem fordítva volt, a 3601H-val imádtam menni, nagyon tuti kis tank de ezzel a 3002DB-vel csak szenvedek :DDD Egyszerűen nem érzem vele a játékot, néha van egy-egy kiemelkedő köröm de a többi full átlagos.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#24320) Dr_Syrex válasza forras2 (#24316) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A végén már én is visszaraktam rá az L/70-es ágyút, mert 8.8-as nem igazán vált be (alacsony ROF és átütés).
De lehet egyszer majd visszaveszem, hogy kicsit kikozmetikázzam a statomat vele :B

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#24321) Fel válasza Iron Funeral (#24317) üzenetére


Fel
addikt

Comet.
A DB fejlesztésén már rég túlvagyok. Habár most is megvan, mert alapozok vele a Leo1 ágra.
Ma láttam valakit 3002DB + 10,5 shotgun párossal... Érdekes volt, mert még a kis Cometemre is HEAT ammót lőtt.

(#24322) jano_77 válasza Stigma.HC (#24319) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem mindkét tank nagyon bejött és nagyjából ugyan úgy játszom a VK3002DB-el is mint a VK3601H-al.
Pont azért szeretem őket, mert fürgék és sok helyre oda lehet velük érni. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24323) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Valaki Type 59 szakasz, akinek 1000+ effije van?

Szopóág. Nincs. Csak annyi az egész, hogy mehetek akár Valentine-nal, vagy Type-pal is, állandóan legalul vagyok és/vagy vesztünk. Ez megy már harmadik napja, az elsőn még minden tankommal mentem.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24324) nagysandor88 válasza Dr_Syrex (#24315) üzenetére


nagysandor88
tag

Én most 97 csatánál tartok vele, de legalább vagy 20 csatát mentem már úgy vele, hogy elit. Tigrist is meg Párdit is belőle húztam ki.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#24325) forras2


forras2
őstag

Ilyen csatát :W Látom másfél perc van még vissza, így foglalás helyett mentem, és megpróbáltam kifingatni az utsó ellent, Tiger2-t.
367 ÉPje maradt, és erre kiírja, 47 MPnél, hogy az idő lejárt :((( :F Ha végig számolta volna az időt, simán kifingattam volna :(

(#24326) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Valaki tudna magyarázatot adni az alábbi képen látható anomáliára?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#24327) krisss93


krisss93
aktív tag

Meghalt a teljes legénység, esetleg?

(#24328) Fel válasza belaazallat (#24326) üzenetére


Fel
addikt

Lehalt a legénysége.
Ha nincs aki hajtsa, akkor nem fog menni a gép :)

(Mi a csicsa van ezzel a ph-val mostanában? Olyan tetű lassú..)

[ Szerkesztve ]

(#24329) belaazallat válasza Fel (#24328) üzenetére


belaazallat
addikt

De a tankot sem engedte kilőni. Ha meg hall a legénység a tankot még ki lehet lőni nem?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#24330) Paul119 válasza belaazallat (#24329) üzenetére


Paul119
addikt

mert már halottnak könyvelte el a játék ,ahogy látom az ellen listáján is halott ként van jelezve ,vagy csak bug

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24331) CptMisi válasza belaazallat (#24329) üzenetére


CptMisi
őstag

Bug

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24332) Flatron710 válasza Sontir Fel (#24294) üzenetére


Flatron710
tag

Igazából nem tudom.. Talán túl sokat vártam tőle. Általánosságban keveset sebzett, viszont nem éreztem azt a T95-nél megszokott frontpáncélt. A játéktudásom nem változott még is sokkal rosszabb a T110E3 stat-om, mint a T95, ha csak a számoknak hiszünk, de én szimplán játékélményben is éreztem a különbséget, mindenféle szám nélkül.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#24333) L-e-f-i-e válasza belaazallat (#24326) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez bug, de már velem is volt ilyen, kilőttnek írja a játék, de a vicc hogy továbbra is spottol...te viszont nem tudod kilőni...

=^-^=

(#24334) Cooper911


Cooper911
senior tag

A BT-SV tankot tartalmazó dobozos WOT engem is érdekelne. Remélem nálunk is lesz.
Talán a legelső teszt szerón (7.0?) voltak bent ezek, mentem is vele, nagyon fürge kis gép, de nem olyan pattogós mint ahogy kinéz, de azóta lehet hogy állitgattak rajta ezt azt.

Tegnap mekkora láma voltam :) a T43as körömben azt hittem a motor találat miatt lassult le annyira tank, aztán a replayt megnézve láttam, hogy a sofőrt lőtték ki. Pedig volt elsősegélycsomagom is :W

Meg egy kérdés a végére:
Majd IS7-be szeretnék átképezni egy 2 skilles legénységet de hiányzik egy töltő. Ha felveszek oda egy töltőt akkor (mivel az IS7 elit) akkor az a töltő fog a legkevesebb xp-vel rendelkezni, igy ő fogja kapni az összes xp-t és ezáltal baromi gyorsan utoléri a többieket?

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#24335) Fel válasza belaazallat (#24329) üzenetére


Fel
addikt

Ha minden ember meghalt benne az már olyan, mintha a tankot semmisítették volna meg. Hiába marad hp-ja, annak már vége. Mintha egy roncs lenne, csak mégsem..
Egyébként annak aki kilőtte az utolsó embert is, jóvá van írva a tank akkori hp-ja, mint sebzés.

Az mondjuk eléggé fura, hogy hogyan fordulhatott ez elő egy S-51-gyel, amiben van 6 ember, mellé kevés hp és páncélzat.. Inkább az élete kellet volna elfogyjon, mint a legénysége.

Egyszer, még a 7.5 teszten láttam egy vicces szitut: Az ellen Jpz E-100-ból szintén kilőtték mind a 6 embert, és a listában is ugyanígy szürke lett a neve, mint a képeden. De 3-4 hülye csapattárs, akik körülötte voltak, a csata végéig kitartóan lövöldözte.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24336) nagysandor88 válasza belaazallat (#24326) üzenetére


nagysandor88
tag

Még 8.0 időben ezen buktunk egy csatát, volt egy marder az ellentől, ami így állt a bázisunk közelében a drága maradék két 300 körüli effes ezt sorozta(KV1-el mindkét buksika), az ellen még egyetlen tagja, nevezetesen egy SU-26 pedig szépen ette őket a nulláig... :W

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#24337) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ma a hülyék barmok világnapja van, vagy mi? Komolyan basszus, eddig 11 körből egy nyert. :W

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24338) Napfénysüti válasza Patrick76496 (#24337) üzenetére

Én már délelőtt átestem ezen aztán szerencsére mehettem az autómért így kicsit levezettem a feszültséget. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#24339) Patrick76496 válasza Napfénysüti (#24338) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nekem sajna nincs kocsim. :( De tetszik a levezetésnek ez a módja. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24340) Napfénysüti válasza Patrick76496 (#24339) üzenetére

Az annyira ne tettszen hogy ez ma 95k-ba fájt nekem. ;]
De amúgy jó dolog ha van főleg ha nem unalmas gép. ;)

Egyébként miután hazaértem jobban is ment egyből a játék. :D

Més que un club!

(#24341) nagysandor88


nagysandor88
tag

Most volt egy meccsem, T20-al voltam.
Jött szembe egy type elég magabiztosan, tehá prém ammo tölt, tornyát átvittem, aztán erre visszavett a lendületből. Erre ír angolul, hogy hogy a picsába lőttem át a tornyát. Közöltem vele, hogy s mint erre jön magyarul a válasz, hogy szép baszd meg. Mi van? Már ekkora bűn, ha az ember tart magánál egy pár OP lőszert, a fos OP prémtankosok ellen, meg a IX-es tankok megfogására?

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#24342) Patrick76496 válasza nagysandor88 (#24341) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igen, sajnos mostanában érezhető a gold ammo hatása a Type-os körökben. Persze én nem köszönök vissza ilyen szépen. Mondjuk alapból át lehet lőni szemből, de azért nem árt biztosra menni. Leginkább az az idegesítő, hogy a lengyel ünnepnap után mennyi a hülye már harmadik napja.

(#24337) patrikgtaivs: *hülye barmok

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24343) ollie válasza nagysandor88 (#24341) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne kezd te is, hogy OP a Type... :U

***

(#24344) Sontir Fel válasza Flatron710 (#24332) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Akkor elobb tesztelem, addig nem adom el a T95ost. A legenyseget se kepzem at. Gyakrabban lottek at szembol?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#24345) Gyuri27 válasza Patrick76496 (#24342) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tiszta hétvégi feeling. Leming vonatok. Pusztán kempelő heavyk. Td helyekre álló nehéz tankok.
Nem jövök rá, hogy nehéz tankkal mit szeretnének ilyen helyeken. Aztán csodálkozik, hogy szitává lövik ő meg nem lát semmit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24346) -vitya- válasza Napfénysüti (#24340) üzenetére


-vitya-
őstag

én is az alfámban, a pilisre kanyarogva szoktam levezetni, ha felhúzzák az agyam... :D

-=Витя=-

(#24347) forras2 válasza ollie (#24343) üzenetére


forras2
őstag

Mé? :U Az összes tank OP ami engem kilő :DDD

(#24348) scyllarus válasza Gyuri27 (#24345) üzenetére


scyllarus
veterán

Jaja, de megint 120k a szerverlétszám, mint a 3 prémes napon. Belépéskor ránéztem, és úgy indultam, hogy ma sem kell sokat nyerni :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24349) Patrick76496


Patrick76496
őstag

E-Penis növelés: 6300 dmg IS-8-al. Ezért szoptam én már harmadik napja. :DDD

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24350) jano_77 válasza Fel (#24280) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem nincs semmi féle cache file a megadott útvonal végén található Wargameing mappában. Konkrétan semmi nincs benne?
Ennek alapból benne kellene lennie vagy vhogy el kell készíteni?
Ennek hiányában nem tudom használni akkor ezt a statos oldalt, lehetőséget? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.