Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23601) Remus389


Remus389
veterán

melyik a legjobb tier V premium tank? a churchill?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#23602) Taragas válasza Remus389 (#23601) üzenetére


Taragas
aktív tag

Én a t-25-re szavazok.... :)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#23603) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Sokat gondolkodtam hogy írjak vagy sem. Ha már a prémium fiók+ prém tank-rol van szó. Nekem szokott prémem lenni,nem szégyellem veszek néha.Sokkal jobb a win rátám mint egyébként.Söt a prém tankokrol ne is beszéljünk. Minden tiszteletem diego-é .Közel sem járok hozzá.49%-win :)
átlagban. Ám "és ez itt a lényeg. Nem a legjobb T-25 tank 58 % win. Na ezek után mondja nekem valaki hogy semmi köze a prémnek a win-hez.Átlag(vagy alatti játékos vagyok),és mégis ha van prémem vagy a prém tankal megyek "Win" :Y Pedig a T-25 nem sebez nagyon sokat ,nem tul gyors a tornya, és legalább lassan fordul. Szal nekem nem kell megmondani. A prémium fiók+Tank Igen is kihatással van a végeredményre.Ha valaki meg akarja nézni a statom: muszkli. Bocs az off miatt. :R

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#23604) ollie válasza kisküzdő (#23603) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ugye most csak trollkodsz? :)

[ Szerkesztve ]

***

(#23605) Dr_Syrex válasza kisküzdő (#23603) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az csak a placebo hatás, szerintem :)
Nincs ilyen jellegű összefüggés a prémes tank, fiók és a nyerési ráta között (nekem pl a VK3601-el jobb a győzelmi mutatóm, mint a 8.8-as JT-vel).

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#23606) jahrn válasza kisküzdő (#23603) üzenetére


jahrn
senior tag

A magam reszerol pedig: tobb mint 1 eve csak akkor van premem ha WG ad ajandek kodot, es emelle 57% a win ratam. Nem jarok company-be, es platoon is ritkan van. A prem T34-et nagyon ritkan hasznalom, a Tetrarch-ot detto. Ha trollkodasbol irtal be akkor kisse fail szagu a dolog, ha pedig azert mert te igy erzed az pedig a szived joga de ne varj lelkes helyeselest...

[ Szerkesztve ]

(#23607) vhw válasza kisküzdő (#23603) üzenetére


vhw
addikt

A rengeteg ~40-45% win rates Löwe-KV5-SP-IS6 tulaj teljesítményét mivel magyarázod? :U
Náluk nem működik az "I win" gomb?

Egy darab prem tankod van, amiből rögtön messzemenő következtetéseket vonsz le. (ráadásul az egyik legjobb T5 prem, ami felveszi a versenyt a normál T5 med társaival, sőt bizonyos területeken jobb is (HP, végsebesség...))

Nekem van 70es win ratem prem meg normál tankkal is (pedig premium accra még csak egyszer fizettem egyetlen napra, a többi csak gift kódos bonus volt).

Miért vesszőparipátok, hogy mindenféle sötét manipulációt lássatok egy játék működésében? Könnyebb erre fogni, ha valamiért nem mennek úgy a dolgok, ahogy szeretnétek?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23608) HungAryan válasza kisküzdő (#23603) üzenetére


HungAryan
tag

Több, mint egy éve játszom a játékkal és az első pár hónapot kivéve folyamatosan van prémiumom.
És érdekes módon mégis vannak szarabb napok, időszakok. Akkor ez miért van? A logikád szerint, akinek van prémium fiókja, az jobban érvényesül. Akkor magyarázd már meg nekem, hogy a sok szerencsétlen pöcs, aki veszi orrba-szájba a prémium dolgokat (fiók, tankok, kiegészítők), miért rendelkezik 40%-os győzelmi aránnyal?

Vannak, akik mindenben az összeesküvést látják...
Az nem fordult meg a fejedben, hogy a T-25-ösöd szintje miatt megy vele jobban? Hm? :))

Szerk.:

Sokáig gondolkoztam hogyan fogalmazzam meg a véleményem szalonképesen. :D
Közben vhw megelőzött a mondandójával. :)

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#23609) Tenken


Tenken
őstag

Azt mennyire lehet készpénznek venni, hogy az új amcsi ág az M7-ből fog folytatódni?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#23610) kisküzdő válasza vhw (#23607) üzenetére


kisküzdő
tag

Hát pont neked válaszolok mert te voltál a legalsóbb. De pont nálad is láttam hogy mindenki barom ,csak 1 ember okos. HA megnézed nem vagyok überkirály. Nem tudok jól játszani.nem is állítom. De,Mégis kicsit érdekes hogy ezeket az eredményeket(T-25) nem tudom más tank-al elérni.Nekem végül is tök 8 De ha a satom valaki megnézi(mert én CSAK magamról beszélek), hát az nem lehet véletlen.

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#23611) vbbb válasza vhw (#23607) üzenetére


vbbb
őstag

Nekem 53% a Löwe-vel és nem sűrűn tolok prémium-ot én se. Két-három havonta 1hét prémium kb...eléggé sikerült már lejönnöm az anyagról. :DD

(#23610) kisküzdő

A prémium tankoknál nem titok, hogy picit könnyített MM besorolást kapnak. Bár mostanában egyre ritkábban....

(#23609) Tenken

Na ez engem is érdekelne, mert azt a részt teljesen kihagytam...

[ Szerkesztve ]

(#23612) Dr_Syrex válasza vbbb (#23611) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Szerintem a könnyített MM besorolás a T-25 esetében még elképzelhető, de a saját prémes JT-mel ezt nem tapasztalom :U (és ne is várom el :) )

[ Szerkesztve ]

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#23613) echterion


echterion
nagyúr

Nem kell gold ammo, 60ezerből maradt 15ezer, 40ezer csak a lőszer volt. :W
Nyomi KV1S 4 lövést nyelt el 0 dmg mellett. :U
Ja SuperPershinggel voltam.

**********

(#23614) vbbb válasza echterion (#23613) üzenetére


vbbb
őstag

A ZupaPörsing se kell. :DDD

(#23615) D.Orion


D.Orion
veterán

Lehet menni ezzel a Churchill-el elől is ha top vagy, hiába csak stock. Én szeretem ezt a tankot, eddig 10 csatám van vele. Még csak a motor és a lánc van benne, az ágyú az a QF 2-pdr. Mk. X




Victory!
Battle: El Halluf 2012. november 9. 18:32:59
Vehicle: Churchill I
Experience received: 744
Credits received: 16 672 (compensation for damage caused by allies: 45)
Battle Achievements: Mastery Badge: "2nd Class"

A tank jelenlegi lényege, hogy mindenképpen oldalról és hátulról kell támadni az ellent. A menekülőket és a noob helyre beállókat kell lőni, de veszettül. Mondjuk a T1 HT-t f2f-ben nyomtam le, már az ellenfél helyére felfele menet. Rám rontott az idióta és lőtte a tornyom. :DDD Én meg alap ágyúval szépen átlődöztem a vezetőnyílását aztán megmurdel-t, a hülyéje.

(#23616) D.Orion


D.Orion
veterán

Polish Independence Day

from 6:30 CET (5:30 GMT) on November 10th, till 6:00 CET (5:00 GMT) on November 13th

Double crew experience for every battle until the end of the special

20% discount on equipment

20% increased income on the following vehicles:

T-34, Soviet tier V medium tank
T-34-85, Soviet tier VI medium tank
M4 Sherman, American tier V medium tank

50% discount on crew main qualification training and retraining for gold

50% discount on barracks enlargement

(#23617) Dr_Syrex válasza D.Orion (#23616) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nem rossz ez a mostani event, de én örültem volna egy 50%-os fogyóeszköz akciónak is (legutóbb kicsit alábecsültem a szükséges mennyiséget és azóta szépen ki is fogytam belőle).

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#23618) echterion válasza D.Orion (#23616) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem unják még a Sherman-jüket? Csináljanak egy ilyet a stug-gal is inkább. :))

Meg leárazhatnák a német 6-os TD-t is.

[ Szerkesztve ]

**********

(#23619) Cooper911


Cooper911
senior tag

Nézem ezt a kinai tech-treet.
Namost a Chi-ha az konkrétan japán tank.
Akkor ez valami captured cucc, vagy nem lesz japán tree?

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#23620) Djuree válasza Cooper911 (#23619) üzenetére


Djuree
félisten

a következő a zimbabwe-i tech tree lesz :W
japán tech tree, omg...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23621) D.Orion válasza D.Orion (#23615) üzenetére


D.Orion
veterán

Ooo feldobtam a 6dpr Mk. 5 (L/50) gun-t és mondhatni top tank voltam. Bár mind a két oldalon elég noob csapat gyűlt össze, de azért csak lehoztam a csatát. ;)



Egész jó az a nettó 15K haszon, bár nem ezzel fogok farmolni. Egyébként eddig kétszer sikerült felgyújtaniuk, mindkétszer T6-os tankkal lőttek be.

(#23622) jahrn válasza Djuree (#23620) üzenetére


jahrn
senior tag

Nos, a haboru kitoresekor a japan pancelos ero - a pancelosok szama alapjan - az 5ik legnagyobb volt a foldon. Mindezt ugy h a britekhez hasonloan a flotta fejlesztes volt naluk az elsodleges, sot igazabol mandzsurian kivul nem is vetettek be sok tankot. Mondjuk a millio pici csendes oceani szigeten nem is volt szukseg rajuk, mig hadihajokra meg tengeralattjarokra igen. Ezert nem is igen eroltettek meg magukat nagyon h gyalogsagi tankokon kivul mast is kalapaljanak (a haboru masodik feleben mar probalkoztak komolyabb tankok fejlesztesevel is, de keson. Ennek ellenere volt par ertelmes tervuk/prototipusuk).
Ezt a tenyt figyelembe veve nem rossz az az otodik hely.

(#23622) jahrn Az a Bugatti tank a japan tehc tree-n erdekesen hangzik. 2 ajto, 2 ules, 400km/h feletti vegsebesseg? :D

[ Szerkesztve ]

(#23623) D.Orion válasza Djuree (#23620) üzenetére


D.Orion
veterán

Egyébként kicsit röhejes ez a videó. Mégis milyen kínai tech tree-ről vicceskednek itt, mikor én is kapásból kiszúrtam azonnal 2 japán tankot.ű a videóból, pedig nem vagyok otthon bennük annyira. :W

No egy fan által készített japán tech tree.

Azért a Type59 blow up az bejön, mert az mi volt, ha nem az. :))

jahrn: Igen ez így igaz. Pont ezért okozott hatalmas kellemetlenséget az a pár elszórt japán tank amivel az amerikaiak összefutottak a háború vége fele a kis szigeteken. Persze addigra már volt páncéltörő, de nem minden katona hordott egy ilyet magánál, és a tank lőtávja messze jobb, mint az. Nem véletlenül kellett pár M4-est átdobni a japán szigetek elleni inváziókra. Igaz inkább a hatalmas bunkerrendszerek felszámolása és a beásott állasok megsemmisítése miatt alkalmazták, de aztán később már örültek, hogy pont vadászhattak a japcsi tankokra.

[ Szerkesztve ]

(#23624) jahrn válasza jahrn (#23622) üzenetére


jahrn
senior tag

Hehh, sikeresen a sajat hozzaszolasomra valaszoltam a poszt masodik feleben, de az (#23623) D.Orion japan tech tree-jere vonatkozik.

(#23625) Taragas


Taragas
aktív tag

Lenne újfent egy két kérdésem:
Szerintetek van értelme a crititcal hit skillnek?
A másik meg, hogy xwmben értem, hogy win chance, de mi áll az exp mögött:Százalék, százalék, t=szám.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#23626) diegho


diegho
nagyúr

Elindultam az M7 ágán az új amerikai tankok reményében, többen szóltak, hogy az M5 és az M7 gáz lesz. Nos az M5 nagyon jó, igazi fun tank, az M7 pedig így mutatkozott be:

a végén az afk-nak gondolt tank kilőtt... kár volt érte, mert lehetett volna több xp is.

(#23627) đe$|re válasza D.Orion (#23623) üzenetére


đe$|re
senior tag

Előre is bocs, de este van és agyilag elfáradtam.

Type 5 Chi-Ri B = Type 5 Csi-ri-bí :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23628) CptMisi válasza diegho (#23626) üzenetére


CptMisi
őstag

Victory!
Battle: Mountain Pass 2012. november 9. 20:01:06
Vehicle: M7
Experience received: 2 017
Credits received: 46 509
Battle Achievements: Radley-Walters's medal, Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"
:DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#23629) Djuree válasza jahrn (#23622) üzenetére


Djuree
félisten

kincs ami nincs megvan? na olyan tankjaik voltak kb. olyanokat szeretnél a játékba? na ugye.... :U
azért hülyék ne legyünk már, van elég belőlük már a játékban.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23630) D.Orion válasza đe$|re (#23627) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem :DDD
Type Go Shieshe Are' Bí
Vagy valami ilyesmi. ;)

De azért nem szeretnék összefutni egy esetlegesen bekerülő Tier VI-os, Stug alapokon nyugvó 105mm-es löveggel rendelkező japán páncélvadásszal.

Videóban az első tank, mint prémium elgondolkodtató lenne(ki az a barom aki megveszi?)
Vickers 6-Ton Type B(LT)

[ Szerkesztve ]

(#23631) xedos


xedos
addikt

Pantherről mi a véleményetek?
Idáig hajtottam, hogy meglegyen, de 10 csata alatt 1-szer nyeretem, sebezni alig tudok :-( átlag 140/lövés
A hosszú 75mm-es vagy a 88-as a jobb ágyú rá?

(#23632) #21346560 válasza xedos (#23631) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem konkrétan nem jön be. Semmi páncél, ratyi ágyú....

(#23633) đe$|re válasza xedos (#23631) üzenetére


đe$|re
senior tag

Én a szívószállal használtam. :) Távol kell maradni az ellenségtől. Elég szépen lehet csipegetni vele. ;) Főleg mikor szegény Tigris azt se tudja, hogy honnan vadászták le. :)

[ Szerkesztve ]

(#23634) remington2 válasza đe$|re (#23627) üzenetére


remington2
senior tag

Vannak vicces (magyarul) nevű japán tankok . . . Ho-Ki, Ke-Nu, Te-Ke . . . :DDD

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#23635) ollie válasza D.Orion (#23630) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tier 2-es prémiumnak miért ne lenne jó?

***

(#23636) diegho válasza CptMisi (#23628) üzenetére


diegho
nagyúr

Grat! Szintén első kör 75% legénységgel? Holnap majd kipróbálom rajta a másik ágyúkat is, most lett fullos.

(#23637) D.Orion válasza ollie (#23635) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem az, csak az, hogy kínai. ;]

(#23638) đe$|re válasza remington2 (#23634) üzenetére


đe$|re
senior tag

Tudom. ;) Nem is azért írtam, mert nem tudom, csak így este jól esett. :D

Más: Azon már meg sem lepődök, hogy a sok észlény, hogy megy ki az ellenfél elé? Naná, hogy teljesen oldalra fordulva, minél nagyobb célfelületet nyújtva...

Serene Coast, falu felől indulunk, top zsenijeink szépen felslattyognak a dombra. Persze, az elején megöleti magát scoutunk, agyalágyultak a dombon nem mozdulnak...Én a Protoval, egy is8-cal, super persinggel és egy jagdtigerrel a szigeten (+arty), lent maradtunk. Többször is írtam, hogy ugyan mozduljanak már meg. Semmi...a vége fele a nyomorék E75 sofőr benyögi, hogy no.1 camper. Mondom kösz...talán meg kellett volna mozdulnod a bádog dobozoddal...sebeztem egy csomót és mi lett a vége? DRAW :W

[ Szerkesztve ]

(#23639) xedos válasza #21346560 (#23632) üzenetére


xedos
addikt

Igazából régen váltottam tankot, és a VK3601-es fullosan jobb volt.
Bár amikor a Tiger-t vagy a King Tiger-t megvettem az is elég gázos volt...

(#23640) ollie


ollie
MODERÁTOR

Még az M3 sem rossz. Első csatám vele:

Victory!
Battle: Ensk 2012. november 9. 21:07:33
Vehicle: M3 Stuart
Experience received: 1 850 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 14 794
Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "1st Class"

Persze én nem vagyok diegho, így csak ennyire ment. :)

Lol, 1025 credit volt a lőszer + javítás együtt, lehet ezzel is keresni. :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#23641) Akos96 válasza Cooper911 (#23619) üzenetére


Akos96
senior tag

Szerintem mi is kaphatnánk egy tech tree-t, volt annyi világháborúban részt vett tankunk, mint a franciáknak. ;]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#23642) Cooper911


Cooper911
senior tag

Ja mert végülis a japánok nem szerepeltek a második világháboruban (tudom hogy ez nem wwII szim de azért csak van köze hozzá). Kicsit nagyobb szerepük volt mint a lengyeleknek. Ha már lengyel Tree lesz akkor japán miért ne lenne?

Amúgy ha néznétek a Viktor nyilatkozatait akkor világos lenne hogy UK-kina-japán-poland-eu lesz a sorrend. Csak még nem döntötték el hogy a kina-japán és a polland-eu külön lesz e vagy egyben.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#23643) CptMisi válasza diegho (#23636) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem, már mentem vele párat. Annyira élvezetes volt az a kör. :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#23644) Djuree válasza Cooper911 (#23642) üzenetére


Djuree
félisten

mert talán a lengyeleknek nagyobb szükségük volt tankokra mint a japánoknak....japán egy sziget, ill. több...neki hajók kellettek....
meg azért a középkori lengyel-litván birodalom nagyon ott volt a szárazföldi hadviselésben, igencsak meghatározó hatalom voltak. innen is jön hogy ők szárazföldi patkányok, a japánok meg nem annyira :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23645) diegho válasza CptMisi (#23643) üzenetére


diegho
nagyúr

Melyik ágyút használod rajta?

(#23646) Akos96 válasza Cooper911 (#23642) üzenetére


Akos96
senior tag

Kicsit le vagyok maradva, de ha ezek kajakra (kenura) beleraknak ilyen nemzeteket a játékba, lehet abbahagyom, mert ez már röhejes.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#23647) Djuree válasza Akos96 (#23646) üzenetére


Djuree
félisten

nem raknak, csak poén :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23648) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Közel 1 hónapos kihagyás után minap újra neki álltam a játéknak....
Első köröm ma párduccal.... Ezt magyarázzátok meg nekem...

4 lövést adtam le a Ferdire.
4 lövésből 974-et sebeztem... Azt hogyan? :U Hisz 130-140-150 sebzéseket szokott kiosztani ez az ágyú :U Jahm, és szemből kapta az összes lövést

[ Szerkesztve ]

(#23649) vhw válasza Akos96 (#23646) üzenetére


vhw
addikt

Mi bajod van az ilyen nemzetekkel?

forras2: kigyulladhatot, vagy berobbant a lőszerrekesz, ezeket is neked írja jóvá sebzésnek.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23650) Akos96 válasza vhw (#23649) üzenetére


Akos96
senior tag

A nemzetekkel semmi, csak azzal, hogy nincs túl sok keresnivalójuk egy ilyen játékban önálló ágként. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.