Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24501) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy vettem a páncélvadászra álcahálót!Azt írja csak akkor mükxik ha a tank nem mozog!Az 1 helyben való fordulás a vadásszal mozgásnak veszi!?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#24502) ollie válasza xLt` (#24493) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem vagy peches. Nagyon nem korrekt a csapatoddal, hogy direkt megölöd magad, mert úgy gondolod, hogy úgy sem vagy hasznos az ütközet alatt. Ilyen nincs. Megfelelő tervezéssel mindig hasznos tudsz lenni, még akkor is, ha 1 HP-t sem tudsz sebezni az egész meccs alatt.

(#24501) Flayer: igen. Ha a tank teste megmozdul (akár forog), az már mozgás.

[ Szerkesztve ]

***

(#24503) Atlantis válasza Flayer (#24501) üzenetére


Atlantis
veterán

Természetesen. Ha az alváz mozdul, akkor kikapcsol az álcaháló, melynek aktív/inaktív állapotát egyébként látod is csata közben alul.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24504) Chris0321 válasza xLt` (#24493) üzenetére


Chris0321
addikt

Indítom a csatát, nézem elég sok piros effes játékos nálunk, rajtam kívül még 1-2 sárga de legalább a toptankunk zöld. Gondoltam hátha ki tudunk hozni valamit mert az ellenségnél jobb játékosok voltak. Erre amint elkezdődik a csata a zöld effes top tankunk szépen lenoobozott minket és beírta, hogy nem játszik ilyen csapattárakkal majd belegázolt a vízbe és megdöglött. Persze elküldtem melegebb éghajlatra amennyire angolul tudok, a csatát pedig simán buktuk.
Olyan is volt, hogy T34-el top voltam egy KV5-ös csapattársam beírta, hogy ő ezt a pályát nem szereti(Province) és kilép. Győztünk nélküle is, Top Gunt hoztam össze, persze toppként jól helyezkedve könnyebb volt.
Nekem sem tetszik minden térkép és a sok piros csapattárs ha úgy hozza az MM vagy, hogy alap tankkal bedob nagyok közé, viszont küzdök amíg tudok.

(#24505) Simulacrum válasza D.Orion (#24496) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Érdekes dolog ez a víz. Tegnap arty-val volt olyan csatám, hogy menekültem a bázisról, mert jött a foglaló ellensereg. Vízen át törtem át épp, mikor meglőtt egy TD és lelőtte a láncom, felraktam gyorsan, de pont nem értem ki és kiírták, hogy meghaltam. Egyből jött a még két élő csapattársamtól, hogy reportoltak. Nem akartam már beírni, hogy ahelyett hogy ezzel foglalkoznak, ha foglaltak volna talán még nem is vesztünk, de fogalmuk se volt, hogy nem öngyilkosság volt, hanem a fenti szituáció. Szóval a játék kezdetén való öngyilkosságot én sem tudom hova tenni, de azért ne essünk már át a ló tulsó oldalára se. Azt se tudom mi történik és jelentem, mert azt hiszem direkt csinálta, vicc.

(#24506) kisokos96


kisokos96
csendes tag

jól meg szórtak medállal :DD

[ Szerkesztve ]

(#24507) ollie válasza kisokos96 (#24506) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szép!

A jobb oldali első medál micsoda? Mennyit sebeztél?

***

(#24508) myckey


myckey
veterán

Ilyen "öngyilkos" 1800+ eff-es playával én is találkoztam már....tegnap pont Napfénnyel szakaszoztunk,amikor bevágott TR5 tankokkal a sor aljára....rakat TR7 közé!
Elvileg ezt bulinak szántam volna,befejezésként :DDD

Néztem is egy nagyot....mondom:anyád MM.

Szóval az ellen TR7 top játékosa (1800-1900eff) beírta,hogy ezekkel nem játszik együtt,majd jött kamikazéba....szépen ki is kaptam oldalról a trollágyúval :C
és utána még másik 3 tankot.....köztük TR7 tankot is.
Így az elsőre kilátástalannak tűnő csatában,sikerült egy új medált,meg egy kis motyeszt is begyűjteni :C

---Persze van fordítottja is,sajnos.TR7 meddel bevágott ismét a sor aljára,rögtön Artyk fölé.Teli tr9 tankkal.....ennek is örültem.Csata végén már nem annyira.Kikaptunk,de cserébe én kaptam a legtöbb XP-t.anyáztam is rendesen :(((

szóval tényleg vannak érdekes topp játékosok is.....illetve nem kell rögtön temetni a csatát,csak mert szar az xvm,meg osztás meg ilyen fszságok......

mondjuk én XVM-et ...ments hogy rakjak....még csak az kellene,hogy azzal is idegesítsem magam :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24509) kisokos96 válasza ollie (#24507) üzenetére


kisokos96
csendes tag

2455

de lagland medál

saját bázison 4 harckocsi megsemmisítése

(#24510) D.Orion válasza Simulacrum (#24505) üzenetére


D.Orion
veterán

Ő direkt csinálta és ezt le is írta. Ne keverjük már a szezont a fazonnal. :(((

(#24511) Plasticbomb válasza myckey (#24508) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nagyon sokáig én is úgy voltam az xvm-el, hogy oké, köszönöm, feltettem egyszer, többet soha.
De nemrég újra feltettem, de már csak kíváncsiságból. Addigra megtanultam, hogy teszek rájuk, milyen szarok, én jót akarok játszani, és röhögni a T10 több mint 10k csatás 710effes barmokon...
A WoTLoggert is csak arra használom, hogy megnézzem a tankjaimmal a statjaimat. Ami, a mostani teljesítményemmel olyan 1280 eff körül alakul. Már tervezem, hogy visszaveszem azokat a régi, kicsi tankokat, amikkel igazán rosszak az értékeim, és feltornászom őket...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24512) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Hétvégi esetleges akciórol tud valaki valamit ,mert néztem az oldalt semmi nincs így gondolom nem lesz semmi extra ?

A KV1S-el lassan meglesz a KV13 ra az xp és az lenne a kérdésem , hogy mennyire jó , illetve érdemes erről megközelíteni a med ágat ? Ahogy néztem a KV13 ból 23 K xp a T43 az hamar összejönne . Mennyire játszható , mert ha szívás akkor hagyom a francba . Az amcsi ágnál a Patton-nél tartok míg a francia kész és ez szimpatikusabb mint a német.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24513) Fel válasza jozefgucci1 (#24512) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem minden kiderül idejében..
Egyébként kint van a főoldalon (jobbra) az aktuális havi kalendárium, benne a várható eventekkel. E hétvégére Operation Crusader van bejegyezve, úgyhogy gondolom angol-német érdekeltségű akció lesz.

Tőlem aztán bármi jöhet, csak ne olyan, mint a mostani orosz szerós "akció": Ha kevés az arti... ;]

[ Szerkesztve ]

(#24514) virkir válasza Atlantis (#24495) üzenetére


virkir
veterán

Hát ja. A nagy pofám + némi saját hüjjeség de ettől még nem fogok a kardomba dőlni.
A T-44-re meg egyértelműen az LB-1 az ÁGYÚ. Elég kellemes pontossága van, lehet vele sniperkedni ha meg vastag jön szembe azt úgy is megkerüli vele az ember és pár tankot kivéve gond nélkül lőhetők.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#24515) xLt`


xLt`
tag

Hangsúlyozom, hogy ilyet normál esetben nem csinálok.
Artyval szoktam belemenni a vízbe kör végén, ha bukjuk.
Egyébként nem ezt akartam hangsúlyozni, lehettem volna afk is. Azzal annyit érek el, hogy spotolok, meg van mit lőniük. A lényeg az, hogy amikor meghaltam szándékosan akkor 2* nyertünk a többiben pedig nem.
Szerintem ez pech.

[ Szerkesztve ]

(#24516) gzbotii


gzbotii
veterán

Hogy lehet mutatni az ellenfelre pl:
Rommel tamadja Eucaliptust

vagy a masik:

Tuztamogatast kerek Eucaliptus ellen :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24517) Plasticbomb válasza Fel (#24513) üzenetére


Plasticbomb
addikt

óóóó de kár, hoyg orosz szerón van....:D Ha eun is lenne, akkor fognám, és nem tervezném, hogy eladom a KV-2öt, hogy megvegyem az S-51-et...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24518) Plasticbomb válasza gzbotii (#24516) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ha célkeresszttel rajta vagy, akkor megnyomod az Y gombot, majd ott az egér mozgatásával kiválasztod a megfelelőt. Nekem működik a T, mint tűztámogatást krek, valamint az F" bill a támadom...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24519) diegho


diegho
nagyúr

imádom ezeket :D

47hp-ról kilőttem a 105 milissel HE-vel, meg előtte még 3 társát, simán nyertük a kört, én voltam persze a gyökér.

(#24520) xLt` válasza Plasticbomb (#24517) üzenetére


xLt`
tag

Kv2-t troll ágyúval használod?

(#24521) Fel válasza diegho (#24519) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem agyvérzést kaphatott miközben írt, azért nincs befejezve... :DDD

(#24522) Mcray válasza jozefgucci1 (#24512) üzenetére


Mcray
senior tag

KV 13 frontja pattogós, viszonylag erős. Mozgékony. Nem sérül(robban) az ammo rackje, mint más orosz tankoknak emiatt nem kell rá WAR-t tenni. Lövege gyors és pontos. Ellenséges gyenge pontokat szinte bármin átviszi. Elég HP hogy pár csúnya lövést kibírjon. A sofőr és a töltő gyakran hal benne, valamint a láncot is dobálja rendesen.

Figyelem: A T-43 nagyon más lesz majd. Az teljesen olyan mint a T-34-85 csak rosszabb annál. Ha jól olvasom, neked az a vonal kimaradt. Pedig a T-34-85 a legjobb tank a T-34, T-34-85, T-43 hármasból.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#24523) gzbotii válasza xLt` (#24493) üzenetére


gzbotii
veterán

En csak akkor megyek vizbe, ha utolso vagyok es tobbe kerulne a szetlott tank, mint a varhato nyereseg.
Eletemben 2x mentem vizbe. Inkabb berontok kozejuk vagy meg egyet megsebzek/kilovok es dicsosegesen halok meg, nem futkoraszok..nem vagyok japan, hogy harakirizek...

Amugy, nekem 10 csatabaol leagalabb 7 alaklommal az also 5-bol veszem ki a reszem, es igyekszem kihozni a legjobbat..nehez, de hat szerencsem sincs sajnos :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24524) Fel válasza gzbotii (#24523) üzenetére


Fel
addikt

Majd erről a vízbehajtásról érdemes lesz leszokni, mert a 8.2-ben már annyi lesz a javítás, mintha kilőttek volna.
Azt mondjuk nem értem miért nem lehetett ezt korrigálni eddig :U Szerver oldalon kell hozzá matatni, nem a klienssel..

(#24525) xLt` válasza gzbotii (#24523) üzenetére


xLt`
tag

Énis, de hajnali 2-kor stock kv-val 6 tier X, 5 fullos arty, 3 tier9-el nem olyan vicces harcolni :D
Nem is tudom, hogy húztam anno az IS ágat. Borzalmas ez a d25t.
Fáradt voltam már.
Amúgy meglepően sokat dob most tier X-be kv4-el.

(#24526) ollie válasza Fel (#24524) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majd erről a vízbehajtásról érdemes lesz leszokni, mert a 8.2-ben már annyi lesz a javítás, mintha kilőttek volna.

Ejj, most miért lőtted le a poént? :O

***

(#24527) diegho válasza ollie (#24526) üzenetére


diegho
nagyúr

Én emelném, teljes javítás minden modullal, plusz személyzet tagonként 3000.

(#24528) D.Orion válasza diegho (#24527) üzenetére


D.Orion
veterán

+1 Elvégre minden modul tönkremenne és mindenki meghalna.

(#24529) Plasticbomb válasza xLt` (#24520) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Váltogatom, általában a 107 ZiS-6-al, de ha nagyon unom a banánt az t-8as csatákban, akkor felrakom a 152est, és dobom vele a puszikat. Csak hát az a 20 sec töltésidő egy tankon, kikészít.. artynál is türelmetlenül várom, hogy betöltsön, de ott legalább nem első vagy második sorban vagyok....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24530) xLt` válasza Plasticbomb (#24529) üzenetére


xLt`
tag

Arannyal szoktál lövöldözni? 152mmel?
Akarok venni egy tier 5-6-t mert nincs kis tankom. De nem tudom, hogy m4 sherman vagy a kv2 érné meg jobban :) Ráadásul elég jól lehet velük trollkodni.

[ Szerkesztve ]

(#24533) vbbb válasza #48613632 (#24490) üzenetére


vbbb
őstag

Ott van az az első sor linkesítve.

(#24534) jozefgucci1 válasza Mcray (#24522) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hát köszi szépen akkor még kigondolom ,hogy mi legyen ! Lehet belefér még a napi körökbe , hogy az A20 felől közelítsem meg . Most jelenleg az E75 a cél még 20K xp végre + melette húzom az OB704-et , hogy meglegyen a 268 igaz az nég 130K xp , egyébként T6-al szoktam még szórakozni KV1-SU100 páros nagyon ott van.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24535) #48613632


#48613632
törölt tag

Mit össze rugóztok ezen a vizes témán, komolyan ennyit agyalni egy hülyeségen.
Most nem azért, de egy csomó meccsemen van olyan csapattárs, aki el sem indul a kezdőkörből, a végén ha bukunk, úgy kell megkeresni az ellennek. Na, az miben különbözik az öngyitől? Semmiben. És van olyan, hogy nem egy, hanem kettő kempel be az elején.
(Mondjuk én is jártam már így, hogy kaptam egy telót, vagy vendégem jött.)

De mindegy, voltaképp jogos amit írtok, csak ennyit nem rugóznék ezen, így, vagy úgy, de mindennapos az ilyen, ebben a játékban.

(#24536) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Én eddig egyszer tapasztaltam meg milyen vízbe esni... de az nem szándékos volt. :D

Akkor lett meg a Hellcat és rögtön felraktam a legerősebb motort. Amikor fel akartam menni egy hídra (5 másodperccel a kezdés után), akkor az egyik csapattársamat akartam kikerülni, de egy kiálló buckán megugrott a tank és egyenesen a vízig repült... :D

Aztán beírta rá egy csapattársam, hogy a cicák nem szeretik a vizet. :DD :DDD

(#24537) #48613632 válasza vbbb (#24533) üzenetére


#48613632
törölt tag

Megnéztem, faja kis meccs volt. Látom, nem sokat szarozol a célkereszttel zoommal :) Az ugratás pedig tényleg király volt :C

(#24538) D.Orion válasza #48613632 (#24535) üzenetére


D.Orion
veterán

Hatalmas a különbség aközött, hogy valaki AFK és a csata végéig ez ki sem derül, ergo számol vele az ellenfél

és aközött, hogy valaki az elején kiugrik a csatából, tehát az ellen azonnal tudja, hogy na ezzel az egyel már nem kell számolni.

A kettőt össze sem lehet hasonlítani!

(#24539) #48613632 válasza D.Orion (#24538) üzenetére


#48613632
törölt tag

És mi az a hatalmas különbség? Mert szerintem semmi. Az ellenségnek fogalma sincs róla, hogy az illető AFK, egészen a csata végéig, amikor keresni kell. Ellenben a csatába nem szól bele, szóval valódi jelentősége nincs. Esetleg az a minimális elrettentő erő, hogy az ellenfél létszáma ugyanannyi, mint a mienk?

Na mindegy, annyit nem ér a téma, hogy ezen vacilláljunk, szerintem sem korrekt, de azért annyira nem számottevő.

(#24540) ollie válasza #48613632 (#24539) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyáltalán nem minimális a különbség. Egy körültekintő játékos nem fog berontani az ellenfél bázisára, ha van még közülük életben valaki, főleg akkor nem, ha már nincs sok hp-ja.

***

(#24541) diegho válasza #48613632 (#24539) üzenetére


diegho
nagyúr

Az AFK tank nyerhet csatát, nyert is számtalanszor assault-ban már csapat afk tankkal. Arról nem is beszélve, hogy amikor pl vesztésre áll egy csata az 500 effes artys és tier10-ek húznak befelé a vízbe, mert így nem kell javítást fizetniük.

(#24542) D.Orion válasza #48613632 (#24539) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha nem látod a különbséget, akkor taktikai szempontból nem lehetsz kiemelkedő játékos. Bocs, de ez a véleményem. Részemről lezártam a témát, mert aki látja a különbséget az nem vitatkozik, aki meg nem az majd rájön, vagy marad azon a szinten ahol van.

(#24543) #48613632


#48613632
törölt tag

De bakker, mind a 3-an a taktikát emlegetitek, azt aláírom, nyilván különbség, hogy él a játékos, vagy nem.
Persze, hogy nem mindegy, hogy az uccsót keresni kell, vagy esetleg beledöglött a tóba!
De én nem a taktika, hanem az esélyek szempontjából közelítettem meg, ezt írtam is. Úgy meg mindegy. Egy játékos, így, vagy úgy, de nem játszott, ergo 14 vs 15 volt.

De szerintem péntek van, és rohadtul mennétek haza a melóból, vagy nemtom mi van :DDD ... Én azt mondtam, hogy túlspirázzátok ezt a témát, az mellett, hogy igazatok van. végtére is mindig van egy-két kemper, akivel nem tudtok érdemben számolni.

D. Orion, neked még annyit. Nem vagyok taktikailag kiemelkedő játékos, mivel publicon nincs is taktika. Általában az van, hogy az első fél percet én is kikempelem, hogy mi történik, és a leginkább jól pozicionált csoporthoz csatlakozom.

Előbb nem érdemes, volt már, hogy írtam, hogy mi meg merre, persze kurvára mindenki tojt rá. vagy elindultam az elején valamerre, és egyedül, vagy kisebbségben maradtam.

Nálam az vált be, hogy az első fél percre hagyom kialakulni a dolgokat, és utána döntök. Ez nyilván változna összehangolódott emberek esetén, de randomra nem látok jobb módszert.

[ Szerkesztve ]

(#24544) virkir


virkir
veterán

Na kérem az eddigi vízbeölési stratégiák a nooboké volt.
Itt van ahogyan egy pró gémer teszi ezt.
Természetesen árkon-bokron keresztül rohanva, hogy a maradék ellenfélnek még ki tudjon osztani némi sebzést.
Csak van amikor nem jön össze. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#24545) Atlantis válasza diegho (#24541) üzenetére


Atlantis
veterán

Aha, akkor ezért van a sok öngyilkos, eddig eszembe se jutott, hogy így nem kell nekik fizetni...azt gondoltam, simán csak nem akarnak küzdeni a túlerő ellen.

Egyébként egyetértek a korábbi írásoddal, a dezertálók fizessenek többet.

pitepeti71: De az esélyeket mi határozza meg? Nagy mértékben a taktika! Akármilyen jó játékosokkal kerülsz szembe, ha egy statisztikailag gyengébb tagokból álló csapatban van némi összetartás, együttműködés, akkor papíron sokkal erősebb csapatok is legyőzhetők (ezért nem hiszek már XVM-nek, annak is csak akkor van igaza, ha mindkét csapat hasonlóan jól vagy rosszul viselkedik).
Az ellen nem tudja, hogy valaki(k) csak kempel(nek), így más a taktika, máshogy állnak hozzá a csatához, így más az esély is!!! A csapat által kiosztott sebzést tekintve persze tök mindegy, hogy a delikvens egyet se lő vagy az elején dezertál.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24546) Plasticbomb válasza xLt` (#24530) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A 152essel még nem próbáltam, a 107essel néha, t8ak a toppok, de ott sem folyamatosan, csak amikor olyannal kerülök szembe, akit már normál lőszerrel nem tudok átlőni, vagy t7-t8 tier, akinek erős a frontpáncélja, és máshogy nem tudom lőni, csak fronton keresztül. Jó gépállat, bár már nem az igazi, nem lehet már vele istenmódban menni, mint régen, de tierjében még most is aprít. De amint megvan az S-51, annyi időre még lehet megtartom, amíg a legénység következő skillje eléri az 50%ot, hogy kv-3ra átképzésnél is 100% legyen a most fejlesztett skill és az alapképzettség.

Más:
Van valakinek tapasztalata, hogy KV-3on a D25T milyen?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24547) ollie válasza Atlantis (#24545) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából priceless, amikor a csapatunk közelít az ellenfél bázisához, ahol az ellenséges csapat fele campel, majd amikor meglátnak minket, hanyatt-homlok menekülnek az ellenkező irányba. :D

(#24546) Plasticbomb: A KV-3-on jó az a löveg! Bár néha már egy kicsit kevésnek érzem a 175 pent, melyhez hozzájárul a gyenge pontosság, de a jó páncélzat miatt az ellenfél arcába mászhatsz.

[ Szerkesztve ]

***

(#24548) jano_77 válasza Atlantis (#24545) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mivel nem sérül a tank, nincs javítási költsége.
Ezért mennek sokan a vízbe, hogy spóroljanak a javítási költséggel.
Én nem használtam még sosem ezt a taktikát, inkább mérgelődtem, hogy basszus, már megint mennyibe került és mennyit elvitt a nyereményből. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24549) Atlantis válasza jano_77 (#24548) üzenetére


Atlantis
veterán

Én se használtam még sosem, eszembe se jutott, hogy ilyen kiskapu van a rendszerben. Mikor meg saját hülyeségemből vízbe estem (eddig kétszer volt ilyen), eszembe se jutott a költségeket nézni, inkább röhögtem magamon. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24550) L-e-f-i-e válasza #48613632 (#24543) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Volt márt példa nem is egyszer, sokszor hogy szoros lesz a vége egy csatának, ilyenkor egy elaludt , elbambult, kempelő afk jatekos siman megnyerheti, ha van minimális esze, ha nincs neki persze elbukja de full hp-ről még a legidiótábbak is nagy eséllyel le tudnak nyomni egy agyonsebzett jó játékost akit a csapat már megnyomorgatott..

=^-^=

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.