Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) Plasticbomb válasza ollie (#23090) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én meg Higly Aggressive-ről már csak szimplán aggressiv-re degradálódtam.... :P

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#23102) Enzolord válasza vhw (#23077) üzenetére


Enzolord
addikt

Köszi szépen az átfogó választ, csak a Panzertől féltem, a PZ IV miatt, de ha azt mondod, hogy jobb választás, mint a Dmax, akkor rászánom azt a kicsi plusszot.. :)
Köszi még1X!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23103) Enzolord válasza ollie (#23090) üzenetére


Enzolord
addikt

Based on defense/capture ratio Enzolord is an extremely aggressive player.
Na szép.. És akkor még a káromkodásom bele se számolja.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23104) Atlantis


Atlantis
veterán

Én meg extremely aggressive vagyok szerinte. Pedig nem is... :)

No, megyek pár csatát, meglátom, milyen ma a szerver hangulata...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23105) nyunyu


nyunyu
félisten

Jelentem, sikerult osszeharacsolni a 3 nap ingyen prem alatt az XPt a JP2 128mm agyujara.

Lenyegesen jobb lett a nagyobb pennel a kilences/tizes meccsekben.

Konnyebb vele nyereseges kort kihozni, mivel ugyanannyiba kerul a loszer, mint a 105mm-esbe, viszont ha betalal, az masfelszer tobb credit. :DDD
Nyilvan a rammerrel ~10mp toltesi ido miatt amugy is kevesebb loszer fogy, meg ketszer meggondolja az ember, hogy mire lo vele.

Viszont messzirol ugyanugy hajlamos pattogni, mint a kisebb agyuval.
Ma sikerult egymas utan otszor 0dmg pent loni egy beforgatott IS3 hasaba+oldalaba 500m-rol.

Mar csak a nagy motor hianyzik, anelkul viszont eleg lomha a JP2.

De szerintem azzal is max kempelesre alkalmas a JP2, mivel a keves agyu kiterithetoseg miatt hosszu masodpercekig kell mozgatni+forgatni, hogy egyaltalan loni tudjal vele, azalatt meg fokozottan ki vagy teve a lelancolasnak, aztan maris lehet menni a MEH telepre leadni a vasat.

Pl. Karelia assaulton meg sem probalom a szeleken tamadast, inkabb huzok kozepre a hegyre, tobbieket tamogatni tuzerovel.

Baromi unalmas a minden loves utan hatratolat+kanyarodik, majd visszaigazgat kombot eljatszani vele, viszont ha nem csinalod, pillanatok alatt femforgacsot csinal beloled az arty, akar szembol a kiloni kivant tank.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#23106) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Valakinek van tagsága a gamemodels3d re?

Megtenné hogy rámír? közös használatért természetesen kifizetem a regisztrációs költséget.

köszi /sajna nincs online paypal fizető felülete az oldalnak, csak ezért pedig kevés az angolom a regisztrációhoz.

szükség esetén az aukciós portálon hivatalosan is leinfózhat, esetleg ha nagyon bizalmatlan - s miért nem lenne az- : ( - zart aukcióban is felteszem .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#23107) #21346560


#21346560
törölt tag

Ezt egy 1820 eff-is játékos csinálta.... úgy 4 percen keresztül ott "lógott" :U

(#23108) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Based on defense/capture ratio Szecska_Mester is an extremely aggressive player.

Ejha pedig már kezdek leszokni a foglalásról, csak ha nincs más lehetőség akkor megyek foglalni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#23109) Dobi 562 válasza SoulReaver (#23032) üzenetére


Dobi 562
addikt

WoT IS-3 review, szánj rá pár percet és nézd végig, ad pár jó tanácsot, hogyan is kell használni az IS-3-mat.

Egyébként ne keseredj el, hogy nem ment vele a játék, nekem sem ment a Tiger II-vel, az első 8-as tankommal. Még az 50% győzelmi arányt sem tudtam vele hozni, aztán jó pár ezer csata után (és a megszerzett tapasztalatnak hála) az IS-3-mal most tartok ~60% győzelmi aránynál közel 500 csatával és ő az egyik kedvenc tankom. Csak bele kellett jönnöm a játékba. Gondolkodom rajta, hogy majd visszavásárolom a Királytigrist is és megnézem, hogy most mire megyek vele. Csak hát félek az újabb csalódástól. :B

------------------------------------------------------------------------
A planetwot szerint: "Based on defense/capture ratio dobilaci is balanced player based on offense/defense." Pedig én aztán tényleg agresszívan játszok. :P

[ Szerkesztve ]

(#23110) Dr_Syrex válasza ollie (#23100) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Jó, hogy felhoztátok megint a planetWot témát, így végre regisztráltam én is stat.
Már rég meg kellett volna tennem, hogy jobban tudjam követni az eredményeket :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#23111) Iron Funeral válasza Mcray (#23037) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azt mondta, hogy nem jött be neki annyira, ezért mondtam a BL-9et.
Az meg, hogy nem tudta magát rendesen fenntartanani, nos, ez ilyen, relative új playerektől nem lehet elvárni, hogy eltartsa magát tier VIII-IX tankokon premium nélkül, ehhez elég sok tapasztalat kell (tankok, pályák ismerete, takitikai elemek ismerete; tank forgatás stb.-), a régi és jó playerek megoldják ezt de az újakkal szemben felesleges ilyen elvárásokat támasztani.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#23112) robogo81 válasza echterion (#23094) üzenetére


robogo81
aktív tag

A Stug III ennyire jó?
Egyébként gratula.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#23113) Atlantis válasza Dobi 562 (#23109) üzenetére


Atlantis
veterán

Gondolom vissza szoktál menni védeni...én ritkán élek olyan sokáig. :)

50%...nekem nem sok tankom van, amivel elérem ezt a győzelmi arányt, 47-49% az átlag mikor eladom őket.

Más: 5 csatát mentem ma, ebből háromszor 4 arty volt oldalanként, egyszer pedig 5...zokogni tudnék. Erre az egyik beírja, hogy jó játék, hja, mondom ti játszotok, mi meg megdöglünk, meg sunnyogunk a sziklák mögött.
Most először előfordult velem, hogy kihalt a teljes legénységem a tankomból, de életpontom maradt...francos Lorraine, kevés a 3 ember bele :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23114) SoulReaver válasza ollie (#23100) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ezek szerint jó úton haladok.. :)

HA jó a csapat én is tudom hozni a formám... de amikor mindenki szétmegy és csak a noobozás megy, hát attól falnak megyek...

Visszavettem az IS-t most a 100mm ágyúra gyúrok, azt sajnos nem fejlesztettem ki, de olvastam, hogy azzal lehet jobban farmolni. Meg az a tény is sarkal, hogy most IS hónap van és lehet aratni :)

(#23115) robogo81 válasza SoulReaver (#23114) üzenetére


robogo81
aktív tag

Igen igen.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#23116) Dr_Syrex válasza robogo81 (#23112) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Jó bizony :)
Én pl el sem adtam, de jó ideig nem mentem vele, mivel vinni kellett a többi tankot is
Egy hete újra elővettem, de csak 75%-os legénységgel (a régiek épp a JP-ben ülnek) és szinte azonnal besikerült egy nyertes csata top gun plecsnivel :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#23117) SoulReaver válasza Dobi 562 (#23109) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jó sok aranya van a csávókának... :))

[ Szerkesztve ]

(#23118) robogo81 válasza SoulReaver (#23117) üzenetére


robogo81
aktív tag

Pár havi bér rámenne,még akciósan is. :DDD

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#23119) Plasticbomb válasza robogo81 (#23118) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Azér nem pár havi. Olyan egy havi. ez kb 140k forint...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#23120) echterion válasza #21346560 (#23107) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerencsételn, vajon hány szál haja maradhatott a csata végére? :))

(#23112) robogo81: Szerintem nagyon jó kis gép, bár, a heavy-kkel vigyázni kell vele, mert szétkapnak fél pillanat alatt, viszont a kisebbeket szépen lehet aprítani, ha nem látnak. Gyorsan tud fordulni is, így nem könnyű jó helyezkedéssel a kicsiknek mögé kerülniük. Szerintem el se adom, pedig mindjárt meglesz a kövi TD, remélem, az is legalább ilyen jó lesz.
Ja, és a legnagyobb szintű ágyút kell rárakni, csak úgy köpködi a lövedékeket és szinte mindent átvisz.

**********

(#23121) Dobi 562 válasza SoulReaver (#23117) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem az arany a lényeg, mivel a fejlesztők készítették a videót, valószínű annyi aranyat írnak jóvá maguknak amennyit akarnak. Na mindegy...
------------------------------------------------------------------
(#23113) Atlantis: igen, legtöbbször csak én megyek vissza védeni. A legviccesebb mikor jönnek szembe full hp-val a saját báziskempereink, akik inkább elszaladnak onnét... A foglalókörbe meg csak akkor állok be foglalni ha úgy tudok rálőni az ellenfélre, egyébként számomra a foglalás nem létezik mint opció. :)

-----------------------------------------------------------------
Jól érzékelem, hogy most a szokásosnál több a hülye, vagy csak én vagyok (még) érzékenyebb a hülyeségre? Majd minden csatára jut egy szakasz 3 szint különbséggel a tagjai között, valamint egy TK...

[ Szerkesztve ]

(#23122) vbbb válasza Dobi 562 (#23109) üzenetére


vbbb
őstag

Én azzal a kredit mennyiséggel is ellennék már... :)

(#23123) Dobi 562 válasza vbbb (#23122) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hasznos dolgok is vannak abban a videóban, jegyzem meg mellékesen. :B

(#23124) robogo81


robogo81
aktív tag

Kíváncsiság:érdemes a profilhoz hozzágravírozni a telefonszámomat(+ 100 gold ajándék),vagy csak több gond lehet vele idővel?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#23125) psycroptic


psycroptic
őstag

Vééégreeee!

Victory!
Battle: Arctic Region 2012. november 6. 18:37:48
Vehicle: E-50
Experience received: 3 968 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 66 787
Battle Achievements: Steel Wall, Mastery Badge: "Ace Tanker"

PSNID: Tomy83PS

(#23126) Timyyy


Timyyy
őstag

Annyi de annyi rossz előítéletem volt az M6-tal, és sok ezer csatán át fogadkoztam, hogy lesz T29-em, de gyűjtök annyi free-t hogy ne kelljen M6-tal mennem... és milyen kár lett volna ha betartom, úgy leírtam ezt a tankot előre, mégis hogy szeretem, már a második ~3500 dmg-s köröm vele, meg is lett a plecsni:

Victory!
Battle: Erlenberg 2012. november 6. 18:48:54
Vehicle: M6
Experience received: 1 345
Credits received: 33 320
Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

PRÉMIUM NÉLKÜLI KÖR! 3367 sebzés!

REPLAY ITT!

(#23127) Xmodule


Xmodule
őstag

Meg örulök ettöl a célkereszt ugrálástól!!!! Nyugtassatok meg hogy ez javitva lesz vagy legalabb tud rola a szaros WG.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#23128) Patrick76496 válasza Simulacrum (#23027) üzenetére


Patrick76496
őstag

Oké. Az IS-3 mednek lassú, viszont csak azért nem mondom, hogy papír, mivel megnéztem ma a WoT armory-n a 8.0-ás páncélját. Nekem még fizika előtt lett elit, akkor még nagyon semmi páncélja sem volt, volt, hogy a tornyát átlőtte egy ARL V39 és egy Lóri 40t. Még mielőtt eladtam volna és vettem volna IS-8-at a hétvégi akció miatt, gondoltam megyek vele pár kört, sajnos még így is rossz emlék maradt meg róla, ugyanúgy átlyukasztotta minden, mint 8.0 előtt. Miért is pattogós? Ember, te nem tudom, hogy oldottad meg, hogy ennyi lövedék lepattanjon róla. Eddig ennél papírabb nagy tierű tankom még soha nem volt, IS-2 után marha nagy csalódás volt a számomra, én inkább azt nevezném pattogósnak saját tierjében, meg az IS-7-et. Előre kellene vele nyomulni, mivel heavy, de mivel minden szarrá lövi, ezért nem érdemes teljesen alkalmas a basic nehéz tank helyekre, hátul meg nem maradhat, mert pontatlan a löveg sniperkedésre. A másik ok az az, hogy szinte semmi gun depression-je nincs, ergó a pályák nagy részén szarul jár, mivel épp most akarják "kijavítani" a pályákat azzal, hogy telebuckázzák őket. Annyira lehet nem szar, mert nagyon sokan szeretik, de én nem szerettem. Persze azért Ace tanker, meg 2 top gun megvan vele, és 1360 átlag dmg összesítve. Ha annak idején veszek rá legalább EGLD-t, hátha jobb lett volna, de akkor még nem engedhettem meg nagyon prémium tank hiányában. Hátha próbálgatom később majd még teszt szervereken. Szerintem az is betett, hogy ez volt az első Tier 8-as nehéz tankom, azt vártam, hogy minden pattogni fog róla. T-54 nekem is van. Na az tényleg szokott kapni szép lepattanókat, úgy forgatom be, ahogy akarom.

(#23088) Stauffenberg: Tudom hülye ötlet, de miért nem foglaltatok be? :U

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23129) vbbb válasza Dobi 562 (#23123) üzenetére


vbbb
őstag

Ja igen, a videjó! :DDD

(#23130) Atlantis


Atlantis
veterán

Ez a Patton siralmas így stock-ként...4 lövésem pattant egy S-51-ről, elölről, oldalról, hátulról is lőttem, forogtunk mind a ketten. Égtem, mint a rongy...remélhetőleg fullosan majd jobb lesz.

Az M103 viszont így a közepes ágyúval is nagyon jó. Megkockáztatom, hogy jobban fogom kedvelni még az E75-nél is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23131) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Most már tényleg ez az ARL V39 egy marha szar tank. :W Tudom leírtam már 60x, de azt magyarázza meg nekem, hogy menjen ez TD T8-ba, amikor még a top löveggel is pattog saját tierjében? Egy csatán belül 3 pattanóm volt mind nálam kisebb tankokról. Az oké, hogy a T-34 a VH2-ben egy nagyon jó kis tank volt, de az, hogy 212 átlag átütésű löveg pattanjon róla, szerintem az nagyon valótlan. Gondoltam, hogy oké, random faktor meg minden, még ha papír tankról is. Második pattanóm az AMX 40-ról, igen arról a 4-es francia kacsa szarról volt, akkor már majd nekivágtam a laptopot a falnak. Még mindig ugyanabban a csatában volt még egy pattanóm, az új kis Matildáról. Most komolyan... Mindegyikre teljesen rászűkítettem, nehogy mellémenjen (mert arra is gyakran hajlamos), erre ezt kapom. Ráadásul mire ez a lassú célzású szappan alakú dolog rászűkül, addig a T-150 mindvégig kilövi előlem a célpontokat. :((( A legláncolt ellenséges T-150-et érő 0 dmg-kről már nem is beszélek.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23132) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Egész használható ez a PzKpfw IV Schmalturm. Bár sebességben inkább hasonlít egy nehéz tankra.
Nem sokat játszottam még vele de az MM eddig kedvező volt, általában a felső harmadba rak be.


"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#23133) Atlantis válasza Patrick76496 (#23131) üzenetére


Atlantis
veterán

Fura...érzésre én nem utáltam, de most utólag megnézve a statisztikámat vele, eléggé harmatos, egyike a legrosszabbaknak. Pedig tényleg nem utáltam, kellemes emlékkel gondolok rá vissza. Jó volt vele játszani, még ha mérsékelten volt is eredményes...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23134) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ilyen szar csapatot is ritkán lát az ember... Gyakorlatilag egyedül voltam. 15 csapattársból 11-nek nem sikerült sebzést kiosztania, bár az egy kupacban kempelés az faszán ment nekik. :(

(#23135) Patrick76496 válasza Atlantis (#23133) üzenetére


Patrick76496
őstag

De tényleg, én is vártam, hogy T6-ban 212 átütéssel mindent vinni fogok, mint kés a vaját, meg lehelet pontos lesz. Eddig nagy csalódás ez a tank S-35CA után, majd valahogy átugrom free xp-ből. Városi pályákon hova érdemes vele menni? Mindenhol keresem a bokros helyeket, ahol sok mindenre rálátok, engem pedig nem vesznek észre, több kevesebb sikerrel.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23136) Atlantis válasza Patrick76496 (#23135) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez jó taktika, mivel meglehetősen lassan fordul, városi pályán nincs sok esélye. Ki kell bekkelni, meg olyan helyet keresni, ahonnan egy utcát belátsz valamennyire.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23137) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hát nagyon szenvedős volt ezzel az Ace tanker:

Victory!
Battle: Ensk 2012. november 6. 20:15:57
Vehicle: PzKpfw IV
Experience received: 1 594
Credits received: 39 874
Battle Achievements: Sniper, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

2080 sebzés. Azt látom, hogy kevesebb XP-t kap, mint a Sherman, ennyi sebzésért azzal több száz XP-vel többet kapok. Ja és tévedtem, nem is olyan jó vele a játék, mert kisebbet sebez, és valahogy több a lepattanó is, pedig ugyanannyi a pen. Ráadásul a kisebb sebzés miatt kevesebb a credithozam is, így nehezebb pluszosra kihozni HEAT-tel. Pedig papíron a sebzés, meg a pen is ugyanannyi, mégis valahogy nem ugyanúgy jön ki a kettő.

mod: a Sherman mégsem kap több XP-t:

Victory!
Battle: Erlenberg 2012. november 6. 20:31:19
Vehicle: M4 Sherman
Experience received: 1 593
Credits received: 39 813
Battle Achievements: Top Gun, Reaper

2072 sebzés

mod2: mindkettővel 8 penetration volt, így nem értem. Ez azt mutatja, hogy ugyanannyit sebeznek, viszont mégis nehezebb a Pz4-gyel játszani.

[ Szerkesztve ]

***

(#23138) Plasticbomb válasza Dobi 562 (#23134) üzenetére


Plasticbomb
addikt

ma nekem is volt ilyen, Csak én Su-5el voltam... Az ellentől dettó az a kettő halt meg, akiket én intéztem el....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#23139) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Ha már TD megvettem a SU-152-t Imádom. Lassu meg nem is szép de legalább sebezni azt tud.
Néha kissé átlagon felül is . :Y :C .Pattanni nem nagyon szokott.Szóval ha szereted a jó löveg+némi lassúság, Ez a jó választás.

Itt egy kép.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#23140) Djuree


Djuree
félisten

gecc 2 is-8 meg egy 9-es centurion fogott harapófogóba és kilőttem mindhármat is-4-el :DDD :C
a 2 is-8 fullon volt, a cent meg fele hp-n :)
látni kellett volna, tanítani kéne mit össze mozogtam. igaz én kilőttem volna magamat, de nem voltak olyan jó játékosok, kibújásnál nem tudtak ellőni, én meg reflexből pont ellőttem őket mindig, pedig hátulról is kaptam meg előlről is, meg is izzadtam. az ellen halott e-50-e meg is jegyezte hogy "finally". nem voltam könnyű préda, kilőttem még egy lórit, da a végén az uccsó t-54 kilőtt low hp-ről....
az ilyen köröket szeretem, persze vereség, a többiek nem sokat hoztak.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23141) robogo81 válasza kisküzdő (#23139) üzenetére


robogo81
aktív tag

Látom nagy TD szereteted is van.
A Su-85b-röl mi a véleményed? Előny/hátrány?

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#23142) Djuree válasza kisküzdő (#23139) üzenetére


Djuree
félisten

azt rühellem meg a nagyobb tesóját is, 800-akat belémver, komolyan mondom az object nem lő belém ekkorákat....várom már hogy nekem is legyen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23143) kisküzdő válasza robogo81 (#23141) üzenetére


kisküzdő
tag

Sajnos A 85b az a szükséges rossz.:( Papir is és nem is sebez sokat,de legalább nem is pontos.Hamar át kell lépni.A Su-85 már sokkal jobb,már akinek bejön a TD.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#23144) ollie válasza Djuree (#23140) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

replay?

***

(#23145) Sanya


Sanya
nagyúr

Megvan az első bombavető kitüntetésem! :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23146) ollie válasza Sanya (#23145) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az mi angolul?

***

(#23147) Enzolord válasza ollie (#23146) üzenetére


Enzolord
addikt

Bombardier..:)
Azt hiszem..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23148) Djuree válasza ollie (#23144) üzenetére


Djuree
félisten

nincs, nem szoktam felvenni. nem vagyok az a megosztogatós típus :) egyszer fent egyszer lent ;)
más replay-ét sem szoktam nézegetni, ha van egy kis időm inkább magam játszok.
biztos lehetne belőle tanulni pedig. haver starcraft replayeket nézeget egész nap, most magyaro. egyik igen jó játékosa, de milyen áron, napi 2-3 óra csak replay nézés...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23149) krisss93 válasza kisküzdő (#23143) üzenetére


krisss93
aktív tag

A 85b nem pontos?
Meg nem sebez sokat?
Papírnak papír ez tény, de Tier 4-ben mindent kivégzel vele 2 lövésből. Csak a HE-re allergiás.
Annyi top gunom van vele mint nyű.
Egyik nagy kedvencem.
A legjobb löveggel brutális, az pontos is orosz viszonylatban, sebez is és nagyon jó a penje.

[ Szerkesztve ]

(#23150) kanyipicske válasza krisss93 (#23149) üzenetére


kanyipicske
tag

Hetzer?!
Na az a 4es TDk legjobbja a su az ahhoz képest semmi

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.