Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24901) Taragas


Taragas
aktív tag

Na srácok cw-s kérdésem lenne megint. Szval azt értem, hogy bizonyos esetben visszakerülnek az adott területre rakott zsetonok a talonba(vesztés, bizonyos esetekben döntetlen), de hogy van ez a tank zárolás? Ha játszol egy tankkal, akkor azt 24 órára(körre) zárolják? Sokszor írjátok hogy kifogynak a tankokból, azért kérdem. Meg oké, hogy egy zseton egy játékosnak felel meg(akinek legalább tier5ös tankja van), de egy adott zseton egy azonosító a játékosra nézve a klánban, tehát egy adott zseton egy bizonyos játékost azonosít, vagy csak a játékosok számát jelöli, akik a klánban klántagok. Tehát pl ha egy területen, amit megtámadtak, van mondjuk 8 zseton, akkor csak az a bizonyos 8 játékos védhet, akit az a 8 zseton azonosít, vagy mondjuk bárki a klánból, aki éppen ráér védeni. Ezekben kérnék segítséget, mert nem értem pontosan hogy is van. Köszi!:R

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#24902) myckey válasza Chris0321 (#24899) üzenetére


myckey
veterán

nekem 4 csatához volt türelmem....
tr5 be jó volt,mert nagyot sebez a tankom,és egyszerűen tudtam fordítani a csata kimenetelén.
tr4......az a baj,hogy nagyon csapatfüggő....ez a Lee jó TR4 tankok ellen.
De TR5-6 ba...na hát ott ha eggyel is találkozok,akkor vége a játéknak.így csak annyit tudtam kihozni,hogy utolsónak estem el.mást nem lehet,ha sorra lőnek ki mindenkit. :(((

majd éjszaka próbálkozom.kevesebb ember=kevesebb ökör.de lehet nem így lesz

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24903) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

OMGOMGPMG :W :W :W

(#24904) vhw válasza Taragas (#24901) üzenetére


vhw
addikt

A zárolás (fagyás) azt jelenti, hogy egy tét CW csatában kilőtt tank tiertől függően órákra/napokra nem használható tét CW csatában (ilyen a területért vívott csata, vagy a landing döntő). Ettől függetlenül randomban, században tudsz játszani a kérdéses tankoddal.

A zseton pedig nem konkrét személyeket jelöl, hanem a klán CW-re fogható játékosállományát úgy összeségében (T5 tank megszerzése után jár zseton az ember után) amennyi zsetont raksz a kérdéses területre, annyi játékos léphet be abba a csatába, több nem.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24905) GaburroSan válasza GaburroSan (#24903) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

De azért megnyertük! :D

(#24906) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Oké, hogy a hadiszerencse forgandó, nade, hogy a KV-3-mal kilövök 16 lövedéket és mindegyik lepattan vagy átmegy, de nullát rombol...

Na jó, valójában az egyik sebzett is, így a nap első nyertes körét (3x XP-vel) sikerült úgy abszolválni, hogy 270 dmg volt az összes amit bevittem.

(#24907) Patrick76496 válasza Paul119 (#24820) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ja úgy érthető. :) Nekem eddig az ST-I volt a legnagyobb gun depression-nel rendelkező nagy tierű tankom. Az M6-nak is elég jó, lehet meg kéne venni azt a T29-et. :D Pár hónapja visszavettem az M2 medium-ot, prokhorovka assault-on nagyon jól jött az a -20-as gun depression. :K

(#24821) D.Orion: Ennyire jó az a BDR? Én is szerettem, de azért nem ennyire. ;] A DCA 30 nagyon adja abban a tier-ben, csak az a baj, hogy lassú és papír. :(

(#24834) ollie: Kb én is ennyit tudtam produkálni egész héten, csak a Type-pal. Remélem a következő hét jobb lesz.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24908) Taragas válasza vhw (#24904) üzenetére


Taragas
aktív tag

Még annyit, hogy a területért vívott csatába, a védés, és ellentámadás is beletartozik, nem csak a támadás?
És mitől függ a zárolás mértéke?(pl egy tier 10-es mennyire lesz zárolva)

Amúgy köszi a választ! :R

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#24909) vhw válasza Taragas (#24908) üzenetére


vhw
addikt

Azok a csaták számítanak, amikkel konkrétan eldől egy terület további hovatartozása, az ezt megelőző oda-visszatámadós időhúzás, vagy két másik támadó egymás közötti "selejtezője" nem.

T10 tankoknak ha jól emlékszem egy hét a fagyás. Lefelé meg egyre kevesebb.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24910) gzbotii válasza GaburroSan (#24903) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha nekem 15 FPS van, az mar jo :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24911) homeless09 válasza GaburroSan (#24903) üzenetére


homeless09
őstag

Hogyan lett az piros?:D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#24912) vhw válasza homeless09 (#24911) üzenetére


vhw
addikt

Vörös az idegtől :DD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24913) marked one94 válasza GaburroSan (#24897) üzenetére


marked one94
őstag

30k xp szerintem elég én kb 35k fogok hogy tuti meglegyen :)

You'll Never Walk Alone

(#24914) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

NO, zsír. Ma első csatám IS-8-al, egyból 3 E-75tel kerülök szembe úgy, hogy még csak BL9 van a gépen, és tök egyedül vagyok, mindenki más a sok-sok effesek közül elment lemmingelni...

Maradok inkább S-51nél mára...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24915) Akos96 válasza homeless09 (#24911) üzenetére


Akos96
senior tag

Ha már Vörös Hadsereg, ne legyen már ződ.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#24916) homeless09 válasza Akos96 (#24915) üzenetére


homeless09
őstag

Van rajta vörös csillag, nem elég?:D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#24917) GaburroSan válasza marked one94 (#24913) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Okés! Az nemsokára meglesz!

(#24918) GaburroSan válasza homeless09 (#24911) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Ezért lett vörös!
[link]

(#24919) ollie


ollie
MODERÁTOR

Elég megnyugtatólag hat a troll gun Heat ammoval az idegeimre:

Victory!
Battle: Sand River 2012. november 18. 16:44:37
Vehicle: PzKpfw IV
Experience received: 1 834
Credits received: 58 306
Battle Achievements: Radley-Walters's medal, Top Gun, Sniper

A Pz4 csak úgy köpdösi a top gunokat...

;]

Következő:

Victory!
Battle: Lakeville 2012. november 18. 16:53:29
Vehicle: PzKpfw IV
Experience received: 1 861
Credits received: 63 157
Battle Achievements: Radley-Walters's medal, Top Gun, Sniper

;]

[ Szerkesztve ]

***

(#24920) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Nem hiszem el!!Lelövöm a Maus-t 12hp-ra erre a T92 kivégzi! Hihetettlen! :W

(#24921) erikke17


erikke17
őstag

Ma KV2-vel kritikán alul teljesitek trollgunnal :D Átütő lövedék HE ammoval és 200-akat sebez -.- Ez nonszensz..
De mikor T5 csatába dob be akkor inkább AP-t használok mert ugyebár ha jön egy puhatestű és AP betalál esélyesebb, hogy nagyobbat sebez HE-nél, mert mi van ha HE nem hatol be és felületen robban.. :D És még farmolni is jó lehet vele :D
Vicces mikor kigurul elém belesózok 600-at aztán csak menekül :D

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#24922) Plasticbomb válasza ollie (#24919) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ez nálam a T34... Megnyugtató tudat, hogy van akkora penem, hogy átütök vele majd mindenkit... Ráadásul Hogy lehetnek akkora hülyék az emberek, hogy IS-8al meg t110e5-el a lövegpajzsom lövik... holott, ha kinn a lüövegpajzs, akkor majdnem mindig a kupola is lőhető... Az előbb pont így vertem egy fincsi puszit egy m103-ba.. akkorát kapott a kupolájába, hoyg utána már nem tolta ki az orrát sem,, amíg ott voltam, és az artyk le nem szedtek....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24923) sith7 válasza ollie (#24919) üzenetére


sith7
nagyúr

Mi az a troll gun ? :B

(#24924) GaburroSan válasza sith7 (#24923) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

A trollok kovácsolják Moria bányáiban! :D

(#24925) ollie válasza sith7 (#24923) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

HE gun, derp gunnak is szokták nevezni.

***

(#24926) Taragas válasza GaburroSan (#24920) üzenetére


Taragas
aktív tag

Korábban valaki mondta, hogy nincs olyan, hogy kill lopàs, mert aki utcsónak lő, azé a kill. Ez az ékes példa bizonyítja az igazam.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#24927) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

1 kis programhiba! A házat ELC AMX-nek hívják! És elpusztíthatatlan! Igaz lőni sem tud kifelé! :D

(#24928) forras2 válasza Szafter (#24872) üzenetére


forras2
őstag

Ez azért ne tévesszen meg.... köze a valóságban tervezett tankhoz szinte semmi....
Kinézetben hasonlít rá, meg a neve az ami volt, de azon kívül más hasonlóság nem sok van :)

(#24929) Patrick76496 válasza GaburroSan (#24927) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mitől ilyen fényes Fisherman's Bay-ed?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24930) GaburroSan válasza Patrick76496 (#24929) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Gamma-t állítsd feljebb! ;)

(#24931) sith7 válasza ollie (#24925) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi

(#24932) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Tök jó ez a kínai tankokat bemutató videó... gyakorlatilag az egész arról szól, hogy melyik kínai tank melyik (főleg szovjet) típus másolata... :D

De legalább nem kellett a modellezéssel sokat bíbelődni, csak átfesteni őket és meg is vannak... :DDD

(#24933) Akos96


Akos96
senior tag

Ez az M3 Lee csak szerintem egy kupac trágya, vagy más is ezen a véleményen van?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#24934) GaburroSan válasza Stauffenberg (#24932) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

T7-től kezdődnek igazán a kínaiak addig Orosz technológia!

(#24935) csaabz


csaabz
őstag

Óriási szenvedés ez a Caernarvon, bármi átüti bárhonnan. Nem ellensége semmilyen tanknak. Az alpha damage túl alacsony (mint a többi brit tanknak) a tűzgyorsaság pedig ezt nem tudja ellensúlyozni. Lassan fordul és gyakran kap ammo racket.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#24936) Sanya válasza sith7 (#24923) üzenetére


Sanya
nagyúr

nagy kaliberű ágyú, amit HE lövedékkel érdemes használni, mert alacsony az átütő képessége, de nagyon-nagyot szól :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#24937) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ez valam,i isteni idegnyugtatás most.. T34el folyton nyerek, és folyton 50+os köröket lazán hozok legalább 3 killel... csoda történt!!!!XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24938) sith7 válasza Sanya (#24936) üzenetére


sith7
nagyúr

neked is köszi

(#24939) scyllarus válasza Akos96 (#24933) üzenetére


scyllarus
veterán

A Lee nem jó tank, de elég használható TD :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24940) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Az szép. Tier 8 tier 9es csata. Mi oldalunkon 4en haltak meg, a másikon 3an. És így nyert az enemy.......

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24941) Bingisz


Bingisz
addikt

Győzelem!
Csata: Province 2012. november 18. 17:39:55
Jármű: Hotchkiss H35
Szerzett tapasztalat: 2 487 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 10 917
Csatában elért Achievement: Őrjárat, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

14 ellenfélhez volt közöm valami módon. Sajna replay nincs, mert még a cw-s dolgok miatt ki volt kapcsolva és elfelejtettem visszakapcsolni... :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24942) Akos96


Akos96
senior tag

Megtaláltuk az emberi intelligencia maximumát a játékban: az M2 MT végig figyelmesen ügyel arra, nehogy az enemy háta mögött pikkpakk megszerezzük a bázisukat, egyik istenségért sem hajlandó beállni foglalni, óvatosan kikerüli a pontot, de előtte még megvárja, míg a két arty előre megy (nehogymáő).

scyllarus: legyünk pontosak: a Lee ebben a játékban nem tank. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#24943) Stauffenberg válasza Akos96 (#24933) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem is egy szenvedős szar. TD-nek nem jó és közepes tanknak sem jó. Ez egy teljesen egyedi kategória amit az ember vagy szeret vagy nem. Szerencsére Tier 4-ben van, így nem kell sokat szopni vele, hogy túllépj rajta.

(#24944) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

még 20k xp és eladom ezt a fostalicska IS-8-at!!!Ma már másodszor lőnek ki full hp-ről! :W :W

(#24945) #21346560 válasza Stauffenberg (#24943) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem tudom mi bajotok a Lee-vel, még a win rátám is jó vele :P

(#24946) Patrick76496 válasza GaburroSan (#24944) üzenetére


Patrick76496
őstag

És akkor én mit mondjak, amikor a 100%-os biztonságos elhelyezéssel rendelkező Type 59-emnek robban fel a lőszerrekesze? :U

Megpróbálom a gammát.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24947) Akos96 válasza #21346560 (#24945) üzenetére


Akos96
senior tag

- Lassú
- Vékonyka a páncélja (az is átvágja, aminek nem kéne)
- "Nincs" torony, mint egy TD-nél...
- ... cserébe nagy, mint egy ház

Ezekkel szemben csak az ágyút lehet állítani pozitívumként (amit nem lehet körbeforgatni torony "híján")

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#24948) ollie válasza GaburroSan (#24944) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az IS-8 egy nagyon jó tank.

***

(#24949) Stauffenberg válasza #21346560 (#24945) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De te sem sok csatát élsz túl vele... :D Egy jó tank nem önfeláldozó, hanem körbeviszi a virágkoszorús szűz lányokat a győzelmi parádén! :DDD

(#24950) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Hát ilyet!! :DD Meg lett a Tank ász ezzel a trágya lapátoló szarzsákkal is :DD (nem hittem volna!)!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.