Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) myckey válasza Napfénysüti (#23893) üzenetére


myckey
veterán

Faintos :C
Gratula

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#23902) bullseye válasza ollie (#23900) üzenetére


bullseye
addikt

T10-nél szerintem direkt levették az XP-t, mert akkor már minek... meg megérdemli, akinek fussa arra.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23903) Napfénysüti

Megvan a Persing. Igaz csak a motor van rajta meg a rádió illetve a 2. löveg de elég bulis kis gépnek tűnik. :)

Més que un club!

(#23904) vbbb


vbbb
őstag

Geci játék....pont akarok lőni erre kilép és már nem először ma! Mire visszaérek 10HP az életem mert egy amx belém eresztette a tárat....a jó k. anyukájukat az elfuseráló szétprogramozó brigádnak! :(((

(#23905) Djuree válasza vbbb (#23904) üzenetére


Djuree
félisten

ott nálad van a gebasz. nekem még 1x nem lépett ki, valamelyik régi peccsben igen, de azóta nem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23906) nagysandor88 válasza Atlantis (#23898) üzenetére


nagysandor88
tag

Azért azt ne feledd, hogy azt a kis fost scout tanknak rakja magas tierű csatákba., pedig aztán sehpl nincs egy leohoz t50-hez vagy épp egy M5-höz képest, szóval legalább annyi legyen, hogy néha pattanjon róla valami.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#23907) Napfénysüti válasza Djuree (#23905) üzenetére

Héba-hóba engem is kidob mostanában.

Més que un club!

(#23908) Atlantis válasza Napfénysüti (#23903) üzenetére


Atlantis
veterán

Valóban nem rossz, de a Panther II szerintem jobb.

vbbb: engem nem szokott kidobni, még az hiányozna.

nagysandor88: nem értem, hogy ez hogy jön ide. Ha scout, ha nem, a T34 ágyújának minden körülmények között darabokra kéne szednie azt a gépet, pláne álló helyzetben.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23909) stork13 válasza CptMisi (#23872) üzenetére


stork13
aktív tag

Mint írtam, helyesbítek és alatti az utolsó reakció, nem veszik ki.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#23910) Taragas


Taragas
aktív tag

Nekem a löwevel van most tele a .... . Nagyon kicsi a kör, és gyorsan céloz, plusz relatív gyorsan tölt, de a körön belüli random szórás óriási. Brutális miket lövök mellé. Full becélzása a távoli tanknak, csak kicsit lóg ki oldalt, és odavisz kapásból.... pedig fullos a legénység... :U Arról nem is beszélve, hogy nincs fullosan betöltve a kör, akkor tuti mellé visz. Ennek oka amúgy a lövedék méretében keresendő szerintem. Esküszöm e-75el pontosabban lövök, vagy t34-el. Azoknak ugye nagyobb űrméret, nagyobb lövedék, tehát kisebb az esély, hogy elhúz az ellen mellett, mint a löwenel. Jah és akkor löwevel pontosabban kéne célozni, mert kisebb a pen. De riktig oda szórja a random, ahova nem kéne, pedig nem oda célzok. Az oldalról lepattanó lövedékek tömkelegéről ne is beszéljünk....
Nekem most a t34 jobban fekszik. Pedig ezért sem vagyok oda. Ez is brutális miket művel néha. Amx12t oldaláról állóhelyzetben lepattan.... Gratula WG! :R

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#23911) Sanya válasza Taragas (#23910) üzenetére


Sanya
nagyúr

szerver oldali célkeresztet kapcsold be.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23912) Djuree válasza Napfénysüti (#23907) üzenetére


Djuree
félisten

hát gondolom mind a 4632423 létező konfiggal nem tesztelik le, előfurdulhat néhány anomália.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23913) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na megfullosodott a T30-om! Már csak a T110E4 hiányzik és elite lesz! :)

(#23914) vbbb válasza Taragas (#23910) üzenetére


vbbb
őstag

Nem tudom mit csinálsz vele de nekem 80%-os a találati arányom....a legpontosabb tank amivel eddig játszottam a játékban

[ Szerkesztve ]

(#23915) Mcray


Mcray
senior tag

Eddig nem tudtam felrakni.

Itt van 8659 csatám közül az eddigi legjobban sikerült tier 6-os csatám.

[link]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#23916) Paul119 válasza vbbb (#23914) üzenetére


Paul119
addikt

nekem csak olyan 75% körüli, lehet hogy most pontosabb lett de régen 300-400 m felett már nem is nagyon álltam le vele lőni mert tuti mellé ment..

Battle: Arctic Region 2012. november 11. 20:10:21
Vehicle: T34
Experience received:1 671
Credits received: 86 216
jó kis bukta:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23917) Mcray


Mcray
senior tag

Egy kellemesen sikerült IS csata:

[link]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#23918) Taragas válasza vbbb (#23914) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nekem 77%. De e-75 meg 80%.... :W
Sanya: be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#23919) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

Ez most mi???:D a T26E4-emre ráhajtott 1 ferdinánd, de amíg állt rajtam kiírta h megsemmisítettem, aztán megpróbáltam volna kimászni a roncsa alól, de nekem meg azt írta ki h megsemmisültem a zuhanás miatt :F sajnos csak később sikerült lefotózni mikor már mind2n meghaltunk, de azért poén volt :D

TinkeringAboutYou!

(#23920) Atlantis


Atlantis
veterán

Nekem mindkettővel 83% a találati arányom (E75-tel a legjobb ez az értékem, azzal 86%), ha csak a számokat nézem, hasonlóak velük az adataim...mégis a Löwe-t kedvelem mostanában jobban. T34-gyel több csatám van, azzal valamelyest több az átlagsebzésem, de a win/lost arány és a pláne a túlélési mutató az oroszlán felé billenti a mérleg nyelvét.

Sajnos most hetekig nem tudok majd játszani, kellemes küzdelmeket mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23921) HungAryan válasza LoLHunCsirke (#23919) üzenetére


HungAryan
tag

Ilyenkor mindkét jármű HP-ja folyamatosan fogy. Megölted, utána a roncsa megölt téged. :)

WT account: Cpt_Hungarian

(#23922) ollie válasza Taragas (#23910) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát nekem 82% a találati arányom a T34-gyel.

***

(#23923) vbbb válasza Paul119 (#23916) üzenetére


vbbb
őstag

Mennyire régire gondolsz? Azért én se most vettem, de 100-as legénységgel az igaz.
Elvileg nem változtattak rajta semmit se az ágyúján.

(#23924) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Délután játék, ülök S-51ben, m103 pálya másik végében repeszt, eleresztek egyet és szegényt full hp-ról kiszedtem egy lövéssel. Hetente egyszer veszem elő duplázni ezt a tankot de inkább most letettem. Még én éreztem magam kellemetlenül.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#23925) vhw válasza Stigma.HC (#23924) üzenetére


vhw
addikt

Lelkiismeretes ember miért játszik gyilkolós játékkal? :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23926) Taragas válasza vhw (#23925) üzenetére


Taragas
aktív tag

Én csak azért szoktam elnézést kérni, ha sok az arty, és én is azzal vagyok.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#23927) csaabz


csaabz
őstag

Ma este meglett a 61%-os összesített győzelmi arányom.
A szopóág nem létezik. :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#23928) vbbb válasza csaabz (#23927) üzenetére


vbbb
őstag

Milyen tankokkal hoztad össze? :U

(#23929) bullseye válasza csaabz (#23927) üzenetére


bullseye
addikt

majd dumáljunk erről holnap este :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23930) csaabz válasza vbbb (#23928) üzenetére


csaabz
őstag

Oroszoknàl heavy, medium és arty ág végig. Franciáknál heavy ág végig. Jelenleg angol heavy ág, tier 7nél tartok.
Amikkel rengeteget játszottam: KV-1, T-44, AMX 50 100 és 120.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#23931) Stauffenberg válasza csaabz (#23927) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hehh... akkor miért 14% a hétvégi győzelmi arányom? :D

Igen, kézenfekvő magyarázat, hogy gyökér vagyok a játékhoz, de egyébiránt 57% az összesített győzelmi arányom, így eltekintenék attól az opciótól, hogy totálisan noob vagyok. Mégis ezen a hétvégén a csaták 86%-ban totálisan idióta életképtelen barmokkal lettem összesorsolva. Már kezdem unni, hogy csak 1-2 tankot sikerül magammal vinnem a halálba és ennyi volt a csapat teljes eredménye.

Lökdösik egymást, blokkolják egymást, lelövik egymást, chaten anyázással vannak elfoglalva... mindezt tier 8-ban...

Szopóág létezik, bár sokak vélekedésével ellentétben nem azért, hogy rombolja az összesített arányt. Nálam sem alkalmasak az ilyen periódusok, hogy látványosan rontsanak a statisztikámon. Csak pusztán rohadt idegesítőek.

Főleg mivel befizettem 650 goldot a prémiumra és mindezt a nagy büdös semmiért. A tankjaim kétharmadán még a napi 2x duplázást sem sikerült megcsinálni.

(#23932) Taragas válasza Stauffenberg (#23931) üzenetére


Taragas
aktív tag

Szopóág igenis létezik! :K :K :K :K :K :))

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#23933) Stauffenberg válasza Stauffenberg (#23931) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem tudok szerkeszteni, de kiegészíteném:

Most nyomtam le négy csatát az előző hozzászólásom óta:

- 15>2
- 15>0
- 15>0
- 15>3

Ezeket most nem buktuk, hanem zsinórban nyertük és mindegyik elég gyors kacsavadászat volt. Nincs szopóág? De... csak most én vagyok a nyertes oldalon. Egész hétvégén ilyeneket buktam, most meg zsinórban ilyeneket nyerek.

[ Szerkesztve ]

(#23934) Taragas


Taragas
aktív tag

Gyerekeke, de idegőrlő low tierben artysni.... :))
Én szeretek minden tankot fullosra fejleszteni, de a leegrantal 35000 xp egy artyhoz, amikor az előtte lévő artyval csak 12k xp, faxom szenved. Bár ez is szenvedés....

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#23935) vhw válasza Stauffenberg (#23933) üzenetére


vhw
addikt

Nem igazán akartam eddig előjönni ezzel, de már újra felütötte a fejét ez a szopóág téma.
Szóval íme a saját eredményeim az utóbbi pár napból;

nov. 1. - 72,34% win 47 csata (3 nap kimaradt ezután)
nov. 5. - 70,45% win 44 csata
nov. 6. - 70,12% win 67 csata
nov. 7. - 80,85% win 47 csata
nov. 8. - 82,86% win 35 csata
nov. 9. - 76,32% win 38 csata
nov.10. - 80,65% win 62 csata

Legtöbbet játszott tankok; T34-85, T43, Valentine, Dickermax, T15, Pz IV, Type 62, + néha egy-egy dupla más tankokkal is.

Ezekben van szakaszos és egyedül játszott csata is (olyan 70-30% arányban).

Hol a fenébe marad az én szopóágam?

Vagy olyan ritka?

Az elmúlt ~egy hónapban egy olyan nap volt, amikor 43,75% (48 csata), ez volt a mélypont, ezután 50% a következő legalacsonyabb érték, majd egy 55, 57, aztán mind 60 feletti eredmény.

Ezek lennének a nagy szopások?
24 játékkal töltött nap alatt (a wot planet újraindulásától számítva) 3 olyan nap, ahol a saját globál win rátám (61-62%) alatt sikerült teljesíteni?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23936) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Annyira nem is rossz map ez a Dragon Rigde. :)) Ha nem arty-val vagy TD-vel rak be, akkor egészen jól játszható.

Nagyon hiányzott már egy ilyen ezzel a döggel, 5200 dmg ritkán jön össze vele. :B

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23937) ollie válasza vhw (#23935) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bárcsak lenne időm szakaszban játszani nekem is.

***

(#23938) Stauffenberg válasza vhw (#23935) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Bizonyára nálad az is benne van, hogy nálam klasszisokkal jobb játékos vagy, ezért te sokkal könnyebben fordítasz egy csata menetén. De gondolom nálad is megesik, hogy egyetlen életképes csapattárs sem akad és csúnyán kikaptok.

Ha ebből kapsz 20 vagy még több csatát zsinórban akkor azért az rohadt bosszantó. Örülök, hogy téged elkerül, de ilyenről nem csak én írtam, hanem mások is.

Persze én nem tulajdonítok neki misztikus erőt, szándékosságot, meg sorra lepattanó lövedékeket. Csak szimplán bosszantó.

Ezen a hétvégén megkerestem egy valag kreditet meg XP-t így is, mert becsűrtem egy jókora dmg-t az ellenségbe, de azért jobban szerettem volna kicsit többször látni a Victory feliratot. Még a kreditem is több lett volna.

(#23939) vbbb válasza csaabz (#23930) üzenetére


vbbb
őstag

Ja az más, akkor értem. :)

(#23940) L-e-f-i-e válasza Patrick76496 (#23936) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Amióta újra terveztek és csináltak kismillió járható ösvényt azóta én is így gondolom, előtte ritkaszar volt, most fasza pálya lett :)

=^-^=

(#23941) Djuree válasza Taragas (#23934) üzenetére


Djuree
félisten

és akkor én mit mondjak, az obj212-höz kellett valami 120k xp, a 261-hez meg 320k xp kell :Y na ez sosem lesz meg...a 120k is soká jött össze S-51-el.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23942) sutyi^ válasza Stauffenberg (#23938) üzenetére


sutyi^
senior tag

Van hogy olyan b@lfaszokkal rak össze hogy azt meg nem magyarázza senki...

Itt is úgy nyertünk, hogy kilőttem az összes skulót ebből a szarból, az utolsó szerencsétlent meg lerammeltem úgy hogy saját maga is besegített.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#23943) Patrick76496 válasza L-e-f-i-e (#23940) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az előtt sem volt nagyon rossz szvsz. Annyi, hogy heavy-kkel a városba kell menni, medekkel pedig az E2-be. Ha lentről indulsz és bemész a faluba E6-ba, akkor egész jól fel lehet tartani a D7-ből érkezőket. Az előzőleg linkelt körömben is ezt csináltam. Egy másik körben ugyan ott egyedül tartottam fel Tiger P-vel egy KV-5-öt, meg egy IS-t, én sebeztem le a Hp-juknak a nagy részét, csak aztán jött a csapat, és szépen leszedte őket, mert mindketten low hp-n voltak. :((( Viszont a 3000+ dmg nekem jutott.

(#23941) Djuree: Az semmi, nekem 162 ezer xp a GwTiger a GwPantherből. :Y Hamar meglesz az neked, ha olyan szépen osztod a sebzést, mint a múltkor, amikor mentünk. ;]

(#23942) sutyi^: Grat, szép kör! :R

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23944) Djuree válasza Patrick76496 (#23943) üzenetére


Djuree
félisten

az a baj nem mindig jön úgy össze :D
mondjuk azt sem gondoltam volna hogy egyszer meglesz az obj212, de meglett, szépen jött az xp az S-51-el. meglenne ez a 320k is, de akkor csak artyznom kéne jó darabig.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23945) Patrick76496 válasza Djuree (#23944) üzenetére


Patrick76496
őstag

Amúgy milyen az S-51? Mennyi sebez splash dmg-vel? Mert a GwPanther-nál mostanában a "that was close"-nál többet nem lehet elérni, ezért lehet inkább belekezdek a ruszki arty ágba, úgy is szeretném ha teljes lenne a tech tree, a pontosság már úgy is mindegy. Azt tudom, hogy az S-51 rammer-rel, ventivel, stb 38 alatt tölt. Az OB212-nek ez mennyi?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23946) ollie válasza sutyi^ (#23942) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szép! Majd otthon meg is nézem a replay-t.

***

(#23947) Djuree válasza Patrick76496 (#23945) üzenetére


Djuree
félisten

az S-51 nagyon jó, csak lassan tölt, de ha talál. sok jgtigert szedtem ki 1 lövéssel, de volt hogy T-95-öt 1 lövéseztem full hp-ról. splash is elég jó neki, most pontosan nem emlékszem mennyiket sebzett úgy.
obj212 sztem olyan 30 körül tölt ha van rajta minden, nekem asszem nincs rajta mod, de nem vagyok benne biztos, hazamegyek meglesem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23948) Gergo_R6


Gergo_R6
csendes tag

Hello!

Tud valaki megoldást a képen látható problémára? Miért írhatja fordítva a tankok nevét azon az oldalon?

[ Szerkesztve ]

(#23949) HungAryan válasza Djuree (#23947) üzenetére


HungAryan
tag

Plusz az Ob.212 gyorsabban céloz, ha jól emlékszem. Meg talán még kicsit mozgékonyabb is.
Szóval mindenben jobb egy kicsit. Én szerettem amúgy nagyon, hamar összejött a 261-re való XP vele. :)

A GwTiger már sokkal nehezebben játszható számomra, el is adtam egyszer még a "kis" löveggel.
Nagyon felidegesített. :D

Gergo_R6

Azt hiszem ezt a sort kell átírni az XVM config file-ban:

mirroredVehicleIcons: true vagy false

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#23950) Djuree válasza Gergo_R6 (#23948) üzenetére


Djuree
félisten

azigen. ilyet még nem láttam :F
mi az a mod amit használsz hogy mutatja a minimapon meddig látsz el?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.