Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Mekkora egy csíter ópé tank ez a GwPanther. :C Előző csatában csak az első 2 lövésemből kiosztottam 2100 sebzést. :DDD Első lövésem telibe lőtte az ST-I-et szemből, kapott 1120 hp-t, második a Tiger 2 oldalába ment, ő viszont csak 900-at. :C Örültek nekem biztos. :B

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24052) Atlantis válasza Patrick76496 (#24051) üzenetére


Atlantis
veterán

Szégyelld magad, sunyi artysta! :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24053) myckey válasza ollie (#24050) üzenetére


myckey
veterán

szerintem itt esik el a csapat a leggyorsabban körülötted :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24054) Fel válasza Fel (#24045) üzenetére


Fel
addikt

Végre meg is van:
"Researched:
Comet researched. Undistributed experience spent: 57969. Free Experience spent: 31.
" - Azért a 31 xp-ért már nem volt kedvem még egy csatát menni..

Ilyen lett a végeredmény a Cromwellel:

Határozottan tetszett. Most eladtam, de majd ha egyszer akciós lesz, biztosan visszaveszem.

(#24055) echterion


echterion
nagyúr

Jupi, az első tank ászom. :)) Nagyon komoly kis csata volt, a végén 3-an maradtunk 7 ellen, és megfordítottuk. Igaz, a legvégére csak egyedül maradtam.

[ Szerkesztve ]

**********

(#24056) Napfénysüti

Ma népszerűsítettem a WoT-ot, fűztem kollégámat hogy próbálja ki. Ezért nem jár némi gold nekem? :DDD :))

Més que un club!

(#24057) Dr_Syrex válasza echterion (#24055) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

szép munka :C

és erről eszembe is jutott, hogy eddig még nem kaptam meg a Stug III-al a tank ászt :B , pedig egyik kedvenc tankom és nem is ment (megy) rosszul vele a játék. Ezen bizony változtatni kell :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#24058) ollie válasza Fel (#24054) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi írja ki ezt a táblázatot?

***

(#24059) Antonius1978 válasza forras2 (#24042) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hmh, tier 2-esben, kb 3-5 ezer kozott jon a zseton, es van amikor 3 percbe telik, vagy esetleg 1 percbe mert kilonek az elejen, a tarsaid viszont nyernek.Amig tart a csata, addig te mehetsz egy masik tankkal ugyancsak 1 gyors csatat...Sztem igy 1 ora alatt ossze tudsz szedni 50 ezret is.Persze, ahhoz hogy gyuljon a penz, sokat kell jatszodj...En ezelott 1 evvel kb napi 8-9 orat jatszodtam, mindez premium nelkul, iden januarban meg megvettem a 9es szintu JagdTigert. Osszesen kb 2 hetet volt premiumom kulonbozo esemenyek es kodok miatt.
Napi 10 csataval nem lehet vagyont gyujteni, raadasul a tanulas is nehezkesebben megy, habar en a 2000ik csataban is annyit tudtam mint kb a 8000ikben, ugyhogy embere valogatja :DD
Most a 10 ezredik csata korul kezdtem raerezni a dolgokra.
Amugy ha penzt akarsz gyujtogetni, akkor a KV1-et, a T-34-et es az M4-et ajanlom, masok esetleg mondanak meg mas tankokat is.A KV1 eros, neha pattannak rola a lovedekek, es csucs tankkent lehet vele ezt-azt csinalni. A T-34 meg neha jo tud lenni a gyorsan tolto 57mm-es loveg miatt (mivel sokat losz 1 tankra, tobbszor van eselyed valami modulhibat okozni, asszem az megfejeli picitt a kapando osszeget), az M4 pedig a 105-os lovege miatt jo (en keveset mentem vele, es kepzetlen legenyseggel, ugyhogy nekem nem volt olyan csodas, es helyhiany miatt aztan el is adtam).

(#24060) Fel válasza ollie (#24058) üzenetére


Fel
addikt

WoT Logger html oldalából van. Kattints egy tankra és megjelenik a rá vonatkozó statisztika.

(#24061) ollie válasza Fel (#24060) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát a WoT logger soha nem működött nekem, bármilyen böngészővel is próbáltam.

De azért köszi!

[ Szerkesztve ]

***

(#24062) jahrn válasza ollie (#24005) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem csak a t10 TD-k kapnak nerfelt xp-t es creditet, JpzIV-nel es M36nal is elegge feltuno h hiaba sebzek annyit h top 3-ban vagyok rengetegszer dmg teren t6-t8 csataban, a nalamnal kevesebbet sebzok tobb xp-t kapnak szimplan a spot dmg miatt. A nerfelt xp meg nem annyira zavar, a nerfelt credit gain mar annal inkabb.

(#24063) forras2 válasza Antonius1978 (#24059) üzenetére


forras2
őstag

Tudom, hogy ilyen kevés csata számmal nem lehet pénzt gyűjtögetni, de nem tudom magam egyszerűen rávenni, hogy játsszak még, mert nem köt le.
KV1-em volt. Nekem nem jött be. Ellenfélként mocskos 1 dög, de amikor én mentem vele, mindig át lőttek.
De ha lesz hozzá energiám, akkor megveszem a t34-et vagy az M4-et. :R

(#24064) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Őhm, SU-100M1. :D Kezd egyre jobb lenni, nem kell ezt annyira szidalmazni. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24065) Fel válasza ollie (#24061) üzenetére


Fel
addikt

Van neki egy szöveges, a beállításokat tartalmazó fájlja, amiben be lehet állítani a böngésző típusát. Megnéztem a mappát, de én nem találtam, és még nem is használtam, így többet nem tudok róla, de mások is említették már, hátha megmondja valaki.
Amúgy a 2-esnek már leáldozóban van, a mostani 2.12-t már nem fejlesztik tovább (így a brit tankokat sem ismeri...). Hegesztik a WoT Logger 3-ast, de olvasgatva a fórumokon a hozzászólásokat, nem igazán tetszik a népnek. Át akarnak térni a fejlesztők egy webes statisztikára, így online lesz az új, nem offline. Nincs html fájl, viszont csatánként töltögeti fel az eredményeket.. Pont a lényegét veszti el az egész projekt. :(((

--------------------------------------------------------------------------------------

4. próbálkozásra összejött egy győzelem a Comettel:

Victory!
Battle: Redshire 2012. november 12. 19:45:05
Vehicle: Comet
Experience received: 2 930 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 30 411
Battle Achievements: Master Gunner, Mastery Badge: "3rd Class"

Nem stock állapotú, mert a Cromwell összes top modulját rá lehet rakni + a felszerelések is rámennek (venti + rammer + vert. stab.), és a legénység is már 100%-on van, de nem igazán nyűgöz le... A Cromwell legerősebb motorjával (650LE) is igen lomha. Páncélzat ugyanúgy nincs, de legalább csupa merőleges oldalakkal határolt az egész. Melós lesz még a hiányzó 3 modult is kifejleszteni hozzá, nem hogy a 100k xp-t összeszedni a Centurionra.

Nagyon jól jött ez a dupla sebességű legénységképzés a mostani eventre. Lehetne többször is ilyen. Úgy minden akciókor :B

[ Szerkesztve ]

(#24066) Djuree


Djuree
félisten

hehe, milyen jó kis képet lőttem :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24067) Paul119


Paul119
addikt

kifogytam a lőszarból :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24068) #48613632


#48613632
törölt tag

Egy szép kör Hetzerrel

(#24069) marked one94 válasza Antonius1978 (#24037) üzenetére


marked one94
őstag

Nem-nem volt prémem csak gondolom bátrabb volt mert az én tankjaimat lőtte szét :D

You'll Never Walk Alone

(#24070) vhw válasza marked one94 (#24069) üzenetére


vhw
addikt

És már becsületed sincs, mert állandóan csak ígérgetsz... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24071) Grillo


Grillo
senior tag

Baze, már a harmadik meccsem Stuggal, hogy vagy nem találok el semmit, vagy nem tudom sebezni...

(#24072) Szafter


Szafter
tag

Sziasztok!

Van jelenleg olyan oldal ahol ha beregisztrálok, akkor bónusz kódhoz juthatok?
:R

[ Szerkesztve ]

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#24073) ollie válasza Szafter (#24072) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez csak a pénztárcád méretétől függ. :)

***

(#24074) Napfénysüti válasza Szafter (#24072) üzenetére

A WoT hivatalos oldalán keresztül vehetsz goldot amit beválthatsz prémre. :)

Més que un club!

(#24075) L-e-f-i-e válasza Djuree (#24066) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Tényleg jól eltalált kép :)

=^-^=

(#24076) marked one94 válasza vhw (#24070) üzenetére


marked one94
őstag

2 hét van szalagavatóig ezt a 2 hét olyan szar hogy csak na :W így nem mindig úgy jönne össze a dolgom ahogy én szeretném :( de nyugi a skillem megfog maradni :P

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#24077) Szafter válasza Napfénysüti (#24074) üzenetére


Szafter
tag

Ha végigtolom a küldetéseket akkor sem kapok valamiféle goldocskát? Mert még nem teljesítettem. :P

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#24078) vbbb


vbbb
őstag

Kidobási problémára:

Kikapcsoltam a virtuális szinkronizációt tegnap és azóta nem dobott ki...kop, kop, kop (ATI kártya)

(#24079) Cokerex


Cokerex
csendes tag

Ez a prémium kód sikerült már valakinek.Nekem nem jön össze ha valaki rájön a megoldásra ossza meg velem is thx.
Nem rossz cuccokat adna ha müködne. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

Newton halott, Einstein halott és én is elég szarul érzem magam...

(#24080) Szafter válasza Cokerex (#24079) üzenetére


Szafter
tag

Ezek az offeres dolgok általában nem szoktak működni, ahogy tapasztaltam. :U

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#24081) vbbb válasza Cokerex (#24079) üzenetére


vbbb
őstag

Nagy szerencsével működhet....100ból 1x... :)

"Got my new code ( 1 ) at ma 12-11-2012 16:55, tried it just now (17:20) and was already gone aganin. It seems to work but you have to be very lucky i guess…"

(#24082) vhw válasza vbbb (#24078) üzenetére


vhw
addikt

Tán vertikális szinkronizáció :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24083) vbbb válasza vhw (#24082) üzenetére


vbbb
őstag

Na egen, beteg vagyok, fáj a fejem is hagyjál békén jó! :DDD

(#24084) nyunyu válasza forras2 (#23968) üzenetére


nyunyu
félisten

Mondjatok nekem 3 jó érvet, hogy miért vegyem vissza az M3lee-t:D
Kukasauto rulz

Felhuztam elitre, aztan adtam is el a 'csaba :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24085) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Vegye semmibe a szavam az összes 1800+ eff értekes játékos, mondjátok, hogy nincs szopóág (van, viszont random), de ez az ARL V39 egy marhára szerencsétlen tank. Olyanokról pattog, meg osztja a 0 dmg-t, amiket még a kisebb szintű tankok is gond nélkül átvisznek, sokkal kisebb átütéssel. 6 killes csatám múlt rajta, hogy meglegyen a 7-edik, de nem lett meg. Ráadásul még Top Gun-t sem kaptam, mivel az ellenségnél a KV-1S érdelmelte ki inkább egy Radley-Walter's-el együtt. Ebben a csatában a 212 milliméter átütésű 90 milliméter kaliberű pattogott a KV-1-ről, és osztotta csak nyomta bele a 0 dmg-ket. Hiába célzok messzire a lánctól, mivel a 0,36-os pontosság nem elég, hogy jó helyen találjam el. Jött rám a KV-1S, de volt olyan ügyes, hogy mellé lőjjön, gondoltam most itt a lehetőség, mivel lassan tölt. Nagy nehezen ráfordítom ezt a lassú dögöt, de a lövés persze lepattan. Ezek után neki nem volt gond a papír páncélom átütése. Komolyan mondom a Type 59 37 milliméterrel kevesebb átütése sokkal több dolgot átvisz, mint ez. Nem is az enyém volt a legtöbb XP, de ez már mellékes, inkább a Top Gun-t sajnálom. :(((

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24086) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Defeat
Lakeville 2012. november 12. 23:18:14
KV-2
Experience received: 845
Credits received27 256
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sniper, Master Gunner

Több xpt kaptam, mint a győztes csapat legjobbja...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24087) vhw válasza Patrick76496 (#24085) üzenetére


vhw
addikt

Csak egy tipp, de próbáld ki a 105öst rajta.
Nekem ugyan nem volt meg ez a TD, de az ARL 44-en kipróbáltam a hosszú 90est én is és azon se igazán jó, csinál fura dolgokat, na meg jó lassan is céloz. Igazából ez az ágyú nem is lenne való 6os tankokra, de valamiért elérhetőek... (szép-szép a 212 pen, de sok az anomália körülötte)
Szerintem te is jobban jársz azon a TD-n a másik ágyúval. Én az ARL-en a 90 F3at használtam, ennek nincs megfelelője a TD-re sajnos, de ott a 105-ös, gyorsabban céloz, nagyobb az átlag dmg, cserébe kicsit lassabban tölt, meg pontatlanabb (papíron, gyakorlatban meg kitudja...).

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24088) Patrick76496 válasza vhw (#24087) üzenetére


Patrick76496
őstag

A 44-esen én is az F3-ast használtam azon be is vált. Az a baj, hogy a 105-ös nagyon pontatlan, még több lövése megy mellé, ami egy ilyen tipikus hátul maradós lassú TD-nél nem éppen előny. Amíg nem volt meg a DCA 45 AC, addig azzal grindeltem. Minden szabad tp-m beleáldozom az AC Mle. 46-ba, 9300 csatám alatt egy ilyen tankkal nem találkoztam még. Körülbelül ez a tank olyan Somua S-40 feeling, ahhoz képest viszont kicsivel jobb a saját tier-jében. Akkor már inkább JagdPzIV. :) Mindenesetre kösz a tippet.

(#24089) jahrn: Nem is a pen, hanem a pontosság miatt használom ezt. Lehet inkább a kisebb 90-est próbálom meg gold ammo-val, az gyorsan is céloz, na meg aránylag pontos is.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24089) jahrn válasza vhw (#24087) üzenetére


jahrn
senior tag

En is ezt irtam neki multkor h az ARL v39-re a 105mm valo nem a jobbik 90mm. Sokakat megteveszt az h 212mm pen tier 6-on dejo... oszt kozben annyira megsem. A rossz horizontalis loveg kiteres miatt folyamatosan szetesik a celkereszt, es elsosorban ez vagja haza a 90mm-t.
A 105mm Schneider penje a szintjen eleg (165mm - persze nem a tornyan lovod meg vele a T32-t) sebzese nagyon jo es aim time detto. Ugyan a pontossaga papiron nem jo, de nem is arra valo h 400m-re lovoldozz vele. Aki szerint az agyu szar az nem zuzott meg a JpzIV-el.
Erdekes modon a 105mm-el az elso 25 csata utan 86%-os volt a talalati aranyom ami szvsz igencsak nem szar. Elotte en is a jobbik 90mm-el szenvedtem.

[ Szerkesztve ]

(#24090) jahrn válasza Patrick76496 (#24088) üzenetére


jahrn
senior tag

En a helyedben adnek meg 1 eselyt a 105mm-nek (+EGLD) mielott gold ammora pazarolod a penzedet.
Ugyanakkor 1 dolgot nem szabad elfelejteni. Az ARL v39 alvaz attol meg szar marad (pont az ellentetje a JpzIV-nek - az jo alvaz szar agyuval mig az ARL szar alvaz jo agyuval) barmit is kalapalsz ra. Nekem ezzel a TD-vel a legszarabb az eff-em (1162, meg a Hetzerrel is jobb, rontja is az atlagomat), mondjuk a dmg ratio nem olyan szar (2.3). Tul kell elni valahogy amig meglessz az Mle.46^^ (asszem 58k xp).

(#24091) Patrick76496 válasza jahrn (#24090) üzenetére


Patrick76496
őstag

Van rajta EGLD, meg rammer, lehet csak visszaveszem rá. Nekem ezzel a tankkal valamiért nagyon rossz a találati arányom (77%). Sokkal pontatlanabb gépekkel jobbat össze tudok hozni ST-I (0.38; 87%) Type 59 (0.39; 87%), Churchill (0,43; 79%). Az is érdekes, hogy SU-100M1-el is csak 81%, pedig ott az a 0,33-mas löveg azért nem semmi. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24092) jahrn


jahrn
senior tag

No meglett a JpzIV-el is az Ace tanker LINK, erdekes modon 1077 xp eleg volt hozza. A harmadik harmadban kisse elbaszarintottam, de meh..

[ Szerkesztve ]

(#24093) Djuree


Djuree
félisten

annyira megszerettem ezt a tigerp-t, hogy asszem kifejlesztem belőle a ferdit is, 150k xp ezzel nem olyan sok. tegnap 17k-t lőttem össze vele, viszonylag lazán.
csak pontatlan mint állat, olyanokat lő mellé full szűk kereszttel, hogy hihetetlen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24094) Patrick76496 válasza Djuree (#24093) üzenetére


Patrick76496
őstag

Valóban jó kis gép,én is kigrinelem belőle a Ferdit, az Aladár már ki van fejlesztve. Annyi a baja, hogy papír és lassú, mostanában sokan rájöttek, hogy hol kell lőni. Nem annyira vicces azért, ha egy 128-as átütésű löveg átvisz szemből, pedig nem is a kupoládat lövi. Az is marha nagy weakspot sajna, könnyen be lehet lőni. Én már megszoktam, hogy minél pontosabb a tank papíron, annál kevesebbet várhatsz tőle gyakorlatban. Bár nekem ezzel a 2 Tigrissel jó a találati arányom.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24095) Lizandra1


Lizandra1
csendes tag

Sziasztok,

A véleményetek kellene.
IS vagy KV-13 irányába menjek?

(#24096) Plasticbomb válasza Lizandra1 (#24095) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A kv-13al tudsz átmeni a medium ágra, ha arra akarsz menni, akkor azt, ha az is7 ágat akarod végigtolni, akkor is. Mennyi ideje játszol? Ha sok csatád van, akkor mehetsz kv13ra, ha kevés, akkor inkább is. Szerintem... :)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24097) diegho válasza Lizandra1 (#24095) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha kezdő vagy az IS irányába menj.

(#24098) Lizandra1 válasza diegho (#24097) üzenetére


Lizandra1
csendes tag

Köszi a segítséget, nem sok ideje, kb 2 hónapja. Marad az IS.

THX

(#24099) scyllarus válasza forras2 (#24063) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is így voltam vele. De most egyre jobban hiányzik a KV, lehet, hogy visszaveszem.
A T-34-nél készülj fel (ha az oroszról beszélsz), hogy az A-20-on át vezet csak hozzá út. Az meg akkora hulladék, amilyet még nem láttam ebben a játékban. Gyors, mint a veszedelem, de ennyi. Kanyarodáshoz kell neki a fél térkép, a páncélja meg selyempapír. Most is azzal küzdök, szerintem egy év kell vele, mire összejön a T-34-re az xp. Az is igaz, hogy napi 3 csatánál többet egyszerűen nincs idegzetem menni vele.
Az M4-hez meg Lee kell, én nem nagyon szerettem, de valamiért jó köröket mentem vele, a T1HT-t összeszedtem vele.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24100) Mcray válasza D.Orion (#24043) üzenetére


Mcray
senior tag

Ti miről beszéltek? Ismerősnek állati jól megy vele. Mozgékony dög, a kis szarokat le kell vadászni, majd ha nem volt totál idióta a csapatod a végén a nagyokat körbe kell forogni és helló :) Igen én még nem tartok ott, de első kézből látom milyen jól lehet vele tolni. Az M7 ugyanilyen jó. Az megvan is imádom.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.