Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) ollie válasza Plasticbomb (#24086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Legalább a derp gunnal voltál sniper?

***

(#24102) ollie válasza Djuree (#24093) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Tiger P pontatlan? :Y

Akkor mit szólsz az orosz heavykhez?

***

(#24103) Plasticbomb válasza ollie (#24101) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én a 107essel használom, a 152 is megvan hozzá depóban, de csak nagyon ritkán teszem fel rá. Frászt kapok a 20 sec töltésidejétől. A kisebb, a 122 meg sosem volt rajta, még anno sima KV időkben fejlesztettem ki, aztán, ugye, átrakták KV-2nek... Sokáig nem is mentem vele, aztán csak úgy fun-ból, elkezdtem megyegetni vele, s nemrég kitaláltam, hogy kifejlesztem rajta az s-51et... Még 55k tp,s megvan az is rajta...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24104) D.Orion


D.Orion
veterán

Van 4db invite kódom, hogy ha valaki új acc-ot regelne!

(#24105) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Tesóm tegnap este mondta, hogy a TV-ben látott World of Tanks reklámot valamelyik magyar adón.
Ti nem futottatok bele? Illetve, ha igen nem tudtok egy linket ahol megnézhető?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#24106) HungAryan válasza AlexWolf (#24105) üzenetére


HungAryan
tag

A Discovery Channelen ment tegnap, de nem tudom, hogy felrakták-e valahova a reklámot.

WT account: Cpt_Hungarian

(#24107) Taragas


Taragas
aktív tag

Ez de kurva jó kör volt gyerekek. Sok ilyet, vagy hasonlót akarok még.... :DDD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#24108) Dr_Syrex válasza HungAryan (#24106) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Magyarul még szerintem nem rakták fel, de német és angol váltazatban felelhető: német wot reklám :)

(#24107) Taragas
nagyon szép kör lehetett :K , mennyi hp-d maradt a végére?

[ Szerkesztve ]

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#24109) L-e-f-i-e válasza Dr_Syrex (#24108) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nagyon pöpec reklám, kár hogy a valódi játékmenetből kb semmit nem mutat :D

=^-^=

(#24110) Taragas válasza Dr_Syrex (#24108) üzenetére


Taragas
aktív tag

46%, Pontos számra már nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#24111) Sanya válasza ollie (#24102) üzenetére


Sanya
nagyúr

500 méterről már nem találja el a levélbedobót olyan sokszor :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#24112) ollie válasza Taragas (#24107) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mennyi sebzésed volt?

4000-re tippelek.

Lolololol!

[ Szerkesztve ]

***

(#24113) #48613632


#48613632
törölt tag

nekem most ez sikerült, már ennek is tudok ujjongani, pedig nem nagy cucc :C

szerk: Megvettem a csigaszemet, lehet hasznos volt? :F

[ Szerkesztve ]

(#24115) Mcray


Mcray
senior tag

Na! Tegnap meghajtottam az M5 és M4-et gold ammo-val. 75%-os lett a napi mérleg. Az M5-tel még sosem mentem ennyit és akkor sem élveztem. Most egy másik M5-tel platoonban tier 6-ig tudtunk csatákat fordítani, úgy hogy a csapatunk balpénisz volt.

M18-cal mentem egy 7 killes kört, ami után a 6 killes megvert és kiszedett ellenséges KV-1S, megkeresett privátban és megkért, hogy ugyan platoonozzak már vele :C :C :C :) Hát mi ez ha nem dicséret? :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#24116) Taragas válasza ollie (#24112) üzenetére


Taragas
aktív tag

4171 hogy pontos legyek, de tessék.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#24117) Plasticbomb válasza Taragas (#24116) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Neked csak T34-ed és löwe-d van? :)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24118) S.Copperpot válasza scyllarus (#24099) üzenetére


S.Copperpot
tag

A A-20-szal én a béta alatt küzdöttem meg, és olyan mély benyomást tett rám, hogy a játék elindulásakor meg is kerültem az egész ágat (a KV-13-ról mentem át a med vonalra). Aztán később sok light felderítő tapasztalattal nekiálltam, és pikk-pakk sikerült kitolni, egész jó eredménnyel (28 csata alatt 118 spot, 71% WR). Szóval gyakorlat teszi a mestert... ;)

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#24119) HungAryan válasza Plasticbomb (#24117) üzenetére


HungAryan
tag

Tudod szűrni a tankokat nemzet, kategória és elit státusz alapján. A képen úgy látom, hogy csak az elit szinten lévő heavy tankokat mutatja a garázsban nála. ;)

WT account: Cpt_Hungarian

(#24120) scyllarus válasza S.Copperpot (#24118) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi a tippet! Gyakorolgatok vele, csak az a baj, hogy nehéz úgy, hogy alapból utálom. :D
Felraktam rá a nagy ágyút, úgy jobban ad, ha legalább 1-2-őt belelövök valakibe. Alapból nem foglalkoztam a fegyverrel, mert mondom, scout tank, nem kell vele lövöldözni. De ezzel nem lehet a saját szerepében játszani (mondjuk, máshogy sem). Ellenfélként is rengeteget látom, ahogy elvágtatnak vele a bázisunkig, és meghalnak (vagy még előtte). Nem láttam még olyat, aki a csata 2. percében még élt volna.
Mind1, valahogy kiküzdöm a T-34-et és elfelejtem ezt a szörnyűséget.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24121) jano_77 válasza Fel (#24060) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a 2.11-el frankón működött, elindította a Chrome-ot és mutatta a statisztikát rendesen.
Viszont az újabb 2.12-el csak a DOS-os ablak indul el és abban mutatja a csaták statját, de se Chrome, se IE nem indul el. Mi lehet a gond?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24122) ollie válasza jano_77 (#24121) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk azt a HTML fájlt, ami könyvtárában van, simán meg tudod nyitni.

***

(#24123) jano_77 válasza ollie (#24122) üzenetére


jano_77
nagyúr

az lehet, bár én sosem néztem ilyen HTML file-t.
azért a korábbi megoldás sokkal jobb és kulturáltabb, szebb volt. :U

Kérdezte vki korábban, hogy milyen tankokkal lehet jól - viszonylagosan jól - keresni.
Szerintem a VK3601H és a VK3001H is remekül megfelel erre a szerepre - természetesen miután már fullos és elit lesz és a legénység is 100%-os! Illetve nekem nincs (még) StugIII-am, de amit láttam platoon társaktól és ellenfelektől, azzal is lehet keresni egészen jól. Mindenképp megszerzem magamnak is.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24124) scyllarus válasza jano_77 (#24123) üzenetére


scyllarus
veterán

A Stuggal tényleg jól lehet keresni, az nekem is szépen hozott.
Meg is bántam, hogy eladtam, a JagdPz hatalmas csalódás volt utána. Ha majd lesz féláras akció, tuti visszaveszem.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24125) Mcray válasza scyllarus (#24124) üzenetére


Mcray
senior tag

Miután belejöttem a Jgpanzer 4 jobban hozta a pénzt mint a Stug bármikor ;) Igazi KV 3 killer lettem vele :DDD A tank ász körömben 3db KV-3-mat ettem le pár HP-ra Himmelsdorfon, mert elkövették azt a hibát, hogy lenéztek. Amikor már leszedtem őket 200 HP-ra teljesről, akkor már fordultak rám hogy kinyírjanak, de 2 KV 3 lepattant rólam a nagy löveggel, úgy hogy enyhén szögbe raktam magam. Rég volt, de azt hiszem a 3. KV 3 megölt, de előtte őt is leszedtem full HP-ról 1 lövésnyire :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#24126) Taragas válasza Plasticbomb (#24117) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nem, de csak a kedvedért.(és van még egy m37 is, de azt külön nem fotózom le)

Amúgy az van bepipálva, hogy az elsődlegesnek kijelölt tankok látszódjanak. Délután 5kor jár le a premem, azt addig gyűjtöm a pénzt.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#24127) HungAryan válasza Taragas (#24126) üzenetére


HungAryan
tag

Tényleg, hülyeséget írtam. :B
Akkor nem elit státusz, hanem elsődleges választható.

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#24128) S.Copperpot válasza scyllarus (#24120) üzenetére


S.Copperpot
tag

Hát szerintem nem is kell nagyon lövöldözni az A-20-szal, nekem a 28 meccs alatt 3000 damage és 6 kill jött össze. Pont erre céloztam, hogy gyakorolni kell, mert a scoutolás nem egyenlő azzal, hogy a meccs kezdetén berohanunk az ellenség közé, aztán pukk. Felderítésnél azért kapsz sok pénzt meg XP-t, ha olyan tankot lőnek (és sebeznek), amit éppen te látsz, azaz arra kell törekedni, hogy nagy sebességgel cirkálsz és spottolod az enemy tankokat azon a frontvonalon, amit a saját tankok tűz alatt tudnak tartani. Ha esetleg rést látsz a fronton, és van arty, akkor érdemes lehet becsusszanni, megkeresni és kinyírni.

Még valami: az A-20, ahogy írtad is, gyors, de nem fordul túl jól (a T-50 ellentéte), ezért nem hirtelen fordulókra kell törekedni, hanem elnyújtott, szabálytalan, kiszámíthatatlan íveket. Egyszerre ne fordulj többet 10-20 foknál, úgy nem lassul le annyira a gép. Persze ehhez viszonylag nagy tér kell, a szűk helyeken nagyon oda kell figyelni a fordulókra, mert a kiszámítható, lassú mozgás vagy a megállás legtöbbször azonnali halált jelent. Érdemes a repair kitet a láncra/motorra tartalékolni, és rakni rá toolkitet, felfüggesztés-javító felszerelést (ami növeli a teherbírást, az növeli a lánc ellenállóképességét is) és/vagy spall linert (bár az jócskán nehezíti a gépet).

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#24129) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Burkoltan a Type-ot megint nerfelték! :(
Soha nem került a javítása 7-8000k nál többe erre ma 10.950k javítási költség!
Akinek van T59, a javítási kts mennyi szokott lenni???

[ Szerkesztve ]

(#24130) ollie válasza GaburroSan (#24129) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lőtték ki egy csomó modulodat? Mert akkor emelkedik a javítási költség is.

Már rég játszottam vele, de majd kipróbálom valszeg még ma este.

[ Szerkesztve ]

***

(#24131) kanyipicske válasza HungAryan (#24119) üzenetére


kanyipicske
tag

Nem:) heavykre nincs elitre nem is lehet.
Ez egyébként "elsődleges"-re van szűrve

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#24132) GeGexx válasza Taragas (#24126) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Ennyi tankkal nem lehet nehéz sokat játszani :Y

Én szokás szerint azért hagyom abba a játékot mindig mert már elment a kedvem aznapra attól a kevéstől ami megvan..

(#24134) GeGexx válasza GaburroSan (#24133) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Ezt biztos ide akartad? Mi ez egyáltalán?

(#24135) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Sorry az OFF-ért de a röhögéstől még nem tértem magamhoz!Gondoltam megosztom veletek!

(#24136) vhw válasza S.Copperpot (#24128) üzenetére


vhw
addikt

Hm... nekem 32 csata alatt 12k, 37 kill :P

Mit csinálok rosszul? :D

GaburroSan: nem akarok már megint okoskodónak tűnni, de az ilyen "húsbavágó" kijelentések helyett nem lehetne úgy körbe járni a témát, hogy csak egyszerűen megkérdezed, mostanában kinek mennyi volt a Type javítási költsége?
Ha valaki betéved ide, rögtön ez ég az agyába, hogy mindig, újra és újra nerfelik szegény type-ot (vagy bármelyik másik premet) az esetleges cáfoló/magyarázó posztokra már nem figyel senki.
Pedig ha eddig mind összeadódtak volna az "állítólagos" prem tank nerfeléses "tapasztalatok", akkor már lassan annyira se kéne keresniük mint normál riválisaik.

Szóval először a "bizonyítékok" utána a kijelentések.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24137) GaburroSan válasza GeGexx (#24134) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Számítógépház leírása németül volt gondoltam lefordítom a Google transal, és ez jött ki belőle!

(#24138) GaburroSan válasza vhw (#24136) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Nem értek veled 1et ha nem baj! De mostanában a gyorsulása 1 tehénével vetekszik, minden átlövi, és a jav kts. sem volt még ennyi!!!!

[ Szerkesztve ]

(#24139) GeGexx válasza GaburroSan (#24137) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Azt hittem valami WoT-os számítógépház legalább.. de nem nagyon bírom kiszűrni a szövegből.

(#24140) Napfénysüti válasza GaburroSan (#24138) üzenetére

Én nem tudom de ha ellenem vannak képesek úgy pattanni mint a huzat. Pedig nem hülye módjára lövöldözök orrba-szájba hanem igyekszem a gyengébben páncélozott részeit célba venni. :U

Més que un club!

(#24141) psycroptic válasza GaburroSan (#24138) üzenetére


psycroptic
őstag

Eddig is lassan gyorsult, sőt forduláskor még veszített is a lendületéből. Eddig is minden átlőtte könnyedén. A javítási ktg-n sem emeltek sutyiban. És igen van type-om.

PSNID: Tomy83PS

(#24142) Fel


Fel
addikt

Amennyire jó tank a Cromwell, annyira ratyi ez a Comet.. :((( Semmi előrelépés nincs az elődhöz képest.
A nagyobb tömeg miatt sokkal lomhább (Vicces volt ma, mikor egy T29-et nem tudtam körbetáncolni, mert a tornya szépen forgott velem együtt). Páncélzat ugyanúgy nincs. Minden csatában lehal az ammorack, vagy a sofőr, vagy a lövész, vagy a parancsnok...
Kicsit hasonló a szitu a T-34-85, T-43 pároshoz, de annál rosszabb. A T-43 top lövegének legalább van sebzése, a Comet legjobbjának pedig kőkemény 140 az alfája.. 1-1 elleni csatában nincs az a tank amit ki tudnék lőni, mert mind megesz dpm-ből.

[ Szerkesztve ]

(#24143) kanyipicske válasza kanyipicske (#24131) üzenetére


kanyipicske
tag

Hoppá elnézést nem láttam, hogy már korrigálták:(

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#24144) vhw válasza GaburroSan (#24138) üzenetére


vhw
addikt

A gyorsulásáról nem tudok mit mondani, nincs nekem.
De a kredites prem ammo világában (ahol sokan még most is gyűlölködve tekintenek az OP Type-ra, és már csak bosszúból is apcr-t lőnek rá) azon csodálkozni, hogy "minden átlövi"...

A javítási költség, ha tényleg elszállt jópár modul, akkor az lényegesen megemelheti.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24145) Fel


Fel
addikt

Új dobozos WoT verzió. Egyelőre csak orosz szeróra. Korlátozott darabszámban (5000).
Két változat van: német (Pz. II J) és szovjet (BT-SV).
Kíváncsi leszek lesz-e más régiókba is..

(#24146) ollie válasza Fel (#24145) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hmm, én biztos megvenném az egyiket, ha lenne EU szeróra.

***

(#24147) Plasticbomb válasza Fel (#24145) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Azt a BT-SV-t már nézegettem tank viewerrel, valami iszonyat pattogós lehet... Megnézném, mit tud valójában...:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24148) Taragas válasza vhw (#24144) üzenetére


Taragas
aktív tag

Amúgy nem tom mi ez a nagy type fóbia. Néha idegesítő, amikor berohan, és kinyírja az artyt, de semmi extra. Még a tonya is menni szokott szemből, csak tudni kell hova kell lőni. Talán Pantherrel utáltam őket, de panther 2től kezdve ők utálnak engem, mert volt jó párszor olyan, hogy 2őt ettem meg reggelire P2vel egyszerre. Én azt vettem inkább észre, hogy szemből jóval gyulladósabb. 10-ből 2-3 esetbe kigyújtok szemből 8.1óta egy typot.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#24149) S.Copperpot válasza vhw (#24136) üzenetére


S.Copperpot
tag

Semmit. Pontosabban lősz nálam, jobban manőverezel és általában véve ügyesebb vagy, de gondolom te se heavy tankként használod az A-20-at.

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#24150) Sanya válasza Taragas (#24148) üzenetére


Sanya
nagyúr

8.1 óta, meg amúgy sem gyulladt még ki a type-om. amikor nagyon alacsony képzettségű volt a legénység, akkor robbant fel 2x az ammo rack

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.