Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) xedos


xedos
addikt

Na az elején megint szívás...
Majd a JagdPanther rendett rakott :-)
6-ot lőttem, ki így is vesztettünk. 38.000pontot adott és 4600-at sebeztem vele...
Következő kör egy kicsit rosszabb volt vele, végül a Su152-vel volt pár One shot :-)
Hol imádom, hol utálom a játékot :-)

(#24352) vbbb


vbbb
őstag

Ma tényleg hülyékkel van tele a szeró...legalul vagyok T25/2-vel erre egy végig 0killes T34 elkezd pofázni, hogy menjek neki előre, hogy ő kényelmesen szedegethessen a páncélozottabb fosával....kiosztottam, hogy én nem scout vagyok, de megmérgeltem magam és előre rongyoltam artykat szedegetni...evszopó köcsög...

(#24353) vhw válasza vbbb (#24352) üzenetére


vhw
addikt

Ma, ma, ma...
Minden nap beírja ezt valaki...
Nem tűnt még fel senkinek?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24354) vbbb válasza vhw (#24353) üzenetére


vbbb
őstag

Szóval minden nap? :)

Az előbb gondoltam megyek egyet a minyi egérrel....berak szembe velem 3 minyimouse-t platoonba....vesztettünk? fuck yea!

(#24355) Fel válasza jano_77 (#24350) üzenetére


Fel
addikt

Meglepődnék, ha nem lenne..
Biztosan úgy csináltad, ahogy le van írva? Nem rögtön az Upload-ra kell nyomni, hanem először a "How to locate your dossier cache file" résznél kell a copy to clipboard-ra, hogy a .dat fájlokat elérhesd. Majd ezután megnyitni az Upload ablakot és ott beilleszteni az alsó sorba a vágólapra másolt részt. Utána ki kell választani a legfrissebb fájlt.

Nálam a könyvtár elérési útvonala így néz ki:
C:\Users\User\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks\dossier_cache

A meghalytónevet cseréled, ha szükséges. Az offos user rész helyére pedig a saját felhasználói fiókod neve megy.

(#24356) Flatron710 válasza Sontir Fel (#24344) üzenetére


Flatron710
tag

Még a teszten én is kipróbáltam előtte a T100E3-at. Ott nagyon tetszett. A végleges verzióba került T110 tank pedig árnyéka volt a teszten szereplő változatához.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#24357) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

"9 darab 46 cm átmérőjű löveg volt, 3 darab 3 ágyúcsöves toronyban elhelyezve. A közepes tüzérséghez tartozott még 12 darab 155 mm-es, 12 darab 127 mm-es és 24 darab 25 mm-es löveg, valamint 4 darab 13,2 mm-es légvédelmi" egy wotos csata minden ágyúja egy gépen...:)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24358) scukp78


scukp78
csendes tag

Sracok, par perce mentem ezt a kis csatat AMX 105 AM-el, de gondoltam megosztom veletek, mert nagyon izgalmasra sikeredett :)

Ha van 2 percetek csekkoljatok, a vege erdekes.

[link]

[ Szerkesztve ]

scu

(#24359) Patrick76496 válasza scukp78 (#24358) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szép, épp az utolsó pillanatban. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24360) #48613632


#48613632
törölt tag

Jézusom, minden második hsz arról szól, hogy mindenki hülye, csak én vagyok helikopter ... :F

(#24361) Arpee78


Arpee78
senior tag

Mi a fac van ma? Minden csatában van legalább 3 killem, kiosztok 3000 damage-t aztán vesztünk a hülyék miatt. Ezért kár volt bezárni a Lipótot. Tiszta idegbeteg vagyok a sok bölcsis gyökér miatt, nem is értem miért játszanak az ilyenek.

Sajna ilyen ez a játék.

[ Szerkesztve ]

(#24362) Tenken válasza Arpee78 (#24361) üzenetére


Tenken
őstag

Jók azok a gyökerek.
Lőni őket legalább is. ;]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#24363) tytyty


tytyty
tag

Rettenetesen kretén vagyok már pár órája. Mindent elcseszek. Egyszerűen most nem megy. Hiába van a csapatomba 14 ninja, én akkor is rontást hozok rájuk. Ráadásul le se nooboznak.

(#24364) gzbotii


gzbotii
veterán

Melyik a legjobb t5 tank?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24365) forras2 válasza gzbotii (#24364) üzenetére


forras2
őstag

KV1, T-34, M4 :K Anyagilag ezek a legjobb T5-s tankok

(#24366) echterion válasza forras2 (#24365) üzenetére


echterion
nagyúr

Ne felejtsd ki a StugIII-at. Jól lehet vele aprítani az ellent.

**********

(#24367) kanyipicske válasza echterion (#24366) üzenetére


kanyipicske
tag

Nem tudom te, hogy vagy vele, de szerintem a T49 van legalább olyan jó mint a Stug

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#24368) echterion válasza kanyipicske (#24367) üzenetére


echterion
nagyúr

Újabb epikus csatám a Stuggal:

Mellesleg nem ismerem a T49-et, én azt mondtam, hogy a Stug nagyon jó kis TD.

[ Szerkesztve ]

**********

(#24369) FRIZ 22 válasza tytyty (#24363) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Azt elfelejtetted beírni hogy "ma" :)

(#24370) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy láma kérdésem nem tiszta nekem!
Ha legénység elérte a 100%-ot adok neki valami + dolgot akkor az is 100%-on indul majd be vagy arányosan növekszik az is a % emelkedésével?! :F

24282 kérdésre valaki?!!!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#24371) FRIZ 22 válasza Flayer (#24370) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Van ami csak 100%-on (pl.villanykörte), de van ami már 1%-on is működik és folyamatosan fejlődik (szerelőkulcs, álca, stb).

A lagénység képességeinél találod meg ezt az infót.

[ Szerkesztve ]

(#24372) FRIZ 22 válasza Flayer (#24282) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

jagdPz IV-re elsőnek az álcát raknám, vagy a BIA-t de az csk 100%-on működik.

(#24373) Timyyy válasza belaazallat (#24326) üzenetére


Timyyy
őstag

Ugyanezzel találkoztam néhány napja, 2 hp-s E-75 volt, aktív piros körvonallal világított ahogy az S51 is, aztán a végére mindenki szidta, hogy mi az, hogy nem tudjuk kilőni... mikor vége lett a csatának, akkor láttam, hogy nincs is a listában a még életben lévők közt, de ahogy lövöldöztem, ding, enemy's hit, stb, pofázott a legénység...
Megint mi a szarért kellett megváltoztatni? Régen ha kihalt a legénység, halvány, majdnem átlátszó lett a tank, és nem volt körvonala, sem hp-s csíkja, egyértelmű volt hogy halott, kb olyan szellemtank féle hatást keltett.

(#24374) Lizandra1


Lizandra1
csendes tag

Sziasztok.
Ezt a replay linkeket nézegetném, de nem látok semmit. :(

Ez video lenne?

Bocs hogy Lama vagyok, de tanulni akarok. :)

(#24375) jano_77 válasza Timyyy (#24373) üzenetére


jano_77
nagyúr

Próbáld ki a White Corpses mod-ot. Nekem bevált. Biztosan nem fogod összekeverni élő tankkal. ;)

(#24374) Lizandra1: Azon a gépen, amin nézegetnéd, fent van a WoT? Mert kell hozzá!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24376) Lizandra1 válasza jano_77 (#24375) üzenetére


Lizandra1
csendes tag

Megtaláltam, hogy hogyan kell. Köszi :)

(#24377) D.Orion


D.Orion
veterán

Ez is az lenne, hogy kihalt a tankjából a legénység? Bár itt a társak írták, hogy nekik simán halott és elpusztult a járműve egy kicsivel odébb. Nekem meg él és mégsem.

(#24378) Fel válasza D.Orion (#24377) üzenetére


Fel
addikt

Az is előfordulhat, hogy megszakadt az illető és nem tudott visszajönni 2 percen belül, így a játék elkönyvelte veszteségnek :F

(#24379) D.Orion válasza Fel (#24378) üzenetére


D.Orion
veterán

Itt az ellenfél kilőtte, csak nekem maradt életben ezen a helyen.

(#24380) ollie


ollie
MODERÁTOR

Bárcsak minden nap legalább így menne (tegnapi):

Amúgy most kezdem felfedezni újra a még noob időszakomban használt tankokat (most M4A3E2 Jumbo). A Jumbo ráadásul mindenféle gold lőszer nélkül nagyon OP a tierjében, olyan a páncélzata szemből, hogy egy tier 7 heavy is megirigyelhetné, és csak úgy köpködi a skulókat. Egyedül akkor van baj, ha tier 8 csatába tesz, mert ott már nagyon kevés vele a 160 pen, és túl lassú egy normális med taktikához, a gold lőszer meg nagyon nem éri meg, mert nagyon kicsi az alfája.

***

(#24381) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnapi élménybeszámoló :)

Tier 1 és 3 között az angol tankokkal semmi sem jött össze. Nem kicset lettem agyilag felcseszve.

Ezek után mentem tier 4-est (PZ III) = 7 győzelem 8-ból. Olyan érzésem volt, mintha idegből most valahogy jobban menne a játék, mint amikor nyugodt vagyok.

Ezek után mentem tier 6-ost (Vegyesen) = 9 győzelem 10 ből. Továbbra is idegből mentem. Még akkor sem nyugodtam, le amikor kiléptem a játékból

De legalább a végére jól ment :C

T-34-85-tel megfutottam az eddigi legélvezetesebb körömet. 18xx XP (igaz nem tudom, hogy ez alap vagy már prémes). Csak 2300 sebzés, de a 6 kill és hogy az ellen összes nagy vasába beleértem, mindent felértékelt. A kis M7-essel is szeretnék ilyen kört menni egyszer :)

VK 3001 H-val szintén futottam egy fantasztikus kört. T32-vel ketten fogtunk 6 ellenséges tankot (T-43, KV1S,Typ59,IS,M6 stb), de a sértetlen T32 egyszer csak ott hagyott egyedül. A Type 59 és a T43 megzabáltak élve, de előtte mindkettőt leszedtem 250 HP-ra teljesről. Elég időt adtam a 8-as idiótáinknak (leming vonat), hogy foglalással nyerjenek...

Egyik nyert kört úgy kezdtük, hogy megláttam az XVM-et és elkönyveltem, hogy helló kitty lesz, mert ellen csapat fele zöld volt. Nálunk jó ha volt 3 zöld :DDD . Beirtam a chatbe, hogy: "Im ANoobis, tha god of noobs. All follow me to hill". Ebben eddig semmi poén nincs, de abban, hogy egy ismeretlen csapattárs szinte szóról szóra ugyanakkor irta be ugyanezt, az hatalmas volt. Feltételezem, hogy neki is volt Xvm-je :DD :DD :DD . Szerintetek mi történt? 11-en mentünk fel a Malinovka hegyre a 15-ből. Leszedtek az M36-ban 3 HP-ra ezért onnantól nem törekedtem, hogy én vezessem a leming vonatot, de platoon társ átvette a vezetést és kb 6-an le is zúztuk az ellenfél bázist és az ott campelő profikat. :DD :DD

Összesen 72%-os napot zártam az Eff értékem meg zuhant rendesen, mert nem foglaltam és védeni sem védtem...(idióta számítás...)

Ollie
Mész Te szakaszban is? Ugyanezekkel a gépekkel beszállnék hozzád, mert az M4-et tanulnom kell 105-tel.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#24382) ollie válasza Mcray (#24381) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

"Im ANoobis, tha god of noobs. All follow me to hill"

Ez nagyon nagy, én is fogom használni. :)

***

(#24383) GaburroSan válasza ollie (#24382) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

:DD :DD

(#24384) Sanya


Sanya
nagyúr

lasssan, de biztosan emelkedik az efficiency-m. már 1074 :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#24385) diegho


diegho
nagyúr

Megint csíter low voltam :O a magyar ellenfél nem bírta elviselni, hogy 8 kill-el, az utolsó tankot ammorackelve nyertem meg a csatát, persze nem tudta, hogy magyar vagyok, én meg nem árulkodtam :P

(#24386) echterion válasza Sanya (#24384) üzenetére


echterion
nagyúr

Én mikor elkezdtem egy-két hete nézni, még 975 volt. Felraktam az xvm-et, meg elkezdtem jobban odafigyelni, és volt olyan napom, hogy 4000-es eff-fel zártam. Most 1100-nál járok, és nem sokat foglalok, csak amikor nagyon nincs más lehetőségem.
Mióta így játszok, annyira nem leszek ideg az elvesztett csata miatt sem. Ha én magamhoz képest nem bénázok és a lehető legjobban játszok, akkor elégedett vagyok vesztes csata után is. Igaz, kicsit azért zavar a 48%-os win ratio-m, mert sokan ez alapján ítélik meg a játékom, de alapvetően leszarom.

**********

(#24387) marked one94 válasza ollie (#24380) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem jobban adta ;) :P
[link]

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#24388) -vitya- válasza marked one94 (#24387) üzenetére


-vitya-
őstag

jpz4??? fujjj :P már erre fanyalodsz? :D

-=Витя=-

(#24389) Fel


Fel
addikt

Eddigi legjobb kör a Comettel:

Victory!
Battle: Mines 2012. november 15. 11:17:00
Vehicle: Comet
Experience received: 1 848
Credits received: 41 872
Battle Achievements: Sniper

Tegnap végre kifejlesztettem hozzá mindent. A torony határozottan előrelépés a stock verzióhoz képest (laposabb, a lövegpajzs néha elnyel egy-két lövést, jobb lövegkitérítés), de a 77 mm-es ágyú nem sokat hoz: +3mm átlag pen és +5 átlag sebzés... A töltési idő változatlan (3,29s), így a dpm összességében nőtt, de a kis Comet továbbra sem rettent el senkit sem a csatamezőn :N .
Ami meglepő, hogy a 75 mm-es Vickers lövegbe 100 kredit egy AP, addig a 77 mm-esbe csak 80 kredit.

----------------------------------------------------------------------

A múltkori M103 videó 3. része: [link]
Most már azt is tudjuk, hogyan kell elindítani :)

(#24390) Mcray válasza -vitya- (#24388) üzenetére


Mcray
senior tag

Szerintem meg F yeah! Nehogy már csak nekem menjen jól vele :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#24391) ollie válasza marked one94 (#24387) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, azért írtam, hogy legalább így. Nem is értem, hogy a Shermannel miért lett olyan rossz a WR-em tegnap.

***

(#24392) #48613632


#48613632
törölt tag

Tényleg van szopóág. A legtöbb halálom a semmiből jött, felfedezetlen egységek lőnek szarrá, azonos szintűek is, akiket látnom kellene. Kezdek csapdosni. :(((

(#24393) jahrn


jahrn
senior tag

Nekem tetszik a JpzIV, nem ertem miert szidjak sokan. Nagyon jo kis szompolygosz™ tank, plane ha camo crew lebecol benne. Teny h a 8,8 penje hagy nemi keseru izt a szajban, de pl topdogkent (gyakori) brutalisakat lehet vele daralni, es meg t7-ek ellen is elmegy szodaval.

[ Szerkesztve ]

(#24394) marked one94 válasza -vitya- (#24388) üzenetére


marked one94
őstag

Csak duplázgatom :D de már fél éve megvan :B

Mcray: Te jól mész vele? az hogy :D

ollie: 1x igazán jöhetnél szakaszba ;)

You'll Never Walk Alone

(#24395) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. november 15. 11:39:48
Vehicle: Churchill VII
Experience received: 1 512 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 14 085
Battle Achievements: Sharpshooter, Mastery Badge: "3rd Class"
annyira nem is vészes...csak ne lenne ennyire tetű lassú

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24396) ollie válasza Mcray (#24381) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, hogy megyek-e szakaszban? Olyat még nem csináltam, de kipróbálhatjuk. Viszont nagyon össze-vissza érek rá sajnos, ezért nem is erőltettem soha.

***

(#24397) gzbotii


gzbotii
veterán

Melyik tankokat ajanlatok tier 4-6 kozott (nemet-francia-angol-USA-szovjet; konnyu, kozpes, nehez - tehat mindenkategoriabol) ?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24398) D.Orion válasza gzbotii (#24397) üzenetére


D.Orion
veterán

Az összeset. Bocs, de ilyen kérdésre értelmesebb választ adni felesleges.

(#24399) psycroptic válasza gzbotii (#24397) üzenetére


psycroptic
őstag

Miért pont 4-6-ig? Tovább már nem is akarsz menni?

PSNID: Tomy83PS

(#24400) ollie válasza gzbotii (#24397) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amcsi:
Tier 5 med: M4 Sherman vagy M7 (az M4 jobb kezdőknek)
Tier 5 heavy: T1 HT
Tier 6 med: M4A3E2 vagy M4A3E8 (mindkettő jó, elsőnek jobb a páncélja, második mozgékonyabb)
Tier 6 heavy: M6

Szovjet:
Tier 4 light: T-50
Tier 5 light: T-50-2
Tier 5 heavy: KV-1
Tier 6 heavy: T-150 (kezdőnek ez) vagy KV-2 vagy KV-1S

Német:
Tier 5 light: VK 2801
Tier 5 med: PzKfw IV (de csak a derpgunnal és gold ammoval, és nem kezdőnek)

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.