Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) funkygee


funkygee
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a gondom, hogy a web'n'walk stickemet nem tudom a notebookon működésre bírni. Biztos, hogy jó, mert az asztali gépre simán felment, ráadásul az eredeti sticken lévő driverekkel, és működik is. A notira most raktam új wint, ugyanaz a menet, de egyszerűen egyik drivert nem akarja telepíteni, "Hardvert nem lehet elindítani". Többször próbáltam eltávolítani az eszközkezelőből, újra megtalálja, de mindíg ugyanaz a hiba :((( . Ráadásul ugyanaz a win van az asztalin is mint a notimon. Mi lehet a baja? Valami XP folyamt nem fut aminek kéne, vagy mi fene? A W'n'Walk manager "eszköz nem található" feliratot ír ki folyamatosan. Nincs több ötletem már. ELég barokk, hogy pont a notin nem tudom használni.Letöltöttem a T honlapról a mobility manager 5.1-et , azzal sem megy, ugyanaz.
Ráadásul minden egyéb usb kütyü is működik azon a porton rendesen.
:O

(#23102) Biriboyka válasza Sk8erPeter (#23100) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Minden filmnél és ráadásul a kezelőfelületének gombjait is nyomkodhatom mert azokra se csinál semmit. Hiába nyomom a "pause"-t megy tovább. Újratelepítettem, de semmi.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#23103) Biriboyka válasza Biriboyka (#23102) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Tuti valami belemászott, mert az Incredimail-em sem indul el. Valami program elcseszte az egészet.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#23104) Sk8erPeter válasza Biriboyka (#23103) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Akkor kémprogram- és víruskeresés. (Esetleg csökkentett módban, vagy másik géppel összekötve a vinyót, úgy hatékonyabb.) Meg CCleaner, regtisztítás...

Sk8erPeter

(#23105) cigam válasza funkygee (#23101) üzenetére


cigam
félisten

Minden portján ugyanez a helyzet? USB 2.0?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#23106) Sk8erPeter válasza funkygee (#23101) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

A kismodem típusa alapján próbálj hozzá neten találni drivert, mert ha annak a telepítése nem sikerül, akkor nem is fog menni a stick.

Szerk.: pl. a T-Mobile hivatalos oldalán is találhatsz drivert: [link] --> Windows Vista, XP and 2000 drivers

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#23107) Biriboyka válasza Sk8erPeter (#23104) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Megvolt minden, de semmi eredmény. Azt hiszem a levelezésem pihen a videokat meg máson játszom le, de az biztos, hogy kiderítem mi lehet a gon!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#23108) Sk8erPeter válasza Biriboyka (#23107) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Azért kipróbálhatnád a CounterSpy-t is, elég jó kémprogramirtó (14 napig ingyen használhatod teljes értékűen), és/vagy még ezeket: [link]

Sk8erPeter

(#23109) Biriboyka válasza Sk8erPeter (#23108) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Malwarbytes' Anti-Malware és SuperAntispyware Prof. fent van és lefuttatva, semmi. A Kaspersky IS lefuttatva, semmi. CCleaner végigfuttatva, semmi. Mindegyik progim ami nem indult illetve nem megfelelően futott, mind újratelepítve, de szintén semmi.. Az ideg szétvág, hogy nem tudom mi lehet a gond.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#23110) Sk8erPeter válasza Biriboyka (#23109) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Process Explorerrel azért kukkants rá a folyamatokra, hogy nem fut-e valami gyanús. Faterék gépén NOD32 nem szűrt ki múltkor egy kémprogramot, ami megakadályozta a gépet a leállásban (nem lehetett kikapcsolni! neve AvMsUpdate.exe volt)
A CounterSpy-t amúgy azért ajánlottam, mert elég sok mindent megtalál (gondolom ezért díjnyertes progi). Főleg csökkentett módban.
SP3-at használsz?
Driverek mind fent vannak?

Sk8erPeter

(#23111) mAtech


mAtech
aktív tag

Üdv!
Lehet lámának tűnik a kérdés, de szeretném feltenni. XP Pro hihetetlenül belassult. Már a betöltés alatt (üdvözöljük kép) is az üdvözlőhang szaggat. Multimédiás alkalmazások akadnak. Internet lassú. Játékok kifagynak, de az OS-t nem fagyasztják meg. Az installálást követő 1 hónap után már csinálta.

Én inkább hardverre gyanakszom, csak még nem tudom melyik részére. Haver gépe és tesztelni komolyabban még nem volt időm, majd pénteken.
A gép: Asrock Dual-SATAII lap, 3400+ A64 S939, 2*512 MB 333 DDR, Radeon 9600 AGP, Samsung 160 GB PATA, valamint egy 320 SATA, az összes többi cucc az alaplapról megy (Sound, Lan, blabla).
OS a 160-as HDD-n megy 20GB partícióra telepítve, a többi a maradék egyben. HD Sentinel azt mondja, hogy van pár bad-block a HDD-n, de amúgy 99%-ban jó.

Tehát a kérdésem, hogy mi lehet a hunyó (bár tudom több lehetőség is van a zsákban)?

Köszi a hozzászólásokat
A.

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#23112) Sk8erPeter válasza mAtech (#23111) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

CCleaner, töredezettségmentesítés Diskeeper-rel, lapozófájl másik partícióra helyezése, felesleges szolgáltatások letiltása, chkdsk, friss driverek telepítése, egyéb módosítgatások+[link], Rendszer-visszaállítás kikapcsolása (aztán System Volume Information tartalmának ürítése, tulajdonba vétel után), vírus- és kémprogram-keresés...

Sk8erPeter

(#23113) cigam válasza mAtech (#23111) üzenetére


cigam
félisten

Na és a rendszernapló mit mond?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#23114) Biriboyka válasza Sk8erPeter (#23110) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Minden driver fent van. Counterspy nagyon belassította a gépem ezért váltottam ( és mellesleg nem talált meg egy kémprogit ).
Mindenesetre ide feltöltöttem egy képet a process explorer-ről hátha valaki okosabb mint én.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#23115) Lenry válasza Biriboyka (#23114) üzenetére


Lenry
félisten

én nem látok semmi furcsát

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23116) Biriboyka válasza Lenry (#23115) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Akkor nem tudom mi lehet a gáz. ( megjegyzem a VLCPlayer nem rissz csak nekem minden filmnél előjövő gond van, az hogy vibrál a kép :) )

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#23117) Sk8erPeter válasza Biriboyka (#23116) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Huhh, akkor nálad nagyon nem stimmelnek a dolgok, mert a vibráló kép nem a VLC hibája.
Most nem jut eszembe más, mint hogy szedd le a mostani videokártya-driveredet, csinálj egy registry-tisztítást (CCleaner), majd rakd fel a legfrissebb (!) videokártya-drivert.

Sk8erPeter

(#23118) Biriboyka válasza Sk8erPeter (#23117) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Megvolt. Azon gondolkoztam, hogy nem valami reg. bejegyzés lehet-e a hibás.? Mert nehezebben is nyílnak meg. Ráadásul 2 egérkattintásra nem is vált teljes képernyőre.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#23119) Antigabo


Antigabo
tag

Bocsánat ! de [innen] ide kűldtek !.. :Y
Nem akartam itt kavarni de mind1...
Ha beírom a keresőbe hogy lapozó akkor nem ide dob !
Írjunk ide mindent ?
Ha meg vki nem használja a keresőt az leUGATják... :((

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#23120) Sk8erPeter válasza Biriboyka (#23118) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Lehet, de ezt innen távolról nehéz lenne kideríteni, mert fogalmam sincs, milyen progik vannak a gépeden, mi okozhat gebaszt. :(

---------------------------------
(#23119) Antigabo: igazuk volt, hogy ide küldtek. Abban is, hogy használd a keresőt.
Egy pagefile.sys miatt nem kell külön topikot nyitni, meg amúgy sem annyira érdekes téma...
Tessék, cikk: [link] Ezt érdemes megcsinálni.
Egyébként én 2 GB RAM-mal simán kikapcsoltam. Most úgysem használok memóriazabáló alkalmazást. Majd ha mégis, akkor bekapcsolom. Egyéb kérdés? Microsoft

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#23121) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Most én is kérdeznék:
ha az Automatikus frissítések keretében letöltött cuccok újraindítást igényelnek, akkor elég sokszor cs×szeget a Windows, hogy ugyan már, indítsam már újra a gépet. De én nem akarom... :D Ebben az esetben nem lehet lelőni az alább látható cs×szegető ablakot? Nem lehet megoldani, hogy addig ne izélgessen, amíg ÉN nem akarom újraindítani (és nem ameddig ő)?

Automatikus frissítések b@szogatás

Sk8erPeter

(#23122) joe2005 válasza Sk8erPeter (#23121) üzenetére


joe2005
senior tag

Ezt biztos láttad már
lehet, hogy lehet korlátozni.
"Azonosítónév: NoAutoRebootWithLoggedOnUsers
Érték: Reg_DWORD: 0 (hamis) vagy 1 (igaz). Ha a kulcs 1-es értékre van állítva, az Automatikus frissítések szolgáltatás nem indítja automatikusan újra a számítógépet, ha egy felhasználó be van jelentkezve.
A rendszerleíró érték típusa: Reg_DWORD"

De szerintem jól bele kell turkálni, ha egyáltalán lehet.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#23123) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#23121) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hiába lövöm ki a Feladatkezelőből a "wuauclt.exe"-t, a folyamat "újragenerálja" magát. A kis pióca... :((

(#23122) joe2005 : hopsz, nem frissítettem, csak most látom a hsz.-ed :B
Az a baj, hogy szerintem ez arra vonatkozik, hogy be lehet állítani egy házirendet, hogy amennyiben ütemezetten (vagy rendszergazda által) telepít frissítéseket a Windows, akkor ne indítsa újra automatikusan a számítógépet. (Legalábbis így értelmezem a NoAutoRebootWithLoggedOnUsers kulcsot, lehet, hogy helytelenül, mert az is vonatkozik rá, ami nálam van)
Itt végül is nem is indítja újra automatikusan, bár való igaz, hogy az utasítást megkapja rá, csak előtte megkérdezi, mi erről a véleményem :D
Fene tudja, lehet, hogy ez is átállítja, elég homályos számomra ez a rész. :(
Amúgy köszi a választ! :R

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#23124) kaente


kaente
csendes tag

Sziasztok!
Van egy nagy gondom, a gépemem(házi) nincs vírus,ártó süti, de mégis nagyon lassú, és van, hogy 13 ablakot nyit meg egyszerre.Windovs xp-ém van, van rajta Eset nod 32 és Spyware terminátor. Ki tud segíteni?

Üdv:kaente! :))

(#23125) akaido válasza Sk8erPeter (#23121) üzenetére


akaido
addikt

Próbáld meg a Feladatkezelőben az explorer.exe-t kilőni, majd újraindítani. Nagyon felületesen ez hasonló funkciót valósít meg mint anno a win98-nál a "shift-es" újraindítás.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#23126) DeFranco válasza Sk8erPeter (#23121) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem úgy van beállítva a firssítés, hogy nem csinál magától semmit, hanem szól ha van valami, és én mondom meg mikor töltse/telepítse. Nekem nem is jön fel ez az ablak soha, hanem leállításkor választhatok (ha szólt, és engedtem egy frissítés letöltését), hogy telepítse és leáll, vagy csak simán leáll.

(#23127) DeFranco válasza mAtech (#23111) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Először nézd meg, hogy a vinyód milyen módban van (PIO, vagy UDMA). Ezt az eszközkezelőben tudod megtenni, az IDE vezérlő tulajdonságain belül, ha jól emlékszem. Az ilyen hirtelen lassulásoknak gyakran az az oka, hogy valamilyen hiba folytán átugrik a rendszervinyó PIO módba.

(#23128) mAtech válasza cigam (#23113) üzenetére


mAtech
aktív tag

Azt nézegettük. Semmi hiba. Illetve volt egy atim2tag hiba, de azt a legújabb driver letöltésével orvosoltuk:)

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#23129) mAtech válasza Sk8erPeter (#23112) üzenetére


mAtech
aktív tag

Ok. Köszi a támpontoka. Ezeket végigpróbáljuk:) Ha nem akarja a jót, akkor irány a reinstall:)

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#23130) mAtech válasza DeFranco (#23127) üzenetére


mAtech
aktív tag

Köszi. Erre is rátekintek. Néha agyrém, hogy mi mindenre kell figyelni egy OS-nél...

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#23131) cigam válasza mAtech (#23128) üzenetére


cigam
félisten

winyó/ram teszt (pl hdsentinel, vagy ubcd)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#23132) Antigabo válasza Sk8erPeter (#23120) üzenetére


Antigabo
tag

Köszi a linkeket !

Te is úgy tapasztalod hogy 2GB-RAM-mal fölösleges a lapfile a renszerpartíciónak ?
"Mai" játékokhoz egy "játékrendszernek" mennyit kell még 2GB hez adni szerinted ? /
Szerintetek ?

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#23133) ollie válasza kaente (#23124) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen ablakot?

***

(#23134) ollie válasza Antigabo (#23132) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2GB-nél többet nem fog használni egy játék sem XP alatt, hacsak nem XP PRO-d van, és használot a boot.ini-ben a /3GB kapcsolót. Viszont még így is megéri plusz 1 gigát tenni a gépbe, mert a játéknak így lesz tisztán 2 giga ramja, nem fog elvenni belőle semmi rendszerfolyamat vagy bármi egyéb program, ami a háttérben fut. Szóval +1GB-t ajánlok. Viszont ha régi alaplapod van, ami csak úgy tudja dualban futtatni a ramokat, ha egyforma méretű modulok vannak párban, akkor +2GB-t.

***

(#23135) Antigabo válasza ollie (#23134) üzenetére


Antigabo
tag

OK - Kössz a tanácsot !
Én is kb. erre gondoltam.

Volt már olyan valakinek hogy kevés memo-tól behalt vmi játék ?
Szerencsére nekem még nem pedig FSX ,meg új szimulátorok mennek.
Mit csinál olyankor ?
Lessz vmi baja a rendszernek ?

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#23136) sbazsi válasza Sk8erPeter (#22849) üzenetére


sbazsi
veterán

Hétfőig vártam, nem jelentkeztek.
Felhívtam őket, és ment a ködösítés. Betegszabi, meg nem én vagyok a főnök, hanem ő...
Per pillanat azt sem tudom, hogy az a "lenovo főnök" akinek bevittem a gépet, hogy újra rátegye a gyári cuccot, vagy az akivel hétfőn beszéltem.

írtam nekik egy emailt hétfőn, erre kedden azt válaszolták, hogy ha beviszem, megnézik, de szerintük software-es a probléma. :W :W :W ehhez nem kell szakszervizesnek lenni.
Még kedden írtam erre egy választ, hogy bevihetem, de erre még nem reagáltak.

(#23137) Sk8erPeter válasza akaido (#23125) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Na mindegy, már nem csesztet :D Csak kíváncsi lettem volna, hogy ki lehet-e lőni az okoskodást, majd legközelebb megpróbálom az explorer.exe kiiktatásával, kösz az ötletet!

(#23126) DeFranco: én mentem rá, hogy telepítse, engem is megkérdez, hogy akarok-e frissíteni, és akartam is, csak közben elkezdtem írni egy fontos doksit, és nem volt alkalmas az újraindítás.
Ezért akartam megszüntetni a dumálást. :D

Sk8erPeter

(#23138) Sk8erPeter válasza Antigabo (#23132) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nekem felesleges, mert tényleg nem használok memóriazabáló alkalmazást.
Amúgy ha ki van kapcsolva, akkor pl. Photoshop izélget, hogy ugyan már, kapcsoljam be, mert túlcsordulhat. Pl. ha komolyabb videoszerkesztőt használnék (akár már az Adobe Premiere Pro-t), vagy épületeket terveznék, akkor már bekapcsolnám. :D
A többi meg úgy van, ahogy ollie írja.
Szerk.: (#23135): nem, a memóriatúlcsordulástól semmi baja nem lesz a rendszernek.

(#23136) sbazsi: hát ez nem túl biztató, de mondjuk valahogy nem vagyok meglepődve... ez kb. olyan, mint amikor elmész sebészhez egy gyulladt sebbel, miután beleléptél egy üvegszilánkba, ami már 2 hete történt, de a seb még mindig rohadtul gyulladt, sőt már bedagadt, és már az is felmerül benned, hogy esetleg benne maradt egy szilánkdarab, erre az orvos annyit állapít meg az egészről, hogy hát a seb gyulladt, és nem tud mit csinálni. Én most jártam így, lassan olyan érzésem van, hogy nincs már szakember, akihez fordulhatnál a problémáddal... (akkor minek is van a TB? Esetedben meg minek vannak szervizek?) Na, bocs a mellékvágányért meg a felesleges filozofálgatásért. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#23139) Poctar


Poctar
senior tag

Hi!

A következő problémához kérnék egy kis segítséget:

Szeretném a felhasználó(k) elöl elrejteni a meghajtókat (Csak 1-et lásson).
Használtam a TweakUiPowertoy programot, mely rendszergazdai profilban el is rejtette a meghajtókat, de a felhasználó fiókjában ugyanúgy látszanak a nem kívánt meghajtók. :((

A felhasználói fiókban a TweakUiPowertoy programban nem is lehet eltávolítani a meghajtókat, mert nincs benne az opció, pedig megadtam neki minden jogosultságot (e program használatára).

Mi lehet a megoldás? Hogyan lehet eltüntetni a meghajtókat felhasználói (korlátozott) fiókokból? (active directory-s felhasználókról van szó.) :F

(#23140) sbazsi válasza Sk8erPeter (#23138) üzenetére


sbazsi
veterán

Azé nem hagyom magam... :N

Más:
normális az egy gépen, hogy 8-10-13 megás fontfájlok vannak, amiket ráadásul nem is tudok törölni?
Van a fonts könyvtár, na nem ott, hanem a fontz könyvtárban vannak. a könyvtárat és a fájlt is át tudom nevezni, de törölni nem. :F

(#23141) joe2005 válasza Poctar (#23139) üzenetére


joe2005
senior tag

Ezt már láttad?

"Have you tried turning it off and on again?"

(#23142) sbazsi válasza sbazsi (#23140) üzenetére


sbazsi
veterán

restart után tudtam törölni.

(#23143) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztol
Az a kérdésem, hogy a fater laptopján xp-t kellene telepíteni, de az optikai megahajtó elromlott, így a hagyományos módon nem tudom a telepítést lebonyolítani.
Az a kérdésem, hogy miként tudom felrakni így az XP-t?
köcce

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#23144) Poctar válasza joe2005 (#23141) üzenetére


Poctar
senior tag

Időközben ráleltem ;) erre a lehetőségre, bár nem ezen az oldalon.
Azért Köszönöm a segítséget. :)

(#23145) sbazsi


sbazsi
veterán

Csináltam egy új usert a gépben, és a meglévő user adatait akarom belerakni.
Az outlookot valamiért nem sikerült, telepíteni akar első körben.
van bármi tipp, hogy cd nélkül hogy lehet?

kicsit belassult a gép a sok szeméttől, reinstallt most nem akarok, és egyedül az outlook nem megy.
:F

(#23146) sbazsi válasza sbazsi (#23145) üzenetére


sbazsi
veterán

azt mondja, hogy felkészülés a telepítésre...
majd sokat gondolkozik,
majd közli, hogy
The operation failed due to an installation problem. Restart Outlook and try again. If the problem persists, please reinstall.
Reinstallon kívül bármi ötlet?

Word, excel is felkészül a telepítésre, de elindul.

(#23147) Peti78 válasza Peti78 (#23143) üzenetére


Peti78
őstag

Senki?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#23148) cigam válasza Peti78 (#23143) üzenetére


cigam
félisten

Külső dvd olvasóval
pendrive-ról, de ahoz trükközni kell, pl [link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#23149) kem válasza pjtr (#22665) üzenetére


kem
addikt

Ugyanez lenne a bajom nekem is, látom Te se jártál sikerrel:O:

**STOP 0x0000007F (0x000000[B]0D[/B], 0x00000000, 0x00000000, 0x00000000)

Ez mit jelent? Hogyan tudnám kideríteni, hogy mi a hiba? most került vissza hozzám a gép javításból.

Köszi!

(#23150) Lenry válasza kem (#23149) üzenetére


Lenry
félisten

nézz körbe itt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.