Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23701) The DJ válasza The DJ (#23643) üzenetére


The DJ
addikt

Na csak visszatértem :(

A lapozófájl immáron engedélyezve is van, szemmel láthatóan teljesen máshogy használja ki a memóriát a rendszer, azzal a kis mértékű lassulással, ami történt még ki is lennék békülve, de úgy látszik nem ez okozta nálam a fő problémát.

Az előbb ugyanaz megtörtént, mint előtte. Nyitni akartam egy Windows Live Mailt, de hiába kattintottam rá nem történt semmi. Bezártam a futó Winampot, újra megpróbáltam és lőn csoda történt, egyből elindult a WLM. Aztán lefuttattam egy víruskeresést (Avast) és egy kémprogram keresést (Sbypot S&D), de a Spybot updaterje szintén nem indult el, míg be nem zártam valamit. Ez egyre jobban idegesít. Természetesen egyik sem talált semmi érdemleges kártevőt. Azt hozzá kell tennem, hogy amikor ezek történtek a fizikai memória közel fele (1 GB) szabadon volt, tehát kizárható, hogy ez a probléma. Jelenleg csak egy Dreamweaver és egy Firefox fut, ami erőforrás igényesebb, semmi más, plusz alap programok, MSN, Winamp, TC, DC :B

Az eseménynapló viszont kicsit aggaszt engem. Tele van ilyen bejegyzésekkel:

"Alkalmazás által generált üzenet: dwwin.exe - Alkalmazáshiba : Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0000142). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra."

"Alkalmazás által generált üzenet: drwtsn32.exe - Alkalmazáshiba : Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0000142). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra."

"Alkalmazás által generált üzenet: taskmgr.exe - Alkalmazáshiba : Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0000142). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra."

És ezek mind akkor, mikor az a program, amire kattintok nem indul el. Másodperces különbségek vannak az eseménynaplóban látott hibaüzenetek között. A taskmgr.exe, pedig azért van ott, mert próbáltam megnyitni, hogy bezárhassak valamit, de a poénok poénja, hogy olyankor az sem hajlandó megnyílni.

Újabb X-Akták vagy van valami logikus megoldás rá? :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#23702) vzoole válasza looser (#23616) üzenetére


vzoole
csendes tag

Én is most szívtam a windows login logout loop-al.

2 dolgot írtak ami miatt csinálhatja:
-a registry-ben módosult az userinit.exe elérése. Ezt az alábbi megoldással tudod megcsinálni:
[link]
[link]

-vagy törlődött az userinit.exe
Ekkor tedd be a boot cd-t
Válaszd a javítást
Konzolba megkeresed melyik a CD (pl.: G)

expand G:\i386\userinit.ex_ C:\windows\system32\userinit.exe

Esetleg ha így nem megy akkor előtte tömörítsd ki valahova és aztán másold be.

expand G:\i386\userinit.ex_ D:\
copy D:\userinit.exe C:\windows\system32\userinit.exe

üdv:
Zoli

(#23703) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Ha én telepítem a Valódi Windows Valódi előny programot (Eredetiség ellenőrző) akkor azt le lehet utána törölni?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23704) localhost válasza Killing (#23703) üzenetére


localhost
Közösségépítő

igen.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23705) looser válasza vzoole (#23702) üzenetére


looser
addikt

Igen, pontosan ez volt a megoldás. Izgultam eléggé... Van egy fizetős hely, szinte minden keresésnél belebotlottam, de ugye a trial időszak után már csak bankkártyával lehet arrafelé okosodni. Köszi :)
Egyébként nem szükséges az expand, elég csak a copy.

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#23706) Killing válasza localhost (#23704) üzenetére


Killing
addikt

És utána nem fog cseszegetni hogy nem eredeti a windowsom?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23707) localhost válasza Killing (#23706) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha eredeti a windowsod, akkor megnyugodhatsz, nem fog cseszegetni, hiszen ez a feladata, ez a dolga.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23708) Sk8erPeter válasza Killing (#23706) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ha nem eredeti a Windows-od, akkor fog.

Sk8erPeter

(#23709) Sk8erPeter válasza The DJ (#23701) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

A RAM-ot már tesztelted?
Lehet, hogy nem pont ez a hibaforrás, de van esély rá.
Memtest86(+) és/vagy a Hiren's Boot CD-n található GoldMemory ajánlott, szacsee szerint utóbbi még jobb is.

(#23707) localhost: én pont a másik irányból közelítettem meg. :D ;)

Sk8erPeter

(#23710) Killing válasza Sk8erPeter (#23708) üzenetére


Killing
addikt

És hogy cseszeget ha eltávolítom? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23711) body007 válasza The DJ (#23701) üzenetére


body007
addikt

Szerintem egyszerűen csak megakad 1 task-ban. Futtatnod kellene egy olyan monitorozó progit ami figyeli a taskokat és a hozzájuk tartozó rendszer, proci terhelést, és máris meglenne a ludas :) Ha ez a progi még naplózná is, az már maga a kánaán lenne :D Mielött megkérded, nem ismerek ilyen progit win-en

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#23712) akaido válasza The DJ (#23701) üzenetére


akaido
addikt

Csatlakoznék Sk8erPeter-hez: azaz próbáld ki a rendszert másik RAM modulokkal is, illetve indítsd el a rendszert Csökkentett módban és így zavard végig a virnyazargatást a legfrissebb adatbázissal.

A Process Explorer programmal is vizslathatod a futó folyamatokat.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#23713) Sk8erPeter válasza Killing (#23710) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ha eltávolítod, nem tudom, hogy cseszeget (bevallom férfiasan, még nem használtam kalóz-Windows-t :B), de ha nem eredeti, és telepítve van a WGA, akkor így: [link], [link], itt pedig találtam egy "szívszorító" "novellagyűjteményt" arról, hogy milyen fasza, hogy van egy ilyen lehetőség: [link] ;] :DDD

Szerk.: majd vki megmondja, igaz-e, de sztem csak nem frissítgethetsz a Windows Update-en, mert akkor minden alkalommal izélget, hogy nem jogtiszta a cuccod. De tudtommal amíg nem telepíted a WGA-t, addig nincs ilyen Asztalon megjelenő értesítés.
De persze ilyenkor mindig hozzá kell tenni, hogy jobb, ha eredeti oprendszert használsz. :D

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#23714) body007 válasza Sk8erPeter (#23713) üzenetére


body007
addikt

Én már hallottam olyan emberről, aki látott már olyant aki nem eredeti win-t használ (corporate key :P ), és simán átmegy a WGA-n és persze fríssül is...

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#23715) Killing válasza Sk8erPeter (#23713) üzenetére


Killing
addikt

Nem is telepítem a WGA-t. :D Egy Extended Edition (professinal alapokon) úgy hogy a telepítés menete jócskán meg lett buzerálva tuti nem menne át rajta.Dehát havar csinálta...
Ha lesz rá pénzem veszek egy eredetit mert ez nem nagyon jó... :)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23716) The DJ válasza Sk8erPeter (#23709) üzenetére


The DJ
addikt

A RAM-ok tesztelve lettek mikor bővítve lett a gép az alap 1 GB DDR-II 677 mhz-es ramról 2 x 1 GB egyforma modulra. (Kingmax modulok)

Egyébként ne felejtsétek el, hogy ez egy HP NX7400-as Notebook, tehát nem tudom csak úgy kikapni a memóriát és letesztelni másikkal vagy másik gépben, plusz lassan 2 éve semmi gond nem volt ezzel az összeállítással így ebben a formában.

Azért fő a biztonság alapon ráengedek majd egy memtestet ha nagyon ráérek.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#23717) escape


escape
aktív tag

Sziasztok.

Elég egyszerű problémám lenne a következő.
Minden egyes bekapcsolásnál, és bejelentkezésnél a Winbe, megnyílik az "Asztal" mappám.
Asztali gépről van szó, középkategóriás, hardeverek véleményem szerint nem fontosak, mert a rendszerrel lesz a gebasz. A kicsike egy tiszta szoftver programos windows XP SP2 azt hiszem, de lehet, hogy SP3.
Tehát az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom ezt kilőni, mert marhára idegesítő.
Várom a javaslatokat, és előre is köszi mindenkinek.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#23718) Sk8erPeter válasza body007 (#23714) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Attól még a kulcs lehet "eredeti", nem feltétlenül csak egy ember használhat egy legálisnak számító kulcsot. Nálunk is több gépen van fenn XP ugyanazzal a kóddal.
Sztem onnantól lesz illegális, ahogy a "feketelistára" rakják az adott kulcsot.

Sk8erPeter

(#23719) Sk8erPeter válasza The DJ (#23716) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Attól még mert notebook tudod tesztelni a memóriát. :) És az a lényeg, hogy MOST milyen állapotban van.
De mondom, ez csak egy ötlet volt, egyáltalán nem biztos, hogy ez lesz a hiba oka. De benne van a pakliban.
Pl. egyszer, amikor elmész a gépedtől mondjuk 6-7 órára (bizonyára van azért ilyen :D), akkor küldj rá egy memtestet, nem kell előtte ülni, és lesni a folyamatot... amint haza(?)érsz, úgyis látod, mi történt azóta.

Majd ha eszembe jut még más lehetőség, szólok. :)

Sk8erPeter

(#23720) brd válasza Sk8erPeter (#23718) üzenetére


brd
nagyúr

Továbbá létezik olyan program, amellyel elvileg bármelyik win átmegy az update tesztjén. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#23721) RootRulez válasza escape (#23717) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem varázsolódott véletlen a: start menü/programok/indítópult mappába egy asztal ikon? Ha nem, pedig nézd meg ezzel a programmal, kilistázza, milyen folyamatok indulnak a windows induláskor...

═════════════════════════════════════════

(#23722) Sk8erPeter válasza brd (#23720) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ja, hát igen, ez is igaz.

Sk8erPeter

(#23723) localhost válasza brd (#23720) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De az eredeti kérdés ugye nem erre vonatkozott ? :R

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23724) sbazsi


sbazsi
veterán

egy gyors kérdés: avg8.5 free van fent a gépen.
van értelme mellé antispyware programot telepíteni, vagy sincs?
elvileg avg free-ben van ilyen modul, csak nem tudom milyen hatékony.
:F

(#23726) RootRulez válasza molngab (#23725) üzenetére


RootRulez
félisten

Start menü/futtatás és írd be, hogy netsetup. BEjön egy varázsló, ott konfigurálhatod a hálózati kapcsolatod. Milyen hálózaton vagy, hogy kapcsolódsz az intenetre, engedélyezheted a fájl és nyomtatómegosztást, stb..

═════════════════════════════════════════

(#23727) brd válasza localhost (#23723) üzenetére


brd
nagyúr

Nem hát, de ezért is nem írtam nevet, csak érdekességként említettem meg. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#23728) feka007


feka007
nagyúr

Üdv!
Újraraktam pár napja az XP SP2-t, úgy hogy a programok megmaradtak csak a win frissült. Meg is maradtak, csak az a baj hogy nem jól működnek, pl a programok telepítése & törlésénél, vagy a start menüben sem látom ezeket a programokat, viszont fent vannak és el is indulnak. De pl az Xfireben enm tudok csatlakozni olyan játékhoz, ami fent van a gépen, hiába nyomom a telpített játékok keresését... Pedig elindul a játék. Most rakjak újra mindent, vagy van vmi más megoldás? :F

(#23729) brd válasza feka007 (#23728) üzenetére


brd
nagyúr

Vagyis javítótelepítést csináltál, mégis eltűntek a programok telepített bejegyzései? Akkor nem igazán létezik egyszerűbb (és gyorsabb) megoldás, minthogy újratelepíted őket.

The only real valuable thing is intuition.

(#23730) RootRulez válasza feka007 (#23728) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha csak az Xfire zavar, akkor egyszerűen meg lehet oldani.
Xfire: Eszközök menü/Játék indítása/Játékok felderítése bejön az ablak... Miután elmegy a "csík" ami amúgy progress bar maxig, bejön egy lista. Itt kiválasztod az általad játszott játékot, pl Fifa07 és ami automatikus felismerése van, azt átállítod kézi beállításra, majd kitallózod a játék mappáját.
Egyébként azért nem látja magától az xfire, mert az a regisztrációs bejegyzéseken fut keresztül, és ami játékokat „ismer” azoknak a bejegyzés szerinti helyét beállítja magától. Csakhogy mivel új windowst húztál rá, sok bejegyzés eltünt. Lehet mind...

═════════════════════════════════════════

(#23731) RootRulez válasza RootRulez (#23730) üzenetére


RootRulez
félisten

Én eleve nem szoktam újrarakni játékokat, kivéve egy-kettőt, ami tényleg nem megy új windows-al, ha nincs az is újrarakva. Van olyan játék, ami már nem is tudom hány éve és hány windows óta megy a gépen

Így kell szépen betallózod és fasza...

═════════════════════════════════════════

(#23732) feka007 válasza RootRulez (#23731) üzenetére


feka007
nagyúr

De hiába futtatom végig a felderítést, nem jelzi ki hogy pl a CoD4 felvan telepítve az Xfire... Tehát nincs ott a Telepített játékok alatt ebben a fosban, így nem is tudom kitallózni se.

(#23733) stargazer


stargazer
senior tag

sziasztok!

van nekem egy gyári xp home oprendszerem. szeretnék xp pro-t. lehet vmi olyat csinálni hogy upgrade és akkor nem kell kifzetnem a teljes vételárat, hanem beleszámítják a home-ot és olcsóbbra jön ki? mert piszok drága a pro! 42.000 ft bakker! kész rablás... :( és akkor csodálkoznak hogy mindenki töröttet használ...

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#23734) RootRulez válasza feka007 (#23732) üzenetére


RootRulez
félisten

Ott kell lennie, minden xfire által tmogatott játék ott van. Előbb a játék ikont keresd meg baloldalt és utána tudod tallózni...

═════════════════════════════════════════

(#23735) RootRulez válasza stargazer (#23733) üzenetére


RootRulez
félisten

Erre nem reagálok semmit, mert tiltott a warez és hasonlók... ;] De érted, az a lényeg, te legalább a Home-t megvetted...

═════════════════════════════════════════

(#23736) batmab


batmab
senior tag

Üdv!
jobarátom kapott egy kékhalálos képet..guruk segitsége kellene távjavitáshoz...

IRQL NOT LESS OR EQUAL

STOP 0x0000000A
C0X00000004,0X00000002,0x00000001,0x804dc65b

ennyit irt le,hátha ez segit vmit.elöre is köszi. :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#23737) RootRulez válasza batmab (#23736) üzenetére


RootRulez
félisten

Szerintem mindnekit elrettentesz azzal, hogy konkrétan leírod a hibaüzenetet és senki se mer írni semmit arra vár, valaki tényleg konkrétan tudja a hibüzenet jelentését... Hasznosabb lenne, (nekem) ha azt írnád le, hogy mikor kapta (micsinált) és hogy egyszer vagy rendszeresen kapdossa ilyesmi, szal a körülmények

═════════════════════════════════════════

(#23738) stargazer válasza RootRulez (#23735) üzenetére


stargazer
senior tag

ember én nem illegális megoldásról beszélek! :Y

csakis hivatalos dologban érdekel ha van ilyen! csak azért kérdem mert hallottam már olyan sztorit hogy kiment a bsa és volt nekik eredeti home licenszük, helyette pro volt a gépen, de meg tudtak egyezni hogy hagyhatják a pro-t csak fizessenek rá egy kicsit. vagy valami ilyesmi. csak ezért kérdeztem hogy létezik-e hivatalosan ilyen megoldás. bakker ha autókban beszámítáják a régit, akkor egy szoftverben miért ne lehetne? sokkal könnyebb is mert nem létezik fizikailag az a bizonyos home csak egy másolata végülis az eredetinek, vagyis nem kell túladnia rajta a kereskedőnek. vagyis nem abszolút nem okozna terhet a ms-nak a beszámítása. na így értem. így már rendben vagyunk? :N

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#23739) Tosee válasza batmab (#23736) üzenetére


Tosee
őstag

Elsőkörben futtass le egy memória tesztet (írd ki cd-re, és cd-ről boot! Eltart egy ideig, hagyd futni több órán keresztül!) Ha ez rendben, akkor rakd fel minden hardverhez a legfrissebb drivereket (gyártó weboldaláról letölthető)!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#23740) RootRulez válasza stargazer (#23738) üzenetére


RootRulez
félisten

Egyébként, ha Vista-XP és majd Win7 közt is lehet liszenszt vltogatni, tuti hogy erre is van mód, sztem írj e-mailt a MS magyarország-nak és kezdj is hozzá... :K

batmab: első körben valóban a ramot teszteld, másodikban meg a vinyót, hirtelen nekem se jut más eszembe :)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#23741) Lotusz


Lotusz
tag

üdv, hogy tudom megnyitni egy másik vinyón levő documents and settings/usernév mappámat? tehát xp alól szeretném megnyitni egy másik szintén feltelepített xp-s vinyón levő saját mappámat. van erre valami lehetőség?

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist.

(#23742) batmab válasza RootRulez (#23737) üzenetére


batmab
senior tag

a tények szerint idönként kékhalált halt..mondtam irja le,mert ált.az az elsö kérés..szted? :R

Tosee:köszi,megprobáljuk.. :R
RootRulez: a hdsentinel szerint 100/100%os a vinyo...köszi neked is... :R

[ Szerkesztve ]

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#23743) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Hello!

Lenne 1 olyan kérdésem hogy újra akartam rakni a windowsomat,de mikor elindítom a telepítést,nem látja 1ik winchesteremet sem,többszöri próbálkozás után látta az az 1iket,de mikor telepítettem volna fel,kékhalált kapott a gépem,olyan uzenettel hogy futtasam a meghalyton a ckhdsk parancsot,de mikor megprobalom futtatni nemlehet..Ami meg érdekes hogy a mostani windowsom látja az összes winchesterem.Hogy tudnám reinstallálni a windowst?
Előre is köszönöm a segítséget!

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#23744) mezis válasza [pod]Diablo (#23743) üzenetére


mezis
nagyúr

A telepítő CD-ből meg az SP3-ból csinálj egy új telepítő CD-t az erre alkalmas sw-el.
A BIOS-ban esetleg "nativ" mód, vagy valami ACPI bogyózás.
Ha ezek után sem megy keresd meg az alaplapod pontos típusát, BIOS verzióját, HDD-id típusát...stb

mezis

(#23745) Sk8erPeter válasza Lotusz (#23741) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Bocs, de a kérdést nem értem. Ha már beraktad a két vinyót egymás mellé, és összeszólalkozás nélkül beindult az XP, akkor miért ne tudnád simán megnyitni akármelyik fájlkezelőben?

Sk8erPeter

(#23746) stargazer válasza RootRulez (#23740) üzenetére


stargazer
senior tag

nézd mit találtam!

[link]

mondjuk ettől kosabb nem lettem, továbbra sem tudom mit kell tennem, de azért ez már valami! :DD

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#23747) Sk8erPeter válasza [pod]Diablo (#23743) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ezzel próbálkozz: [link]
Vagy ezzel: [link]

Aztán meglátjuk.

Sk8erPeter

(#23748) batmab válasza Sk8erPeter (#23745) üzenetére


batmab
senior tag

mert nem mindig engedi az xp...

Lotusz : eszközök/mappa beállitásai/nézetnél ki kell venni a pipát az egyszerü fájlmegosztás használata elöl,és saját tulajdonba tudod venni a mappáidat..
remélem segitettem valamit... :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#23749) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Alvó üzemmódban működik a letöltés? (Lehet torrentezni)
Egyeltalán van értelme energiatakarékosság miatt éjszakára bekapcsolni ezt a fícsört?
Ez tulajdonképpen csak a vinyót állítja le ugye? Apropó, akkor hogyan tölt? :D
A CPU sebességét veszi még le, ugye? Azt hogy, lejjebb veszi a szorzót? (Nálam 7-ről 6-ra tudja ami 3150 helyett 2700Nhz-t produkál) Gondolom ez sem jelent sok áramot. :U

(#23750) rdi válasza #41635072 (#23749) üzenetére


rdi
veterán

nem
igen
nem
de igen

Fej! Tor! Potroh!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.