Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) csikosdapro


csikosdapro
tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy a Visual C++ Runtime cucc behalaszt programokat -> dc++, winampos movie lejátszásnál (csak playlist miatt raktam be klipeknek :) ) Kijön 1 hibaablak és nem áll le a progi de ottmarad az ablak, ha ráklikkelek akkor zár be csak
Remélem valakinek lesz jó 5lete. vcredist.exe 2005ös 2008as visualc++ runtime felrakva leszedve felrakva ugyanaz a hiba 1 idő után

(#22702) sbazsi


sbazsi
veterán

Na a következőre jutottam:
dmp filera ráengedtem a windows debugging toolt
eredmény:

Probably caused by : wanarp.sys ( wanarp+5404 )

töröltem, átneveztem, de semmi.

run/verifier
az meg a ewusbmdm.sys-re mondta, hogy akadozik.
azt is töröltem/átneveztem, semmi.
majd a notiról áttettem egy régebbi verziót.

további ötlet?

(#22703) rdi


rdi
veterán

Üdv, a kereséssel nem jutottam eredményre így kérdeznem kell.
Egy ismerősöm számítógépét kellene helyre raknom, a win xp -je hibásan működik.
A probléma:
Bármelyik felhasználóval való belépés után a rendszer azonnal zárja a felhasználói fiókot és kiléptet.
Ezt normál és csökkentett üzemmódban is.
A tulajdonos szerint nem csinált semmit, de vírusra gyanakodik.

Eddigi javítási próbálkozások:
pen drive -ról indítható vírusirtó elkészítése :)
rendszer helyreállítás kikapcsolása csökkentett üzemmód választásával;
eredeti telepítőn a telepítés opció utáni meglévő rendszer javítása;

Amit eddig nem csináltam: live linuxról nem léptem be és nem próbáltam vírust írtani ...

Valaki tud esetleg segíteni? Mert azért az nagy gond, hogy nem férek hozzá a win (rendszer)programjaihoz sem ;)

Fej! Tor! Potroh!

(#22704) Lotusz


Lotusz
tag

üdv, van valami ötletetek arra, hogy az miért lehet, hogy az sp3-as xp-men bedugom az usb-s egeret, elkezdi felismerni, egy pár másodpercig müködik, aztán mire kiírja, hogy a hardver használatra kész, megáll a kurzor és nem működik tovább az egér. próbáltam többféle egérrel, többféle usb porton, de egyszerűen semmi. a pendrive-ot gond nélkül felismeri és használja. próbáltam azt is, hogy az eszközkezelőben újrainstalláltam minden usb-vel kapcsolatos dolgot, de így is semmi. várom az ötleteket, előre is köszi

/linux alatt működik az egér/

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist.

(#22705) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Mindig megpróbálja telepíteni az "Összegző biztonsági frissítés a Windows XP rendszerhez készült Internet Explorer 7 böngészőhöz (KB961260"
És mindig ez az eredménye:Kép
Ezzel mit lehet csinálni?Van rá megoldás?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#22706) sbazsi válasza sbazsi (#22702) üzenetére


sbazsi
veterán

tehát összefoglalva:
adott egy gép.
amin működött a vodafone 3g mobilnet huawei e220 modemmel.
A gép: Lenovo A57 thinkcentre. C2D E8200 2gb ram, 250gb hdd, P35/G33/G31 chipest.
A gépben volt egy hdd csere, (seagate 250gb -> hitachi 250gb.)

Azóta nem megy a 3g mobilnet.

Többször csináltam rajta recoveryt, alap recoveryvel sem ment, próbáltam csak sp3-at rátenni, úgy sem ment, meg összes létező frissítés a windows update webhelyről köztük sp3 is, és úgy sem ment. drivereket szintén frissítettem.
Vírust is néztem a gépem, meg spywaret. (bár egy gyári recovery lemezen elég cikis lenne :U )

Viszont ha 2g-vel csatlakozom, akkor megy. :U

Kékhalál: STOP: 0x0000008E (0xC0000005,0x00000000,0xA8B3A6B0,0x00000000)

a hibajelentés küldése létrehoz egy .dmp filet, ehhez leszedtem a windwos debigging toolt, és azt mondta:
Probably caused by : wanarp.sys ( wanarp+5404 )
ezt próbáltam törölni, de semmi.

majd ez alapján próbáltam a start/run/verifier, ez a win illesztőprogram ellenőrzője.
eszerint a ewusbmdm.sys okoz fagyást.
vagyis amikor bekapcsoltam, hogy minden illesztőprogramot teszteljen, kékhalálnál ezt a fájlnevet írta ki.

Erre keresve a google-ben egy hasonló esetet találtam, hogy kékhalált okoz.

Mindenféle ötletet szívesen veszek.

(#22707) cocska


cocska
tag

Üdv XP szakik!

Ismerős gépén "behalt" az xp-n (prof sp3) az internet. Valamiért az os blokkolta a hálókártyát.
Próbálkoztam új kapcsolat létrehozásával valamint hálókártya ki-beszereléssel, míg végül arra jutottam, hogy felteszek egy új rendszert és majd meglátom, hogy lesz -e net. A régi windows maradt a C:\WINDOWS helyen az új pedig C:\WINDOWS.0 helyre telepítette magát.
Mivel egy vinyó van a gépben és az sincs particionálva, így nem formázhattam, mert akkor oda a sok adat :D.
A net működik és tökéletes minden csak az az egy probléma szúrja a szememet, hogy az xp indítása előtt megjelenik egy bootmenü, hogy melyik windows-t akarom indítani. Ha jól emlékszem 30 másodpercről számol vissza aztán alapból az első lehetőséget indítja, ami a frissen telepítettet takarja. Ezt a menüt, hogyan lehet kikapcsolni/eltüntetni? A régi windows-ra nincs szükség, így azt idővel le is szeretném törölni (mármint a C:\WINDOWS-t).

Kicsit hosszúra sikeredett a probléma leírása, de remélem, hogy így tisztán lehet látni a helyzetet :D.

Köszi a válaszokat!

(#22708) kraftxld válasza cocska (#22707) üzenetére


kraftxld
nagyúr

szerkeszd notepaddal a c:\boot.ini file-t.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#22709) Killing válasza cocska (#22707) üzenetére


Killing
addikt

Vista Boot Pro-val lehet eltüntetni a boot menüt ez még egyszerűbb mint a boot.ini szerkesztése.
#22705-ös hszemre nem válaszolna valaki?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#22710) cocska válasza kraftxld (#22708) üzenetére


cocska
tag

így nézett ki a boot.ini:

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS.0
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS.0="Microsoft Windows XP Professional - magyar" /noexecute=optin /fastdetect
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional - magyar" /fastdetect /NoExecute=OptIn

Én annyit tettem, hogy átírtam a timeout 30-at 01-re, így szinte csak bevillan a képernyő és már töltődik is az újabb windows. Így tetszik nekem!!!

Próbáltam úgy is, hogy a default szó alatti 5 sort kitöröltem, de sajnos akkor csak hibaüzenettel töltődött be.
Az lenne a kérdésem, hogy a régi C:\WINDOWS könyvtárat, vagy annak a tartalmát mikor lehet kitörölni. Nem venném jó néven, ha kitölöm aztán meg összeomlik az égész :D.

Köszi a választ!

(#22711) egyed


egyed
csendes tag

Hi!

Valaki segítsen!!
Az " alapértelmezett" Op. rendszer az Xp a gépemen. Ez a C meghajtón van. Letöltöttem kipróbálásra a Windows 7 bétát az E meghajtóra. Majd letöröltem, de bootoláskor még mindig ott van a választható op. rendszerek között. Ugyan ezt tettem Linuxal is( telepítettem E-re, majd töröltem) és ez is megjelenik bootoláskor, pedig már nem futtatható! Hogyan lehetne ezeket innen eltüntetni, anélkül, hogy az Xp sérülne?? :F

(#22712) Killing válasza egyed (#22711) üzenetére


Killing
addikt

Már írtam hogy Vista Boot Pro-val.Megkeresed benne a Win7 és a Linux Boot file-ját.(3-at fog felsorolni,egyértelmű lesz)Csak az XP-ét ne töröld.Nem fog sérülni semmi,veszélytelen 'had művelet'.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#22713) egyed válasza Killing (#22712) üzenetére


egyed
csendes tag

Oké, sikerült!
KÖSZÖNÖM! :R

(#22714) Killing válasza egyed (#22713) üzenetére


Killing
addikt

Örülök neki ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#22715) Sk8erPeter válasza sbazsi (#22706) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Még esetleg próbáld meg azt, hogy Eszközkezelőből (Start - Futtatás - devmgmt.msc) töröld ki az összes USB-vezérlőt.
Majd a HUAWEI modemet dugd át másik USB-portba.
Ha nem indítja automatikusan az USB-driver újratelepítését, akkor szükség lehet a "Hardverváltozások keresése" menüpontra (esetleg újraindítás is megteszi).

Sk8erPeter

(#22716) sbazsi válasza Sk8erPeter (#22715) üzenetére


sbazsi
veterán

töröld ki az összes USB-vezérlőt.

:W
usb egér és bill :)) :DD

(#22717) Sk8erPeter válasza akaido (#22700) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Megpróbálom, bár nem nagyon értem az okát ennek a dolognak, én még nem találkoztam ilyen gonddal. Nem is értem, hogy vajon mi "tarthatja fel" a rendszert a leállásban.
Ami még érdekesebbé teszi a dolgot, hogy tegnap este azt a gépet csak egy 10 percre kapcsoltam be, míg megnéztem neten gyorsan valamit, aztán simán Start menüből mentem a kikapcsolásra, és akkor gond nélkül leállt. :Y
Lehet, hogy huzamosabb használatnál kerül valami olyasmi a folyamatok közé, ami "hatástalanítja" ezt az opciót, bár nehéz elképzelni, hogy lehet ilyen.

A Manage PC Shut Down szerintem ugyanazt csinálja grafikus felületen kikapcsoláskor, mint amit a parancssorból kiadott "shutdown -s -t XX" (idézőjelek nélkül, XX a másodpercekben megadott leállási idő). Tehát azzal nem biztos, hogy sokra megyek.

Köszi a segítséget, azért megpróbálom a registry-módosítást! :R

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(#22716) sbazsi: hát bocs, ez a lehetőség nem jutott eszembe. :U Ezért nem kell egyből headbangelni, csak jóindulatú tanács volt... :W
Nálam még PS/2 van. Egyébként ki lehet deríteni, konkrétan melyik felelős a bill-egér kombóért, melyiket nem szabad törölni.
De arra még nem gondoltál, hogy még ha ki is törlöd, lehet, hogy kihúzás-visszadugáskor újratelepíti azt a drivert? Végső esetben csúnya újraindítás (reset), újrainduláskor úgyis ellenőrzi a hardverváltozásokat, és alapból visszatelepíti az USB-vezérlőket.

Mellesleg ezt írtad: "Mindenféle ötletet szívesen veszek."

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#22718) sbazsi válasza Sk8erPeter (#22717) üzenetére


sbazsi
veterán

nem téged headbangellek, hanem verem a fejem a falba. :)
merthogy beszívtam. :B
sorry ha félreérthető volt.

(#22719) Sk8erPeter válasza sbazsi (#22718) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

OK, no para :)
És a többi vezérlő letörlése és más USB-portba dugás sem segített?
Nincs véletlenül addig kölcsönbe egy PS/2-billed? :DDD Persze ezek csak tippelgetések, de fene tudja, hátha.

Komolyan, már a CMOS Reset is eszembe jutott :DDD (ha nem a laptopról van szó) De ez hülyeség, mert itt szoftveres gond van.

Sk8erPeter

(#22720) sbazsi válasza Sk8erPeter (#22719) üzenetére


sbazsi
veterán

ez az ewusbmdm.sys az, ami nélkül nem indul a vmc lite progi.
vagyis ha nem indul ez a sys, akkor nem látja a modem meghajtóját.
próbáltam már régebbit feltenni a gépre, ekkor semmi változás, kékhalál,
vagy letiltani, ekkor meg nem jött be a prog.

töröltem mindent, és semmi. már 3 usb portban próbálkoztam. :(

még azon filózom, hogy lehet hogy ujabb recoveryt tettek rá, és ott bekavar valami.
vagy a régin rajta volt a vnc, lehet az tett fel valami hálózatos cuccot.
már csak vaktában lövöldözök.

[ Szerkesztve ]

(#22721) Sk8erPeter válasza sbazsi (#22720) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Bár ezt tényleg csak legvégső megoldásnak szoktam tartani, de szerintem jelen esetben megpróbálkozhatnál egy integrált SP3-as XP telepítésével (reinstall), mert végül is elképzelhetőnek tartom, hogy a recovery-ben nem stimmel valami.
Mivel már kb. minden elképzelhetőt kipróbáltál a jelenlegi rendszerrel (mármint a recovery-ssel, belefér a hiba lehetősége), ezért végső mentsvár lehet, na, ha ez sem segít, akkor az már tényleg igen érdekes.

Sk8erPeter

(#22722) sbazsi válasza Sk8erPeter (#22721) üzenetére


sbazsi
veterán

sztm bepróbálom majd...
csak a lemez kéne, az meg most nincs itthon. :U

de lehet mégiscsak el...tak valamit, mert autoruns valami olyan file hivatkozást talált, ami egy toshiba lemezmeghajtóra mutat.

csak azt tudnám, hogy a 2g miért megy, a 3g miért nem. :U :U

(#22723) Sk8erPeter válasza sbazsi (#22722) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Jaja, könnyen belefér, hogy elcsesszintették.
Na, ha kipróbáltad a reinstallt, akkor majd írd már meg, mi lett! :K
Most már engem is izgat. :D

Sk8erPeter

(#22724) sbazsi válasza Sk8erPeter (#22723) üzenetére


sbazsi
veterán

mivel is tudom beleintegrálni az sp3-at?
na meg a drivereket hogy a legegyszerűbb integrálni egy installáló lemezre?
na meg sata driver

(#22725) Sk8erPeter válasza sbazsi (#22724) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

A Winportal-os leírás a legátláthatóbb és legérthetőbb szerintem erről a témáról moonman-től: Service Pack 2 integrálása Windows XP telepítőkészletbe
SP3-mal ugyanígy kell csinálni.
De az MSW.hu cikke is jó: Windows XP SP3 integrálás, boot CD/DVD.
Driverekkel kapcsolatban szintén moonman cikke:
Windows telepítése SATA-merevlemezre - telepítőbe integrált meghajtók (hozzáteszem, nekem egyszer hibás lett az innen letöltött driverekkel a telepítő CD-m, de lehet, hogy valamit én cs*sztem el)

Amúgy pl. az UltraISO-val az eredeti lemezedről a boot fájlt le tudod menteni képfájlba.

Sk8erPeter

(#22726) sbazsi válasza Sk8erPeter (#22725) üzenetére


sbazsi
veterán

sp3-hoz már nem kell sata drivereket integrálni, vagy a cikk régi?

közben megtaláltam, nlite...

(#22727) sbazsi válasza sbazsi (#22726) üzenetére


sbazsi
veterán

mármint az integráló progit találtam meg,

de kell-e sata drivert integrálni :U
ja, és ha igen, honnan szedjem le?

[ Szerkesztve ]

(#22728) sbazsi


sbazsi
veterán

úgy döntöttem nem fogok ezzel szórakozni.
inkább visszaviszem a szervizbe.
bár software-re nincs garancia, meg ki is írták, hogy ha software-es a probléma akkor nincs gari, de a szoftvert is ők cseszték el...

(#22729) Sk8erPeter válasza sbazsi (#22726) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Kell. (amennyiben a vezérlőd driverét NEM tartalmazza a telepítő)
Megfontolandó linkek:
SATA driver integrálása XP telepítőbe
[link]

Akartam az előző hsz.-be írni az nlite-ot is, az végül csak kimaradt.

Szerk.: (#22728): elég könnyen feladod... :U Egyáltalán megpróbáltad az integrálás nélkül telepíteni? Hátha. Nem. Az integrálással egyszer kell csak kis időt eltölteni, utána már egyrészt megtanulod, és legközelebb nem lesz para, másrészt akkor már meglesz legközelebbre is.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#22730) sbazsi válasza Sk8erPeter (#22729) üzenetére


sbazsi
veterán

könnyen feladom?
03.17-én hoztam el. azóta nem megy.

lehet, hogy az integrálással csak egyszer kell időt töltenem, és utána megy,de még annál is egyszerűbb a d2d recovery

na majd lehet még holnapra ráveszem magam. :U
és akkor hétfőre tudom, hogy ők cseszték el, vagy sem.
ha úgy sem megy, akkor lehet, hogy hardveres hiba?

(#22731) akaido válasza Sk8erPeter (#22717) üzenetére


akaido
addikt

Próbaképpen ha más AutoShutdown progit használsz, akkor is leállási problemok merülnek fel?

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#22732) Killing


Killing
addikt

#22705:Valaki válaszolna erre a hsz-re?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#22733) rdi válasza rdi (#22703) üzenetére


rdi
veterán

nehéz kérdés?

Fej! Tor! Potroh!

(#22734) cigam válasza rdi (#22733) üzenetére


cigam
félisten

Hát van benne kihívás.
Talán a leg1xübb, ha AVAST bart CD-vel probálkozol, ami egy 14 napos trial. Esetleg próbálkozhatsz az ubcd4win-el ami egy testreszabható live windows cd (csomó rescue utility-vel)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22735) cigam válasza Killing (#22732) üzenetére


cigam
félisten

A windows mappában nincs egy KB961260.log? Mi van benne?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22736) Bici


Bici
félisten

Hali!

Két alap kérdés:
A vírnyákkergetőm talált valami trójait a System Volume Information\.... útvonalon.
Hogy kerül oda bármi is? És a kergető hogy fér hozzá, ha én nem?

Lehet, hogy van összefüggés a kettő között: többször előfordult, hogy a Disk Cleanup keretein belül elkezdtem a Compress Old Files végrehajtását, de félúton leállítottam. Ezek a tömörített file-ok hol vannak? Ezek vannak a System Volume Information könyvtárban? Vissza lehet őket csinálni? Egyáltalán honnan tudom, hogy mi lett betömörítve, és mi nem?

Köcc!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#22737) cigam válasza Bici (#22736) üzenetére


cigam
félisten

Az első prombléma megoldása:
http://support.microsoft.com/kb/309531/hu
A második probléma megoldása:
http://support.microsoft.com/kb/307987/hu

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22738) Sk8erPeter válasza sbazsi (#22730) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Akkor lehet, hogy hardveres hiba, igen. De fene tudja a valódi eredetét.
Az újratelepítéssel mindenképp próbálkozz, de biztos vagy benne, hogy SATA-driverek integrálása nélkül nem fog menni? Nem mintha sok időt venne igénybe nlite-tal, max. 10 perc a rájövéssel együtt.
Az SP3-as integrálásra viszont mindenképp a parancssoros megoldást javaslom, az már tényleg kevesebb mint 10 perc!
Az XP-telepítés meg fél óra, de ugyebár nem kell ott lenni, csak amikor beírod a kódot meg a többi dolgot Next-Next-ezed. Aztán alaplapi driverek fel, blabla... Na, gyerünk már :DDD Már kíváncsi vagyok :P

Sk8erPeter

(#22739) Bici válasza cigam (#22737) üzenetére


Bici
félisten

Bakker, hogy a hivatalos megoldás sosem jut eszembe, pedig gugliztam... :B

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#22740) Sk8erPeter válasza akaido (#22731) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Még Autoshutdown progit nem próbáltam, de mondom, szerintem ezek a progik ugyanúgy a parancssoros megoldást csinálják GUI-val. Mert különben mi mást csinálnának?
Most próbálgattam a registry-módosításokat, amiket javasoltál, természetesen NEM oldották meg a problémát. Bár sejtettem, hogy nem onnan ered a hiba.
VISZONT most is azt csináltam, hogy leállítgattam pár "svchost.exe" folyamatot, és próbálgattam mindegyik után a kikapcsolást, végül már csak 2 maradt, amik a "Hálózati szolgáltatás"-hoz vannak kötve, amikor ismét megpróbáltam a Start menüből kikapcsolni, és ekkorra már reagált!
Ez meg mi a frászra utalhat? Nekem új a dolog.

Sk8erPeter

(#22741) Bici válasza cigam (#22737) üzenetére


Bici
félisten

Nos, az elsőnél elakadtam ott, hogy:

"Kattintson a Biztonság fülre."

Nálam nincs biztonság fül... :F (xp prof. SP3, NTFS, munkacsoport)

A második oké! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#22742) semetka


semetka
őstag

Kellene egy kis segítség és nagyon fontos lenne.
Az a gondom hogy minden program eszi a memóriámat.
Eddig sp2-m volt és amióta sp3 at használok azóta vettem észre.
Először bitcometen vettem észre azt hittem csak azzal van a gond, de nem.
A bitcomet volt amikor 1gb-ot használt.
Az ie7 200MB-ot.
A total commander 300mb-ot.
gyorsan megzabálja a memet aztán fogja magát és visszaugrik rendes szintre, utánna kezdi előlről. Kérdésem az lenne mi a fene van a géppel és ez lehet-e az sp3-tól?

szerk:
Ez már egy vicc, gépet újraindítottam, hátha jó lesz.
De ez történt:[WTF?]
Bitcomet hülyül vmit. Az fogja a procit is, és azt is kiírta h out of memory. Ilyet még nem láttam. Légyszi segítsetek.
ahogy kiléptem a cmetből minden jó. Ahogy elindítom pár mp és megdöglik a rendszer. Mit csinál a cometem??
Mellesleg töltök egy 12GB-os HD-t, de máskor se csinált ilyet

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#22743) cigam válasza Bici (#22741) üzenetére


cigam
félisten

Erre is van megoldás:
http://lacy.hu/windows_xp/biztonsag_ful

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22744) Sk8erPeter válasza Bici (#22741) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Azért, mert nem szedted ki a pipát az "Egyszerű fájlmegosztás használata" elől a Mappa beállításaiban!
Itt korábban leírtam a pontos menetét a könyvtár saját tulajdonba vételének: [link]. :K Így lehet hozzáférni a System Volume Information mappához is.

Sk8erPeter

(#22745) Gézengúz válasza semetka (#22742) üzenetére


Gézengúz
addikt

Többre mennénk lehet ha egy "futó folyamatokat linkelnél" ...

De az összest...... :)

(#22746) Gézengúz válasza sbazsi (#22730) üzenetére


Gézengúz
addikt

Izzééé....carlosca neve mond valamit? :)

(#22747) Bici


Bici
félisten

(#22743) cigam, (#22744) Sk8erPeter: Igen ez volt a hiba! :K Köszi! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#22748) semetka válasza Gézengúz (#22745) üzenetére


semetka
őstag

[link]
Kezdek vírusra gyanakodni, de nem talált semmit a nod.
Máskor is mikor 5-10 sec egy word megnyitás akkor is vírus volt.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#22749) Sk8erPeter válasza Bici (#22747) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nincs mit! :R

Sk8erPeter

(#22750) Gézengúz válasza semetka (#22748) üzenetére


Gézengúz
addikt

Amikor futtatod a nodot (én is ezt használom) be van kattintva mindenhol a veszélyes alkalmazások keresése?

Más, vajon a rundll-ek miért futnak?

Hát ami azt illeti tudnék mit kioperálni az automatikusan induló progijaid közül....
Ha az everest fennt van akkor tudod szépen listázni az automatikusan induló progikat és bizony lenne mit takarítani.... amiket értesz és tudod mik azokat törölhetnéd első körben...majd egy spybotot
is tolhatnál neki.... és a végén nod

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.